Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 23:54   #81
Quote:
Duh sa sikirom kaže: Pogledaj post
Vidija sam na Eurosportu kako su madridski murjasi udarali po vasima ( sta je bia tu razlog? ), a vasi se nisu lose drzali ....
preuzeto s jednog bloga


Madrid
Putovanje na utakmicu s Atleticom neću pamtiti samo po beskonačno dugom putu. Godinama sam bio etiketiran kao jugonostalgičar i “esdepeovac” i zato sam s oko 200 navijača otišao na grob Ante Pavelića. Zapalili smo svijeće, vidjeli tamo i Spajićev vijenac, otpjevali hrvatsku himnu i otišli prema stadionu.
Iz Zagreba smo donijeli transparent na engleskom - “Da je slobode i demokracije, bio bi Dinamo a ne Croatia”. Međutim, pola sata prije početka utakmice čovjek iz kluba je tražio od specijalaca da se transparent makne. Kada ga je policajac počeo trgati s ograde, zaletjeli smo se i to je bio uvod u najgore batine u životu. Španjolski specijalci su imali pendreke duge barem jedan metar, pošteno su nas izderali. Ivanu iz Petrinje pukla je koža na glavi, ali, policija je bila spremna i za te stvari. Iza njih su išli bolničari i na živo su šivali rane. Onda se na tribini pojavila žena, koja je govorila hrvatski.
“Policiji je naređeno da vas primirimo, jer smo dobili dojavu od čovjeka iz vašeg kluba da ste vi jedna opasna politička grupa, ubačena među navijače.”
Svuda su nas tretirali kao da dolazi elitna postrojba IRA-e. Tako su nas dočekivali u Budimpešti, Zürichu, Madridu...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 16:00   #82
ovo malo drotovsko govno na 0:40 je najveće smeće šta sam vidio u životu... KREPAJ U MUKAMA SMRADE

http://www.youtube.com/watch?v=oMDPFRBJBC0
10do8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 21:18   #83
U Hrvatskoj definitivno najgora ZG i RI interventna, ja mislin da nema nadrkanijih i gorih od njih iako su svi oni ista bagra, a od stranih Slovaci su mi ostali u dubokom sjećanju, jer su beštije, a belgijski su me pozitivno iznenadili jer su skroz bili fer i korektni i ne glumu idiote. I naravno šteta bi bilo ne spomeniti crnogorce koji više sliču na poštare nego na policajce.
__________________
jedan život, jedna ljubav - HAJDUK SPLIT
alcohol_united is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 21:59   #84
Quote:
alcohol_united kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj definitivno najgora ZG i RI interventna, ja mislin da nema nadrkanijih i gorih od njih iako su svi oni ista bagra, a od stranih Slovaci su mi ostali u dubokom sjećanju, jer su beštije, a belgijski su me pozitivno iznenadili jer su skroz bili fer i korektni i ne glumu idiote. I naravno šteta bi bilo ne spomeniti crnogorce koji više sliču na poštare nego na policajce.


svaki je ima svoju verziju uniforme,nigdi dva ista,vozni park vjerojatno iz zaplijene,pandurke kurvanjski nasminkane,u suknjama i stikle!
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 01:16   #85
Danas je varaždinska policija pendrečila ljude jer idu pišat.
ddino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 01:36   #86
Quote:
ddino kaže: Pogledaj post
Danas je varaždinska policija pendrečila ljude jer idu pišat.
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 01:50   #87
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
Ma išao je bus iz Kutine na rukomet žene protiv srbije pa je bilo zabave..

http://www.youtube.com/watch?v=JSP4gg8hNR0

Uglavnom na povratku su se gluposti izdešavale...
ddino is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:58   #88
Yippi yeah!

http://www.jutarnji.hr/vancouver--na...953704/?foto=7

Odlična zabava preko bare!
kinfaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:07   #89
Quote:
ddino kaže: Pogledaj post
Ma išao je bus iz Kutine na rukomet žene protiv srbije pa je bilo zabave..
Jebemti gramatiku, točke i zareze na ovom forumu. Pročitao sam rečenicu pet puta, mislio sam da sam lud.
chelios is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 15:51   #90
neki dan mi je prijatelj dobio 2 god zabrane na osnovu njegova priznanja nakon šta su mu pokazali slike na kojima se jasno vidi da pali baklju... e sad caka je bila u tome je to da su te slike sa portala (to smo kasnije ustanovili) i da to nisu slike napravljene službenim kamerama stadionskog osiguranja, i kao takve nemogu biti dokaz na sudu. znači kad dođete kod sudca obavezno tražiti da vam dokažu da su to službene slike stadionskih ili policijskih kamera jer su samo kao takve vjerodostojni dokazni materijal pa vam se neće dogoditi da va "dignu" na blef kao u ovom slučaju
10do8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 18:28   #91
Quote:
10do8 kaže: Pogledaj post
neki dan mi je prijatelj dobio 2 god zabrane na osnovu njegova priznanja nakon šta su mu pokazali slike na kojima se jasno vidi da pali baklju... e sad caka je bila u tome je to da su te slike sa portala (to smo kasnije ustanovili) i da to nisu slike napravljene službenim kamerama stadionskog osiguranja, i kao takve nemogu biti dokaz na sudu. znači kad dođete kod sudca obavezno tražiti da vam dokažu da su to službene slike stadionskih ili policijskih kamera jer su samo kao takve vjerodostojni dokazni materijal pa vam se neće dogoditi da va "dignu" na blef kao u ovom slučaju
...zašto je potpisa
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 18:32   #92
svi kazu necu ovo, necu ono, ali kad dodju u policiju druga je prica...
ola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 18:40   #93
Quote:
ola kaže: Pogledaj post
svi kazu necu ovo, necu ono, ali kad dodju u policiju druga je prica...
...nisu baš svi,valjda ...ili oni koji su se 1 put zajebali,nisu se drugi
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 18:47   #94
nisu svi, ali velika vecina...

