Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2006., 21:44   #21
Quote:
El Pájaro kaže:
Inace iza treninga pijem whey (50-60 g) i glukozu (80-100 g). Nekima glukoza ne padne bas najbolje i preslatka im je, a meni je to najdrazi obrok, zivim za to.
Također.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 23:54   #22
Novi sam ovdje,ali u ovome području imam ogromno znanje...ovako,ti si tražio proteine.Kao prvo,koji je tvoj cilj? tek onda ti mogu dati koristan savijet.

btw. za one koji su uzimali weight gainere tipa mega mass,to vam je bilo ekvivalentno trpanju vašeg organizma šečerom,jer se ionako weight gaineri baziraju na maltodekstrinu. oni su---čisto SRANJE.

Scitech nije tako dobra firma,ima puno boljih...no prvo čekam odgovor od dečka,pa ćemo dalje...
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 09:18   #23
evo odgovor od decka pa evo ako bas sve znati zelim malo smanjiti masnocu malo povecati misicnu masu ako ti to sta govori
Ih-pih is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 10:15   #24
Quote:
brainiac kaže:
Scitech nije tako dobra firma,ima puno boljih...no prvo čekam odgovor od dečka,pa ćemo dalje...
Scitec je cisto ok firma, ali naravno da ima boljih (mnogo skupljih)...
Jesi uzimao Scitec, pa imao nekakve zdravstvene probleme ili nabadas bezvzeze?
Ja recimo pijem Scitec preko 2 godine,s vaki dan po 80 g
bio na krvnim pretragama, jetre i bubrega i nalazi, fenomenalni...
O napretku necu govorit, uglavnom je jaaako dobar...
Pa ako mi mozes objasnit sto toliko ne valja kod te firme?
vek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 13:35   #25
Ovako,mislim da se tvoj napredak ne može mjeriti s mojim,niti mojim znanjem.Ove pretrage koje si radio su čista gluposti,ako samo uzimaš suplemente...ili si aas korisnik?

Scitech-ov whey prvo odnesi u kem. laboratorij na analizu,pa mi reci onda ovdje njegovu čistoći i sastav cjelokupni Ne kažem da je loš,al nije moj izbor... I naravno,ima puno boljih,a opet ne toliko skupljih

Za početak ovako,ti koji tražiš miš.masu i smanjit salo...ujutro odradi aerobni trening na prazan želudac,i to laganog intenziteta (brzo hodanje),kojih sat vremena...tako 3-4 puta tjedno,postupno povečavaj vrijeme hodanja...
Zatim,potreban ti je težinski,anaerobni trening,znači utezi.Najbolje bi bilo da se učlaniš u teretanu.Tamo ćeš naći ljude koji ti mogu dati koristan savijet,jer bih ja morao sada tu pisati dobrih 2 sata o izvođenju vježbi,ponavljanjima bla bla
nakon treninga(najkasnije sat vremena,najbolje što prije) popiješ whey (najbolje od proizvođača tipa Dymatize-Elite Whey,Optimum Nutrition-100% Whey...) pomiješan sa glukozom iliti dekstrozom iliti maltodekstrinom (traubenzucher-kupiš ga u DM-u) u omjeru 1:2 u korist glukoze . To bi bilo za početak. Naravno,moraš srezati prehranu,učiniti ju kvalitetnijom,sa manje ugljikohidrata u obliku bijelog kruha,a više u obliku crnog,raženog,više proteina i omega 3,6,9 masnih kiselina...ima još abnormalno puno toga što ti mogu reći,no ovo je za početak...bolje mi je da mi date neko konkretno pitanjce...

Zadnje uređivanje brainiac : 14.09.2006. at 17:15.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 18:10   #26
E brainiac puno hvala na savjetu moze umjesto trcanja ili hodanja jedan tae bo jedno satni napredni program jer nevolim bas trcanje. Ako si cuo za tae bo ja osobno mislim da je odlican
Ih-pih is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 19:07   #27
@brainiac

Daj mi ti analizu da je los...
Ja ne pricam da je najbolji ali isto tako ni ne pricam da je los... za te pare je najbolje sto mozes kupit, a kod nas se sve gleda kroz pare, stoga...
Preporucio si mu Optimum ili Dymatize(kojeg sam koristim), to jesu firme koje spadaju u top 10, ali su takodjer i vrlo skupe. Ja sam isao na ekonomicniju varijantu, koja ce njega kao apsolutnog amatera itekako zadovoljit.
Aerobno mu je nepotrebno...
Gubitak masti i povecanje misicne mase moze se itekako rijesiti BEZ aerobnih treninga 4 x tjedno... pogotovo sto on ide na masu...

