Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2019., 23:26   #1
Promjena strukture kose...

Pozdrav. Ne znam postoji li već o ovome tema, ako postoji preusmjerite me
Ovako, rođena sam sa ravnom kosom, boja nevažna . Naravno, većinu života sam imala ravnu, tanku i poprilično lepršavu (znači ne gustu kosu). Mnogo puta su me pitale curke jesi li to peglala kosu a ja bih je samo počešljala. Naime, pred otprilike godinu dana kosa je vidno gušća, iako i dalje tanke dlake. Počeli su se pojavljivati valovi u kosi i to nakon što očešljam kosz. Ispočetka bude lepršava i ravna a nakon nekog vremena je "sliljepljena" i stvaraju se valovi od sredinw prema dnu kose. Btw. u korijenu kosa nije sliljepljena. Što bi to moglo značiti?
Također da napomenem izašla sam iz puberteta tako da priče o pubertetu kao krivcu promjene strukture kose padaju u vodu

Nadam se da ste razumijele napisano, nisam baš vješta s frizerskim izrazima.
Marija Fierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2019., 00:25   #2
https://www.hairromance.com/2014/07/...-to-curly.html - možda si trudna.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2019., 17:22   #3
Kod mene se dogodila nakon pubertetea obrnuta stvar. Od guste i valovite mi je došla do metle koja se izvće na krajevima. Kod mene je vjerojatno do hormona.

I samo jednom mi se vratila stara kosa kad su mi dali Dupfaston tablete 3 mjeseca.
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2023., 13:29   #4
Promjena na kosi

Pozdrav,
kosa mi je oduvijek dosta suha i neodlučna bi li bila ravna ili kovrčava, što je davalo neki našušureni ne baš dobar look
Pozitivno je bilo to što se jako lako dala stilizirati, figarom bih nakon pranja napravila lokne ili valove i to bi držalo do sljedećeg pranja, top.
No unazad 2, 3 mjeseca kosa više niti prima oblik lokni, koliko god držala figaro ili peglu, a i to malo što primi već nakon par sati se izravna
Nije mi jasno šta se dešava.
Je li još netko imao sličnu situaciju?
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.