Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2013., 17:11   #1301
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Koja je epizoda ova prelijepa fotografija koju Saraaaa84 ima za avatara?
Da li se ovo stvarno dešava da su oboje nasmijani?
67. epizoda, sam kraj

Inače, to ti je svadba (#2)
halitmy is offline  
Old 26.07.2013., 17:34   #1302
Quote:
halitmy kaže: Pogledaj post
E, da, i to mi je zanimljivo. Ta Handina promjena... Odjednom na Ferihinoj strani
Kao što je Sara rekla, kad je Hande shvatila da je osoba koju voli Koray, a ne Emir, više nije bilo potrebe tjerati Ferihu na sve moguće načine. Ona je cijelo vrijeme kad je mislila da voli Emira tjerala Ferihu ne zato što ona ne valja, već zato što joj je bila smetnja na putu k ostvarenju cilja. Pa nitko od nas neće za nekoga tko je treći u priči pisati hvalospjeve, nego ćemo pljuvati po toj osobi, udarati, boriti se da ju udaljimo, učinimo što gorom, tako je i Hande tada. Kad je Emira stavila po strani i prigrlila Koraya, više nije bilo smisla da od Ferihe radi zlicu i lažljivicu, manipulatoricu koja je samo zaludila Emira svojim lažima, stala je na loptu, shvatila zašto je Feriha na kraju i lagala, vidjela je da ona Emiru donosi sreću, a kako joj je on jedna od najvažnijih osoba u životu, za njega je htjela najbolje, što će reći, Feriha. Nije joj bilo svejedno kad je došla ona štrkava Ruya s trbuhom i bum tras sve razorila u jednoj minuti. Znala je uostalom i kakva je Ruya, nije joj trebalo puno da pokopča stvari. Ovaj put nije imala interes šutjeti jer joj nitko nije bio prijetnja, radila je za dobrobit Emira i Ferihe. Hande je razumjela Ferihu po pitanju Emira jer je ona na isti način voljela Koraya, jedan drugoj su pomagale i tu se rodilo povjerenje i prijateljstvo na kraju između njih. Feriha je usprkos tome što joj je Gulsum bila rođakinja dobro znala da je Korayeva sreća Hande i to je pokušala objasniti Gulsum, doduše neuspješno, ali je. Nakon što je Feriha otišla s Levom, ako se dobro sjećam, one su i dalje ostale u kontaktu, kad su se vratile jedna se drugoj jadala. Bile su zajedno i u toj patnji. Hande se uspjela promijeniti na bolje i shvatila je da joj ipak svi oko nje ne žele zlo.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 18:30   #1303
Nakon što je Feriha otišla s Levom

Izvini ja ko padobranac ali gdje otišla s njim, kad?
Meni je Levent ali su mi ipak Emir i Feriha slađi zajedno
jenny 28 is offline  
Old 26.07.2013., 18:44   #1304
Kako je završilo s onom Cansu? vidim neke scene kad je auto udari(27). kad je halil pokušava ubijati(58) i kad emir poludi na nju(60).

Zadnje uređivanje split1995 : 26.07.2013. at 19:04.
split1995 is offline  
Old 26.07.2013., 19:23   #1305
Pozdrav. Odgledala sam zadnju epizodu prve sezone, 24. ali čini mi se da nije čitava. Zadnja scena je kad Feriha i Ajsun pričaju i nekako odjednom prekine. Početak sljedeće epizode počinje kad Halil upuca Zehru. Može li se negdje pogledati kraj 24.epizode? Ova što sam ja gledala traje 104 minute.
Zloguka ptica is offline  
Old 26.07.2013., 20:19   #1306
jenny28, Feriha je mislila da je Emir odabrao posao umjesto nje ( to je sve zapravo bio jedan veliki nesporazum) i odlučila je otići, na to je Levo pozvonio na vrata i otišli su zajedno. To su ti zadnje ep serije.

split1995, Cansu je poludila, otrovala je na večeri Emira i Ferihu mišomorom i završila u ludnici, a tamo je bio i Halil. Nakon nekog vremena je izašla iz ludnice i vratila se doma. Poslije 3 godine radila je u hotelu i na kraju postala partner s Emirom i Ferihom.

Zloguka ptica, imaš na yt, samo upiši Adini Feriha Koydum bolum 24 tek parca. A ako hoćeš s prijevodom mogu ti linkove poslati na pp jer ne smijemo ovdje stavljati.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 26.07.2013., 21:21   #1307
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post
Neće ga prodati, al će prsten na kraju završiti u moru
Bolje i u moru nego da ga je Seher prodala moze li mi netko poslat link gdje mogu gledat ovu seriju sa prijevodom, ali da je kvaliteta slike dobra jer ovdje gdje ja gledam dosta je slaba kvaliteta, pa ako netko zna da mi posalhe, hvala unaprijed
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 26.07.2013., 21:50   #1308
Još me zanima hoće li zehra baš umrijeti u 25. epizodi.
Zloguka ptica is offline  
Old 26.07.2013., 22:14   #1309
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post

Zloguka ptica, imaš na yt, samo upiši Adini Feriha Koydum bolum 24 tek parca. A ako hoćeš s prijevodom mogu ti linkove poslati na pp jer ne smijemo ovdje stavljati.
Evo našla sam ovdje ali ispada da je zaista kraj sezone razgovor između Ferihe i Ajsun koji je bezveze prekinut. Onda odjednom nastavlja sljedeća sezona kad Halil upuca Zehru. Ne kontam nikako.

