Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2016., 10:26   #21
Meni je nakon sungejzinga na kojem sam dosla do 60 sekundi se to dogadjalo stalno, skoro svaki sat... Sad je manje, ali tu je.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 22:56   #22
Quote:
ninozg27 kaže: Pogledaj post
Makar je ova tema vec prostudirana želio bih ponovno skrenuti pažnju na 11.11 na satu..prijeđenim kilometrima na autu...11111 na sve strane konstantno godinama uz pratnju drugih kombinacija!Ove godine sam malo više obratio pažnju nakon gotovo svakodnevnog gledanja istih.Malo proguglao i stao..previše za mene.Sad sam prema tome kao ona Bajagina -verujem,ne verujem.Ima li ko više informacija ili sličnu situaciju!
To se zove sinkronicitet što više je čovjek svjesniji i što je više aktivnija pinealna žlijezda to sve viśe zapaža sinkrone događaje. Svaki čovjek kad se inkarnira u tijelo sa njim se inkarniraju takozvani duhovni vodiči koji nemaju svoje tijelo fizičko nego su nerazdvojivi dio našeg bića produžetci našeg duha koji su u prostoru oko nas i u nama samima. Oni djeluju po univerzalnom principu sinkroniciteta kojeg mnogi ljudi ne opažaju jer nisu dovoljno duhovno razvijeni. Ja bih rekao iz svog iskustva da kod ljudi koji su budna duha seksualna aktivnost još više potiče rad pinealne žlijezde te se nakon toga može iskusiti više pozitivnog sinkroniciteta naravno ako je umjerena.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:59   #23
Danas dva puta sam vidjela 11:11... it's a beautifull sign that you are doing something good,that you are in a flow ...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 06:23   #24
Ja sam dugo vremena vidio 23:23, skontao sam da je to valjda neki moj unutarnji sat da tada pogledam koliko je sati.
Također čest mi je i 17:17, pričam o brojevima koje vidim na satu skoro svaki dan.
Trenutno najčešći mi je 21:21.
Nisam nešto sto posto uvjeren. Ja često skoro u minutu mogu pogoditi koliko je sati. Mislim kad bih se fokusirao i ispraksirao to da bih mogao vidjeti za redom sve parove, jer mi se znalo dogoditi da sastavim 3-4 za redom.
Gull is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.