Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 11:30   #3061
Quote:
bassi kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučiti gdje na zumbu u večernjim satima recimo od pola 9- 9 na području Trešnjevke ili centra?
Na Vrbanima u novoj školi


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 15:18   #3062
Ide li netko u teretanu Gyms4you u Novoj Galeriji...kako vam se čini, da li je gužva u popodnevnim/večernjim satima, koliko imaju traka za trčanje, druge sprave? Usporedba sa drugim teretanama u blizini (2life, point)?
I kako funkcionira ovo sa ugovorom na 6 mjeseci?
moreno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:27   #3063
Quote:
moreno kaže: Pogledaj post
Ide li netko u teretanu Gyms4you u Novoj Galeriji...kako vam se čini, da li je gužva u popodnevnim/večernjim satima, koliko imaju traka za trčanje, druge sprave? Usporedba sa drugim teretanama u blizini (2life, point)?
I kako funkcionira ovo sa ugovorom na 6 mjeseci?
idem inače u gyms4u bundek i strojarska.. bil sam pogledati ovu u galeriji i ta je najbolje opremljena...point se može sakrit
trenera nema tak da znaš
potpišeš ugovor na 6 mjeseci i svaki mjesec do 9 moraš platiti ili ti idu penali.
ugovor možeš prekinuti uz najavu (samo ne znam kolko unaprijed)
gužva je kao i svugdje.. od 5 do 8 špica inače je super... meni paše to kaj dela od 0 do 24.. mogu bilo kad otić
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 11:53   #3064
Pozdrav,
molim pomoć, zainteresiran sam za treniranje boksa , početnik sam i tek bi krenuo s tim. Budući da sam sad u Zagrebu , molim za preporuku neke dobre ponude za trening u večernjim satima, da nije preskupo.

Svi savjeti dobrodošli
matekws is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:10   #3065
Što biste preporučili za područje Folnegovićevog naselja? Neki fitness/aerobic centar, a da nije onaj centar Goga....

Hvala,
Andrea
Toothpaste is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 14:51   #3066
Quote:
Toothpaste kaže: Pogledaj post
Što biste preporučili za područje Folnegovićevog naselja? Neki fitness/aerobic centar, a da nije onaj centar Goga....

Hvala,
Andrea
Centar Goga. Zvuci vrlo obecavajuce.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 15:13   #3067
Quote:
matekws kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
molim pomoć, zainteresiran sam za treniranje boksa , početnik sam i tek bi krenuo s tim. Budući da sam sad u Zagrebu , molim za preporuku neke dobre ponude za trening u večernjim satima, da nije preskupo.

Svi savjeti dobrodošli
4all gym na crnomercu- nema sta nemaju, sve mozes koristit za 250kn mjesecno (odaberes 1 grupni program -u tvom slucaju, MMA,BOX,KICKBOXNG - ima verzija i antistres - i mozes doc kad god za teretanu ili ovak koristit prostor kad nije tad neki grupni program npr.kavez i sl. mislim da u kavezu se izvodi kad je termin hrvanje, mma, a do je prostor s boksackim vrecama..
osobno idem na powerdrill, a pokusat cu ugurat u raspored i teretanu.. od x teretana, ovi treneri su covjecni - objasne,pokazu, poticu, vuku max iz tebe...nisu onak prepotentni i pokazu onak bzvz ak kuzis kaj hocu rec..
Gimme more is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 09:36   #3068
Bio u gyms4you u Novoj galeriji jučer. Dobra ali nisam sad baš impressed. Sprava ima dovoljno, klupa ima stvarno puno, rackova dosta. Jako je veliko i lajkam što je cijeli pod on onog anistress vraga.

Jedino što je veliki minus...fali utega u rasponu 1-9kg. Ali onak, skoro pa ih nema. Ima jedan mali rack s njima, ali brijem da je po par od 1-6kg. To mi je totalni downer. Jbg, ekipa pokupi ona dva para po 10kg pa se novajlije trgaju s onima od 12 ili 14kg.

Moraš furat svoj lokot za svlačionu.

Nema trenera, kao što je gore navedeno. Ali dobro, malo se pogleda što drugi rade, malo YT i tak...
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:48   #3069
Hellou, evo skupio napokon hrabrosti da prvi put krenem u teretanu. Kako zivim u NZGu, dvije najblize su mi Gyms4You Bundek i XXL na Velesajmu. G4Y me privlaci zbog cijene i opceg izgleda teretane, no XXL mi je stvarno puno blize i cuo sam bolje stvari o XXLu.

E sad, ono sto mene najvise zapravo zanima je koja od te dvije ima mogucnost izrade workout plana pri prvom dolasku ili kroz prvih par dolazaka? Tako da nemoram trazit po internetu vjezbe koje bi mi /mozda/ odgovarale, nego da dobijem input od profesionalne osobe koja zna sta radi.

