Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 13:05   #1
Problem s prikazivanjem AVI na DVD playeru ?

Baka mi živi na otoku i ima kućni DVD player "Samsung E360k" za kojeg piše da podržava maximalnu rezoluciju: 720X576
I sad, ja sam skinuo oko 70 video spotova koji su raznih rezolucija i formata (MP4, MKv) koje je potrebno konvertirati u AVI format i rezoluciju do 720x576, kako bi ih ona mogla gledati preko tog DVD playera.
To sam uradio programom Allok video converter, spržio na DVD i nakon umetanja u njen DVD player od tih 70 spotova samo 3 prikazuje iako su svi rezolucije 720x576 (kaže da nije podržan format)
Zna li iko u čemu je problem
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 06:55   #2
ako želiš u konvertirati u AVI format onda odaberi XVID codec za video i mp3 za audio. A umjesto u AVI konvertiraj možeš ga konvertirati i u MPEG 2 format i isto tako odaberi mp3 audio
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:28   #3
Nabavio sam program "Freemake video converter" i konvertirao sve te spotove njime (u Xvid format), i fala bogu sve ih napokon prikazuje na TV ali sad ima druga stvar.
Svi spotovi koji su bili u Mkv formatu sad nemaju zvuka
Primjetio sam, kad sam ih umetnuo u "Freemake video converter", da samo pored tih Mkv piše "no audio"
Zna li ko u čemu je problem.
Ne vjerujem da (po mnogima) toliko moćan program ima taj bug, ili se treba nešto podesit prije konvertiranja
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.