Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2015., 10:13   #681
Jel hidrogen 6%tni razvijač? o farbama znam koliko o autima. Mislila sam i kupku za skidanje boje staviti prvo? Ali teta u keune dućanu je bila toliko važna i prepametna da su moja pitanja očito bila preglupa jer je ništa nisam shvatila.
Hvala Dark_star na odgovoru, na "kosi" je nekad tako dobiti odgovor
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 10:45   #682
imaš 3%,6%,9% i 12%.
12% je najjača i koristi se uglavnom sa plavim farbama.
možeš ti uzeti hidrogen koji god želiš, znači samo ti ovisi o jačini. 3% je najslabiji i boja će ti ispasti tamnija a sa 12% svijetija.
no neće ti biti ono crno-plavo

ove farbe što se prodaju po trgovinama imaju uglavnom 6% hidrogena. ja sam koristila sad zadnji put keune 6 sa 9% hidrogena.

ovisi što želiš

reci nam što ti je na umu?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 15:21   #683
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Jel hidrogen 6%tni razvijač? o farbama znam koliko o autima. Mislila sam i kupku za skidanje boje staviti prvo? Ali teta u keune dućanu je bila toliko važna i prepametna da su moja pitanja očito bila preglupa jer je ništa nisam shvatila.
Hvala Dark_star na odgovoru, na "kosi" je nekad tako dobiti odgovor
pa, ovisno što hoćeš... one su u katalogu prikazane sa 6% hidrogena, mada istinu za volju ispadaju tamnije
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 23:44   #684
evo samo da napišem da mi je ljubazna radnica iz keune shopa savjetovala u kom omjeru izmiješati čuvenu 5.3 sa čistom peticom ne bi li se dobro prekrile sijede. dakle, trebaju vam dvije tube, ili uzmete onu novoizbačenu 5.30 Ultra coverage koja je skuplja i ima je po specijaliziranim dućanima isključivo. ja sam radije uzela dvije boje koje ću miješati.

dakle, na korijen ide 5+5.3 u omjeru pola jedne, pola druge boje+6% hidrogen
ostatak kose, 5.3 sa 3% "da se ne bi bespotrebno otvarala vlas sa 6%"
ovo se odnosi na bojanu kosu, i mislim da ću ipak staviti šesticu jer mrzim kad mi ispadne boja pretamno, što bi se sa tri posto hidrogena moglo desiti
jedva čekam i javim rezultat
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 07:36   #685
ja se baš farbam već zadnja dva puta šesticom. baš me zanima kako će ti ispasti
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 09:21   #686
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
imaš 3%,6%,9% i 12%.
12% je najjača i koristi se uglavnom sa plavim farbama.
možeš ti uzeti hidrogen koji god želiš, znači samo ti ovisi o jačini. 3% je najslabiji i boja će ti ispasti tamnija a sa 12% svijetija.
no neće ti biti ono crno-plavo

ove farbe što se prodaju po trgovinama imaju uglavnom 6% hidrogena. ja sam koristila sad zadnji put keune 6 sa 9% hidrogena.

ovisi što želiš

reci nam što ti je na umu?

Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
pa, ovisno što hoćeš... one su u katalogu prikazane sa 6% hidrogena, mada istinu za volju ispadaju tamnije
Htjela bih nekakva ginger bakrena a sad sam smeđa sa milijun različitih boja na glavi. Mislim, sve varijacije smeđe, shvaćate me :P i kažu da nema šanse da mi se 7.43 uhvati! Pa mi nije jasno moram li blajh kupku i hoće li me to isušiti?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 09:30   #687
ma kaki. nema šanse da će ti uhvatiti. ja išla sa tom nekom nijansom a prije toga sam dva puta ispirala blajh kupkom i pljusnula neku osmicu. bila sam narančasta, užas jedan.

gledaj, najbezbolnije ti je napraviti čisti blajh i onda pljusnuti tu 7.43 koju želiš.

nema druge.
i ja sam kao isto išla blajh kupkom da si ne oštetim toliko kosu a sve ti to dođe na isto, jedino si napraviš sranje na glavi plus izađeš sa bojom koju uopće ne želiš.

napravi čisti blajh na kosi i stavi boju koju želiš. odi na šišanje vrhova i onda stavljaj maske, ulja, bla bla.
moj iskreni savjet jer sam išla iz ljubičaste u svijetlosmeđu sa blajh kupkama pa eto me sad obična smeđa s narančastim odsjajem

blajh pa zatim 7.43 sa 6% hidrogena.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 11:10   #688
Auuu, sad više ne znam želim li toliko tu boju :P blajha se bojim ki vraga. Da sam sigurna da će mi boja stajati i bih, ali ovako nisam ziher. Muči me i održavanje poslije...
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 13:09   #689
vjeruj mi da blajh kupkom nećeš puno dobiti.
eto ja bila tvrdoglava prije 3 tjedna govorim iz skorašnjeg iskustva
a ja stvarno svašta izvodim na glavi.
čekam još malo pa ću staviti blajh pa onda željenu svijetlo smeđu.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 15:55   #690
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
ja se baš farbam već zadnja dva puta šesticom. baš me zanima kako će ti ispasti
i mene, vjeruj mi . kako ti hvata šestica, jel tamnija nego u katalogu ili? meni je 6.19 bila ispala dosta tamna. srećom pa ove prirodne petice stavljam samo polovinu.

