Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2009., 01:13   #1
Smile Prvi put u teretani- topic nositelja svinjske gripe

Ovo mi je prvi topic koji otvaram u muškom kutku i na forumu uopće pa budite blagi

Krenuo bih u teretanu al mi je poprilicno neugodno jer ipak mi je to prvi put, a i neznam na koje sprave prvo ici, pa ako ima koji korisni savjet od vas,malo vise,iskusnijih u tom podrucju volio bih da podjelite samnom

Tnx unaprijed
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 01:32   #2
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
Ovo mi je prvi topic koji otvaram u muškom kutku i na forumu uopće pa budite blagi

Krenuo bih u teretanu al mi je poprilicno neugodno jer ipak mi je to prvi put, a i neznam na koje sprave prvo ici, pa ako ima koji korisni savjet od vas,malo vise,iskusnijih u tom podrucju volio bih da podjelite samnom

Tnx unaprijed
odeš tam i pitaš lika koji vodi teretanu da ti pokaže kak se koriste sprave i preporučit će ti koje da koristiš za početak
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 02:18   #3
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
odeš tam i pitaš lika koji vodi teretanu da ti pokaže kak se koriste sprave i preporučit će ti koje da koristiš za početak
Tako!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 08:24   #4
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
Krenuo bih u teretanu.....
vauu, ići ćeš u teretanu , blago ti se
šah-mat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 10:17   #5
aj radije lopatu sinko. od dizanja utega nikakve koristi.
bosonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 10:20   #6
Quote:
marq.fcb kaže: Pogledaj post
odeš tam i pitaš lika koji vodi teretanu da ti pokaže kak se koriste sprave i preporučit će ti koje da koristiš za početak
Nema srama, samo pitaš
 
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 11:02   #7
Quote:
bosonogi kaže: Pogledaj post
aj radije lopatu sinko. od dizanja utega nikakve koristi.

u teretani moš samo potrošit pare, ovako ćeš imat isti učinak a moš i zaradit štogod
__________________
ovo nije potpis uskličnik
goonie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 15:41   #8
Quote:
goonie7 kaže: Pogledaj post

u teretani moš samo potrošit pare, ovako ćeš imat isti učinak a moš i zaradit štogod
Daj odjebite s tim glupim konstatacijama, od lopate jedini bonus jesu jake rake i ramena, sve ostalo je žuljevi na rukama , bolovi u leđima i svugdje još, ovisno o lopatarenju.
Dečec vas lijepo pita i lijepo mu odgovorite, a lopata s teretanom ima veze kolko i nicole kidman s sisatom anđom iz malnarove noćne more ili gdje je već sad.
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 16:28   #9
Tnx,al ovo s lopatom ne ide jer sam radio s starim na baušteli tako da od toga baš i nema puno napretka
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 16:30   #10
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Daj odjebite s tim glupim

Dečec vas lijepo pita i lijepo mu odgovorite,
očito smo glupi i neznamo odgovorit , odgovaramo onako kako znamo , nego ti napisa cijeli post , a ne odgovori dečecu
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 16:57   #11
[QUOTE=bokacco;23788504]očito smo glupi i neznamo odgovorit , odgovaramo onako kako znamo , nego ti napisa cijeli post , a ne odgovori dečecu[/QUOTE

Objašnjena u vezi teretane kako što gdje s čim i zakaj ima na tone po internetu, a dečecu je očigledno najveći bed uopću ući u teretanu, tj. učlaniti se i početi.

Daklem dječače, samo moraš krenuti i nemaš brige -zato uostalom i postoje fitness centri, svi smo mi nekada davno prvi puta ušli u teretanu ili sportsku dvoranu ili kaj već.
Svako imalo educirano osoblje će ti pokazati osnove koje će biti dovoljne za početak i neke osnovne kombinacije za grupacije vježbanja velike skupine mišića s malim, samo se ne forsirati i ne glumiti frajera i dobar buš vjeruj mi..
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 17:10   #12
Čemu stalno ovo dječače?? Nije da imam 10 god vec 17
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 17:14   #13
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
Čemu stalno ovo dječače?? Nije da imam 10 god vec 17
Dobro oprosti, nije bilo radi neke zle namjere...
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:37   #14
Ma oke :up:
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:51   #15
Joj kad se ja sjetim sbvog prvog puta....odabrao sam vrijeme kada je najmanje ljudi u teretani
Inače kako sam visok i bio mršav bilo me sram da ne naletim na nekoga tko me u zubima može nositi
A o robi za teretanu u prvih godinu dana ne želim pričati
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:56   #16
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Joj kad se ja sjetim sbvog prvog puta....odabrao sam vrijeme kada je najmanje ljudi u teretani
Inače kako sam visok i bio mršav bilo me sram da ne naletim na nekoga tko me u zubima može nositi
A o robi za teretanu u prvih godinu dana ne želim pričati
Sta si imao one poliesterne džokejke do pupka i superusku potkošulju ??
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:58   #17
Obavezno ponesi ručnik!
Ne bleji okolo u druge kako rade , ljudi to nevole.
Ako imaš bilo kakva pitanje, ne pitaj likove koji misle da ispravno rade, nego opet pitaj čovjeka koji radi tamo.
Neka ti lik koji tamo radi pokaže kako se neke vježbe ispravno rade, kada radiš na određenom djelu mišića. Jer je velika mogućnost ozljede.Pogotovo leđa.
Ne .urči se s velikim težinama, samo da bi zadivio neku picu koja radi do tebe.
Velika je mogućnost da pogineš.Kao npr. na benchu.

Isitiniti događaj..

Došla četri cigića u teretanu, tu negdje između 15 i 19 godina i ko će najviše dić na benchu.Stavili oni štangu, stavili dvije ploče po 20 kg.
( Ja i frend sve to gledamo iz daljine,koda znaš da će bit pizdarija) I legne naj jači , valjda i najstariji, jedan mu stane iza i ovaj počne dizat, kad je digo treću nije mogao vratit a ovaj iza mu pusti štangu , valjda ni on nije moga vuć. I padne mu štanga na prsa. Frend skočio ,Ja za frendom i spasili budalu da se ne uguši.
shaahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 19:02   #18
Quote:
Rav3n kaže: Pogledaj post
Sta si imao one poliesterne džokejke do pupka i superusku potkošulju ??
Ne,to su imali svi oko mene (doduše s razlogom) jedan lik je doša u u boksama i onoj majici na y iza ali ono nitko mu nije zamjerio jer je imao tijelo
Ja sam se prvih godin dana vukao u preširokom donjem dijelu trenirke i rastengnutoj majci koja je prije imala funkciju piždam
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 19:03   #19
Prilikom upisa lik koji tamo radi trebao bi ti pokazati sprave i čemu služe. Ovisno o tome koji ti je cilj samog odlaska u teretanu trebao bi ti savjetovati na kojim ćeš spravama i koliko vježbi raditi. Neki likovi ti to naplaćuju 100 - 150 kn. I of kors ujutro nema nikoga, a poslijepodne i navečer dernek. Ovisno o tome da li želiš stvarno koristiti sprave ili dolaziš vidjet šta ima biraš termin
Gloria84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 19:13   #20
ma pito bi ja lika da mi pokaže samo što nema nikakvog lika nego neka baba u najmanje 40-im u ultraljubičastoj fluorescentnoj trenirci
__________________
911, there is a handsome guy in my house!.....Cancel that, that was just me :D
Rav3n is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger