Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2017., 15:56   #2601
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Cure, poklanjam lampu za geliranje noktiju, 36 gelova u boji (set s ebaya) i glamur nails gel za izlivanje noktiju (50ml). Uz to imam i nesto sitno ukrasa za nokte i set (10) neon akrilnih boja za crtanje, i jednu-dvije nove raspe. Ako je koja zainteresirana, javite se.
Ne bi bas slala postom zbog gelova ali ako inzistirate, poslat cu. Trosak dostave snosite vi.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Hvala svim curama koje su se javile, set će na udomljavanje kod cure koja se prva javila.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 19:04   #2602


Poklanjam..sve je otvoreno unutar 6mj, dakle rok trajanja je na svima u redu..
Pjena za kosu i Balea dezić su korišteni jednom..

poštarina je vaša...
Ne morate uzeti sve odjednom kao lot, šaljem i zasebno ako netko želi..

Šaljem onoj osobi koja se prva javi, ne biram po nikakvom drugom kriteriju.
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 23:32   #2603
Quote:
Tinchy_09 kaže: Pogledaj post


Poklanjam..sve je otvoreno unutar 6mj, dakle rok trajanja je na svima u redu..
Pjena za kosu i Balea dezić su korišteni jednom..

poštarina je vaša...
Ne morate uzeti sve odjednom kao lot, šaljem i zasebno ako netko želi..

Šaljem onoj osobi koja se prva javi, ne biram po nikakvom drugom kriteriju.
Kolilo je ostalo kupke od kokosa?

Poslano sa mog X5max koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 13:10   #2604
Quote:
wannaiphone4 kaže: Pogledaj post
Kolilo je ostalo kupke od kokosa?

Poslano sa mog X5max koristeći Tapatalk
Sve poklonjeno!
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:27   #2605
poklanjam.
ono što je načeto, vidi se koliko je ostalo. ruž je jedan samo swatchan, drugi nije ni taknut. olovke su neke korištene samo jednom. kist je malčice oštećen, ali takav sam i kupila.
parfemi su original.
ulola facelift ostalo je više od pola.
sve je u roku trajanja.
sve ili dio, poštarinu plaćate pouzećem.




















__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!

Zadnje uređivanje menni : 06.02.2017. at 01:23. Reason: POKLONJENO! :) hvala na čitanju!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 01:25   #2606
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
poklanjam.
poklonjeno! hvala na čitanju!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 08:26   #2607
Nešto kozmetike,preparatiuvne i dekorativne,gelove za tuširanje,neki ženski miris,ako vam skuplja prašinu doma,,meni bi jako dobro doošlo,može pp,,lp
__________________
ko se nije rodija s dišpetom u sebi,ne moze zajebati sve zivotne bure i oluje
Samo Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 16:02   #2608
Drage žene,

na temi prodajem/mijenjam pokusala sam zamjeniti lot svojih stvari, nazalost (za sada) neuspjesno.

Naime, živim u jednom malom mjestu u Slavoniji i prije koji tjedan ostala sam bez posla. Mlada sam djevojka (25 godina) i naravno da bih voljela i dalje lakirati nokte, koristiti ruz za usne i ostalu dekorativnu kozmetiku, ali sam pomislila kako ce mozda netko biti zainteresiran za neke od mojih stvari (istina, skromna je lista), te da cu ih moci zamjeniti za dezodoranse/sampone/gelove za tusiranje i sl., sto mi je u ovom trenu puno potrebnije.

Cekaju me uskoro razgovori za posao (za sezonu na moru), te Vas molim da pogledate sto nudim za zamjenu, ne trazim da mi bilo tko nesto pokloni, samo trenutak vremena, da vidite trebali Vam sto od onoga sto nudim i da razmjenimo stvari.

Kao sto sam napisala, na skorim razgovorima za posao zeljela bih ostaviti sto bolji prvi dojam. A to je prije svega doci cista, uredna i mirisna.

