Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 17:44   #1
Društvene mreže i uleti

Ajde da ovdje pitam,pošto me zanima isključivo odgovori žena.

Koliko vam je turn off kad vam netko pošalje fb request,a imate 1-2 zajednička frenda i vidjeli ste se možda negdje u prolazu.

Jel vam to preglupo,ili ok način da se počne komunikacija.

Naravno,neka početna,kasnije ipak ide uživo
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:37   #2
Društvene mreže i uleti

Turn off su općenito muškarci koji prilaze viralno. Preko daljinskog.
Budi muško i priđi u živo , kakav face kakvi bakrači. To je isključivo za šonje .

Naravno ,ima cura kojima je baš to sexy..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:44   #3
Viralno ne znači to što ti misliš, laro.

Da se s nekime redovno srećem po tuđim statusima, ne bi mi to bilo ništa čudno. Kad mi frendrikveste šalju nepoznati ljudi s kojima imam pet zajedničkih frendova ignoriram ih.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:47   #4
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
.
Budi muško i priđi u živo
Sto ako me nikad prije nisi vidjela i ne znas tko sam, a samo zelis kuputi kruh?
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:51   #5
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Sto ako me nikad prije nisi vidjela i ne znas tko sam, a samo zelis kuputi kruh?


Onda samo želim kupiti kruh i to ću napraviti.
A tebe ću zaobići kao da si zrak ili od stakla.
Osim toga , šta imaš kao luđak prilaziti nepoznatoj osobi na ulici ili na internetu ?
Zar je tvoj društveni krug toliko mali i ubrzano se smanjuje pa te uhvatila panika i očaj ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:55   #6
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Onda samo želim kupiti kruh i to ću napraviti.
A tebe ću zaobići kao da si zrak ili od stakla.
Osim toga , šta imaš kao luđak prilaziti nepoznatoj osobi na ulici ili na internetu ?
Pa sto ne, trebam nekoga stalkati mjesecima da bi bio u prilici "normalno" se upoznati? Je li to bolje/manje ludo?
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 18:57   #7
Joj, Velo, pa tebe bas muci ta tvoja.
Odi u pekaru kad je ona tamo i pokusaj se zapricati. Ne znam o cemu, o kruhu.
Al mora bit spontano.
Ja se cesto spontano zapricam, posvuda. Al, dobro, ja inace rado i lako stupam u razgovor s ljudima, oduvijek, takva sam.
Ne znam kakav si ti u tom pogledu.

Svakako ti je to bolje od onog kaj si mislio (uletavanje na cesti)
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:02   #8
Ma mislim i uopceno i ne samo za sebe, Hannah.

Malo mi je cudno da se smatra nepozeljnim iskreno i normalno upoznavanje "na cesti" vs stalkanje i smisljanje situacija kojima bi se kao upoznali "slucajno". But that's just me
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:07   #9
Da mi uleti tip koji o meni zna koliko kruha kupujem, a ja o njemu ni to, shvatila bih to kao "jebo bih te i da voliš Željku Markić". To što bi netko jebao i muhu u letu, pa eto, ne bi ni protiv mene imao ništa protiv, ne doživljavam baš kao kompliment.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:10   #10
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Ma mislim i uopceno i ne samo za sebe, Hannah.

Malo mi je cudno da se smatra nepozeljnim iskreno i normalno upoznavanje "na cesti" vs stalkanje i smisljanje situacija kojima bi se kao upoznali "slucajno". But that's just me
Pa ljudi se cesto spontano zapricaju u ducanu, ali ne znam kak bi netko nekome spontano prisao na cesti.
Kakvo ti je to normalno upoznavanje na cesti?
Pekara ti je (u tvom slucaju odglumljeno) spontano, bar ces uci u razgovor, bez da zena pomisli da nisi normalan.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:15   #11
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Da mi uleti tip koji o meni zna koliko kruha kupujem, a ja o njemu ni to, shvatila bih to kao "jebo bih te i da voliš Željku Markić". To što bi netko jebao i muhu u letu, pa eto, ne bi ni protiv mene imao ništa protiv, ne doživljavam baš kao kompliment.
Ma nebu joj tak uletio, samo nek pocne neki razgovor, ne znam, nemrem sad znat kak tocno.
Ak nije guzva i zurba, nije se problem zapricat.

