Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 22:46   #261
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Sto ne valja sa knjigom ?
Nisam je citala ali nervira me hiperprodukcija tih psiholoskih knjizica 'kako u 5 minuta doseci smisao zivota', 'kako naci srodnu dusu' 'kako promijeniti zivot u 10 jednostavnih koraka' i blabla. Kad bi se taj rad mogao obaviti citanjem par knjiga, ulicama bi hodali iskljucivo euforicni ljudi a nesto to i ne vidim.

Ovim ne kazem da ne treba pozitivno razmisljati i pozitivno djelovati (s akcentom na pozitivno djelovanje).

Quote:
Ma odem ja cesto nekuda... Prosla godina je bila zabavna spanjolska, francuska, italija, njemacka.. Na takve stvari sam odavno odlucio trosit novce.. Volim otic u nepoznato, izgubit se lutat i pronalazit sebe na novim i nepoznatim mjestima.. Gusi me ostanak u jednom mjestu stalno..
Super, i ja to volim. Putovanja su neminovno povezana s otkrivanjem i nekog dijela sebe i uz to sto su ugodna cesto su i korisna. I ja sam bila u Parizu prosle godine, u Italiji i Njemackoj sam bila prije ali u Dizeldorfu (koji mi se jako svidja zbog Rajne). U Spanjolskoj nisam bila. Kakvi su utisci?

Quote:
Sad se bas veselim idem na TEDx u lisinskom sad u 5 mj. kome je TED poznanica..
Cesto gledam TED-ovce i cool su uglavnom.
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:08   #262
Cek cek cek

Vi ste u ponedjeljak dogovorili cugu za subotu
Old Jučer, 23:10   #263
Takve knjige smatram smjernicom kako rijeci i vlastite zelje implicirat u djela onoga sto zelimo...
Hmm al vidis kazes gledas tedovce onda si upoznata sa time da je ova knjiga ne nekim poveznicama prikazana u obliku 15-minutnog videa hehehe...

Zakon atrakcije pali samo onima koji dubinski vjeruju u moc ljudskog uma.. 😉

Hmm, pa ovak bio sam u loret de maru i barceloni..

Loret de mar cisti turisticki gradic s naglaskom na partijanje i drogiranje doslovno hahhaha.. Sasvim normalno je da se ekipa nadrogirana ko majke usred bijela dana tresu na autobusnoj stanici.. Ljudi hmm dobri dok ne udes u one standove za cijenkanje nije bed. Ali ta prisila da odma moras nes kupit cim udes u ducan ili taknes nesto nije mi se to svidjelo nimalo..
Ali sve u svemu lijepi gradic linkam jednu meni lijepu sliku sa tog putovanja..

Barcelona, ogromna, prekrasna.. Pogotovo nou camp 😍 ljudi nasmijani, di god dodes svi te pozdravljaju ola ola come stas odma u startu.. Jako ljubazni i pristupacni i iznenadio sam se koliko barataju engleskim.. Toliko drugaciji mentalitet ljudi da sam bio primjetio da sam bio jedini na ulici sa cigaretom u ustima do te mjere sramote da sam ugasio cik i sa sobom ga furao 15 min do prvog kosa.. Naravno ovdje to rijetko kad napravim zalosno ali istinito... Cak nisu ni sa hrvatskim na vi.

Mogu ti reci barcelona me se dojmila jako i definitivno je moja preporuka svakome ko se odluci na put u spanjolsku..

