Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 09:50   #9081
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
E pa problem vecine ljudi je da ih se dopusta da ih se sisa ko ovce. Ja nikad nisam produljio ugovor po redovnim cijenama niti necu.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
problem je i sto ne daju svima dobre uvjete. ja sam zbog toga raskinuo pretplatu.
genius_one is offline  
Old 21.03.2017., 16:06   #9082
Da si napravio prijenos broja onda bi te zvali i nudili najbolje moguce uvjete.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Old 21.03.2017., 16:56   #9083
Ja namjeravam prenijeti simpa broj u vip pretplatu. Onda možda uspijem ispregovarat malo bolje uvjete.

Nego... koliko im treba da prenesu broj u svoju mrežu? Jedan ili dva dana mogu bez moba. 3 već malo teže. Pa sam mislio bi li bilo dobro kupiti privremeni VIP broj, ali ne znam kako će mi i hoće li mi onda raditi whatsapp ako promjenim broj u mobu.
piskavac is offline  
Old 21.03.2017., 17:30   #9084
3 radna dana je minimalni rok.
Znam da je meni radio i bez kartice na koju je registriran, no to je bilo kratko pa ne znam postoji li neka provjera koja s vremenom to zabrani.

No, za detaljnije te molim da pitaš u temi WhatsAppa na Aplikacijama pošto je ovo Vip tema
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 21.03.2017., 18:00   #9085
Dok traje prijenos broja ti još uvijek imaš signal na Simpa kartici te ga gubiš i odma imaš signal na vip kartici u trenutku prijenosa. 3 radna dana minimalno traje
CroChuck is offline  
Old 21.03.2017., 18:59   #9086
Majke ti što su jaki u smišljanju kako oderati koga..
Promjena tarife se naplaćuje ni manje ni više nego 50 kuna..
Znači ako ste na bonove i hoćete promijeniti tarifu iz ludilo u zakon ili tako neku sličnog imena, naplate 50 kuna..Plus što moraš platiti, imati već para za odabranu tarifu..
Moraš valjda nadoplatiti bon, da bi uključili tarifu bez naplate..
Ne navode koliki bon, da li od 15 kuna ili 50, 100??
Čudo jedno..
Monro is online now  
Old 21.03.2017., 19:05   #9087
Prva promjena nakon obnove se ne naplaćuje, druga je 50 kn... tako je više manje kod svih ako nisu što mijenjali

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 21.03.2017., 19:20   #9088
Da, ali recimo imam 250 kuna na računu, i opet moram uzimati novi bon..
Što ne bi trebao biti slučaj, jer već imam para na računu..

Tjeraju te da potrošiš, kupiš novi bon..
Izgleda kao kazna od 50 kuna jer ne trošiš dovoljno brzo..

Nema veze..Pljačkaju svi, pa što ne bi i oni..


Zaboravih upitat ponovo, u kojoj vrijednosti bon novi, od 15, 50, ili viši?
Jer ako može od 15, onda ok, to je manje od 50 kuna naplatne kazne za promjenu..
Edit drugi put: Kaže- bilo kojim bonom..
Eto..

Zadnje uređivanje Monro : 21.03.2017. at 19:37.
Monro is online now  
Old 21.03.2017., 19:22   #9089
Jedna od najboljih taktika je zatraziti prijenos broja. Onda nude cuda. I nikako nakon prvoga razgovora sa agentom pristati na uvjete koje nude. Sutradan su u pravilu bolji. Ako se nekom da jos dodatno iskamcit jos bolju ponudu, onda barem jos jedan razgovor sljedeci dan. Da napomenem, za s7 su bili prilicno tvrd orah, pa nije islo ispod 2400 nikako.

Prva promjena tarife je besplatna.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
EdwardGreat is offline  
Old 21.03.2017., 20:28   #9090
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Da si napravio prijenos broja onda bi te zvali i nudili najbolje moguce uvjete.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
otisao sam na bonove u sestrinsku mrezu. 100kn manje mjesecno nego prije.
da su htjeli, mogli su ponuditi nesto bolje od bijednog popusta na preeeeskupe mobitele. ocito su smatrali da im korisnik koji mjesecno placa vise od 500kn (mobitel+fiksna) nije bitan.
neka. sad mi je jeftinije. meni odgovara
genius_one is offline  
Old 21.03.2017., 20:43   #9091
Quote:
EdwardGreat kaže: Pogledaj post
Jedna od najboljih taktika je zatraziti prijenos broja. Onda nude cuda. I nikako nakon prvoga razgovora sa agentom pristati na uvjete koje nude. Sutradan su u pravilu bolji. Ako se nekom da jos dodatno iskamcit jos bolju ponudu, onda barem jos jedan razgovor sljedeci dan. Da napomenem, za s7 su bili prilicno tvrd orah, pa nije islo ispod 2400 nikako.