@Ih-pih

Zajebi aerobne treninge
Kreni u teretanu, dizi utege po odabranom programu
(http://forum.teretana.net - pogledaj ovdje)
JEDI, kad vise ne mozes onda pojedi jos malo... Brainiac ti je rekao sta da jedes... Biraj namirnice sa niskim GI (glikemijski index - proguglaj), poslije treninga sa visokim...
Uzimaj antioksidanse, uzimaj mnogo zdravih ulja, nakon treninga uzimaj PWM (post workout meal - ako se ikad sretnes s tim pojmom da znas sta je, whey i glukoza u recenom omjeru)
jedi vise puta dnevno....
Pogledaj koliko kalorija uneses na dan........poduplaj!

Javi se za 6 mjeseci... ako nema napretka placam cevape
vek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 22:13   #28
@vek

uredu,dao si mu lijep link. jesi registriran tamo?
ako jesi,jel ti problem reći mi svoj nick?

molim te,nemoj brzopleto iznositi svoja razmišljanja,jer niti ti znaš tko sam ja,niti ja tko si ti. Ali vidim da ti i ostalo ne znaš

@Ih-pih

zašto ne,svaki oblik tjelovježbe je ok.
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 02:17   #29
@brainiac

nick je iLe

btw. koja su moja razmisljanja brzopleta?
ako sam ja izgubio masti podosta i ne samo odrzao vec i dobio misicnu masu BEZ ijednog otrcanog metra (zbog ozlijede noge dapace ali ipak...), onda ne govorim brzopleto vec na svom primjeru.
4 x tjedno aerobno cu ubaciti u fazi definicije tamo negdje na ljeto, ali cemu to u fazi mase???
vek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 08:54   #30
mislim da je vek u pravu što se tiče ovoga spora sa proteinima....

ajde sad ti braniac reci svoj nick
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 10:12   #31
Nemam više tamo nick,ne posjećujem ga više.Neko vrijeme jesam,čak sam i postao sliku.

Naravno da vek (iLe) nije u pravu,ili možda nije shvatio što ovaj dečko želi.On ne želi masu,on želi manje masnih naslaga,a više mišića. S ovime kako sam mu ja rekao da radi,on će dobiti ono što želi - manje sala,a analogno tome,više izraženi mišići.

btw. pregledao sam malo ftn i vidio kako izgledaš iLe,i kako si,hajmo reć ''rangiran '' na njemu. I to je daleko od mene...daleko ispod...

nemoj se ljutit,iskopat ću sliku pa ti pokazati svoj izgled,jer mislim da je kod tebe izgled mjerilo znanja.

bok!
brainiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 12:53   #32
Quote:
brainiac kaže:
Nemam više tamo nick,ne posjećujem ga više.Neko vrijeme jesam,čak sam i postao sliku.

Naravno da vek (iLe) nije u pravu,ili možda nije shvatio što ovaj dečko želi.On ne želi masu,on želi manje masnih naslaga,a više mišića. S ovime kako sam mu ja rekao da radi,on će dobiti ono što želi - manje sala,a analogno tome,više izraženi mišići.

btw. pregledao sam malo ftn i vidio kako izgledaš iLe,i kako si,hajmo reć ''rangiran '' na njemu. I to je daleko od mene...daleko ispod...

nemoj se ljutit,iskopat ću sliku pa ti pokazati svoj izgled,jer mislim da je kod tebe izgled mjerilo znanja.

bok!
šta i tamo si bio iznad svih po veličini i pameti, pa ga zato ne posjećuješ više?

pozdrav.
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2006., 22:47   #33
Quote:
brainiac kaže:
Nemam više tamo nick,ne posjećujem ga više.Neko vrijeme jesam,čak sam i postao sliku.

