Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 18:03   #1381
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
To isto kao da reklamiraju ovrhovoditeljev ured.

Ili hemeroide.


gradska čistoća, distributer energije za grijanje, dodatna komunalna naknada za gradski proračun itd.

Kanta čista svaki dan, to mi je ko najljepši san...

Manje smeća, više cvijeća, sreća potom sva je veća...

Grijem se, i griješ se, i sve je skuplje nego prije...

: hooligan mode :
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 09:12   #1382
Pa dobro, nije HEP više jedini opskrbljivač. Valjda se na tome temelje njihove reklame u zadnje vrijeme.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2016., 11:32   #1383
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post

Kanta čista svaki dan, to mi je ko najljepši san...

Manje smeća, više cvijeća, sreća potom sva je veća...

Grijem se, i griješ se, i sve je skuplje nego prije...

: hooligan mode :


Zamišljam da Hrvatskoj više ja ne pripadam <3
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:05   #1384
Nova serija reklama za Karlovačko.
philosoraptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:33   #1385
zaboravili smo ovu temicu

postoje iznimke, jednu vidjeh jučer il' kad, jes' da je glupa, ali Željka Pervana volim gledati (pojavljuje se i Rakan Rushaidat), tu je negdje u rangu Mile Hrnića po sličnom "bankarskom poslu"; često ga je spominjao u svojim zezancijama

nema je još na netu.

edit: reklama je za Sberbank

Zadnje uređivanje ekaliopa : 19.02.2017. at 00:30.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:46   #1386
Danas gledam tv i pojavi se Tensilen reklama.Ima dodatak na kraju: muz riba podove i pita ima li za njega Tensilen.
Naravno da ima,sad mozemo kupiti Tensilen obiteljsko pakiranje od 20 komada.Ne znam je li ovo za ili za
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 00:31   #1387
a da dodamo i Tensilen Kids, Baby ili Junior, tako nešto? pa će cijela obitelj odisati mirom i harmonijom
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 01:11   #1388
Ona sa ženskom koja toliko voli banku da je slikaju japanski turisti, a lokalne babe tračerice je ogovaraju.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 09:11   #1389
Quote:
Marril kaže: Pogledaj post
Ona sa ženskom koja toliko voli banku da je slikaju japanski turisti, a lokalne babe tračerice je ogovaraju.
Zbilja?
ta reklama je meni baš simpatična i zabavna.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 19:36   #1390
Ova nova šta se vrti nonstop, pokaži kako cure trče, pokaži kako se cure bore, pokaži kako cure bacaju?
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:31   #1391
totalno glupo pitanje, ne znam hocu li moci objasniti kak treba, al zanima me reklama u kojoj se nesto radi, ne znam točno sto i onda kaze "o kako je samo pjevao, svirao, spavao... (ne znam točno što kaže) taj...
ak je nekom poznato nek kaže, ne znam kak objasniti, a ta rečenica mi je ostala u sjećanju.
goxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 01:32   #1392
totalno glupo pitanje, ne znam hocu li moci objasniti kak treba, al zanima me reklama u kojoj se nesto radi, ne znam točno sto i onda kaze "o kako je samo pjevao, svirao, spavao... (ne znam točno što kaže) taj...
ak je nekom poznato nek kaže, ne znam kak objasniti, a ta rečenica mi je ostala u sjećanju.
goxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 17:08   #1393
Skoro sve reklame su mi užasne.. Ne pamtim u zadnje vrijeme ni jednu da bi rekla nešto pozitivno.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 20:30   #1394
Ja sam odvalila nedavno na reklamu za neki internet... Ono Ilok i piše 'prije će moja baba vozit formulu 1, nego ću ja doživjeti brzi internet!' ili neko drugo mjesto 'prije će moj dida naučit engleski...'

Par dana kasnije neki stariji lik govori 'give it tu mi bejbi, kam intu maj hud. jor mama iz so fet!' u stilu Antičević Marinović 'pipl mast trast as'.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:29   #1395
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Ova nova šta se vrti nonstop, pokaži kako cure trče, pokaži kako se cure bore, pokaži kako cure bacaju?


neku večer opet jedna od onih za Durex, kondomi, ovlaživači, koji k, i naravno obavezni "strastveni orgazam" u najavi, jer to će vam samo Durex omogućiti

za kaznenu prijavu koliko je loše, isfurano i iritantno.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 21:48   #1396
Ona reklama za nekakve tablete za mršavljenje. Bude na HRT-u prije dnevnika. Nitko nije obraćao pozornost na nju, ali otkad je počela piti te tablete, počela je džogirati i sada je napokon osvojila frajera. Mislim da je taj frajer što ga je "osvojila" jedan od onih što su je ignorirali na početku reklame.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 23:23   #1397
Quote:
Marril kaže: Pogledaj post
Ona reklama za nekakve tablete za mršavljenje. Bude na HRT-u prije dnevnika. Nitko nije obraćao pozornost na nju, ali otkad je počela piti te tablete, počela je džogirati i sada je napokon osvojila frajera. Mislim da je taj frajer što ga je "osvojila" jedan od onih što su je ignorirali na početku reklame.
Joj, vidjela sam to. Presmiješno

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 10:54   #1398
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Par dana kasnije neki stariji lik govori 'give it tu mi bejbi, kam intu maj hud. jor mama iz so fet!' u stilu Antičević Marinović 'pipl mast trast as'.
Odlična mi je ta.

Quote:
Marril kaže: Pogledaj post
Ona reklama za nekakve tablete za mršavljenje. Bude na HRT-u prije dnevnika. Nitko nije obraćao pozornost na nju, ali otkad je počela piti te tablete, počela je džogirati i sada je napokon osvojila frajera. Mislim da je taj frajer što ga je "osvojila" jedan od onih što su je ignorirali na početku reklame.
Užas s koje god strane gledaš.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:03   #1399
Nova reklama za uloške
Žena dolazi u neki studio za ples, koji li vrag, nakelji uložak u gaće, obuče suknju, sljedeća scena plešu i ova naskoči međunožjem tipu ravno na lice. Onak, jel možete i odvratnije.
Fora bi bilo da mu je uložak ostao zaljepljen na nosu., šteta što i to nisu snimili.

A druga neobično iritantna je ona za ness gdje drmaju guzicama uz popratni pjesmuljak "miješajtresimiješajtresi". Mrš.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 09:19   #1400
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.