Prva promjena tarife je besplatna.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Oni igraju na ovu opciju svima ponude iste uvjete i svi su odusevljeni a i dalje placaju preskupo. Nece tebi nista vise skinut zbog kakvih boljih pregovarackih sposobnosti ili cjenkanja nego bilo kom drugon.
Poznanil radi u vipu i zna se do kud smiju spustat i nemre tebi sad ponudit nista bolje nego svima. Ovisno koju imas tarifu imas li jos kakve usluge njihove. Isto je i za vip, tmobile i sve ostale. Al cim ste zadovoljni to je njima uspijeh jer su vas uspjeli navuc. Naravno da ponude bolje uvjete nego da ne trazis raskid, ili samo nastavis placat. Al tolko kolko skinu, skinu uglavnom svima koji pitaju, otkantavao ih ti mjesec dana ili pola godine.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Old 22.03.2017., 16:34   #9092
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
Oni igraju na ovu opciju svima ponude iste uvjete i svi su odusevljeni a i dalje placaju preskupo. Nece tebi nista vise skinut zbog kakvih boljih pregovarackih sposobnosti ili cjenkanja nego bilo kom drugon.
Poznanil radi u vipu i zna se do kud smiju spustat i nemre tebi sad ponudit nista bolje nego svima. Ovisno koju imas tarifu imas li jos kakve usluge njihove. Isto je i za vip, tmobile i sve ostale. Al cim ste zadovoljni to je njima uspijeh jer su vas uspjeli navuc. Naravno da ponude bolje uvjete nego da ne trazis raskid, ili samo nastavis placat. Al tolko kolko skinu, skinu uglavnom svima koji pitaju, otkantavao ih ti mjesec dana ili pola godine.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Naravno da ti imaju neku granicu do koje mogu ici. Di bi dosli kad bi svakom dijelili sve. Al zasto ne "cigancit"? Vip korisnik sam od 2001. Nekad zadovoljan, nekad nezadovoljan. I sad razmisljam prebaciti roditeljima fiksnu i tv kod vipa. Kakva su vasa iskustva sa otklanjanjem kvarova? T com je skup, ali sto se tice otklanjanja kvarova, skidam im kapu. Prije 3 godine je munja sprzila ruter i max tv, i isti dan su dosli i rjesili sve.
A ako je vip upola azuran, nemam puno razmisljati

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
EdwardGreat is offline  
Old 22.03.2017., 17:17   #9093
Sada moraju brzo rijesit kvar inace sami umanjuju racune tako da nebi trebalo biti problema. Je li kabel ili parica?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Old 22.03.2017., 17:56   #9094
Molim vas da se držite teme, tema je VIP kao mobilni operater.
Za VIP fiksnog operatera postoji druga tema.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 03.04.2017., 12:45   #9095
Jeli moguce i na koji nacin prebaciti novce sa jednog na drugi mobitel (oba su vip) ?
__________________
Kako oblikovati potpise
gonzalez66 is offline  
Old 03.04.2017., 21:32   #9096
Ukinuto prije puno godina. Može se jedino dijeliti internet iz Loodila.
tiluriumm is offline  
Old 17.04.2017., 21:24   #9097
Pretplatnik sam VIP-a od 1. mjeseca 2016., ugovorna obaveza mi traje do 1. mjeseca 2018. Kod njih imam fiksni telefon, internet te 2 mobilne pretplate, obje na tarifi bez granica M. Uz te tarife su odmah bila kupljena 2 uređaja za 9 kn odmah bez rata, odnosno bez opcije uređaj, 2 komada šrot ZTE blade koji su bili namijenjeni starome i staroj.
Zbirni račun iznosi cca 360 kn mjesečno.

Nakon što sam objasnio situaciju, pitanje je sljedeće i konkretan odgovor sam spreman platiti, bez zajebancije:

Treba mi novi mobitel jer je stari otišao kvragu. Što točno i mogu li uopće nešto poduzeti u ovom trenutku da mi ponude neki dobar mobitel i povoljniju tarifu, L ako je ikako moguće (G5, G5 SE, P9, Honor 8 ili nešto slično, bezveze sam napisao ove modele)? Pod tim nešto mislim na zahtjev za prebacivanje drugom operateru pa čekanje poziva save deska. Dakle, ako je moguće nešto učiniti po tom pitanju, što bih trebao "prebaciti" kod drugog operatera, kojim redoslijedom itd.? Dakle zanimaju me konkretni koraci da se ne shebem pa plaćam neke penale i bolesnoće. Vidim da neki korisnici imaju dosta iskustva s time pa molim dotične da mi se jave i upute me što učiniti i ponavljam, spreman sam platiti za tu uslugu jer sam očajan.
ying69 is offline  
Old 17.04.2017., 22:12   #9098
ako misliš raskinuti ugovor prije isteka, ne možeš izbjeći penale tj. plaćanje preostalog iznosa ugovorne obveze. nisam upućena u to može li se kod vip-a prijeći na novi ugovor prije isteka postojećeg, u kojem slučaju bi vjerujem mogao kupiti i novi mob, pa to neka pričeka nekoga tko ima iskustva s vip-om.
uglavnom to što si ti zamislio (save desk) ne bi išlo u ovoj situaciji.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 17.04.2017., 22:16   #9099
jasno mi je da ne mogu izbjeći penale ukoliko stvarno prijeđem kod drugog operatera (a neću stvarno prijeći), nego me zanimalo mogu li što izvući sa save deskom pa čekam iskusnije sa savjetima 3 mjeseca ranije se inače može produžiti ugovor pa time i uzeti novi mob, ali uz neke promocije, može se i ranije od 3 mjeseca. no nije to što trebam, već želim izmusti od save deska što je više moguće, ako je uopće moguće u mojoj situaciji. jer čitam kakve su ponude dobili neki i moram priznati da sam začuđen, pa čak i ljubomoran.
ying69 is offline  
Old 17.04.2017., 22:49   #9100
to sto su neki dobili nekakve posebno dobre ponude, ne znaci da ces ih dobit i ti (cak i da ti je istekla ugovorna obveza, a pogotovo ne sad kad nije). zapravo, vrlo je vjerojatno da ne bi dobio neku posebno dobru ponudu, mozda nesto bolju nego neka redovna ponuda.
ja bi na tvom mjestu mobitel kupio u ducanu, pretplatu placao do isteka ugovorne obveze, a tada presao na prepaid i time se rijesio ovakvih situacija.
genius_one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.