Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2016., 19:55   #41
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Samo ti sanjaj, nema žene koja se jebe svaki dan nakon X godina veze, još ju nitko nije napravio, kad izađe prva s trake to će biti nova revolucija...
Mislim ima, ali sa ttom bolesnicom ne bi htio živjeti jer joj kurca (tvog i tuđeg) nikad dosta..
Mislim ne znam koliko godina imaš, kada zakoračiš u tridesete, četrdesete vidjet ćeš da se ni tebi ne da svaki dan kao sa 20...
Samo ti sanjaj da nema.
Ma joj. I zene imaju zelju za seksom kao i frajeri. Ne nuzno uvijek s partnerom ali imaju. To sto se tvoja zena ne sevi s tobom cesto ne znaci da ne zeli seks. Zeli, samo si joj ti vjerojatno dosadio. :P
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 19:58   #42
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Eto naveo sam malo iznad potencijalni razlog, pa ako se netko ima za nadovezat...
Kakve veze ima po njenom mišljenju tvoje nedovoljno druženje sa njenim roditeljima sa njenom željom za seks? Džisis,tu stvarno nešto ne štima.Sorry ali pada mi na pamet ono "jebe lud zbunjenoga"
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:00   #43
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
smijem ruku u vatru staviti da se kara sa strane.... taj ljubavnik ljubomoran i ozenjen.... i ne zeli da se ona sexa sa svojim deckom.

100%
A svaka ti cast ako u doba danasnje tehnoligije si nadjes prostora za varat a da ona/on ne znaju di se nalazis. Ali i nije to bitno, ne vara bez brige...pre inertna jr za takvo sto
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:03   #44
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
A svaka ti cast ako u doba danasnje tehnoligije si nadjes prostora za varat a da ona/on ne znaju di se nalazis. Ali i nije to bitno, ne vara bez brige...pre inertna jr za takvo sto
Onda je do stitnjace, 100 %
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:04   #45
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima po njenom mišljenju tvoje nedovoljno druženje sa njenim roditeljima sa njenom željom za seks? Džisis,tu stvarno nešto ne štima.Sorry ali pada mi na pamet ono "jebe lud zbunjenoga"
Pa upravo to i mene zanima. Ona mi tvrdi da je to jako muci, izmedju ostalog naravno...
A jebi me ako ja mogu smislit neki drugi razlog???

Gle, samo zelim redoviti seks, pa ne pitam valjda previse jbmu mater
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:11   #46
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Onda je do stitnjace, 100 %
..šta te ta štitnjača tako zasvrbila

može bit samo tako, hormonalna ravnoteža je krhka stvar, malo fali negdje, sronda masivno nešto drugo. guglaj, jedan od top razloga za pad ženskog libida- štitnjača.

evo, tu je fino objašnjeno, čak u istoj kući

https://www.forum.hr/showthread.php?t=828084&page=2

napisala sam, ako nije švaler, ako se ne može stavit prst na neki razlog, ako opčenito nema interesa za seksom- pravac doktor , i to ne samo zbog štitnjače, al bolje da ne počinjem.. .
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:14   #47
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
Pa upravo to i mene zanima. Ona mi tvrdi da je to jako muci, izmedju ostalog naravno...
A jebi me ako ja mogu smislit neki drugi razlog???

Gle, samo zelim redoviti seks, pa ne pitam valjda previse jbmu mater
Hmm...čini mi se da osim manjka seksa imate i problem komunikacije.Možeš li sa njom pričati o seksu a da isključite sve ostalo?Postoje li takvi trenuci?Jeli ti pokušala objasniti pobliže vezu između njenog nezadovoljstva i želje za seksom?Jeli ona baš cijeli dan napiždena na tebe da ne moš je uloviti na "pet minuta"?
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:16   #48
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Samo ti sanjaj da nema.
Ma joj. I zene imaju zelju za seksom kao i frajeri. Ne nuzno uvijek s partnerom ali imaju. To sto se tvoja zena ne sevi s tobom cesto ne znaci da ne zeli seks. Zeli, samo si joj ti vjerojatno dosadio. :P
Ma pričaj mi priču zato se većina muškaraca u vezi i braku žali na to da žene neće puše, gutaju, ševe se, da žene ne preuzimaju inicijativu u krevetu, boli ih glava i ne da im se...
Ista je stvar i sa druge strane, nije da ja ne želim sex, želim ali sa friškom ženkom mislim da bih se vratio mrvicu u mladost..ovako samo dobijam vratni išijas
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:22   #49
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
..šta te ta štitnjača tako zasvrbila

može bit samo tako, hormonalna ravnoteža je krhka stvar, malo fali negdje, sronda masivno nešto drugo. guglaj, jedan od top razloga za pad ženskog libida- štitnjača.

