Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2006., 19:29   #61
Pa dajte ljudi nije valjda da nema nitko iz Šibenika
Stvarno me zanima.
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 19:47   #62
naravno da nas ima (ali na privremenom radu u zagrebu)
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 21:34   #63
I reci šta je s tovernama?
Prije 7-8 godina dok sam studirao tamo bilo ih je gomila kakva je sad situacija?
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 21:56   #64
iz šibenika san.

provociraš?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 22:02   #65
najljepsi i najdrazi grad na svijetu
moj buduci grad
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 22:07   #66
udaješ se amo?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 22:14   #67
Quote:
Maisie kaže:
udaješ se amo?
naravno..
tu sam i napravljena -tako da se smatram em bilickom em sibencankom...ma ljudi dragi bila sam svukuda-ali sibenik je jedan i nezamjenjiv :
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 22:21   #68
auuuu bilička
stari mi je iz bilica dida i baba s te strane su oboje iz bilica
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 22:23   #69
oho-onda cemo sigurno postat rodjakinje...znas kako to ide

a svi se cude zato nema sibencana-pa ako u cijelom sibeniku ima 10 compova i ako ih 3 ima pristup netu onda i pretjerujem.zapravo karikiram,ali cinjenica je da su zapravo dosta zakinuti u tom pogledu...
kako bi moj dragi rekao"bavimo se pametnijim stvarima,a ne gubljenjem vremena na toj gluposti"...ehm...ali to je zaista tako.
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 22:39   #70
Quote:
lianne kaže:
ali cinjenica je da su zapravo dosta zakinuti u tom pogledu...
istina.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 09:55   #71
Quote:
Maisie kaže:
iz šibenika san.

provociraš?
Ma tko provocira
2 kune kvarat vina, pa na karte
Najbolje san se provodija po tovernama, i naravno Tanaja i sv. Ana
Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:56   #72
Quote:
lianne kaže:
oho-onda cemo sigurno postat rodjakinje...znas kako to ide

a svi se cude zato nema sibencana-pa ako u cijelom sibeniku ima 10 compova i ako ih 3 ima pristup netu onda i pretjerujem.zapravo karikiram,ali cinjenica je da su zapravo dosta zakinuti u tom pogledu...
kako bi moj dragi rekao"bavimo se pametnijim stvarima,a ne gubljenjem vremena na toj gluposti"...ehm...ali to je zaista tako.

mozda poznajes samo svog dragog iz sibenika, koji ocito nema puno veze s "tim glupostima". kako mislis zakinuti? nemaju racunala? nemaju struju? nemaju telefon? aj nemoj doci doli.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 14:22   #73
Quote:
late bloomer kaže:
mozda poznajes samo svog dragog iz sibenika, koji ocito nema puno veze s "tim glupostima". kako mislis zakinuti? nemaju racunala? nemaju struju? nemaju telefon? aj nemoj doci doli.
od ljudi koji me okružuju, možda dvoje intenzivno koriste komp i net. i to muški. ženske=0.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 15:01   #74
Quote:
Maisie kaže:
od ljudi koji me okružuju, možda dvoje intenzivno koriste komp i net. i to muški. ženske=0.
moji svi. osim brata.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 22:02   #75
Alo Šibenčani,jeli možete pomoć jednom Splićaninu?
Mlađa sestra mi radi seminarsku radnju o Šibeniku i o tvrđavi Sv.Nikole i triba joj jedan podatak: Kolika je dužina onih zidova(oba su ja mislim iste dužine) na tvrđavi Sv.Nikole? Jeli zna netko ili može nekoga pitat? Bija bi van jako zahvalan!
__________________
Žnjonzo
kreky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 22:40   #76
Muzej Grada Šibenika
Adresa:
Gradska vrata 3,
HR- 22000 Šibenik
Centrala tel: 022 / 213 - 880
Fax: 022 / 213 - 355

Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 23:25   #77
Quote:
Maisie kaže:
Muzej Grada Šibenika
Adresa:
Gradska vrata 3,
HR- 22000 Šibenik
Centrala tel: 022 / 213 - 880
Fax: 022 / 213 - 355


Grazie
__________________
Žnjonzo
kreky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 23:35   #78
Quote:
late bloomer kaže:
mozda poznajes samo svog dragog iz sibenika, koji ocito nema puno veze s "tim glupostima". kako mislis zakinuti? nemaju racunala? nemaju struju? nemaju telefon? aj nemoj doci doli.
ma poznam sibenik ko svoj dzep.i sibencane.i mentalitet.i stupanj obrazovanja i kulture.i generalnu zainteresiranost za internet i kompjutere opcenito
sve u svemu-premalo se prakticira,ali mozda ove mlade generacije nesto promijene.dole je jos uvijek to preskup biznis,a ljudi bez novaca.
koliko ti poznajes svojih prijatelja koji ti imaju comp ili su redovito po netu?
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 09:56   #79
Quote:
late bloomer kaže:
moji svi. osim brata.
mislim da je u pitanju drustvo, a ne grad. dakle, tvoje drustvo ne koristi tehniku, moje da. takve ekipe postoje u svim gradovima. one koje to koriste i one koje ne.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 16:44   #80
Quote:
late bloomer kaže:
mislim da je u pitanju drustvo, a ne grad. dakle, tvoje drustvo ne koristi tehniku, moje da. takve ekipe postoje u svim gradovima. one koje to koriste i one koje ne.
je do grada je...tu u zg je internet postao must have.i to ne da su ljudi na netu vec svi imaju onaj 0-24...ili zbog posla ili zbog suste potrebe/dosade.jednostavno comp se mora imati i zbog sebe i zbog klinaca.dole je drugacije.ljudi ne znaju na comp ili ih jednostavno ne zanima,stupanj obrazovanja je nazalost jako nizak(ne zna se engleski sto je za comp jako bitno)kao i sam interes za tehniku,a i stopa nezaposlenosti je ogromna pa ljudi si ni ne mogu priustiti comp,a kamoli placati.znam dosta ljudi i vrlo rijetko netko ima comp,a tko ga ima samo njih 3 ima net i to onaj dial.up-pa kad dodem surfat broje mi se minute...
tu u zg moji svi ama bas svi imaju non stopnu vezu i ne samo da surfaju vec se sa compom rade razne perverzije(dole je przilica egzotika)...
nije tu krivo nista doli nacin zivota,financijska struktura te opca potreba i zainteresiranost.
dole nema puno firmi pa tako ni poslova u uredu pa tako ni priostupa netu.u zg vecina ljudi ako ne surfa od doma sigurno surfa na poslu jer ima tu mogucnost.dole ne vjerujem da sefovi daju takvu mogucnost,jer se stedi u svakom obliku.ne kazem da nema ljudi sa netom,nego da ih iz objektivnih razloga ima jako jako malo.
jednostavno potpuno drugaciji tempo i nacin zivota.no sada su klincima po osnovnjacima poceli dijeliti interaktivne cd-e,pa se lagano pocinju kupovati compovi iz nuzde,pa se nadam uskori mnekom pomaku
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.