Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 01:01   #2261
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
hvaalaaa
__________________
samo gledam!
vaglji is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:27   #2262
Quote:
blarney kaže: Pogledaj post
Nešto Benefita ima u aerodromskom shopu u Zg. Probaj nazvati broj 01/4562-504, ako taj još vrijedi, pa pitaj što imaju i koje su cijene. Ukoliko ti netko putuje u inozemstvo, može ti tamo uzeti. Na žalost, za domaće letove to ne vrijedi, jer je dućan stavljen u prostor samo inozemnih letova.
offtopic, ali jel ovo od kad su otvorili novi aerodrom? ... malo mi je to žešći bull, jer ionako cijene nisu bile skoro ništa jeftinije, ako i jesu nešto, nego po dućanima...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:44   #2263
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
offtopic, ali jel ovo od kad su otvorili novi aerodrom? ... malo mi je to žešći bull, jer ionako cijene nisu bile skoro ništa jeftinije, ako i jesu nešto, nego po dućanima...
Još nisu otvorili novi aerodrom. Pretpostavljam da će i na novom terminalu u dućanu držati Benefit. Kakav će biti asortiman i cijene, vidjet će se.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:58   #2264
Cure, gdje kupujete dekantere za parfeme (10,20 ml)? Prosla sam ljekarne, drogerije, nigdje nema, nasla sam jedino u Mulleru plasticni, ali nece li parfem to nagristi? Hvala
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:03   #2265
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Cure, gdje kupujete dekantere za parfeme (10,20 ml)? Prosla sam ljekarne, drogerije, nigdje nema, nasla sam jedino u Mulleru plasticni, ali nece li parfem to nagristi? Hvala
U Mulleru kao što si napisala ima dekantera koji na prvu djeluju plastično, ali to im je tek neka vrsta ovojnice. Unutra je staklena bočica koja ima poklopac sa špricom na odvrtanje kako bi mogla staviti parfem unutra. Imaju svijetlo plave, roze i mislim zelene bočice. Znači, osim plastičnog poklopca koji se skida, skida se i plastični donji dio u kojem je staklena bočica.



[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Zadnje uređivanje blarney : 22.03.2017. at 19:28.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:22   #2266
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Cure, gdje kupujete dekantere za parfeme (10,20 ml)? Prosla sam ljekarne, drogerije, nigdje nema, nasla sam jedino u Mulleru plasticni, ali nece li parfem to nagristi? Hvala
Staklene u kemigu

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:28   #2267
Quote:
blarney kaže: Pogledaj post
U Mulleru kao što si napisala ima dekantera koji na prvu djeluju plastično, ali to im je tek neka vrsta ovojnice. Unutra je staklena bočica koja ima poklopac sa špricom na odvrtanje kako bi mogla staviti parfem unutra. Imaju svijetlo plave, roze i mislim zelene bočice. Znači, osim plastičnog poklopca koji se skida, skida se i plastični donji dio u kojem je staklena bočica.



[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Staklene u kemigu

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
U Mulleru u Rijeci toga nema. A nemam ni ovaj kemig koliko znam. Hvala na odgovoru cure.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 20:36   #2268
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Cure, gdje kupujete dekantere za parfeme (10,20 ml)? Prosla sam ljekarne, drogerije, nigdje nema, nasla sam jedino u Mulleru plasticni, ali nece li parfem to nagristi? Hvala
na e-bayu, evo primjer http://m.ebay.com/itm/Fashion-Travel...924?nav=SEARCH

stvarno ih ima koliko hoces i povoljni su, meni super funkcioniraju unutra je staklo
oni u mulleru su preskupi
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 21:05   #2269
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
na e-bayu, evo primjer http://m.ebay.com/itm/Fashion-Travel...924?nav=SEARCH

stvarno ih ima koliko hoces i povoljni su, meni super funkcioniraju unutra je staklo
oni u mulleru su preskupi
Hvala draga, mislim da cu na kraju tu i uzeti. Tnx
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 21:32   #2270
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Hvala draga, mislim da cu na kraju tu i uzeti. Tnx
ma nema na cemu ovo je samo prvi primjer koji sam nasla da mi se cini ok, ima ih puno i more sellera koji ih prodaju, pa slobodno jos malo istrazuj po ebayu...
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 18:02   #2271
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Cure, gdje kupujete dekantere za parfeme (10,20 ml)? Prosla sam ljekarne, drogerije, nigdje nema, nasla sam jedino u Mulleru plasticni, ali nece li parfem to nagristi? Hvala
Oriflame ih je imao u ponudi.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:28   #2272
Gdje kupiti geomar scrub thalaso zeleni piling???
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 00:13   #2273
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti geomar scrub thalaso zeleni piling???
samo u bipi
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 10:13   #2274
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
samo u bipi
Ili u Dm-u

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 01:31   #2275
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Ili u Dm-u
čini mi se da u dm-u ne drže pilinge među proizvodima za njegu tijela imaju samo anticelulitne proizvode, neki losion i maslac za tijelo, koji su btw užasni i mirišu ko glade osvježivač prostora, te onaj neki blatni piling, koji je zapravo blato. u bipi su tri različita pilinga. malo su bome poskupi jer dođu 100 kuna, no mogu se ulovit na vikend akcijama. mislim da ću čak i ja kupit jer mi je dosadilo uzimati manja pakiranja pilinga koja potrošim nakon par korištenja.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:48   #2276
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
samo u bipi
Zna li netko u kojoj tocno bipi ima
Jer u west gateu nema
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:21   #2277
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
čini mi se da u dm-u ne drže pilinge među proizvodima za njegu tijela imaju samo anticelulitne proizvode, neki losion i maslac za tijelo, koji su btw užasni i mirišu ko glade osvježivač prostora, te onaj neki blatni piling, koji je zapravo blato. u bipi su tri različita pilinga. malo su bome poskupi jer dođu 100 kuna, no mogu se ulovit na vikend akcijama. mislim da ću čak i ja kupit jer mi je dosadilo uzimati manja pakiranja pilinga koja potrošim nakon par korištenja.
Ne znam jer sam bila vidjela onaj zuti u dm-u i tjt

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:52   #2278
Set za konturiranje, sastoji se od 3 sticka i kosta do 60kn.. Vifjela sam ga prosli tjedan u kozmu i sad ga ne mogu kupit jer je kozmo zatvorii a ja se ne sjecam o kojoj se marki kozmetike radilo mozda netko zna?
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:55   #2279
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
Set za konturiranje, sastoji se od 3 sticka i kosta do 60kn.. Vifjela sam ga prosli tjedan u kozmu i sad ga ne mogu kupit jer je kozmo zatvorii a ja se ne sjecam o kojoj se marki kozmetike radilo mozda netko zna?
Da nije možda od W7 ?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 15:38   #2280
Ne na zalost! Bili su debeli stikovi :/
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.