Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 19:18   #21
Quote:
MrsManiac kaže: Pogledaj post
Nije li malo usamljeno putovati u solo aranžmanu? Kad vidiš nešto zanimljivo, kad ti nešto zaokupi pažnju pa nemaš to s kim podijeliti?

Da, to surfanje na koje sam ciljala je organizirano je preko Kohola surfa. Stavila sam i oglas na Putoholičare, ali bez uspjeha. Možda samo nemam sreće.

Toliko sam zagrijana za surfanje da bi išla i solo, ali malo me muče letovi jer su uglavnom u pitanju letovi sa presjedanjem i pauzom između letova od 9 sati i to između ponoći i 9 ujutro pa me malo frka biti solo.
pa nije usamljeno kad ideš tako organizirano na nešto, pa računaš da će tamo biti još ljudi s kojima ćeš provoditi vrijeme, htjela ne htjela.

ne treba te biti frka, na aerodromu isto upoznaš ljude dok čekaš i briješ da si tom hanks u terminalu. spizdiš masu para pritom (ako si kao ja ). ili spavaš, uglavnom te ne treba biti frka.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:21   #22
Quote:
MrsManiac kaže: Pogledaj post
Toliko sam zagrijana za surfanje da bi išla i solo, ali malo me muče letovi jer su uglavnom u pitanju letovi sa presjedanjem i pauzom između letova od 9 sati i to između ponoći i 9 ujutro pa me malo frka biti solo.
A sto se to moze desiti na aerodromu?

Jest, da, nije idealno kad krenes iz Zagreba u 8 ujutro nakon neprospavane noci od uzbudjenja, a dodjes na konacnu destinaciju 30 sati kasnije, umoran, klimatski sok, bla. Ali tu je i adrenalin i stvarno izadjes ziv i u komadu
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:25   #23
Osim surfanja, dajte prijedloge za solo žensko putovanje. Sad kad se priča meni došlo bar da planiram. Ove godine neću jer sam pare potrošila na nešto drugo, ali iduće bi već mogla

Bio netko u Zanzibaru ili tako nešto?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:26   #24
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
A sto se to moze desiti na aerodromu?

Jest, da, nije idealno kad krenes iz Zagreba u 8 ujutro nakon neprospavane noci od uzbudjenja, a dodjes na konacnu destinaciju 30 sati kasnije, umoran, klimatski sok, bla. Ali tu je i adrenalin i stvarno izadjes ziv i u komadu
Jeste gledale 48 sati?

Šala na stranu, ali frka me da ću zaspati, netko me opljačkati i slični scenariji. Da je let direktan ne bih dva puta trepnula.
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:26   #25
ne znam, meni su sve destinacije koje me inače interesiraju ok za solo trip.
iako smo već pričale o tome, zna te zapljusnuti ta neka posebna usamljenost.

jedino na more ne bih sama. nema šanse.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:28   #26
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ne znam, meni su sve destinacije koje me inače interesiraju ok za solo trip.
iako smo već pričale o tome, zna te zapljusnuti ta neka posebna usamljenost.

jedino na more ne bih sama. nema šanse.
Što dalje, to lakše solo, bar je meni tako. Ove tu destinacije gdje sjednem u auto pa idem, to me još uvijek malo jebe.

Quote:
MrsManiac kaže: Pogledaj post
Jeste gledale 48 sati?

Šala na stranu, ali frka me da ću zaspati, netko me opljačkati i slični scenariji. Da je let direktan ne bih dva puta trepnula.
Ma nećeš. Ako te toga strah onda ćeš se osigurat da se to ne desi. Alarm na mobitelu, dva alarma, tri alarma, puna baterija, rezervna baterija, prijenosna baterija... Nećeš zaspati. A neće ni netko opljačkati na aerodromu. Na putovanju možda hoće, ali baš na aerodromu, teško.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:29   #27
Što se tiče tog razilaženje trenutnih interesa u društvu. Nama se to događalo u zadnjih godinu, dvije. I bila sam skeptična prema sklapanju prijateljstava i društva nakon srednje, faksa, pogotovo jer sam već imala 2,3 različita društva.