inače mi je sestra stavljala blanš kupku u frizerskom da dobije boju 10/2 od nekakve konjak smeđe. fino joj je posvijetlilo i ujednačilo kosu, radi nešto ta blanš kupka ipak. ali marina, ako se ne osjećaš stručna to sama stavljati, ipak ne bi bilo loše otići u neki salon.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 18:17   #691
Slažem se. Tvrdoglava sam ko guska i nemam pojma šta izvodim lol. Još ću malo odspavati na ideji gingera
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 14:13   #692
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
i mene, vjeruj mi . kako ti hvata šestica, jel tamnija nego u katalogu ili? meni je 6.19 bila ispala dosta tamna. srećom pa ove prirodne petice stavljam samo polovinu.

inače mi je sestra stavljala blanš kupku u frizerskom da dobije boju 10/2 od nekakve konjak smeđe. fino joj je posvijetlilo i ujednačilo kosu, radi nešto ta blanš kupka ipak. ali marina, ako se ne osjećaš stručna to sama stavljati, ipak ne bi bilo loše otići u neki salon.
pa hvata mi ok, ne hvata mi tamnije.
jedino što bi ja htjela svjetliju a i sad još uvijek imam ostatke ljubičaste na glavi pa mi malo izbija.
odlučila sam za mjesec dana staviti čisti blajh na glavu. neda mi se više zezati. kupila sam 7.32
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 16:31   #693
ufff. sretno s blajhom, ja bih ipak na tvom mjestu išla na kupku. javi nam rezultate
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 09:55   #694
radila ju dva puta, nula bodova. još mi poslije farbe izbijala narančasta.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:08   #695
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Kad sam ga ja kupila nije mi baš bio ništa posebno... ok al ne za tu lovu... I onda sam dobila još jedan pa još jedan i ono ajde da potrošim... na kraju mi se kosa ili navikla na njega ili ne znam šta se dogodilo ali ugl. meni je sad super... koristim i sprej i kremu...
Ja sam se nedavno pretplatila na časopis (Gloria), pa su uz pretplatu poklanjali Keune proizvode... ugl. dobila sam šampon (250ml) i regenerator (200ml)





Iskreno, jedva čekam da ih isprobam i da vidim vrijede li 10 puta više, tj. da li su 10 puta bolji nego ovi koje sad koristim (budući da im je cijena za to pakiranje 119kn, a šamponi koje koristim su uglavnom oko 12-15kn/250ml )
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 01:07   #696
Trebam pomoć
Nažalost na neko vrijeme moram štediti na odlascima u salon i sad moram sama pribaviti sve kaj mi treba za farbanje ovog kaosa koji mi je trenutno na glavi.
Kosa mi je izmučena u potpunosti jer sam iz crne išla u plavo u periodu od godine dana, a duga je. Prije farbanja ću je je dat skratit do ramena da bude kakti zdravija, a i plus je kaj će mi manje farbe trebat.
Situacija je takva da je najveći dio kose blajhan i farban u plavo. Potom je prvi izrast farban bez blajha i tamniji je, no dao je neki ombre efekt pa mi nije smetalo. E sad je došao drugi izrast, moja prirodna tamno smeđa kosa i izgledam ko cirkus.
Plan mi je blajhat sve izraslo i onda ofarbat u neku svijetlu nijansu. No, tutlek sam s bojama pa mi nije jasno kako izgleda keune blajh? Di ga ima za kupiti?
Nebum sama eksperimentirala nego će frendica koja ima više iskustva, ja samo trebam nabaviti sve kaj treba
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 00:41   #697
Talking

hej cure htjela bi se obajati u ovakvu boju, prirodno sam srednje smeda ali kad se bojam imam jaki crveni pigment. može molim vas savjeti, prijedlozi, nikad se nisam bojala s keune bojama https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...f61bef34b5.jpg
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 08:06   #698
Molim pomoć, 9% ili 12% Keune hidrogen od 1 litre??
ima li ga gdje u litrenoj flaši?? Već ga dugo ne mogu nigdje naći.
marita13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2020., 08:00   #699
Cure, koji postotak hidrogena uzeti za miješanje sa 6.0 nijansom? trenutno sam neka 5 s čokoladnim odsjajem
Jens is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2020., 15:35   #700
9% ti je najsigurnije.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:54.