Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2006., 15:48   #21
Quote:
Lakonogi kaže:
Misliš na legendu pravnog faksa, profesora Šefka Kurtovića.

Neki ne znaju da je on prije i u Rijeci predavao. Bio sam kod njega u Rijeci seminarist. Kod "bakice" sam položio naciju.
ja ga se sjecam
najurili su ga negdje krajem '98. iz Ri pa ga je zamijenio prof. Radic iz Splita..

a predavali su u Ri jos Apostolova-Marsavelski, Loncaric-Horvat, Sokol, Kregar..sve sami Zg profesori..i ja sam kod "bakice" dala naciju
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 16:23   #22
Quote:
iwchy kaže:
..i ja sam kod "bakice" dala naciju
ja nisam
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 13:53   #23
Quote:
iwchy kaže:
...ali koliko sam ja cula, jedini kriterij je bio taj da nisu duze od 7 god studenti pravnog fakulteta (jer je u Rijeci studiranje ograniceno na 9 god pa da imaju jos 2 god fore da i zavrse..)..
eh,eh ovo mi nije jasno. to se odnosi na sve studente ili samo na redovne? mislila sam da mi izvanredni možemo studirati do besvijesti.
 
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 14:03   #24
Quote:
iwchy kaže:
i..i ja sam kod "bakice" dala naciju
i ja sam
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 14:16   #25
Quote:
creative kaže:
eh,eh ovo mi nije jasno. to se odnosi na sve studente ili samo na redovne? mislila sam da mi izvanredni možemo studirati do besvijesti.
mislim da se to odnosi samo na redovne. (i ja sam izv. )
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 20:34   #26
Koja je točna razlika izneđu redovnog i izvanrednog, zašto su ovi prvi u boljem položaju. Kako se to odnosi na pravni fakultet i još samo ovo mogu li izvanredni studenti prisustvovati nastavi kada i redoviti
xxxlcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 22:45   #27
Quote:
ambasadorica kaže:
Quote:
creative kaže:
eh,eh ovo mi nije jasno. to se odnosi na sve studente ili samo na redovne? mislila sam da mi izvanredni možemo studirati do besvijesti.
mislim da se to odnosi samo na redovne. (i ja sam izv. )
mislim da se to odnosi samo na redovne. (i ja sam izv. )

a ne, ipak se odnosi na sve studente..
i ja sam izvanredni, al kako jos uvijek razvlacim s 4. god, morala sam u 11. mjesecu dati molbu da mi produze..nisam doduse cula da su ikoga najurili s faksa ali nije bas ugodno dovesti se u situaciju da ne znas hoce li ti produziti ili ce te najuriti, tako da nastojte to izbjeci
btw, molbe se odobravaju ako postoje opravdani razlozi tipa odsluzenje vojnog roka, trudnoca, bolest cije je lijecenje trajalo dulje od 3 mjeseca..
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:05   #28
Quote:
iwchy kaže:
a ne, ipak se odnosi na sve studente..
i ja sam izvanredni, al kako jos uvijek razvlacim s 4. god, morala sam u 11. mjesecu dati molbu da mi produze..nisam doduse cula da su ikoga najurili s faksa ali nije bas ugodno dovesti se u situaciju da ne znas hoce li ti produziti ili ce te najuriti, tako da nastojte to izbjeci
btw, molbe se odobravaju ako postoje opravdani razlozi tipa odsluzenje vojnog roka, trudnoca, bolest cije je lijecenje trajalo dulje od 3 mjeseca..
pa kolko već studiraš?
ak te sram reć,moš na pm
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 14:17   #29
Quote:
ambasadorica kaže:
pa kolko već studiraš?
ak te sram reć,moš na pm
punoooo..iako se ovo sto ja radim tesko vise moze nazvati studiranjem
imam 27, 4. godinu sam upisala prije jedno 3,4..i stojim..nije da sam zapela na nekom ispitu, naprotiv, manje-vise svaki dam iz prve samo se bas ne pojavljujem cesto na faksu..sva sreca da izgledam mladje pa jos nekako slepam
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 10:13   #30
Quote:
iwchy kaže:
punoooo..iako se ovo sto ja radim tesko vise moze nazvati studiranjem
imam 27, 4. godinu sam upisala prije jedno 3,4..i stojim..nije da sam zapela na nekom ispitu, naprotiv, manje-vise svaki dam iz prve samo se bas ne pojavljujem cesto na faksu..sva sreca da izgledam mladje pa jos nekako slepam
ah, same here (osim onog o davanju ispita iz prve)...jebemu. :mrgud:
 
Odgovori s citatom
Old 03.04.2006., 10:14   #31
budem nazvala tamo sredinom tjedna, pa ću postati što sam saznala.
 
