Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2015., 02:54   #5841
E da, još da kažem da mi je donor sasvim na mjestu stvarno, dakle izvukli su što su izvukli i nisu sjebali ostalo tako da kao što vidite dobro izgleda skroz.
FreeRoofmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 22:41   #5842
Pojavio se je novi blog, u nastajanju o ponovnom rastu kose.
Autor izvsno poznaje problematiku, u vezi opadanja i ponovnog rasta kose, a mogu mu se postavljati i konkretna pitanja, u vezi raznih problema s kosom.
Blog je tek u početnoj fazi, pa nema još dovoljno materijala, ali autor tvrdi da će u što skorije vrijeme dodati nove tekstove na blog.
Evo i link na blog http://swisstemples.blogspot.hr/2015/09/my-story.html
zvir12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 07:48   #5843
Ako je nesto bitno rekao na tom blogu , što ovdje nije bilo poznato, neka neko bude ljubazan pa nam izdvoji.
bojdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 13:45   #5844
Quote:
bojdo kaže: Pogledaj post
Ako je nesto bitno rekao na tom blogu , što ovdje nije bilo poznato, neka neko bude ljubazan pa nam izdvoji.
Puno toga..
nicknameee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 22:53   #5845
Pozdrav,

Evo da se i ja malo uključim. Ne čitam baš previše, a nemam ni baš vremena za kvalitetnu diskusiju, ali gledati ću malo da se ubacim s vremena na vrijeme.
Kao što sam već pisao, i mene je pogodila to prokleto opadanje kose. Da sam ostao u Hr obrijao bi se i s time bi priča bila gotova. Kako sam došao u Njemačku, pojačalo mi se opadanje kose i kako me frizerka odbila obrijati jel je to ovdje "neuobičajeno" (bolje je biti polu ćelav sa jedno 5 cm kose, iskreno meni idiotski stav totalno) odlučio sam isprobati nešto u vezi tog problema.
Naručio sam minoxidil i evo nakon mjesec dana mogu reći da već vidim pozitivne promjene (imam dosta ubrzan metabolizam tj. ne znam kako da to opišem. Učinci nekakvih dugotrajnih izlaganja nečemu se obično jako brzo vide na mom organizmu).
Prošao je onaj prvi stadij malo pojačanog opadanja i imam dosta mlade kose (tanje vlasi, neke i sa slabijom pigmentacijom). Možda s vremenom budu i nekakve slike.
Ono što je mene odbijalo od minoxidila su one navodne nuspojave. Ja nisam osjetio apsolutno niti jednu. Sve normalno osim što ja imam i saboreju pa sam jedino osjetio da su mi ti prištevi na potiljku glave malo više napunjeni. Nema ih niti više, niti više svrbe već su samo jače napunjeni.
Eto toliko od mene za sad.
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 08:52   #5846
Frizerka u Nemackoj odbila da ti obrije glavu jer je to tamo neuobicajeno?? E svasta.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 20:56   #5847
Da, kaže ženska da ako se hoću tako skinuti da moram otići kod drugog frizera. No nije samo ona, par cura i s kojima sam bio i s kojima sam se družio kažu da je to tu čudno, neuobicajeno ili već :-). Ma Bayern, tu je sve normalno čudno, a sve ostalo normalno :-)
ghost1408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 10:05   #5848
Quote:
nicknameee kaže: Pogledaj post
Puno toga..
Možete li se ukratko znat koja je tajna njegovog uspjeha,da se ne čita sve jer nekima slabije ide engeski!
sebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:08   #5849
Quote:
sebor kaže: Pogledaj post
Možete li se ukratko znat koja je tajna njegovog uspjeha,da se ne čita sve jer nekima slabije ide engeski!
Engleski znam dobro, procitao sam, ali clanak nije najjasniji, on je posle mnogo istrazivanja nasa oneku svoju formulu, koristi sulfasalazin i UVB suncane zrake koji mu izazivaju opekotine i istovremeno mu od toga nicu dlake po glavi..
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 12:09   #5850
I da, koristi i LiCL, litijum hlorid.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 15:15   #5851
Ima li netko iskustva s narucivanjem Mioxidila s E-Baya ?
collapseeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 15:17   #5852
Quote:
ccaterpillar kaže: Pogledaj post
Engleski znam dobro, procitao sam, ali clanak nije najjasniji, on je posle mnogo istrazivanja nasa oneku svoju formulu, koristi sulfasalazin i UVB suncane zrake koji mu izazivaju opekotine i istovremeno mu od toga nicu dlake po glavi..
Engleski mi nije najbolji , ali ta stvar radi na principu snizavanja razine pgd2 i povecanja pge2..Neka istrazivanja su pokazala da kod celavih muskaraca razina pgd2 na tjemenu je puno veca nego kod onih sa.kosom..ugl lik koristi puno tih stvari da bi dosao do tog efekta...sulfasalazin je koristio kao alternativu za setipiprant koji se dokazao da snizava pgd2 ,a za kojeg se sada rade istrazivanja od kythere,a za povecanje pge2 je koristio ricinusovo ulje, lokalno na tjemenu i oralno po 1 ml..sada je nabavio setipiprant i pge2 i kaze da je proces jos uspjesniji...uvb suncane zrake koristi , ako sam dobro razumio da bi proradile maticne stanice (cd34)..
nicknameee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 15:25   #5853
pgd2-pge2

