Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 13:03   #381
Citaj tutleka audista, svako malo nova tema, dok i njega ne posive...
Inace nije mi skroz jasno prica o sigurnosti, komforu i udobnosti potreban policiji, pa nije bas da provedu cijelu smjenu u autu, nisi to kamiondzije...

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:12   #382
Quote:
VW BUG kaže: Pogledaj post

Da li će Citroen to preživjeti, bumo videli.
Punto II u MUPu Srbije je nakon 3 godine koristenja bio za reciklazu. Ovaj Citroen je ista klasa, tako da ne treba ocekivati bolje.
Zvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:08   #383
Quote:
Mahun kaže: Pogledaj post
ak je nesto u tvom vlasništvu ti biraš mehaničara pogotovo nakon garancije...
Zašto ne čitaš, pa napisao sam ti, ne može se kod neovlaštenih servisera kod nas u RH održavat MUP-ova vozila i nakon isteka garancije.

Naša politika ne želi to riješiti da bude kao u Njemačkoj da svaki privatnik koji plača državi PDV, je isti na tržištu, nema Zubaka, Tomića i sličnih.

Zadnje uređivanje VW BUG : 22.03.2017. at 14:23.
VW BUG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:14   #384
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
zašto?
ako se kombiji hitne pomoći uredno servisiraju kod lokalnih seoskih obrtnika, zašto bi policija bila posebna?
kombiji hitne pomoći su pod županijom i ona određuje gdje će se servisirati saniteti (opet politika). Saniteti u tvojoj županiji u nekom manjem gradu, gdje vozila idu na servis? U centar županije, zar ne ?

MUP je država i postoje intereni lobiji koji se guraju da dobiju održavanje, isto kao kod tebe u županiji.
VW BUG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:14   #385
Quote:
Zvek kaže: Pogledaj post
Punto II u MUPu Srbije je nakon 3 godine koristenja bio za reciklazu. Ovaj Citroen je ista klasa, tako da ne treba ocekivati bolje.
Punto II je bio i kod nas u muriji ... pa se poslije s njima vozilo pola hrvatske. I to nakon 5 godina.
Intel_85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:30   #386
To onda više govori o onima koji su ga vozili nego o samom autu.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:34   #387
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post

dojam je da spadaš u grupu ljudi koji vide leteće krampuse kud god se okrenu. takvima nijedan sistem nije dobar, svugdje vide krađu i prevaru a sami su savršeni.

ne, ne bi policija nabavljala dijelove s otpada ali bi ti našao problem ako kupe sachs kvačilo a ne luk, ako bi kupili ATE kočnice a ne ferodo, ako bi vozili na sava gumama a ne na kineskom snowproxu ili bilo koju drugu odluku u vezi tih auta.

jer na kraju, uopće nije problem u autima, dijelovima, održavanju i nabavi.
problem je drugdje. pogodi gdje.
sistemi uglavnom nisu dobri a krađe i pronevjere ima na sve strane....i to je činjenica, ali ide to polako naprijed,recimo pokazalo se da ne mora baš biti isključivo oktavija ,već može i fokus ,mada je u tom segmentu ušteda zanemariva,ali već kod citroena je ušteda značajna....ostaje nam da vidimo kavim će se pokazati novoizabrana vozila,i koja će biti na idučim natječajima...
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 16:20   #388
Quote:
Zvek kaže: Pogledaj post
Dva moja susjeda imaju Elysee, jedan benzinac a drugi je dizel. I kažu da su jako zadovoljni s njima. Ovaj koji ima dizela je već i popriličnu kilometražu sa svojim napravio jer se dosta vozi, bliži mu se 200.000 km i auto još uvijek izgleda kao nov, ja ne znam o kakvim se to stalno raspadanjima metilja i da neće izdržati

Pa ako se samo malo informira taj Elysee je primarno i napravljen da bude robusniji, za tržišta gdje ima puno loših cesta, a i prašine (Bliski istok, Afrika) tako da smatram da je to samo plus.
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:29   #389
Ja bi stvarno volio da uzmu Alfu Mito. Pa šef pošalje Mileta po Mito a on se vrati s par tisuća kn u koverti
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.