Isto sam upisala tečaj, odeš na kavu s nekim nakon sata, kroz priču skužiš da pašete jedni drugima, pa dogovorite kino, neki sport i sl. Krenula sam i volontirati pa smo nakon par mjeseci organizirali piknik za vikend. Nisam s tim ljudima postala BFF ni ništa slično, samo nam je ugodno skupa, čujemo se, upoznajemo..
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:31   #28
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
pa nije usamljeno kad ideš tako organizirano na nešto, pa računaš da će tamo biti još ljudi s kojima ćeš provoditi vrijeme, htjela ne htjela.

ne treba te biti frka, na aerodromu isto upoznaš ljude dok čekaš i briješ da si tom hanks u terminalu. spizdiš masu para pritom (ako si kao ja ). ili spavaš, uglavnom te ne treba biti frka.
Sad ste me skroz nabrijale s ovim postovima podrške. I can do it.
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:32   #29
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Što dalje, to lakše solo, bar je meni tako. Ove tu destinacije gdje sjednem u auto pa idem, to me još uvijek malo jebe.
i meni tako nekako. ako je sve novo i zanimljivo i drukčije, valjda si preokupirana time, pa ne osjetiš toliko samoću, a opet se možeš potpuno isključiti kad hoćeš.
a da odem na bled solo, baš ne znam što bih sama sa sobom.

moš ti to, manijače

i ja sam upoznala super ekipu na sportu, ali ta ista ekipa tvrdi da ranije na sportovima nije upoznala nikoga za druženje izvan dvorane, a nisam ni ja.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:32   #30
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
jedino na more ne bih sama. nema šanse.
Zasto?

Meni je i to dobro.
Ujutro trcanje. Fino dorucak u hladovini. Pa malo knjiga. Pa plac. Pa plaza. Navecer setnja, vecera, vino.
Bas mi je nekako romanticarski i dobro. Rekla bi idealno punjenje baterija, ali bas ono pravo punjenje baterija.
No, nisam osoba od klubova i partija pa kuzim da je to nekom onda sjebano. I volim samocu.
Na koncerte mi je isto ok sama.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:34   #31
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i meni tako nekako. ako je sve novo i zanimljivo i drukčije, valjda si preokupirana time, pa ne osjetiš toliko samoću, a opet se možeš potpuno isključiti kad hoćeš.
a da odem na bled solo, baš ne znam što bih sama sa sobom.
Ajme, s Bleda sam se vratila prijevremeno. Problem je što za manje od mjesec dana moram opet tamo, nije baš skroz turistički, ali morat ću prespavat dvije noći. Oš sa mnom?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:37   #32
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Kreni sama raditi stvari koje želiš. Odgajani smo tako da je individualizam nešto strašno, alo istina je da kad prestanes ovisiti o drugima i počneš raditi što želiš kad ti želiš, toliko je jedan oslobođavajući osjećaj. Upoznaš ljude putem, i povezes se s tim ljudima bolje nego s nekima koje znaš godinama.

Čudno je, ali iskreno nikad više ne želim odgađati sebe i svoje vrijeme čekajući na druge.


pokretačice teme, upiši nešto što te privlači, upoznat ćeš potpuno nove ljude, s nekima ćeš kliknuti za kavu, s nekim za čvršći odnos, a upoznat ćeš bolje i samu sebe u novom okruženju.

ako želiš i imaš uvjete, putuj. op hrvatskoj i sama, za dalje odi na stranice gdje pojedinci traže druge pojedince pa briju po svijetu. jedan moj poznanik tako ide po planeti, i nedavno se tako skompao s još par neznanaca na putovanju, da sad idu skupa njih par i putuju u svom angažmanu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:37   #33
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Što se tiče tog razilaženje trenutnih interesa u društvu. Nama se to događalo u zadnjih godinu, dvije. I bila sam skeptična prema sklapanju prijateljstava i društva nakon srednje, faksa, pogotovo jer sam već imala 2,3 različita društva.

Isto sam upisala tečaj, odeš na kavu s nekim nakon sata, kroz priču skužiš da pašete jedni drugima, pa dogovorite kino, neki sport i sl. Krenula sam i volontirati pa smo nakon par mjeseci organizirali piknik za vikend. Nisam s tim ljudima postala BFF ni ništa slično, samo nam je ugodno skupa, čujemo se, upoznajemo..
E tu dolazimo do mojeg problema, nekad pozovem na kavu ili neko drugo druženje, ali mi nitko ne vrati poziv pa imam dojam da je poziv prihvaćen iz ljubaznosti i da samo gnjavim.
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:40   #34
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Zasto?