Ugl...isplati se pratiti situaciju kako se odvija...ima puno clanova na stranim forumima koji provode istu ili slicnu metoddu snizavnja pgd2 (setipiprant) i povecanja pge2 (prostaglandin e2), samo jos nitko osim "swisstemplea " nije iznio rezultate...a on je banniran na svim forumima kada je opisao protokol i svoje rezultate , zato sad pise blog )
nicknameee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:24   #5854
Quote:
nicknameee kaže: Pogledaj post
Ugl...isplati se pratiti situaciju kako se odvija...ima puno clanova na stranim forumima koji provode istu ili slicnu metoddu snizavnja pgd2 (setipiprant) i povecanja pge2 (prostaglandin e2), samo jos nitko osim "swisstemplea " nije iznio rezultate...a on je banniran na svim forumima kada je opisao protokol i svoje rezultate , zato sad pise blog )
Banovan je sa svih foruma? To je zbog globalne zavere naravno?
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 16:26   #5855
Quote:
nicknameee kaže: Pogledaj post
Engleski mi nije najbolji , ali ta stvar radi na principu snizavanja razine pgd2 i povecanja pge2..Neka istrazivanja su pokazala da kod celavih muskaraca razina pgd2 na tjemenu je puno veca nego kod onih sa.kosom..ugl lik koristi puno tih stvari da bi dosao do tog efekta...sulfasalazin je koristio kao alternativu za setipiprant koji se dokazao da snizava pgd2 ,a za kojeg se sada rade istrazivanja od kythere,a za povecanje pge2 je koristio ricinusovo ulje, lokalno na tjemenu i oralno po 1 ml..sada je nabavio setipiprant i pge2 i kaze da je proces jos uspjesniji...uvb suncane zrake koristi , ako sam dobro razumio da bi proradile maticne stanice (cd34)..
Ja ustvari nisam mogao da pohvatam sve te skracenice, pge2, pgd2, cd34, sve mi je to novo i nepoznato, tvoja poruka mi je pomogla da se malo bolje snadjem u tome. U svakom slucaju, UV lampe ne bi trebalo da su skupe, ali to je kao solarijum, nije bez nuspojava.
A sad sam malo guglao, za ovaj LiCl pise da je otrovan, a onaj lik ne kaze kako ga je uzimao, oralno ili mazao spolja..
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 17:51   #5856
Evo iscitah najveci deo pisanija ovog lika koji je, sudeci po slikama, postigao odredjene rezultate.
Koristi 4 stvari, dve da poveca PGE (na znam tacno sta je to, ali to je ono sto podstice rast kose), a dve da smajni PGD2 (to je ono sto je lose za kosu).

Stvari za PGE:
1. Ricinusovo ulje, maze na glavu i pije
2. UVB zracenje

Stvari za PGD2:

1. Sulfasalazin, a kasnije je nabavio setipiprant, to su lekovi
2. Cloprostenol, takodje lek, ali nije o njemu skoro nista napisao

