Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2010., 01:13   #101
pozdrav, ljudi! eto, planiram se zaputit na klek, zanima me jel ima kakovi jeftiniji smještaj za naći u Ogulinu?i, dal je moguće u gradu negdje ostavit prtljagu na dan,dva?
Ouroboros is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 12:31   #102
http://www.tz-grada-ogulina.hr/hindex.htm

imaš na stranici sve o smještajnim kapacitetima
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 10:19   #103
tnx!
Ouroboros is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 14:19   #104
Zna li tko zašto je zatvorena picerija Rim u Zagradu (tam odmah blizu Đulinog ponora)? Tamo sam se naostavljao plaća i plaća...
Ili je preselila nekamo?
Hallucigenia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2011., 14:12   #105
zatišje?
mayamoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 18:10   #106
ima li netko noviju slicicu jezera, sada kada je pao snijeg?
ginnger is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 18:36   #107
Dobar dan, molila bih malu pomoc, s obzirom da razmisljamo o ljetovanju u ovim krajevima. Naime, zanima me koliko bi mi autom trebalo Rudolfinom od Jasenka do mora... i gdje se najblize, odnosno najbolje spustiti na more iz Jasenka? Neka preporuka :-) Puno hvala svima na pomoci, LP
tennessee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 18:48   #108
Treba ti oko 40 minuta i dodes u Novi Vinodolski.
kiklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 20:23   #109
Puno hvala na brzom odgovoru ... jos uvijek nastojim skupiti argumente i nagovoriti decka na ljetovanje u malo ugodnijoj klimi ... iako se on tesko odrice mora :-)
tennessee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 14:29   #110
Opet su ogulinci zamrli? Nije pomoglo ni to sto smo bili na CNN
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 11:32   #111
Vidim da vas zanimaju Ogulin i Klek, a na videu ima i nešto o Sabljacima..

http://www.youtube.com/watch?v=g9Mkp_OOLTo

Video sam snimio i montirao, ako nekog zanima kako i gdje se može otići, malo planinarim pa možda mogu pomoći.. inače, nisam iz Ogulina, ali me oduševio grad i okolina.. čistoćom i finim ljudima .. ( ne znam kakvi su kad se napiju ;-)) ... )
FRANC-JOSEF is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 23:33   #112
Oguline da ti nije Kleka čula bi se pjesma iz daleka!

Pozdrav jednoj plavoj zajebanoj Ogulinki, pravoj Klečkoj vještici....

Jako lijep kraj i jako dobri ljudi su Ogulinci...nemaju sreće ove godine sa snijegom jer zbilja ih je zatrpao do glave....

uskoro na Klek i kod Ive na pizzu uz jezero
silvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 18:06   #113
Ogulinci, ima li Vas?!

Ovako, zanima me ima li kakvog jeftinijeg privatnog smještaja kod Vas? Ovo što nalazim na internetu su sve ili hoteli ili neki bolji apartmani, dakle dovoljna mi je jedna soba s bračnim krevetom. Dečko i ja smo sve češće u Vašem gradu, što turistički, što zbog nekih privatnih obveza, a nemamo ni auto, pa onda ovisimo o vlaku, tako da naš jednodnevni izlet zna bit dosta iscrpljujuć...

Hvala i svako Vam dobro želim
Ananda19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 02:38   #114
Pozdrav svima
Vidim da ste utihnuli
Zanima me vas sajam srijedom. Ima li koga ko je bar malo upucen... trebala bih par informacija...
Hvala
BUBO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 15:29   #115
Quote:
kiklja kaže: Pogledaj post
Treba ti oko 40 minuta i dodes u Novi Vinodolski.
A koliko bi bilo kad bi bils izgradjena cesta Zuta Lokva-Rijeka?
Daluge Klaipeda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 14:30   #116
Smile

Pozdrav svima

Zanima me priča li se što o prodaji HOC Bjelolasice, da li je počela gradnja restorana na Sabljacima?
Klek palente is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 00:32   #117
Quote:
Klek palente kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Zanima me priča li se što o prodaji HOC Bjelolasice, da li je počela gradnja restorana na Sabljacima?
Kao mogući investitor u HOC Bjelolasicu se pred nekih godinu dana spominjao Todorić međutim kao što je i očito nije se upustio u to.

Što se tiče restorana na Sabljacima,do prije mjesec i pol je bilo samo očišćeno zgarište,otvorenje restorana investitor je planirao za dan grada Ogulina (14.rujna) no realnost je da od toga neće biti ništa s obzirom da je u tijeku izmjena/dopuna urbanističkog plana za Sabljake.

Zadnje uređivanje Andre Linoge : 08.06.2016. at 00:45.
Andre Linoge is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 11:58   #118
Pozdrav svima, ima li tko broj taksija koji vozi na području Ogulin-Josipdol? Ili još bolje, ima li kakav autobus na tom dijelu, od vlaka u Ogulinu prema Josipdolu?

Hvala
Tinkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2016., 14:33   #119
Autobusa, koliko znam, nema. Vlak i taksi su jedina opcija.

ovdje mozes naci informacije:
http://www.tz-grada-ogulina.hr/tips-...e-informacije/

a inace, postoje i privatni smjestaji posvuda po gradu, također se informacije o tome mogu vidjeti na jednom mjestu , a to je TZ Grada Ogulina

Update:
od Bjelolasice jos nista, nema naznaka niti da ce biti, a gradnja na Sabljacima je bila planirana za ovu jesen, ali je i to stopirano zbog pravnih zavrzlama, mozda postoji sansa da bude gotovo do iduce godine.
__________________
-Occasionally, I'm an alien!
someone18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 21:51   #120
sa hidroelektranom Lešće (sramota) diže se nivo rijeke i usporava protok. Da li je i to dio uzroka poplava u Ogulinu osim nemara državnih službenika?
jumpbyte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.