evo, tu je fino objašnjeno, čak u istoj kući

https://www.forum.hr/showthread.php?t=828084&page=2

napisala sam, ako nije švaler, ako se ne može stavit prst na neki razlog, ako opčenito nema interesa za seksom- pravac doktor , i to ne samo zbog štitnjače, al bolje da ne počinjem.. .
Ma smijesno mi je zato kaj su tu onog jadnicka razapeli na sto strana kaj se brinuo oko curine stitnjace. Sukus svega je da je on kreten jer se zabrinuo oko toga a svi su mu rekli da je to sa stitnjacom nis i da sere.
Imam i sam hashimoto i hipotireozu zadnjih 10 godina i sada sam na 225 eutyroxa ali nisam imao pad libida ni dok nisam uzimao eutyrox.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:29   #50
a je, kužim šta misliš, štitnjača iskače ko iz paštete po forumu.. malo mi je i bilo bedasto napisat zato, al kad fakat je tako. guglaš pad libida žene, uvijek to izleti na vrhu.
ne znam, ja nemam problema ali pretpostavljam da je kod žena drugačije, nemate estrogensko progesteronske drame, ma skroz je druga priča. ovo i kad nema problema kroz mjesec skužiš oscijlacije u libidu, zbog hormona. a ipak imate i veću rezervu testosterona, neki.

al evo, štitnjaču na stranu, ja bi na njenom mjestu otišla doktoru.. to da sam izgubila interes, nevezano uz dečka.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:42   #51
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
.... to je stvarno jedna tema koja zaslužuje vlastiti topic
a ima još tema? samo te seks najviše svrbi?
pričajte o tim temama, a ne o seksu
o seksu se ne priča, doći će ako ima doći
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:48   #52
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
a ima još tema? samo te seks najviše svrbi?
pričajte o tim temama, a ne o seksu
o seksu se ne priča, doći će ako ima doći
Pa naravno da ima jos tema, to je poanta veza, da se problemi rjesavaju. Ali taj problem mi je ipak za pdf psiholigiju ili cak i za psihoterapeuta, jer ja ne vidim navin kako bi ja mogao rjesit to da se ona ne moze oflijepit od mamine i tatine sise a ona ne da to vidi kao problem nego jos naglasava da ce ona takva bit zauvijek i da joj smeta sto i ja nisam takav...djizs jebote...
I onda se nadrka i bude nadurena pa uskracuje sex...ma i ja sam idiot ccc
__________________
I'm not a hero, i'm a mere defender of the office....But you know who is a real hero? Hiro, from Heroes....And also Bono
starvinmarvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:40   #53
predlozi joj trojac s nekom hottie
Austrheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 22:53   #54
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
eto, znam da postoji topic o ovome, ali vidjevši u šta se pretvorio, ipak sam zaključi oda bi bolje bilo otvoriti novu temu.

dakle, tako je kako je. dosta smo dugo u vezi (broji se u godinama), i zadnjih 6-7 mjeseci primjetio sam da se njoj jednostavno više neda seksati, a uostalom ona je to i sama potvrdila. u prosjeku je to sad jednom mjesečno rekao bih, a zna bit i dužih pauza.
e sad, meni to nebi bio problem da imam 78 godina pa bi ajde nekako pregrmio, ali sa 30 teško. uglavnom ne vara me ni ništa slično, samo joj je libido pao jako nisko očito. više puta, ali stvarno puno puta, sam razgovarao s njom i rekao joj da mi to smeta i ako postoji neki dublji problem da mi kaže pa ćemo ga nekako rješit, ali ona onda ili navede neke banalne probleme tipa "naljutio si me neki dan kad si...i tome slično" ili izbjegne argumentirano raspravljati.
ja shvaćam da u svakoj zdravoj vezi ima trzavica i svađa, i uvijek će ih biti, ali ona očito ne, i onda mi ili namjerno uskraćuje seks ili je stvarno postala frigidna. a ili je ja više ne privlačim. ne znam. samo bi volio da mi kaže jer mi je jako stalo do nje i volim je...
ali jbmu mater, pa ne mogu ja sa 30 godina vječno odbijati razno razne kolegice s posla i pijane klinke, pa i ja imam potrebe, čovjek sam..
rekao mi je kolega sa posla "pa daj čovječe život će ti proći u moralnim dilemama, a sa 70 godina više nećeš moći vratit vrijeme unazad. dobro si razmisli dali želiš biti u takvoj vezi i potencijalnom braku". i neznam...možda i ima pravo. ali ja prvenstveno želim seks sa svojom curom, a ne sa drugim ženama, a i pomisao na prevaru mi je malo gadna.
ne znam, je li prošao tko šta slično (a vjerojatno je) i da ima kakav savjet?
Da slažem se da je komunikacija važna, al ne tipa razgovor već djelima. Pokaži joj da te ne može uzimat zdravo za gotovo. Malo i ti oladi. Kako mrzim ove savjete tipa logikom riješi emocionalni il pak problem privlačnosti. Još sam nek vam neko savjetuje razgovor kod psihologa .
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 23:35   #55
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Samo ti sanjaj, nema žene koja se jebe svaki dan nakon X godina veze, još ju nitko nije napravio, kad izađe prva s trake to će biti nova revolucija...
Mislim ima, ali sa ttom bolesnicom ne bi htio živjeti jer joj kurca (tvog i tuđeg) nikad dosta..
Mislim ne znam koliko godina imaš, kada zakoračiš u tridesete, četrdesete vidjet ćeš da se ni tebi ne da svaki dan kao sa 20...
cuj ja sam u tridesetima a bogme mi se oce. a i nasao sam takvu.

