Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2017., 20:37   #61
Onda neka on kupi auto , pa neka ona proda svoj i plati vrhunsko vjenacanje o kojem mašta od pelena ...
I opet se vraćam na svoj prvi post na ovoj temi. Prvi dojam je očito najtočniji
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 09:35   #62
Po meni je cura u pravu.
Imaju vec jedan auto, zbog cega potreba za drugim ako nije nuzna, npr. zbog djece? Jedini razlog je taj sto 'svi muskarci preko 3 banke s vise od 5000tis kuna imaju auto, a autor nema'
Ali to je opcenito problem naseg drustva koje je takvo-dizat ce se krediti samo da imamo ono sto susjed ima.
Ako planiraju svadbu koju ce si sami platiti onda je racionalnije zajednicki stedjeti za svadbu.
Ja i decko imamo 29 i 32 god pa takoder nemamo auto. Da pruza vise komocije -pruza. Ali odlucili smo lovu koju bi dali za auto uloziti u znanje i njegov ACCA - gledamo sto je dugorocno isplativije.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:37   #63
Parama se ne valja razbacivati ako ih se nema... ALI - ako imaš novaca za automobil, lijepo odeš, kupiš si ga i amen.
MrDeadpool is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 06:00   #64
Nemoj se ljutit, ali mislim da ti je zenka u pravu.

Iz svega sto sam procitala, zakljucujem da ti auto ne treba.

Osim, osim, ako ti je zaista neophodan za posao i ako mislis da bi ti bilo lakse putovati s njim na posao, nego javnim prijevozom (il cim vec ides).

Dakle, ako mislis da ce ti auto olaksat zivot i pridonijeti boljem i sretnijem putovanju na posao i sa posla, kupi.

Na izlet mozete ici njenim autom.

Ili, ako vec inzistiras na boljem autu, prodajte to njeno i kupite nesto bolje (ona neka ide sa njim na posao, ali bar cete imati pouzdaniji automobil).

Koliko je to pametna opcija obzirom da niste u braku, ne bih znala, rekla bih da nije

Ovaj muski ego, i to "da svaki muskarac mora imati auto kad napuni 30" zaboravi. Vjeruj mi, mi zene smo bolje u planiranju i uvijek gledamo cjelokupnu dobrobit, dok se vi cesto znate zaletiti. Eto, to je moje misljenje.

Razlozi koje je ona nabrojala su isto tako sugavi, osim zadnjeg: stednja za stan. Razmisljaj dugorocno
pacenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 17:52   #65
Ako su vjenčanje i ostalo bitni što ona nije ostavila svoju štednju za to i odrekla se auta. Ona je svoje želje ispunila djelomično i sad za drugi dio očekuje autora da joj ispuni tako da se on odrekne svojih želja. Mislim da financijski neće biti praktično imati dva auta, al ću svejedno reci da ako si želi auto neka ga si kupi.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 22:12   #66
Ja razumijem dok ne nekome nešto želja - ne bih razumjela da ona ne dopusti npr. njemu da si kupi motor/skuter jer to želi.

Ali mi nije jasno imati istu stvar duplo koja im (kako on kaže) nije potrebna.

Kako biste reagirali da je tema bila: imamo u novom stanu TV - 50 inch-a koji je ona kupila prije useljenja jer nije imala TV. Mi smo se sad zajedno uselili i ja želim imati SVOJ TV od 53 inch-a, koji će stajati pokraj ovog njezinog u dnevnom boravku i moj ćemo koristiti samo vikendom tako da ne trošimo njen i struju za njen.... Karikiram malo...
BarbieH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 07:18   #67
Quote:
BarbieH kaže: Pogledaj post
Ja razumijem dok ne nekome nešto želja - ne bih razumjela da ona ne dopusti npr. njemu da si kupi motor/skuter jer to želi.



Ali mi nije jasno imati istu stvar duplo koja im (kako on kaže) nije potrebna.



Kako biste reagirali da je tema bila: imamo u novom stanu TV - 50 inch-a koji je ona kupila prije useljenja jer nije imala TV. Mi smo se sad zajedno uselili i ja želim imati SVOJ TV od 53 inch-a, koji će stajati pokraj ovog njezinog u dnevnom boravku i moj ćemo koristiti samo vikendom tako da ne trošimo njen i struju za njen.... Karikiram malo...



Prije bi bilo da kaže kako želi kupiti još jedan TV da ga imaju u spavaćoj sobi jer on voli zaspati ispred telke -
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 09:49   #68
Svim papučarima tu: kako uopće možete zajedno živit s takvim ženama duže od tjedan dana? Ta i odavde guši život svima oko sebe.

