Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2015., 16:12   #941
Ima li netko da je na turizmu?
Casandra99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 21:51   #942
Kako je na turistickom poslovanju? Koji su profesori zeznuti idt
tratinchica92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2016., 14:32   #943
Pozdrav svima,

diplomirani sa mekonomist koji nudi pomoć u izradi seminara i diplomskih, eseja i case study-ja iz ekonomije, menadžmenta i turizma pa ako netko treba neka se javi u inbox.

Pozdrav i sretno svima sa studijem!
Veliki Lisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 14:06   #944
ljudi pomagajte...jel ima ko da je pisa diplomski kod ivane bulog? molin vas iskustva ili bilo kakve informacije...Hvala.
palčica 203 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 00:03   #945
Jel ima netko da je na menagmentu malog poduzeca? Ako da, bila bih jako zahvalna kad bi mi napisao kakav je faks, trazi li se puno zanja, profesori i predmeti. Hvala puno
ivanabih123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2016., 18:16   #946
Pomagajte,
Kakav je profesor Ercegovac za završne radove? Kakav je kao mentor, a kakav pri ocjenjivanju?
Fred Preppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 15:37   #947
Quote:
ivanabih123 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko da je na menagmentu malog poduzeca? Ako da, bila bih jako zahvalna kad bi mi napisao kakav je faks, trazi li se puno zanja, profesori i predmeti. Hvala puno
MMP smjer je prelagan ali se mora radit od početka. Profesori su većinom ok, predmeti također
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 11:26   #948
Quote:
TolkienGeek kaže: Pogledaj post
MMP smjer je prelagan ali se mora radit od početka. Profesori su većinom ok, predmeti također


Hvala na odgovoru, a koliko je potrebno bodova za upis? Te kolika je upisnina ako po drugi put upisujem prvu godinu?
ivanabih123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 19:56   #949
Zna li ko jel se priznaje poduzetnicka radionica sa strucnog na preddiplomskom?
Bila sam na MMP-u i polozila sam taj predmet s 4. U meduvremenu sam se ispisala i zelim upisat preddiplomski.
Takoder, upisuju samo redovne a meni je potreban izvanredni status zbog posla... Jel moguce odmah na prvi ljetni rok upisat vanredno ili sam redovna koja krajem ljeta salje molbu za promjenom statusa? Glupo mi je radit indeks koji cu onda mijenjat nakon dva-tri mjeseca...
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 16:35   #950
Ekipa učilište Gandalf vrši upise za onlline instrukcije svih kolegija sa EFST. više info na [email protected] imam iskustva s s gospođom Hrstić dok sam studirala...stvarno je super i sve objasni!
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 00:19   #951
gdje mogu nabaviti Nikolić, N. i Pečarić, M.: "Monetarna analiza", knjiga u pripremi
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 03:10   #952
Jel valja ovo upisat? Hitno, danas je zadnji dan?
Jel tesko i jel ima kakve koristi od ovog
Fantastican is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 18:22   #953
Quote:
Fantastican kaže: Pogledaj post
Jel valja ovo upisat? Hitno, danas je zadnji dan?
Jel tesko i jel ima kakve koristi od ovog

Nema brate kloni se od tog faksa ko vrag od tamjana
Mamba25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 14:12   #954
Zasto su makli mogucnost upisa za vanredne studente i mogu se samo upisat u redovnom statusu?
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 21:23   #955
Ekonomski fakultet Split -(smjer turizam)

Pozdrav ljudi, prošla tema je zastarjela nigdje nema konkretnih odgovora koji me zanimaju a tema je ostarila i nepregledna.

Četvrti sam srednje i zanima me imali tko da studira na ovom faksu kakvi su dojmovi,i ono najbitnije koji najniži bodovni prag je bio zadnjih par godina?


Ne mora pisati neko samo s smjera turizma,svi smjerovi dolaze u obzir i ako je bilo tko na Ekonomskom fakultetu Split ako može napisat koliki broj bodova su imali pri upisu i koji su bili na listi..

Hvala svima i nadam se brzim odgovorima!
Sina5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 17:12   #956
Samo zato što je tema zastarjela ne znači da otvaraš novu temu.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:26   #957
Quote:
Sina5 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, prošla tema je zastarjela nigdje nema konkretnih odgovora koji me zanimaju a tema je ostarila i nepregledna.

Četvrti sam srednje i zanima me imali tko da studira na ovom faksu kakvi su dojmovi,i ono najbitnije koji najniži bodovni prag je bio zadnjih par godina?


Ne mora pisati neko samo s smjera turizma,svi smjerovi dolaze u obzir i ako je bilo tko na Ekonomskom fakultetu Split ako može napisat koliki broj bodova su imali pri upisu i koji su bili na listi..

Hvala svima i nadam se brzim odgovorima!
Uff, sad se ne sjećam baš koliko sam bodova imala pa ni koliko je bodovni prag bio, ali se upadne bez problema na sručne studije. Za sveučilišne ti stvarno ne znam.

Uglavnom faks i nije nešto pretjerano težak, samo kao što sam već jednoj curi rekla treba se hvatat knjige od početka, jer se gradiva zna dosta nakupit pa su ispiti teški za proć. Najbolje ti se rješavat predmeta preko kolokvija jer kolokviji zbija nisu teški. Sretno
__________________
“If more of us valued food and cheer and song above hoarded gold, it would be a merrier world.”
― J.R.R. Tolkien
TolkienGeek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 17:59   #958
Ako je ikom potrebna ikakva pomoć pri pisanju radova ili instrukcije, preporučujem Ekonomske Radove
https://ekonomskiradovi.wixsite.com/ekonomskiradovi
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 13:42   #959
zanima me sta ovdje znaci ovo razlika (razlika mmp, razlika 120, razlika 150)?
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 22:40   #960
Ako kome trebaju knjige za prvu godinu mmpa slobodno se javite))
xxxba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.