Pa eto, ako kome sto treba od onoga sto nudim za zamijenu, molim Vas, javite se. Uistinu ovo ne bih pisala da nisam ovih tjedana u potrebi, dok sezonski posao ne pronadem.

Hvala!
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:29   #2609
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Drage žene,

na temi prodajem/mijenjam pokusala sam zamjeniti lot svojih stvari, nazalost (za sada) neuspjesno.

Naime, živim u jednom malom mjestu u Slavoniji i prije koji tjedan ostala sam bez posla. Mlada sam djevojka (25 godina) i naravno da bih voljela i dalje lakirati nokte, koristiti ruz za usne i ostalu dekorativnu kozmetiku, ali sam pomislila kako ce mozda netko biti zainteresiran za neke od mojih stvari (istina, skromna je lista), te da cu ih moci zamjeniti za dezodoranse/sampone/gelove za tusiranje i sl., sto mi je u ovom trenu puno potrebnije.

Cekaju me uskoro razgovori za posao (za sezonu na moru), te Vas molim da pogledate sto nudim za zamjenu, ne trazim da mi bilo tko nesto pokloni, samo trenutak vremena, da vidite trebali Vam sto od onoga sto nudim i da razmjenimo stvari.

Kao sto sam napisala, na skorim razgovorima za posao zeljela bih ostaviti sto bolji prvi dojam. A to je prije svega doci cista, uredna i mirisna.

Pa eto, ako kome sto treba od onoga sto nudim za zamijenu, molim Vas, javite se. Uistinu ovo ne bih pisala da nisam ovih tjedana u potrebi, dok sezonski posao ne pronadem.

Hvala!
imaš poruku u pp.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:21   #2610
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Drage žene,

na temi prodajem/mijenjam pokusala sam zamjeniti lot svojih stvari, nazalost (za sada) neuspjesno.

Naime, živim u jednom malom mjestu u Slavoniji i prije koji tjedan ostala sam bez posla. Mlada sam djevojka (25 godina) i naravno da bih voljela i dalje lakirati nokte, koristiti ruz za usne i ostalu dekorativnu kozmetiku, ali sam pomislila kako ce mozda netko biti zainteresiran za neke od mojih stvari (istina, skromna je lista), te da cu ih moci zamjeniti za dezodoranse/sampone/gelove za tusiranje i sl., sto mi je u ovom trenu puno potrebnije.

Cekaju me uskoro razgovori za posao (za sezonu na moru), te Vas molim da pogledate sto nudim za zamjenu, ne trazim da mi bilo tko nesto pokloni, samo trenutak vremena, da vidite trebali Vam sto od onoga sto nudim i da razmjenimo stvari.

Kao sto sam napisala, na skorim razgovorima za posao zeljela bih ostaviti sto bolji prvi dojam. A to je prije svega doci cista, uredna i mirisna.

Pa eto, ako kome sto treba od onoga sto nudim za zamijenu, molim Vas, javite se. Uistinu ovo ne bih pisala da nisam ovih tjedana u potrebi, dok sezonski posao ne pronadem.

Hvala!
imaš poruku na pp
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:24   #2611
Ne mogu uploadati sliku jer mi i dalje neda tako da ću napisati što poklanjam, slike šaljem na whapp, ili viber ili mail, po izboru...

POKLANJAM:
Aveo gel za tuširanje - lubenica, 300mL (nekorišten)
Garnier Ultra Doux aloe vera/vegetal milk šampon od 400mL, iskorišteno svega nešto malo više od 50mL
Pantene souffle - korišteno svega 3 puta
Rosal spa krema za ruke - nekorištena, 75mL
Balea Urea krema za ruke - nekorištena, 100mL
Avon advance techniques serum za kosu(zeleni), 15/30mL
Balea teint perfection - korišten nekoliko puta, skoro puna
NYX soft matte lip cream u nijasni Athens, korišten nekoliko puta
Dove derma spa summer revived, losion za samotamnjenje, korišten jednom

Poštarina je vaša šaljem i tiskom
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:27   #2612
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Drage žene,

na temi prodajem/mijenjam pokusala sam zamjeniti lot svojih stvari, nazalost (za sada) neuspjesno.