Meni je i to dobro.
Ujutro trcanje. Fino dorucak u hladovini. Pa malo knjiga. Pa plac. Pa plaza. Navecer setnja, vecera, vino.
Bas mi je nekako romanticarski i dobro. Rekla bi idealno punjenje baterija, ali bas ono pravo punjenje baterija.
No, nisam osoba od klubova i partija pa kuzim da je to nekom onda sjebano. I volim samocu.
Na koncerte mi je isto ok sama.
ma to divno zvuči, ali moj pojam odlaska na more je potpuni shut down od života. općenito kad idem na putovanje- ne pratim vijesti, ne javljam se nikome, sad s pustim viberima i smartfonima to malo teže izvodim, ali na moru sam u potpunoj izolaciji.
a ja sam u potpunoj izolaciji nekad sklona otupiti i vrijeme mi traje enormno dugo. iako sam si super društvo.

prije nekog vremena sam skoro sama otišla na more (bili su tamo neki ljudi s posla i nismo se htjeli non stop družiti). došla u split, upoznala forumašicu (), izgorila na trajektu, otišla na otok, uživala na plaži po cijeli dan solo, šetala, jela, otišla na piće s ovima kad mi se išlo. upoznala ljude na trajektu. spavala u parku kraj kolodvora kad sam se kući vraćala, upala slučajno u vjersku procesiju i vjetar mi otpuhao sladoled. super mi je bilo, ali 3 dana dosta i dobro su mi došli ti ljudi da se ipak s nekim podružim.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:40   #35
Quote:
MrsManiac kaže: Pogledaj post
E tu dolazimo do mojeg problema, nekad pozovem na kavu ili neko drugo druženje, ali mi nitko ne vrati poziv pa imam dojam da je poziv prihvaćen iz ljubaznosti i da samo gnjavim.
Pa nekad i jest tako. No, puno puta je zapravo stvar toga da su ljudi zauzeti drugim stvarima, a kad im se ukaze neko vrijeme, onda kako jos niste nesto bliski im mozda ne padnes na pamet, mozda zakljuce da nije ok da te zovu bas u zadnji tren, mozda se predomisle i zakljuce da ce ipak jutro provesti doma, itd. Nije to bas toliko osobno naspram tebe
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:42   #36
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
i meni tako nekako. ako je sve novo i zanimljivo i drukčije, valjda si preokupirana time, pa ne osjetiš toliko samoću, a opet se možeš potpuno isključiti kad hoćeš.
a da odem na bled solo, baš ne znam što bih sama sa sobom.

moš ti to, manijače

i ja sam upoznala super ekipu na sportu, ali ta ista ekipa tvrdi da ranije na sportovima nije upoznala nikoga za druženje izvan dvorane, a nisam ni ja.
Kojim sportom se ti to baviš?
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:44   #37
Quote:
MrsManiac kaže: Pogledaj post
E tu dolazimo do mojeg problema, nekad pozovem na kavu ili neko drugo druženje, ali mi nitko ne vrati poziv pa imam dojam da je poziv prihvaćen iz ljubaznosti i da samo gnjavim.
Pa dobro, uvijek će postojati netko kome nije do takvog povezivanja i druženja. I to će se događati..

Ja nisam nikad zvala primjerice cijelu grupu s tečaja da idemo na kavu, druženje, već nekoga s kim s vremenom osjetiš neki "klik", i kod koga prepoznaš želju za druženjem..

i nakon nekog vremena skužiš koliko ima ljudi u istoj poziciji, koji bi svašta nešto a fali im društva.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:47   #38
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post


pokretačice teme, upiši nešto što te privlači, upoznat ćeš potpuno nove ljude, s nekima ćeš kliknuti za kavu, s nekim za čvršći odnos, a upoznat ćeš bolje i samu sebe u novom okruženju.

ako želiš i imaš uvjete, putuj. op hrvatskoj i sama, za dalje odi na stranice gdje pojedinci traže druge pojedince pa briju po svijetu. jedan moj poznanik tako ide po planeti, i nedavno se tako skompao s još par neznanaca na putovanju, da sad idu skupa njih par i putuju u svom angažmanu
Ovo je baš krasna motivirajuća priča, hoću i ja tako
MrsManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:49   #39
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ma to divno zvuči, ali moj pojam odlaska na more je potpuni shut down od života. općenito kad idem na putovanje- ne pratim vijesti, ne javljam se nikome, sad s pustim viberima i smartfonima to malo teže izvodim, ali na moru sam u potpunoj izolaciji.
Takodjer
Meni je tjedan dana taman
Na kraju krajeva, najbitnije je znati sebe i znati si ugoditi
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 19:53   #40
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
prije nekog vremena sam skoro sama otišla na more (bili su tamo neki ljudi s posla i nismo se htjeli non stop družiti). došla u split, upoznala forumašicu (), izgorila na trajektu, otišla na otok, uživala na plaži po cijeli dan solo, šetala, jela, otišla na piće s ovima kad mi se išlo. upoznala ljude na trajektu. spavala u parku kraj kolodvora kad sam se kući vraćala, upala slučajno u vjersku procesiju i vjetar mi otpuhao sladoled. super mi je bilo, ali 3 dana dosta i dobro su mi došli ti ljudi da se ipak s nekim podružim.
divno!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.