I to bi trebalo da je to, blogovi su mu sa skorasnjim datumima, videcemo sta ce se dalje desavati.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 22:10   #5857
Quote:
ccaterpillar kaže: Pogledaj post
Ja ustvari nisam mogao da pohvatam sve te skracenice, pge2, pgd2, cd34, sve mi je to novo i nepoznato, tvoja poruka mi je pomogla da se malo bolje snadjem u tome. U svakom slucaju, UV lampe ne bi trebalo da su skupe, ali to je kao solarijum, nije bez nuspojava.
A sad sam malo guglao, za ovaj LiCl pise da je otrovan, a onaj lik ne kaze kako ga je uzimao, oralno ili mazao spolja..
Imas desno na vrhu " you can ask me a question "..imas oko 400 pitanja i odgovora..tu ces naci puno odgovora na pitanja koja te muce..
nicknameee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 12:14   #5858
Quote:
bojdo kaže: Pogledaj post
Ako je nesto bitno rekao na tom blogu , što ovdje nije bilo poznato, neka neko bude ljubazan pa nam izdvoji.
Neznam koliko si uspio pohvatati ali ja sam dobro i temeljito pročitao i prostudirao koliko sam mogao.
Tip govori o svojem tretmanu koji je sam razvijao kroz 10 god. što se bori sa MPB. Cijelu terapiju je sistematski razvijao dio po dio uz pomoć neke grupice ljudi koji su zajedno s njim testirali. Poanta svega je da se MPB NEMOŽE liječiti samo jednim lijekom već je potrebno djelovati na više načina.
Problem kod njegovih pokušaja i tretmana je što je on (zajedno s ekipom ljudi)
nabavljao razne experimentalne lijekove i razne kemikalije koje su poslije kemiski obrađivali.
Čovjek si je stvarno dao truda i stvari koje piše su potkrijepljene dokazima i raznim studijama i svaka mu čast na tome.
Najjače u svemu je što tvrdi da je dokazao kako se kosa može uzgojiti i tamo gdje duuugo nije rasla zato jer tvrdi da se na tim mjestima dogodila biološka promjena u strukturi vlasišta (koži) koju on može kemijskim putem ispraviti.
To mi neizgleda kao neki scam jer tip stvarno ništa ne prodaje.
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 12:15   #5859
Quote:
ccaterpillar kaže: Pogledaj post
Evo iscitah najveci deo pisanija ovog lika koji je, sudeci po slikama, postigao odredjene rezultate.
Koristi 4 stvari, dve da poveca PGE (na znam tacno sta je to, ali to je ono sto podstice rast kose), a dve da smajni PGD2 (to je ono sto je lose za kosu).

Stvari za PGE:
1. Ricinusovo ulje, maze na glavu i pije
2. UVB zracenje

Stvari za PGD2:

1. Sulfasalazin, a kasnije je nabavio setipiprant, to su lekovi
2. Cloprostenol, takodje lek, ali nije o njemu skoro nista napisao

I to bi trebalo da je to, blogovi su mu sa skorasnjim datumima, videcemo sta ce se dalje desavati.
Nemoj zaboraviti da on svo vrijeme pije Fin
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 13:04   #5860
Pozz ljudi.
Za one koje zanima (oni koji su to sve probali netrebaju čitati) rekao sam da ću napisti moja iskustva s terapijom koju koristim kao i rezultate.
Pred nešto više od 4 mj. sam počeo koristiti minoxidil, dodatak prehrani u obliku b-komplexa ( sadrži b5, biotin i ostale b vitamine u velikim količinama) i extrakt saw palmetta u tableti (kao neki nadomjestak finasteridu). Malo prije toga sam probao i serum od nanogena za rast kose
Imam problem u vidu difuznog otpadanja kose (zalizci mi nisu loši, ali mi se kosa na tjemenu dosta razrijedila).
Nisam ništa pisao prije jer nisam bio siguran što se događa.
Naime, od svega ovoga kosa mi brže raste, dosta je tamnija, hairline mi se održava (nešto ispadne ali ponovno izraste, i to jako brzo), na zalizcima mi raste masa nove kose koja tu nije bila već duuugo ( to baš nije jasno jer mi se čini kao da rijetko koja izraste u veliku i dugu dlaku, uglavnom vidim hrpu tanjih dlaka duljine do cca 1cm), no na tjemenu mi se kosa i dalje prorijeđuje ili stanjuje.
Za nanogen serum mogu reći da je dobar, ako ništa brže raste kosa.
Za minox mogu reći da je tlaka za koristiti jer kosa nakon toga izgleda grozno ( koristim ga samo navečer) ali valjda pomaže i nisam imao nekih ozbiljnih nuspojava osim strašnog sheddinga nakon cca mjesec dana korištenja koji je prošao nakon 10 dana ( nekada tjeme zna zasvrbiti i imam nešto malo peruti)
Za vitamine samo dobro jer hrane kosu, kožu i također sudjeluju u izgradnji mišićne mase ( počeo sam vježbati, valjda da kompenziram gubitke)
Za saw pallmeto ? neznam valjda je ok jer mi neispadaju velike količine kose iako ju perem svaki dan.
Ovoga ću se pridržavati još neko vrijeme jer mi nestvara nikakve probleme i osim toga me ne košta puno cca 100 kn mjesečno ( osim nanogena koji sam stoji 150 kn mj jer ga koristim jednom dnevno).
Također sam počeo isprobavati scalproller pa ću vidjeti kako to bude išlo.
Pozz
mare guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.