Naime, živim u jednom malom mjestu u Slavoniji i prije koji tjedan ostala sam bez posla. Mlada sam djevojka (25 godina) i naravno da bih voljela i dalje lakirati nokte, koristiti ruz za usne i ostalu dekorativnu kozmetiku, ali sam pomislila kako ce mozda netko biti zainteresiran za neke od mojih stvari (istina, skromna je lista), te da cu ih moci zamjeniti za dezodoranse/sampone/gelove za tusiranje i sl., sto mi je u ovom trenu puno potrebnije.

Cekaju me uskoro razgovori za posao (za sezonu na moru), te Vas molim da pogledate sto nudim za zamjenu, ne trazim da mi bilo tko nesto pokloni, samo trenutak vremena, da vidite trebali Vam sto od onoga sto nudim i da razmjenimo stvari.

Kao sto sam napisala, na skorim razgovorima za posao zeljela bih ostaviti sto bolji prvi dojam. A to je prije svega doci cista, uredna i mirisna.

Pa eto, ako kome sto treba od onoga sto nudim za zamijenu, molim Vas, javite se. Uistinu ovo ne bih pisala da nisam ovih tjedana u potrebi, dok sezonski posao ne pronadem.

Hvala!
Imaš poruku u PP

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 11:43   #2613
Stvari iz gornjeg posta, poklonjene!
Tinchy_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:42   #2614
Cure, zeli li neka od vas Balea sprej More blond?
Meni stoji bespotrebno a ako neka od vas treba/zeli, javite se u pm, rado proslijedim, vasa postarina.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 09:57   #2615
Poklanjam lot dekorative, saljem iskljucivo postom na svoj racun.
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 19:32   #2616
Poklanjam pet stvari (dvije koje sam dobila od forumašice Tinchy, ali meni nisu potrebne, tonik za lice koji sam ja sebi kupila, ali mi nažalost ne odgovara; dva laka za kosu)...

Točnije radi se o:

Balea - Teint Perfection - korišteno nekoliko puta, skoro puno
Dove derma spa summer revived - losion za samotamnjenje, korišten jednom
Byphasse - tonik za lice - korišten par puta (ima ga do natpisa Byphasse)
+ Dva laka za kosu koja nisu tu na slici (zaboravila sam slikati): Cien Volume (Zeleno pakiranje) (400ml) i 4 Seasons Super Hold (400ml) - svaki špricnut par puta




Primopredaja moguća u Zagrebu, moguće i slanje poštom ili Tiskom i u tom slučaju vi plaćate poštarinu
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:06   #2617
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Poklanjam lot dekorative, saljem iskljucivo postom na svoj racun.
Poklonjeno
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:45   #2618
Poklanjam NYX HD concealer u nijansi Porcelain zajedno sa Balea Tattoo kremom. Oboje novo, samo isprobano, kupljeno prošli tjedan. Ne radim primopredaje i šaljem poštom, poštarina je o moj trošak
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 11:35   #2619
Poklanjam:
Balea noćnu kremu s ureom, korištena nekoliko puta.
Sundance Sonnenspray SPF 50, korišteno dva puta, rok trajanja 31.5
Ricinusovo ulje 100 ml, korišteno par puta
Balea oil repair hair spray
Ziaja goat milk maska za kosu, korištena 3 puta
Natural Wealth D 1000 Protect, 37 kapsula

Preferiram sve jednoj ili dvije osobe, tiskom moja poštarina.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~

Zadnje uređivanje Blue Dreams : 18.04.2017. at 11:55.
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 12:03   #2620
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Poklanjam NYX HD concealer u nijansi Porcelain zajedno sa Balea Tattoo kremom. Oboje novo, samo isprobano, kupljeno prošli tjedan. Ne radim primopredaje i šaljem poštom, poštarina je o moj trošak
Poklonjeno!
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.