mene vise cudi da ljudi sami sebe uvjere da to ne postoji.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 00:41   #56
Ja mislim da nas autor trola
Sad su najedanput iskocili njezini starci kao glavni problem, a ujutro je sve jos bilo tralalala, mi sretni, mazimo se, al nema sexa blatruchkenj.
Mos mislit.
Ja sam tu zavrsila.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 13:21   #57
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ukratko u većini veza, ukoliko žena zaista nema jak libido, a to prepisujem psihičkim problemima ili greškom u razvoju pa ima muški mozak,žene nisu ništa pretjerano zagrijane za sex...
meni se čini da ti imaš ženski mozak ( jel greška u razvoju ili nije, ne bi išla u to) ko da svoju svekrvu slušam
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 14:12   #58
Quote:
starvinmarvin kaže: Pogledaj post
eto, znam da postoji topic o ovome, ali vidjevši u šta se pretvorio, ipak sam zaključi oda bi bolje bilo otvoriti novu temu.

dakle, tako je kako je. dosta smo dugo u vezi (broji se u godinama), i zadnjih 6-7 mjeseci primjetio sam da se njoj jednostavno više neda seksati, a uostalom ona je to i sama potvrdila. u prosjeku je to sad jednom mjesečno rekao bih, a zna bit i dužih pauza.
e sad, meni to nebi bio problem da imam 78 godina pa bi ajde nekako pregrmio, ali sa 30 teško. uglavnom ne vara me ni ništa slično, samo joj je libido pao jako nisko očito. više puta, ali stvarno puno puta, sam razgovarao s njom i rekao joj da mi to smeta i ako postoji neki dublji problem da mi kaže pa ćemo ga nekako rješit, ali ona onda ili navede neke banalne probleme tipa "naljutio si me neki dan kad si...i tome slično" ili izbjegne argumentirano raspravljati.
ja shvaćam da u svakoj zdravoj vezi ima trzavica i svađa, i uvijek će ih biti, ali ona očito ne, i onda mi ili namjerno uskraćuje seks ili je stvarno postala frigidna. a ili je ja više ne privlačim. ne znam. samo bi volio da mi kaže jer mi je jako stalo do nje i volim je...
ali jbmu mater, pa ne mogu ja sa 30 godina vječno odbijati razno razne kolegice s posla i pijane klinke, pa i ja imam potrebe, čovjek sam..
rekao mi je kolega sa posla "pa daj čovječe život će ti proći u moralnim dilemama, a sa 70 godina više nećeš moći vratit vrijeme unazad. dobro si razmisli dali želiš biti u takvoj vezi i potencijalnom braku". i neznam...možda i ima pravo. ali ja prvenstveno želim seks sa svojom curom, a ne sa drugim ženama, a i pomisao na prevaru mi je malo gadna.
ne znam, je li prošao tko šta slično (a vjerojatno je) i da ima kakav savjet?
rođo ništa se ti nemisli, samo naprid (jebi) i to što god oš il moš . dobrot oti rođo veli ka budeš ima 70 neš moć, a što ako se razboliš prije zato jeb šta prije to bolje, a ove moralne mudrace neslušaj, onib isto jebali da imaju šta
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 18:57   #59
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
meni se čini da ti imaš ženski mozak ( jel greška u razvoju ili nije, ne bi išla u to) ko da svoju svekrvu slušam

Pa često za sebe imam običaj reći da sam lezbača sa kitom među nogama...naročito kad vidim koliko se volim mazuckat, ljubakat i tako to...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 19:12   #60
a nije joj to više interesantno. rađe pije kavu sa starcima. kaj.

nemoj ju ženit!

Zadnje uređivanje sanjita : 24.06.2016. at 19:38.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.