Loret de mar u drugu ruku hmm ak vas zanima partijanje, drogiranje onda topla preporuka za takve ljude.. Mene je ecstasy umalo kostao zivota i ja sam se davnih dana takvog zivota ostavio.. Tako da loret dar je bio onak oke al nebi se vise vratio tamo dok u barcelonu bi. Tam sam upoznao samo jednu divnu zenu iz afrike cak smo se i fotkali na rastanku za uspomenu.. ☺

Evo pogled na loret de mar.. Da vas jos malo zbunjujem svojim sarolikim popisom cura.. Jace je od mene hahahah 😛

http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...981759b8cb.jpg

Mmm i evo jedna slika po noci...

http://uploads.tapatalk-cdn.com/201...194aeb2f45.jpg

Od cijelog tog putovanja jako me se dojmio cannes koji da si mogu priustit sutra bi se tamo preselio.. 😀

Odgoden je tecaj sa pon na sub pa nakon tecaja idemo na cugu.. Al cujemo se gotovo svakodnevno. Klasicno dop, upoznavanje..

Powered by LG G3
Old Jučer, 23:17   #264
a ko ti je ta crvenokosa? i zna li da ju krišom slikaš? jesi li voajer otvoreno ili skriveno?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:19   #265
Quote:
Sto ne valja sa knjigom ?
Ma odem ja cesto nekuda... Prosla godina je bila zabavna spanjolska, francuska, italija, njemacka.. Na takve stvari sam odavno odlucio trosit novce.. Volim otic u nepoznato, izgubit se lutat i pronalazit sebe na novim i nepoznatim mjestima.. Gusi me ostanak u jednom mjestu stalno..

Sad se bas veselim idem na TEDx u lisinskom sad u 5 mj. kome je TED poznanica..

Powered by LG G3
hoćeš li ti držati govor, i na koju temu? kako sam zbario curu na tečaju?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:21   #266
Naravno da zna kada je slika bila njena ideja... I ne nisam voajer...

I naravno da necu odrzati govor... Idem kao clan publike ne govornika..

P.S. blago tebi nisam toliko glup koliko me ocito smatras cak bi rekao i djetinjastim upitima..

Powered by LG G3
Old Jučer, 23:44   #267
Quote:
Naravno da zna kada je slika bila njena ideja... I ne nisam voajer...

I naravno da necu odrzati govor... Idem kao clan publike ne govornika..

P.S. blago tebi nisam toliko glup koliko me ocito smatras cak bi rekao i djetinjastim upitima..

Powered by LG G3
ok nemoj se ljutiti, danas dečki pucaju tim telefonima kao pištoljima i slikaju sve živo, u 95% slučajeva bez da pitaju za dozvolu onog ili ono što slikaju. tako da nisam zbilja ništa čudno pitala, reagiraš pretjerano

jedan mi je rekao (ima 30+ godina) kako je neka žena sjedila i iskipile joj sise (valjda joj je majica bila manja od sisa) i kako mu je bilo žao da mu se baš tad baterija ispraznila na telefonu. no comment. je li to bilo u busu, tramvaju, neam pojma gdje

i jel ti to cura?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:48   #268
Quote:
Takve knjige smatram smjernicom kako rijeci i vlastite zelje implicirat u djela onoga sto zelimo...
Hmm al vidis kazes gledas tedovce onda si upoznata sa time da je ova knjiga ne nekim poveznicama prikazana u obliku 15-minutnog videa hehehe...
Pa nisam pogledala sve njihove uratke.

Quote:
Zakon atrakcije pali samo onima koji dubinski vjeruju u moc ljudskog uma.. ��
Da, nije los zakon atrakcije: 'Ti si uzrok, tvoj zivot je efekat'.

Quote:
Loret de mar cisti turisticki gradic s naglaskom na partijanje i drogiranje doslovno hahhaha.. Sasvim normalno je da se ekipa nadrogirana ko majke usred bijela dana tresu na autobusnoj stanici.. Ljudi hmm dobri dok ne udes u one standove za cijenkanje nije bed. Ali ta prisila da odma moras nes kupit cim udes u ducan ili taknes nesto nije mi se to svidjelo nimalo..
Ali sve u svemu lijepi gradic linkam jednu meni lijepu sliku sa tog putovanja..
Rekao si dovoljno da u Lloret de mar ne krocim - ikad. Podsjetio si mi zasto nisam bila zainteresirana za Spanjolsku; ne volim razvikana turisticka mjesta, vise volim otici u neuprljana mjesta, u doslovnom i prenesenom smislu rijeci. Iz istog razloga bih u Dubai npr. otisla nikad a mozda ni tad. Ali bih zato u neki skriveni kutak na Crnom Moru npr. otputovala sutra. Iskomercijalizirana mjesta nisu moj cup of tea - Pariz me razocarao zbog toga btw (mozda sam imala preromanticna ocekivanja).