http://www.youtube.com/watch?v=HxiH2Ai_i9k
Zloguka ptica is offline  
Old 26.07.2013., 22:32   #1310
Kako i kad će se sad riješiti ova glupost s Korayem i Ferihom?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 26.07.2013., 22:36   #1311
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kako i kad će se sad riješiti ova glupost s Korayem i Ferihom?
Uskoro, a čim se to riješi biće glupost s Hande i Emirom
Onda će Koraj i Feriha sumnjati u Hande i Emira
Zloguka ptica is offline  
Old 26.07.2013., 23:07   #1312
Quote:
split1995, Cansu je poludila, otrovala je na večeri Emira i Ferihu mišomorom i završila u ludnici, a tamo je bio i Halil. Nakon nekog vremena je izašla iz ludnice i vratila se doma. Poslije 3 godine radila je u hotelu i na kraju postala partner s Emirom i Ferihom.
To će biti ludo. Na šta si mislila pod podebljanim. (pretpostavljam da misliš da su postali prijatelji. Nju nisam vidio na vjenčanju u finalnoj epizodi)
split1995 is offline  
Old 26.07.2013., 23:30   #1313
Ok. Znači, ovo s Ferihom i Korayem bi trebalo biti ubrzo sređeno. Ok, drago mi je. Tko će bit zaslužan za to?

Otprilike, u kojim epizodama Hande okreće ploču? Kad to shvaća da voli Koraya?

Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
To će biti ludo. Na šta si mislila pod podebljanim. (pretpostavljam da misliš da su postali prijatelji. Nju nisam vidio na vjenčanju u finalnoj epizodi)
Koliko sam ja shvatila - poslovni partneri.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 26.07.2013., 23:43   #1314
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Ok. Znači, ovo s Ferihom i Korayem bi trebalo biti ubrzo sređeno. Ok, drago mi je. Tko će bit zaslužan za to?
Zaboravila sam ime ali ona Ferihina prijateljica koja je bila trudna s Korayjem će otići Emiru kući i reći mu pravu istinu. Usput će Hande koja je kod Emira prespavala učiniti da ta cura posumnja da su Hande i Emir spavali, ali neće ništa reći Ferihi.
Emir će se, nakon što sazna da između Ferihe i Koraja nema ništa, strašno kajati i od stida neće moći zatražiti oprost od Ferihe. Jedan od najboljih trenutaka u seriji je kad ga Koraj slika mobitelom u Hilsu kako se pijan naslonio na šank (tugujući za ferihom) i zatim sliku šalje Ferihi.

Ostalo što si pitala ne znam. Nisam ni ja do tog došla.
Zloguka ptica is offline  
Old 26.07.2013., 23:46   #1315
Zloguka ptica Nece umreti u 25. epizodi. Ali ce glumica otici iz serije u 35. (Vahide Gordum je obolela od raka dojke)
Zehra odlazi sa Omerom na selo i vise se ne pojavljuje do kraja.
U trecoj sezoni saznajemo da je Halil i nju ubio na vencanju.

split1995 Postali su partneri u Cansuinom hotelu. Emir ce tu drzati nocni klub, a Levent i Feriha ce da kupe deo hotela. Bila je na vencanju.

Poncha Ovo sa Ferihom i Korayem ce biti razreseno u sledecoj epizodi, Gunce ce da dodje kod Emira i da mu kaze istinu. Ali ce tu da zatekne Hande u Emirovoj kosulji pa ce da pomisli da su njih dvoje spavali zajedno. Posle ce Koray i Feriha da sumnjaju u Hande i Emira.
Hande i Koray ce da budu zajedno od 24. epizode, ali ce ona da promeni plocu i da shvati da voli njega tek kada se on ozeni sa Gulsum, negde oko 40.
Saraaaa84 is offline  
Old 26.07.2013., 23:56   #1316
Hvala vam puno!

Znači ipak Gunce. Pa i drago mi je, isto kao što mi je drago da neće razvlačiti s ovom pričom.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 27.07.2013., 09:39   #1317
Quote:
split1995 Postali su partneri u Cansuinom hotelu. Emir ce tu drzati nocni klub, a Levent i Feriha ce da kupe deo hotela. Bila je na vencanju.
sad sam skužio taj dio. Tko je Levent?
split1995 is offline  
Old 27.07.2013., 11:18   #1318
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
sad sam skužio taj dio. Tko je Levent?
Ukratko, dežurno smetalo Levent je kaptan, prvo je švrljao sa Sanem pa je to puklo. Kasnije je radio kao profesor na Emirovom i Ferihinom faksu. Bio je Ferihin prijatelj, no gajio je i osjećaje prema njoj
Imaš na prethodnoj stranici post o njemu pa pročitaj.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 27.07.2013., 11:48   #1319
Pronašla sam par videa sa snimanja

http://www.youtube.com/watch?v=8sM_t2oBt_4
http://www.youtube.com/watch?v=rEdqx4ZsW2E jadan ovaj koji drži mikrofon
http://www.youtube.com/watch?v=EU2McKDXlu4
http://www.youtube.com/watch?v=V3dRnJjgUFI
Sanja 451 is offline  
Old 27.07.2013., 13:42   #1320
Evo još i ovaj https://www.youtube.com/watch?v=NR387rv4tUs
Ima dosta videa sa snimanja po grupama na fb inače i turskim forumima.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.