Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2007., 16:16   #1
VMD promet

Zainteresirao sam se za kupnju stana u Vukovarskoj ulici u Zagrebu koju gradi tvrdtka VMD promet. Na njihovim web stranicama sve izgleda super i sama zgrada te oprema stana. Cijena doduše je 2300 eur/m ali mi je i lokacija zbog posla i ostalog OK.
Volio bih znati i iskustva ostalih s tom tvrtkom (kvaliteta gradnje, da li završavaju zgrade u rokovima i sl.).
Antuntun101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 20:17   #2
Mi smo uselili u njihov stan prije nekih godinu dana.
Drže se rokova, stan je napravljen vrhunski.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 10:05   #3
Moja saznanja o toj firmi su pozitivna. Ono što su do sada gradili je bilo jako dobro.
zenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 14:17   #4
hvala, ohrabrili ste me tako da sam 99,9% siguran da ću od njih kupiti stan. Jedino ako banka nešto ne zezne s nekim 'specijalnim' uvjetima kreditiranja.
Antuntun101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 19:53   #5
Quote:
Antuntun101 kaže: Pogledaj post
hvala, ohrabrili ste me tako da sam 99,9% siguran da ću od njih kupiti stan. Jedino ako banka nešto ne zezne s nekim 'specijalnim' uvjetima kreditiranja.

Pa uzmi kredit kod banke koja VMD kreditira; to smo mi napravili tako da nije bilo problema kada nam je kasnilo odobravanje kredita.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 13:27   #6
vmd gradi čitavo naselje urbanih vila u produžetku babonićeve, izgleda jako lijepo za sada...
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 14:39   #7
Hvala na savjetima. Planiram uzeti kraedit od banke koja kreditira VMD ali kako su mi rekli u tvrtki još nemaju gotov dogovor s bankom tj. još ne znaju konačne uvjete. Pokazivali su mi uvjete koje su imali za vile na Šalati i ti su mi uvjeti bili OK. Mislim i vile su bile OK, samo ne za mene (preko 100 kvadrata puta 3050 eurića za kvadrat).
Nadam se da će sve biti u redu i da ću supjeti zakapariti njihov stan. Unutarnji raspored i oprema stana mi se sviđaju tako da bi mi bilo žao da propustim priliku.
Antuntun101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 16:13   #8
Quote:
lonicera kaže: Pogledaj post
vmd gradi čitavo naselje urbanih vila u produžetku babonićeve, izgleda jako lijepo za sada...
Lijepo??? Ja sam se skoro zrusila kad sam vidla kak su nabili te kutije od zgrada ljudima na prozore kuca na Horvatovcu!!!!!Samo da je zgrnut lovu.
Ivson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 09:44   #9
Ajde ljudi još koji dojam o VMD-u....

sviđa mi se jedan stančić u B zgradi..pa da čujem još koji dojam o njima
wolfman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 17:41   #10
Prošli tjedan sam potpisao predugovor za stan u B zgradi i sada skupljam papire za banku i lovu za uplatu predujma. Za sada sam super zadovoljan i bit ću nadam se i u 9. mjesecu iduće godine kada bi trebalo biti useljenje. Kaaadddda ćeee tooooo??
Antuntun101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 20:44   #11
Wolfman, ako si neodlučan pogledaj što su gradili na VMD-ovoj web stranici. U Vukovarskoj za njih gradi tvrtka Team iz Čakovca koja i na svojim web stranicama ima mnoge zgrade koje su radili za druge ali i za VMD. Meni sve izgledaju super. Jedino da se javi netko tko živi u njihovim zgradama tko ima iskustvo iz prve ruke.
Antuntun101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 11:25   #12
Pozdrav,

Što se tiče VMD-a brzi su i kvalitetni. Imaju jednu od najboljih organizacija gradilišta koju sam vidio i mnoge druge veće građevinske firme ih pokušavaju kopirati.
Svi izvođači su im iz Međimurja i kvalitetno rade.

Do sada se njihov niti jedan stan nije mogao kupiti u slobodnoj prodaji jer su im liste čekanja bile prilične i ljudi su od njih uzimali stanove kako su mogli.

Do sada su koristili kvalitetne materijale.

Da ne bi mislili da sam iz VMD, imaju i loših strana, ali u poslovnim zgradama.
Smatram da su njihove poslovne zgrade vrlo loše zbog organizacije prostora u njima. Radio sam u VMD zgradi u Vukovarskoj i nikome ne bih preporučio da uzme prostor kod njih. Liftovi i WC-i su potkapacitirani. Recimo da liftovi baš i nisu neki problem, ali kad vam WC smrdi to baš i nije neka reklama.
Zgrada je orjentacije sjever - jug, i ulaz je iz sredine tako da kada puše sjeverac je vrlo zaj.. Zgrada nema niti jednog slobodnog parkirnog mjesta, a predviđeno je da u njoj radi barem dvije tisuće ljudi.
 
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 19:29   #13
Hvala Simon, vjerujem da će i dalje zadržati istu kvalitetu gradnje. Za poslovne zgrade ne znam. Bio sam u Vukovarskoj i kao amateru sve mi je OK (doduše nisam posjećivao WC). Što se tiče lifta - bešuman je i brz. Ostalo ne mogu komentirati. Svi zaposleni i direktor s kojim sam komunicirao bili su više nego ljubazni svaki put kada sam trebao bilo kakvu informaciju. Tako da za sada
Antuntun101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 11:06   #14
VMd Promet..bilo kakav info molim

http://www.vmd-promet.hr/

ako netko ima neko iskustvo iz prve ili druge ruke vezano za gore navedenu firmu molim da napiše....

hvala
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 12:07   #15
Quote:
marioreni kaže: Pogledaj post
http://www.vmd-promet.hr/

ako netko ima neko iskustvo iz prve ili druge ruke vezano za gore navedenu firmu molim da napiše....

hvala
Web im nije validiran, i ne prikazuje se u FF kak treba.

Jos nes*?
::barcode is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 09:49   #16
Što se tiče VMD sve najbolje, prošle godine sam se uselila u njihov stan. Tko god je bio kod nas nije mogao doći k sebi i svi kažu da je to najljepša zgrada i stan što su vidjeli, od lifta, stolarije, keramike, sanitarija. Cijena = kvaliteta. Reklamacije koje su se javljale riješavale su se u hitnom roku a reklamacije su sitne npr. nije priključena antena u jednom dijelu stana i tako to. VMD preporuka od srca.
ifob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 09:59   #17
sve najbolje, kupila stan od njih prošle goidne. prezadovoljna
ifob is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2007., 10:14   #18
a zakaj otvaraš još jednu temu, kad imaš odmah ispod jednu TOČNO TAKVU?
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 20:46   #19
Jel zna netko točnu cijenu kvadrata? vidjela sam razne informacije pa me zanima ako netko zna točno. Za stan od 80-90 m2
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 05:11   #20
bok

Kada sam kupovao stan cijena je bila od 2000 eura/m2 za stanove od 1-3 kata. Od 4-6 kata bilo je 2100 eura, a za 7 i 8 je 2300. Ne znam da li je za veće stanove druga cijena ili je za sve ista. Probaj pitati u VMD-u
tedybear is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.