Naravno da vek (iLe) nije u pravu,ili možda nije shvatio što ovaj dečko želi.On ne želi masu,on želi manje masnih naslaga,a više mišića. S ovime kako sam mu ja rekao da radi,on će dobiti ono što želi - manje sala,a analogno tome,više izraženi mišići.

btw. pregledao sam malo ftn i vidio kako izgledaš iLe,i kako si,hajmo reć ''rangiran '' na njemu. I to je daleko od mene...daleko ispod...

nemoj se ljutit,iskopat ću sliku pa ti pokazati svoj izgled,jer mislim da je kod tebe izgled mjerilo znanja.

bok!

Ti kak pričaš i Furić bi te se posramio.
Baš me zanima kak izgleda ta izrezana zvijer.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2006., 11:15   #34
@brainiac

koji je tvoj nick bio na ftn?
vek is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 01:41   #35
Molila bih vas za pomoć (vi koji se razumijete u te napitkle i tablete)naime ja želim smršaviti 5 kg i skinuti salo sa stomaka.Naime aerobno vježbam 5 puta dnevno al s puno muke jel već nakon 10 minuta osječam jaku slabost u nogama.Pa me zanima dali taj napitak L-CARNITINE LIQUID povećava energiju(koliko sam ja shvatila iz članka) i dali si mogu pomoć smršavjeti uz pomoć kapsula kapsula CLA tonalina to uspijeti jel mi je jako mučno smršati(mada nije puno).

Unaprijed hvala na brzom odgovoru i iskrenosti!!!!!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 01:49   #36
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Molila bih vas za pomoć (vi koji se razumijete u te napitkle i tablete)naime ja želim smršaviti 5 kg i skinuti salo sa stomaka.Naime aerobno vježbam 5 puta dnevno al s puno muke jel već nakon 10 minuta osječam jaku slabost u nogama.Pa me zanima dali taj napitak L-CARNITINE LIQUID povećava energiju(koliko sam ja shvatila iz članka) i dali si mogu pomoć smršavjeti uz pomoć kapsula kapsula CLA tonalina to uspijeti jel mi je jako mučno smršati(mada nije puno).

Unaprijed hvala na brzom odgovoru i iskrenosti!!!!!
navedeno pitaj u obliznjoj teretani.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 01:56   #37
živim u malom gradu i neba baš nekih teretana gdje mogu pitat a vidim da ovdije ima dosta poznanika toga pa da i tu pitam.Dobit ću iskren i provjeren podatak!!Nadam se!!!
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 06:34   #38
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Molila bih vas za pomoć (vi koji se razumijete u te napitkle i tablete)naime ja želim smršaviti 5 kg i skinuti salo sa stomaka.Naime aerobno vježbam 5 puta dnevno al s puno muke jel već nakon 10 minuta osječam jaku slabost u nogama.Pa me zanima dali taj napitak L-CARNITINE LIQUID povećava energiju(koliko sam ja shvatila iz članka) i dali si mogu pomoć smršavjeti uz pomoć kapsula kapsula CLA tonalina to uspijeti jel mi je jako mučno smršati(mada nije puno).

Unaprijed hvala na brzom odgovoru i iskrenosti!!!!!

konkretan odgovor za CLA
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=7027&start=0

i za L-carnitine
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=7923&start=0

Quote:
Znanstveno utemeljena istraživanja pokazala su da l-karnitin može povećati izgaranje masnoća samo kod osoba s rijetkom anomalijom nedostatka l-karnitina u mišićima, ali ne i kod onih osoba koji imaju dovoljno l-karnitina u mišićima, a takvih osoba je daleko najveći broj. Uglavnom, nema čvrstih dokaza da pripravci l-karnitina mogu povećati gubljenje tjelesne težine i treba se zapitati kolika je opravdanost uzimanja takvih pripravaka s obzirom na njihovu veliku cijenu.
ovo su odgovori ljudi koji paze za svaki gram masti u svom tijelu. da postoji laksi nacin smanjenja masnoce oni bi ga naveli.

52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 11:23   #39
zanima me konkretan odgovor!Jel netko probao na taj način koji ja pitam?
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 12:38   #40
Ukratko - izbjegavaj L-Carnitine, od njega nećeš ništa dobiti. Ono što trebaš napraviti je izbaciti brze ugljikohidrate (s visokim GI) i ubaciti spore (što niži GI). Također nemoj vježbati 5 puta dnevno već samo jednom ali duže, najbolje lagano ujutro natašte, eventualno popij kavu ili zeleni čaj (oboje bez šećera, naravno) prije.

Evo pročitaj ovo:
http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=4627&start=0
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.