I jel itko uspio naci cijenu clanarine za studente u XXLu (i 1 i 2)?
PsychoEagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:45   #3070
Quote:
PsychoEagle kaže: Pogledaj post
Hellou, evo skupio napokon hrabrosti da prvi put krenem u teretanu. Kako zivim u NZGu, dvije najblize su mi Gyms4You Bundek i XXL na Velesajmu. G4Y me privlaci zbog cijene i opceg izgleda teretane, no XXL mi je stvarno puno blize i cuo sam bolje stvari o XXLu.

E sad, ono sto mene najvise zapravo zanima je koja od te dvije ima mogucnost izrade workout plana pri prvom dolasku ili kroz prvih par dolazaka? Tako da nemoram trazit po internetu vjezbe koje bi mi /mozda/ odgovarale, nego da dobijem input od profesionalne osobe koja zna sta radi.

I jel itko uspio naci cijenu clanarine za studente u XXLu (i 1 i 2)?
Ja idem u xxl1, nisam bila u g4u pa ti ne mogu rec koja je bolja, al xxl je divan. Cijena bas lipo pise na stranici a za studente je 200 za koristenje gyma i treninge, a 180 za samo gym

Sent from my D5803 using Tapatalk
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 18:11   #3071
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
Ja idem u xxl1, nisam bila u g4u pa ti ne mogu rec koja je bolja, al xxl je divan. Cijena bas lipo pise na stranici a za studente je 200 za koristenje gyma i treninge, a 180 za samo gym

Sent from my D5803 using Tapatalk
Ahaaa, dakle nista onda od onog 'personal trainera' za prvi dan u teretani, ha?
PsychoEagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:20   #3072
Quote:
PsychoEagle kaže: Pogledaj post
Ahaaa, dakle nista onda od onog 'personal trainera' za prvi dan u teretani, ha?
Sve preporuke za xxl dugo sam tamo trenirao, često mi fali, sad sam isto u xxl-u ali na kvatriću

Ako si totalni početnik napomeni to kad se upisuješ pa će ti prvih par treninga treneri pokazati vježbe/mašine na kojima se radi. Naravno, besplatno
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:45   #3073
Quote:
Pistons4ever kaže: Pogledaj post
Sve preporuke za xxl dugo sam tamo trenirao, često mi fali, sad sam isto u xxl-u ali na kvatriću

Ako si totalni početnik napomeni to kad se upisuješ pa će ti prvih par treninga treneri pokazati vježbe/mašine na kojima se radi. Naravno, besplatno
Complete and total pocetnik hvala na odgovoru!

E da, namjeravamo (nas troje, moralna potpora, heh), ic sutra oko 18:00, jel guzva u to vrijeme? Pretpostavljam da mozda cak i je, je petak.
PsychoEagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:24   #3074
Quote:
Toothpaste kaže: Pogledaj post
Što biste preporučili za područje Folnegovićevog naselja? Neki fitness/aerobic centar, a da nije onaj centar Goga....

Hvala,
Andrea
ovo je na borovju https://www.recordgym.com/
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:07   #3075
Može li netko preporučit neki box/kickbox/kravmagu/bilo koju borilačku vještinu po mogućnosti u Novom Zagrebu (ne nužno) za što manji iznos novca (do 250 kn), a što više tjednih treninga. Zapravo ono što mi je najbitnije je da se radi o rekreativnom pristupu i ako može u grupi samo za ženski rod (također ne nužan uvjet). Mislim da uopće ne tražim puno :klap:
walter wwannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 21:16   #3076
čekiraj ove. imaju i za žene.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 10:50   #3077
ima nekog tko ima ugovor u GYMS4YOU negdje do 6,7 mjeseca a da ne zeli vise ici pa bi ga prenio?
sale9667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:44   #3078
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
Ja idem u xxl1, nisam bila u g4u pa ti ne mogu rec koja je bolja, al xxl je divan. Cijena bas lipo pise na stranici a za studente je 200 za koristenje gyma i treninge, a 180 za samo gym

Sent from my D5803 using Tapatalk
samo da ispravim, za studente neograničeno korištenje teretane i grupnih je 200, samo grupni su 180 a teretana do 16h je 150
nema opcije samo gym
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 11:08   #3079
Da li je X-ica samo dovoljna u XXL-u kao potvrda da si student??
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 12:57   #3080
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
samo da ispravim, za studente neograničeno korištenje teretane i grupnih je 200, samo grupni su 180 a teretana do 16h je 150
nema opcije samo gym
U pravu si, neka si ispravila jer sam vec zaboravila kako ide

Sent from my D5803 using Tapatalk
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.