Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2007., 19:36   #41
meni je klas famozan, košta 50kn u dm-a i stavljam ga na mokru kosu.. poslije mi je kosa savršena, ko s reklame a sad, nekome ne odgovara, nekome odgovara, različiti su tipovi kosa.. ja sam isto probala neke preparate koje su mi hvalili, pa meni nisu odgovarali...
jednaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:39   #42
@jednaa, kakav tip kose imaš?
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 18:05   #43
Quote:
lilu! kaže: Pogledaj post
@jednaa, kakav tip kose imaš?
ja imam dugu, smeđu, suhu, ni ravnu ni valovitu kosu, pa je moram svaki put peglat.. zato mi ovaj proizvod dobro dođe
jednaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:28   #44
ja isto imam takvu kosu ko jednaa i vec mi se skroz uništila od peglanja a neznam kak da ju zaštitm??
tanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:32   #45
meni je avonov at serum super, onaj sa zelenim cepom na pumpicu, ma mrak, koristim ga vec par godina.... a od kristala od alfaparfa, ima ga u zg-u u irisu ili u frizer priboru u domjanicevoj....bilo je tamo barem....
Melyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:36   #46
Šta su ti kristali za kosu, kako to izgleda? I ta firma Klas-ima toga u dm?
Ja inače koristim silikon reele.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:38   #47
Quote:
jednaa kaže: Pogledaj post
meni je klas famozan, košta 50kn u dm-a i stavljam ga na mokru kosu.. poslije mi je kosa savršena, ko s reklame a sad, nekome ne odgovara, nekome odgovara, različiti su tipovi kosa.. ja sam isto probala neke preparate koje su mi hvalili, pa meni nisu odgovarali...
Kako izgleda taj klas i šta je to (silikon, regenerator što se ne ispire, krema, vosak...)?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:42   #48
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Kako izgleda taj klas i šta je to (silikon, regenerator što se ne ispire, krema, vosak...)?
taj Klas je serum za kosu tj. mislim da pise na njemu silikon, ima ga u dm-u, oko 5o kn. tak negdje, ali znam dosta frendica kojima je bas taj Klas-ov isusio kosu a i frizerka mi je rekla da od njega vise stete neg koristi, eto, na vama je da odlucite.Radje koristite ili avon, alfaparf-ov ili relle, ma ima ih fakat dosta....
Melyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:47   #49
Quote:
Melyss kaže: Pogledaj post
taj Klas je serum za kosu tj. mislim da pise na njemu silikon, ima ga u dm-u, oko 5o kn. tak negdje, ali znam dosta frendica kojima je bas taj Klas-ov isusio kosu a i frizerka mi je rekla da od njega vise stete neg koristi, eto, na vama je da odlucite.Radje koristite ili avon, alfaparf-ov ili relle, ma ima ih fakat dosta....
JA imam reele i jako mi je dobar. Mislila sam da je taj klas nešto drugo. Ako je isto silikon, nema potrebe mijenjati reele.
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 21:05   #50
meni je super avonov za vrhove, ali najbilje što sam dosad probala je jojoba ulje. kosu mi bude mekana, glatka-savršena!
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 21:44   #51
I meni je super Avonov serum za vrhove, a trenutno cesce koristim suncokretovo ulje. Planiram probati kokosovo jer cujem da je ono najbolje za kosu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 19:40   #52
Oprostite što sam iskopala tako staru temu, al jel ima ko slikicu kak to izgleda jer ne mogu nać na netu
Angel's devil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 21:13   #53
Alfaparf je jedna riječ, pa probaj tako.
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 12:37   #54
Vruće ulje za kosu

Kupila sam iz Oriflamea vruće ulje za kosu, od kokosa mislim. Zanima me da li je koja takvo što stavljala i da li se stavlja na opranu ili neopranu kosu? Piše na njemu da ide na mokru, ali ne piše da li na opranu ( kao regenerator)?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 12:53   #55
Imala sam Avonovo Secrets of India. Zagrije se u posudi s vodom (citava posuda ulja) i nanese na mokru kosu, drzi koliko pise, zatim se kosa opere i poslije stavi regenerator ako je potrebno (ne bi trebalo biti potrebno, meni je).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 12:58   #56
Nanesem na neopranu? Zar ga šampon poslije neće sprati sa kose? Ja sam mislila da je to kao neki regenerator, a ispada da je kao maska?
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 13:31   #57
Bas sam trazila neki clanak o tome, ali nisam ga uspjela naci. Radilo se o nekom drugom ulju, ali bitan je sastojak iz ulja koji s drugim sastojkom iz sampona tvori netopivi spoj koji oblaze vlas. Jos cu ga potraziti. Pazi da ne zagrijes ulje previse, neka bude toplo, ne bas vruce, da ne opeces vlasiste i ne ostetis kosu.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 14:06   #58
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Bas sam trazila neki clanak o tome, ali nisam ga uspjela naci. Radilo se o nekom drugom ulju, ali bitan je sastojak iz ulja koji s drugim sastojkom iz sampona tvori netopivi spoj koji oblaze vlas. Jos cu ga potraziti. Pazi da ne zagrijes ulje previse, neka bude toplo, ne bas vruce, da ne opeces vlasiste i ne ostetis kosu.
Daj molim te, javi mi. Kiss
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 14:15   #59
Ja sam to stavljala na opranu kosu, pa opet isprala blagim šamponom. U svakom slučaju, bilo mi je bezveze...
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:17   #60
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju, bilo mi je bezveze...
isto.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.