Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 21:58   #21
Svaki baterija će se isprazniti nakon jednog dana intenzivnog korištenja, pa i na famoznom SE P1. Mislim, mobitel s najviše funkcija i ekranom visoke rezolucije teško može imati i najizdržljiviju bateriju.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 16:33   #22
imaš pravo,samo kaj se na njokici ponekoj može ispraznit i bez intezivnog korištenja,čuj po tom pitanju nema boljeg od se,pazi na to maximalno i sve pohvale,ma moj w950 je znao 3 dana izdržat a pazi glazbu slušam prije spavanja ujutro i kad idem negdje,ne malo a uspije
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 19:43   #23
Sve ovisi o tome što trebaš.
Po mom mišljenju, svi proizvođači mobitela su dosegnuli nekakav standard i teško da će baš u 1 ili 2 godine nešto grandiozno novo ponuditi.
Recimo, ja sam si uzeo N73ME čisto da je isprobam pošto je dosta razvikan mob. Našao sam pravi mobitel koji mi paše. Odličan dizajn, bolno dobra kamera, memo-card, jaki zvučnici... Za mene ne treba tražiti nešto novo barem za ovu godinu.
Najbolji mobitel je onaj mobitel koji tebi paše, ne onaj koji košta 4, 5 tisuća kuna.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 22:32   #24
potpuno točno ustvari
hrcak999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.