Mislim ne radi nekog alfa šit sranja, nego čisto zbog zdravlja i života ko života, zašto trpit tu pokoru od ikog, nasilno nametanje vlastitih projekcija i očekivanja pa emocionalne ucjene ako se iste ne ispune?

Nikad mi neće bit jasno.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:02   #69
I da, ako ćeš auto kupit svojim jebenim parama koje si sam jebeno zaradio i ako ćeš se zbog tog osjećat bolje sam sa sobom pa onda i u toj vezi onda bi tu sebičnjakušu to trebalo veselit, jebalo je vjenčanje i prvo dijete. Kakva jebena pragmatična baba. Najbolje da unaprijed napišete šta ćete radit i kupovat u životu.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 10:51   #70
kupi auto
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 12:56   #71
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Prije bi bilo da kaže kako želi kupiti još jedan TV da ga imaju u spavaćoj sobi jer on voli zaspati ispred telke -

Ne puštaš. Zato i namjerno nisam napisala spavaća soba nego za istu sobu... Da želi TV za spavaću - podržala bih ga u potpunosti!
BarbieH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:23   #72
Koliko para toliko muzike
Tko kosi a tko vodu nosi ,,, itd itd,
Znas li ti svoju ulogu u toj vezi ili ju jos nisi dobio napisanu
Rijesi prvo to pa ce ti odgovor sam doci
milencica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:29   #73
Quote:
milencica kaže: Pogledaj post
Koliko para toliko muzike
Tko kosi a tko vodu nosi ,,, itd itd,
Znas li ti svoju ulogu u toj vezi ili ju jos nisi dobio napisanu
Rijesi prvo to pa ce ti odgovor sam doci
Kak nije?
Dobio je pravo da bude po njenom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 15:30   #74
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ako su vjenčanje i ostalo bitni što ona nije ostavila svoju štednju za to i odrekla se auta. Ona je svoje želje ispunila djelomično i sad za drugi dio očekuje autora da joj ispuni tako da se on odrekne svojih želja. Mislim da financijski neće biti praktično imati dva auta, al ću svejedno reci da ako si želi auto neka ga si kupi.

Via Tapatalk
Svoje želje?
Njoj auto treba za ići na posao, njemu jer "muško to mora imati".
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 15:33   #75
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Svoje želje?
Njoj auto treba za ići na posao, njemu jer "muško to mora imati".
Covjek se tek zaposlio i umjesto da malo uziva u financijskoj neovisnosti, on sad mora skupljati za svatove.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:27   #76
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Covjek se tek zaposlio i umjesto da malo uziva u financijskoj neovisnosti, on sad mora skupljati za svatove.
tko kaže da mora?
pa valjda nije prespavao cijeli onaj dio kad su se odlučili na ženidbu, dogovarali sale, bendove, odabirali meni. ili je?
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:30   #77
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Svoje želje?
Njoj auto treba za ići na posao, njemu jer "muško to mora imati".
Meni su razlozi skroz nebitni u ovoj priči. I jednom i drugom auto treba da dođu na posao, nekom više nekom manje. Ali ja ne gledam ovdje što nekome treba ili ne treba već gledam želje koje smatram da su jednako bitne. Meni ne treba isto gomila stvari koje si želim pa to ne znači da bih ih se trebala odreći za cijeli život. Čovjek želi auto i može si ga priuštiti pa nek ga kupi. Za tih godinu dana neće propasti. Jedino što će biti financijski zahtjevno servirati dva auta.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:41   #78
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
tko kaže da mora?
pa valjda nije prespavao cijeli onaj dio kad su se odlučili na ženidbu, dogovarali sale, bendove, odabirali meni. ili je?
Ja sam shvatila da je svadba za sad samo tema razgovora i plan za budućnost, a ne nešto što se trenutno detaljno odgovara. Ipak njegova cura inzistira da se tek počne štediti za nju što će reći da si ju trenutno ne mogu priuštiti pa još nema biranja sale i ostalih pizdarija.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:43   #79
Na kojem god oni bili dijelu planiranja (ili fantaziranja) pa valjda rade to zajedno. Ili se vjeruje kako ona sve planira, a on pojma nema o ničemu?
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 16:54   #80
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
Na kojem god oni bili dijelu planiranja (ili fantaziranja) pa valjda rade to zajedno. Ili se vjeruje kako ona sve planira, a on pojma nema o ničemu?
Ti si isto naivna pa mislis da su ljudi razumni i da je u odnosima sve jasno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.