Morat cu izaci, a bas mi se sad smislja, ali lakse je kad se nadjes u situaciji, jednostavno ti padne na pamet u tom trenu.

Pa k vragu, nije toliki problem.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:23   #12
Pekara, cesta, svejedno.

Mislim, vidim zasto ljudi nisu ljubitelji upoznavanja i uleta iz vedra neba, ali sto da covjek napravi za nekoga koga inace ne bi mogli "normalno" upoznati?

Da meni netko tako uleti, ja ne bi bio nerazuman ni defanzivan, a inace sam socially awkward
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:33   #13
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Viralno ne znači to što ti misliš, laro.

Da se s nekime redovno srećem po tuđim statusima, ne bi mi to bilo ništa čudno. Kad mi frendrikveste šalju nepoznati ljudi s kojima imam pet zajedničkih frendova ignoriram ih.
Pa predstavim se,ili prije pošaljem poruku ili kad prihvati request
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:46   #14
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Pekara, cesta, svejedno.

Mislim, vidim zasto ljudi nisu ljubitelji upoznavanja i uleta iz vedra neba, ali sto da covjek napravi za nekoga koga inace ne bi mogli "normalno" upoznati?

Da meni netko tako uleti, ja ne bi bio nerazuman ni defanzivan, a inace sam socially awkward


Znači osoba koja ti se sviđa radi u pekari u kojoj redovito kupuješ ?

Pa nije čudno ako joj kažeš riječ , dvije ...nasmiješiš joj se ..pa par riječi više kroz par dana

Ti si već otvorio neku drugu temu o tome ?
Može link ?
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:47   #15
Zamišljaš da ti uletava komad. Zamisli da ti uleti ženski George Constanza i pita te broj.

Gle, uleti joj, u najgorem slučaju nećeš dobit broj. Ni sad nemaš broj. Ovaj s inboksom isto.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:50   #16
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Ajde da ovdje pitam,pošto me zanima isključivo odgovori žena.

Koliko vam je turn off kad vam netko pošalje fb request,a imate 1-2 zajednička frenda i vidjeli ste se možda negdje u prolazu.

Jel vam to preglupo,ili ok način da se počne komunikacija.

Naravno,neka početna,kasnije ipak ide uživo
Ak si zgodan, dobrodošla poruka. Ak nisi, nikom niš.
Lizzy D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:52   #17
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Zamišljaš da ti uletava komad. Zamisli da ti uleti ženski George Constanza i pita te broj.

Gle, uleti joj, u najgorem slučaju nećeš dobit broj. Ni sad nemaš broj. Ovaj s inboksom isto.
uostalom, george constanza treba biti spreman na poraze i zapravo ih računati pod normalno, pa nema kaj izgubiti. jedino može dobiti ako mu slučajno prođe.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:55   #18
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Zamišljaš da ti uletava komad. Zamisli da ti uleti ženski George Constanza i pita te broj.
Pa svejedno, zensku/muskog Costanzu uljudno odbijes, ako nije tvoj tip. Ne moras praviti scenu i/ili ignorirati. Kako je George rekao kad mu tip na aerodromu nije htio reci koliko je sati... "You know we're living in a societyyyyy!!!!"
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:57   #19
pa i ona će tebe uljudno odbiti ako nisi njen tip, a nećeš postati njen tip ni nakon stalkanja.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:00   #20
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pa i ona će tebe uljudno odbiti ako nisi njen tip, a nećeš postati njen tip ni nakon stalkanja.
Pa eto, to mi je sasvim OK, uljudno Ne. Samo me nemoj ignorirati ili poceti vristati
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.