"priznaj dobit ces jednu godinu, ne priznas li dobit ces dvi godine"...

i redom priznase...

maaa...neda mi se nista...upadnen odma u tupilo neko...di si?
ola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 20:36   #95
Quote:
ola kaže: Pogledaj post
nisu svi, ali velika vecina...

"priznaj dobit ces jednu godinu, ne priznas li dobit ces dvi godine"...

i redom priznase...

maaa...neda mi se nista...upadnen odma u tupilo neko...di si?
...a evo na poslu,posli matejuška,možda ovčice,možda gusar,možda 3volta.Stvarno nisan siguran
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 04:53   #96
Quote:
ola kaže: Pogledaj post
svi kazu necu ovo, necu ono, ali kad dodju u policiju druga je prica...
Ma,tako samo klince prestrašene mogu razguziti... Ali,samo "tri puta",:-jednom
nikada više
zadnji puta

Ovako.Dođeš.Ne pričaš. On te pita nešto.Ti mu,kažeš slabo čujem ,slabo vidim nešto... Pa te stave na čekanje... Pa nanovo... Pa čekanje,ak nema priče...
Kada tebi već pripizdi,lijepo ga pitaš da li me teretite za nešto? Ako ti,kažu pozitivno,za član taj i taj,...braniš se šutnjom sve dok ti ne dođe odvjetnik.(vazda se možeš pozvati na peti amandman).
A ne ,da samoga sebe trpaš u tranu,bez potrebe...,jbt.moga bisera kojega još na spiku ulove a ništa konkretno dosada nemaju,i biser im sam donese stvari koje ga terete.
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 05:01   #97
Quote:
ola kaže: Pogledaj post
nisu svi, ali velika vecina...

"priznaj dobit ces jednu godinu, ne priznas li dobit ces dvi godine"...

i redom priznase...

maaa...neda mi se nista...upadnen odma u tupilo neko...di si?
Ma,to su takve kvazipolicijske šatrologije,da već postaju trivijalne.
Kao prvo,inspektor,koji obrađuje tvoj slučaj,nema ništa sa visinom napomenute kazne, več ju određuje sudac.(Prekršajni,Opčinski,Županijski)
Na njemu je da nađe što više tragova i sakupi što više dokaza, koji te inkriminiraju kako bi popljugao što veču robiju....,pa te lova il za živce,ili crno-bijelom tehnikom,zavisi kako te dotični procijeni.
I nemaš kaj priznat ,ako nisi kriv,slika nije vjerodostojan element na sudu.
I ako,si kriv,možeš se braniti šutnjom ako ti pak,ide u prilog,kao i na sudu.
žacko11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 23:58   #98
Švicarska, Francuska, Austrija, Njemačka.... Policija je dosta korektna, naši su definitivno najgori, u ZG-u najgori od najgorih.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 14:51   #99
sa ovakvim pacijentima se nisam već duuuugo susreo...ova dva hercegovačka medvjeda obučena u uniforme su definitivno najjači policajci koje sam u životu vidio. desni nam je "ispod ruke" htjeo prodat rakiju, te nam vrlo detaljno opisao vrstu i cijenu droge na njihovom tržištu te di se ista može nabavit, dok je ovaj sa cvikama zaustavljao svaki auto koji vozi žena te se baš svakoj upucavao a najjače oružje za barenje mu je bila lizalica za zaustavljanje koju bi vrtio po rukama i pokušavao izvesti neke ninđa poteze dok bi "šarmirao" vozačice, te bi mu ta lizalica minimalno 2 puta ispala iz ruke popraćeno našim luđačkim smijanjem i pljeskanjem,a bome ni vozačice nisu ostajale suzdržane već bi prasnule u smjijeh njemu u facu,te bi se nakraju nakon odjeba vraćao nasmijan i ponosan kao na slici ono u stilu "haha ko je jebe i ovako me nije vrijedna"..sat vremena kolko su nas držali prije puštanja u grad prošlo je kao sekunda uz ova dva bisera

http://i54.tinypic.com/2mplms5.jpg
http://i54.tinypic.com/27zdwyp.jpg
10do8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 17:46   #100
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.