Quote:
Barcelona, ogromna, prekrasna.. Pogotovo nou camp �� ljudi nasmijani, di god dodes svi te pozdravljaju ola ola come stas odma u startu.. Jako ljubazni i pristupacni i iznenadio sam se koliko barataju engleskim.. Toliko drugaciji mentalitet ljudi da sam bio primjetio da sam bio jedini na ulici sa cigaretom u ustima do te mjere sramote da sam ugasio cik i sa sobom ga furao 15 min do prvog kosa.. Naravno ovdje to rijetko kad napravim zalosno ali istinito... Cak nisu ni sa hrvatskim na vi.
Ovo je nesto sasvim drugo.

Nisu lose fotke. Sorry na off-u btw.

Quote:
Odgoden je tecaj sa pon na sub pa nakon tecaja idemo na cugu.. Al cujemo se gotovo svakodnevno. Klasicno dop, upoznavanje..
Sretno.
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:52   #269
Ja slikam ono sto mi je oku ugodno.. I volim fotografiju to sam nasljedio od oca.. On je stalno lupao slike svojim dslrom kojeg mi ni dan danas neda u ruke..

Ali rijetko naslikavam gluposti pogotovo selfije i takve stvari.. To mi je onak grow up.. Malo se salim svojom sarolikom povijescu.. Nije mi to cura, frendica koja je samnom sarala europom... Ona ima 20 ja 25 ja sam ti striktno konzervativan po razlici u god vise od 2-3 god razlike je meni ahh, nema sanse..

Ne ljutim se, zapravo sam sretan sto eto imam neku podrsku ljudi koji me ne poznaju pogotovo sto umaram svoje na pdfu psihologiji svojim nezadovoljstvom haha.. Ne mogu reci da nisam imao puno lijepih trenutaka ovo je bio jedan od njih, posto se ne vide lica zato sam sliku i objavio.. Jer takvih slika po drustvenim mrezama nema.. Ja to nis ne sheram po fejsu i sl..

Samo vidim da si me htjela malo "sprcat", a rekao sam ti da me opisuju kao arogantnog egocentrika pa sam blago uzvratio.. Hahah.. Sve 5.

Kao sto sam vec rekao cura sa ovog posta je jednostavno moj nastavak zivota.. Dugo sam patio za nekim, ovo sto sam svrljao tu i tamo s kojom je bilo onak vise seksualno ili koje kakvo nastojanje zaborava te osobe. A ova cura je prva koja mi se actually svida, a posto ne znam zadrzat ljude odlucio sam otvorit temu. Jer ovo nije svrljanje, ovo je netko tko mi se bas svida.. 😌

A i ako te iznenadilo sto je sad odjednom tako puno cura u mom zivotu, to ne znaci da sam ja neki top model, a ni one isto.. Mozda sam samo ruzan koji nalazi ruzne, a mozda su i to cure ispod mog nivoa.. Koje mene isto tako gledaju haha...

I bilo je puno korisnih savjeta svega, nasmijali ste me i sta sve ne.. Volim doci na forum napuni mi malo spremnik srece.. 😌

Prije par god sam malo ugasio svoj plamen zivota i od tada iako mi malo ide malo nejde trudim se raditi sve sto volim uzivati u zivotu koliko mi dopusta i reci ne kada zelim reci ne i ne sputavati se pri tome.. P.s. i kazu mi da previse filozofiram 😛