Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2013., 02:42   #81
Smorila sam se čitajući temu...nemoj ga viđati nekih mjesec dana dok se ne poželiš sexa ili nađeš nekog drugog.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Old 19.01.2013., 02:46   #82
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Smorila sam se čitajući temu...nemoj ga viđati nekih mjesec dana dok se ne poželiš sexa ili nađeš nekog drugog.
Možda joj i dečko nađe drugu za tih mjesec dana.
__________________
„Mada je logos uvijek istinit, ljudi ga ne razumiju ni kad ga čuju ni prije no što su ga čuli. I mada se sve zbiva saglasno logosu, izgleda da obični ljudi o njemu nemaju nikakvo iskustvo... Oni ne znaju šta rade dok su budni, baš kao što ne znaju šta su radili tokom sna.“ Heraklit 550. god. p.n.e.
Marian Oden is offline  
Old 19.01.2013., 02:51   #83
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Možda joj i dečko nađe drugu za tih mjesec dana.
Možda onda postane zanimljiviji
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Old 19.01.2013., 03:11   #84
Joj tocno znam kako ti je,imala sam i ja takvog,izdrzala sam 2 i pol godine i onda mu dala nogu u dupe,puknulo bi kad tad. Dobro si razmisli i izvazi stvari,bolje da to sad obavis nego za godinu. Cim ti je to tlaka plus to da ti je dosadan,nije to to..vjeruj mi,znam iz iskustva. Sretno!
arayan is offline  
Old 19.01.2013., 03:55   #85
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
kakve su te danasnje cure, umjesto da si nadu ono sta zele one uzmu ono sta valja
Amaterke

Inače, tako to bude kad ne želiš uletat, onda si prisiljen odabirati između onog što tebi uleti ( i nadati se da će ti uletit ono što se tebi sviđa).
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 19.01.2013., 12:31   #86
Ovdje o hemiji pričamo kao da je to nešto što se kod svakoga može izazvati prema svakome pa ono idem ja uletati nekom tipu, svakako će nešto biti tu poslije nekog vremena. Nema šanse. I tu su šanse jedan na stotinu. Osim ako su oni bez kriterija pa ono može kako god.

Uglavnom, jesam za to da se da diskretan signal momku koji se djevojci sviđa, ali sada uletati onda kada je očigledno da nema šanse, nouuuu. Neke stvari se ipak moraju poklopiti, a to nije nešto što se može iscenirati.

Uglavnom, autorica je u mlakoj vezi i neka je prekida što prije jer nema od toga ništa. Dalje će se samo zavlačiti.
Carpe Diem!!! is offline  
Old 19.01.2013., 13:55   #87
I, jesi prekinula?
Firelord is offline  
Old 19.01.2013., 18:29   #88
ma neeee....sad će ga malo jebat kako nezna šta bi i nakon par mjeseci eto njega na šupendarama
mala fakica kakica
šljaker22 is offline  
Old 19.01.2013., 18:43   #89
Možda ga odjebe sad, pa joj zafali sexa, pa će ga onda peglat da se viđaju, pa kako je pogriješila bla bla i onda će on kao preći preko toga pa će sve bit oke 3 dana, onda će joj opet biti dosadan.

Poenta priče, odjebi ga i ne vraćaj se, ne možeš nekog nasilu izmijeniti, čovjek ne voli tulumarit i bok. Razumijem ga, ne volim ni ja, i meni je idealan izlazak doma uz TV, film, samo je kod mene razlika što mi je i dečko takav.
Miss Dalia is offline  
Old 19.01.2013., 18:49   #90
autorice jesi li ga ostavila kako si planirala ?
PussyLicker is offline  
Old 20.01.2013., 02:53   #91
hahah jel ovo istina?
-POWERHOUSE- is offline  
Old 20.01.2013., 03:17   #92
A boze moj, popricajte, nisi mutava valjda. Reci mu da ti je veza dosadna, ko zna, mozda je i njemu
Semaforka is offline  
Old 20.01.2013., 07:23   #93
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Upravo odbojavam sate do izlaska sa svojim dečkom. Skupa smo oko godinu dana i nemamo ama baš nikakvih konfliktnih situacija u vezi. Sve je super. Ali danas sam izgleda ustala na lijevu nogu jer bih radije provela večer sa bilo kime radije nego s njim.