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 15:43   #32
evo i ja sam s pravnog faksu u ri,pozdrav svima!jos dva komada do kraja,tako da mi se blizi kraj studentskih dana,ali da vam budem iskrena ne zalim puno.samo me brine di cu posao nac jer u ovoj nasoj jadnoj maloj rijeci poslovi se nude na kapaljku,moras imat jebenu vezu, ne bilo kakvu,a na kraju ih pol zavrsi volontirajuci.to ne bih htjela.toliko se natlacimo s tim faksom,i onda da radim za nula kuna???hvala,ali ne hvala.anyway,nek se javi ekipa u slicnoj situaciji,mozda nesto smislimo!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2006., 18:41   #33
Imam pitanje za studente prava u ri! Dali kod vas na faxu ima neka stipendija za 10% najboljih na prijemnom? Na nekim fakultetima ima, a za pravo u rijeci nisam siguran
Moyzan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 17:47   #34
Bok ljudi! Imam pitanje vezano uz skripte za prijemni u rijeci. postavila sam ga i na "službenom" forumu ri pravnika ali tamo ništa nije živo.. Imam skripte na kojima piše da su iz 1999/2000. čula sam da one vrijede i za ovu godinu ali nisam 100% sigurna. Može li mi netko, tko je možda polagao prijemni prošle godine ili godinu prije reći iz kakvih je skripti učio...?
no_wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2007., 17:57   #35
Danas sam gledala rezultate razredbenog i skuzila da sam upala. Ali kako sada stoje stvari,upala sam kao izvanredna,a htjela sam upasti kao redovna. Pa bih molila ako ima netko tko se proslih godina upisivao na pravo ili netko tko to zna,da mi odgovori koliko se otprilike crta pomakne? To jest, koliko ljudi odustane? Dali jos uvijek imam sanse da upadnem kao redovna s placanjem?

Puno vam hvala.
angie19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 00:00   #36
nitko ne zna?
angie19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 00:32   #37
Quote:
angie19 kaže: Pogledaj post
Danas sam gledala rezultate razredbenog i skuzila da sam upala. Ali kako sada stoje stvari,upala sam kao izvanredna,a htjela sam upasti kao redovna. Pa bih molila ako ima netko tko se proslih godina upisivao na pravo ili netko tko to zna,da mi odgovori koliko se otprilike crta pomakne? To jest, koliko ljudi odustane? Dali jos uvijek imam sanse da upadnem kao redovna s placanjem?

Puno vam hvala.

Pa jesi se prijavila za redovno ili za izvanredno?
Ne znam uopce o cemu ti..dvije su liste..jedna za redovne, druga za izvanredne..
Ako si na listi za redovan studij, onda ne mozes nikako "upasti kao izvanredna"
Ne znam ipak koliko se crta pomice, al ako si prijavljena za redovan, onda mozes upasti samo kao redovan (ako se pomakne dovoljno)..ili neces upasti nikako..
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 20:00   #38
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
Pa jesi se prijavila za redovno ili za izvanredno?
Ne znam uopce o cemu ti..dvije su liste..jedna za redovne, druga za izvanredne..
Ako si na listi za redovan studij, onda ne mozes nikako "upasti kao izvanredna"
Ne znam ipak koliko se crta pomice, al ako si prijavljena za redovan, onda mozes upasti samo kao redovan (ako se pomakne dovoljno)..ili neces upasti nikako..

prvo,hvala ti na odg.
Oznacila sam da zelim biti redovan.Pa zar ne ide to na nacin da,ako ostane mjesta u izvanrednima da mi koji smo "ispod crte" za redovni,da mozemo popuniti kvotu za izvanredne??? Ljudi molim vas zna li netko koliko ljudi pokupi papire? Barem otprilike? molim vas,jer sam vec luda.
angie19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 20:38   #39
Quote:
angie19 kaže: Pogledaj post
prvo,hvala ti na odg.
Oznacila sam da zelim biti redovan.Pa zar ne ide to na nacin da,ako ostane mjesta u izvanrednima da mi koji smo "ispod crte" za redovni,da mozemo popuniti kvotu za izvanredne??? Ljudi molim vas zna li netko koliko ljudi pokupi papire? Barem otprilike? molim vas,jer sam vec luda.

Koliko znam, ne ide tako..konkuriras za ono za sta si se prijavila..
S druge strane, to znaci da bi na izvanrednom trebalo ostati mjesta za 2. rok (ako se ne varam, za sad ih je i bez eventualnih odustajanja slobodno 29)

Izgleda da ti ipak nitko ne zna reci koliko ljudi je odustajalo prethodnih godina..strpi se i cekaj da izadje nova lista
Sretno!
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2007., 20:50   #40
Quote:
iwchy kaže: Pogledaj post
Sretno!
Puno ti hvala...Mislim da ce mi ova 2 dana biti najduza u zivotu...
angie19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.