Odbila sam kavu, grudanje, pivu i ekipno druženje navečer jer se PODRAZUMIJEVA da ćemo se nas dvoje naći večeras jer se nismo vidjeli tjedan dana s obzirom na vremenske uvjete. ...

Nemam se kome povjeriti, a da ne pomisle da sam bedasta.

http://www.youtube.com/watch?v=nrm-c...=results_video

možda ne znaš svirat - nauči
Wheel Smith is offline  
Old 20.01.2013., 09:16   #94
Quote:
Malteški Paun kaže: Pogledaj post
Upravo odbojavam sate do izlaska sa svojim dečkom. Skupa smo oko godinu dana i nemamo ama baš nikakvih konfliktnih situacija u vezi. Sve je super. Ali danas sam izgleda ustala na lijevu nogu jer bih radije provela večer sa bilo kime radije nego s njim.


Odbila sam kavu, grudanje, pivu i ekipno druženje navečer jer se PODRAZUMIJEVA da ćemo se nas dvoje naći večeras jer se nismo vidjeli tjedan dana s obzirom na vremenske uvjete. ...

Nemam se kome povjeriti, a da ne pomisle da sam bedasta.

To je ona poznata skim si takav si, uostalom sta ti mislis da si ti njemu ekstra zanimljiva ?
Dosadna si kak on tebi jer nema akcije i reakcije, nema ti koje kakve reakcije makar neka nova tipa plac jer te osamario ili te prevario. Sve se zna, emocije totalno monotone i te gluposti.
I sad naravno njega ces ostaviti jer je prepitom i vise je obiteljski covijek i naci ces manijaka s skojim ti nece biti dosadno uzivotu zbog hrpu problema koje ti bude uvalio u tvoj dosadan zivot. I onda ces cmizdriti i otvoriti novu temu sto da radim, zasto je on takav manijak ? Ti trazis probleme jer ti je mir predosadan.
SAS is offline  
Old 21.01.2013., 15:12   #95
Kakav ti je to mali, kojeg ljubiš i širiš mu noge godinu dana, a da mu ne možeš reći : "mali, dns mi se ostaje doma"?
Pasivna agresija na najjače, pristaneš na izlazak koji u biti ne želiš, i onda se nabrijavaš kako upropastiti i sabotirati to na što si samovoljno pristala.

Nadalje, nisi se nikad zapitala zašto dečko poslije seksa pali telku, ode na komp? nikad se nisi zapitala dali je možda i njemu s tobom dosadno?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Old 21.01.2013., 18:37   #96
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Kakav ti je to mali, kojeg ljubiš i širiš mu noge godinu dana, a da mu ne možeš reći : "mali, dns mi se ostaje doma"?
Pasivna agresija na najjače, pristaneš na izlazak koji u biti ne želiš, i onda se nabrijavaš kako upropastiti i sabotirati to na što si samovoljno pristala.

Nadalje, nisi se nikad zapitala zašto dečko poslije seksa pali telku, ode na komp? nikad se nisi zapitala dali je možda i njemu s tobom dosadno?
mislim da si pogodila u srž problema. Na kraju će ispast da je autorica dosadna a ne njen dečko.
__________________
Kršćanstvo nikada nesmije doći ispred Hrvatstva- Ante Starčević
Bajica 1 is offline  
Old 24.01.2013., 01:16   #97
Quote:
Bajica 1 kaže: Pogledaj post
mislim da si pogodila u srž problema. Na kraju će ispast da je autorica dosadna a ne njen dečko.
Tako to inače i biva, općenito ljudi gledaju tuđe mane i kazuju kažiprstom, a onih preostalih tri prsta su usmijerena prema njima !

http://novitalas.com/wp-content/uplo...st-310x200.jpg


Čovijek biježi na komp i na TV, vrlo je očito da mu cura nije toliko zanimljiva. Da jeste logično je prepostaviti da nebi biježao na te elektroničke uređaje to je valjda jasno ko dan.
SAS is offline  
Old 24.01.2013., 13:46   #98
Loše razrađena tema, problem prejednostavan, autorica se nije potrudila održati kakav takav nivo rasprave.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger