Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2007., 16:48   #81
Quote:
freya.k kaže: Pogledaj post
ok, da objasnim malo bolje što sam mislila. k+ čokolada "kakaova ploča" je IDENTIČNA čokoladi zvečeva koja se prije zvala jelka, ne znam kako se sad zove. i stvarno, ide ista čokolada po traci samo se papir promijeni, i da, ambalaža je skupa. eo, ovo tvrdim jer sam tamo radila i razgovarala s ljudima o tome. moje tvrdnje se ne odnose na druge proizvođače, nego na točno određeni proizvod za koji znam.
Ok, to ti priznam - Zvečevo vjerojatno ionak ima neiskorištenost kapaciteta, koju onda nadomješta proizvodnjom B marke.

Ali Zvečevo čokoladu ionak ne bi kupila. Nije fina.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 17:53   #82
Rijetko kad kupujem robne marke a kad i kupujem to bude K Plus jer mi je Konzum maltene pred nosom

Ono što mogu pohvaliti je K Plus svježe meso... kad roštiljam obvezato kupujem i K + roštilj kobase, i čavape, i krmiće... hrenovke nisam probao ali svježe meso im je
K + gold papirnate maramice, WC papir troslojni, kikirki... Tuna K +
I Sir im je sasvim OK.


Nađe se i jeftinog smeča naravno ali u globalu K + mi je skroz OK.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 17:59   #83
Quote:
Joules kaže: Pogledaj post
Kekse i sl ne jedem skoro nikad, ali probala sam one k-plus u bijelo ljubicastoj vrecici od kokosa i cokolade... bilo mi je fino, a mislim da se proizvodi u nekoj od nasih tvornica jer inace sumnjam da bi kupila...
Ti su i meni dobri , mislim da ih proizvodi Zvečevo, ili Kandit...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 18:04   #84
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Naravno, pa upravo iz tog razloga masno i ucjenjivački naplaćuje zakup polica.

Tamo ne kupujem iz principa ima par godinica!
Sad će ispast da zastupam Konzum ali ne misliš li da i ostali trgovački lanci ne rade isto?

Gle, voljeli ga ili ne Konzum je ipak najjači maloprodajni lanac u Hr. pa naravno da nemre kak se ko sjeti doći tamo.
"Dobar dan, mi vama došli"
"Samo naprijed-hoćete dvije ili tri police za đabe naravno"
Rade to kaj rade zato što mogu-a budimo iskreni-svi tako rade, koji mogu tako raditi

Nadalje-call me patriotom (što i jesam) ali rađe dajem svoje pare Todoriću nego nekim švabama, slovencima i ostaloj stranjskoj bagri
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 19:00   #85
evo opet mene da se malo ukljucim.danas sam otisla u lidl samo iz razloga sto su me neki indirektno prozvali snobom,pa rekoh idem vidjeti sta ima tamo jer mozda sam prvi put previdjela kvalitetu tog trgovackog lanca.dosla sam do zakljucka da cu radje biti snob,po nekima od vas, ali u lidlu je stvarno katastrofa svih katastrofa,kud trgovina izgleda jadno da jadnija nemoze biti tud su proizvodi neznam ni ja kojih proizvodjaca a hrvatskih proizvoda da na prste nabrojis.
prije toga sam bila u mulleru i stvarno se covjek mora zapitati zasto masu njihovih proizvoda nema u drugim trgovinama,mi imamo neke osnovne stvari a sve ostalo bolje kvalitetnije ostaje na zapadu.imaju proizvode za koje nisam ni znala da postoje a po normalnim cjenama,ne po snobovskim,a imaju i stalno nesto na akciji od tih kvalitetni proizvoda tako da smatram da si svatko moze priustiti dobru i kvalitetnu stvar po dobroj cjeni.ja sam danas kupila tekuci deterdzent dash od 1,5l po 19,90kn a isto toliko pakovanje ariela kosta 48kn,eto ja recimo na takvim stvarima ustedim pa mi nepada napamet da stedim na hrani na ustrb kvalitete.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 19:04   #86
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post

meni pas jede samo konzerve iz DMa
a kao đukela sa pedigreom i nebi smio jesti tako svašta.
Moj mačak obožava vrećice iz DM-a
2,70 komad ako se ne varam.

Od ostalog redovito kupujem:
Balea gelovi za tuširanje
Sundance mlijeko za sunčanje - stvarno radi Dečko inače gori kao rak, ove godine se mazao s time i uopće nije pocrvenio. Dapače, toliko je dobro da se bunio i da preslabo crni
K-Plus sok od rajčice pola litre - nema mi boljeg, pogotovo za pizzu.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:20   #87
Quote:
Fleur Delacour kaže: Pogledaj post
Moj stari radi za jednu inozemnu firmu koja uz svoje vlastite marke odjeće ima i licencu za jednu jako skupu i poznatu marku odjeće (da ne navodim ime) koju također proizvode i kaže da je to sve ISTA roba koja na kraju dobiva samo različite etikete i ova s poznatom markom naravno košta 5x više, a ISTA je kao i ti njihovi vlastiti proizvodi.

Al' neki i dalje plaćaju peterostruko više "jer vjeruju kvaliteti poznatih marki".
Pa naravno, i mora biti skuplje jer će oni bezbrojne hrpe love upucati samo u marketing. Kvaliteta više uopće nije bitna. Sijećate se Benettona s početka 90-ih kad si njihovu majicu mogao nositi i prati 5 godina? Sada se raspadne nakon dva pranja kao i svaka druga štraca.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:27   #88
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Sad će ispast da zastupam Konzum ali ne misliš li da i ostali trgovački lanci ne rade isto?

Gle, voljeli ga ili ne Konzum je ipak najjači maloprodajni lanac u Hr. pa naravno da nemre kak se ko sjeti doći tamo.
"Dobar dan, mi vama došli"
"Samo naprijed-hoćete dvije ili tri police za đabe naravno"
Rade to kaj rade zato što mogu-a budimo iskreni-svi tako rade, koji mogu tako raditi

Nadalje-call me patriotom (što i jesam) ali rađe dajem svoje pare Todoriću nego nekim švabama, slovencima i ostaloj stranjskoj bagri
Naravno da rade to isto, samo što je Konzum ujedno u sklopu firme koja ima skoro pa sve ključne prehrambene industrije! Tako da vrlo lako konkurenciju može iznuđivat i ucjenjivat kako mu se sprdne. Vidi samo što učini s Dukatom, od toga mi se posebno bljuje. Ja radije idem u Mercator. Stoput je čišći i uljudniji,a o asortimanu proizvoda da ne govorimo
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:37   #89
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Naravno da rade to isto, samo što je Konzum ujedno u sklopu firme koja ima skoro pa sve ključne prehrambene industrije! Tako da vrlo lako konkurenciju može iznuđivat i ucjenjivat kako mu se sprdne. Vidi samo što učini s Dukatom, od toga mi se posebno bljuje. Ja radije idem u Mercator. Stoput je čišći i uljudniji,a o asortimanu proizvoda da ne govorimo
slazem se s ovim mercator je stvarno dobar i po asortimanu koji je kudikamo bolji od konzuma a o kvaliteti da i ne govorimo.voljeli mi ili ne sloveniju oni su ipak puno prije bili ispred nas i to se vidi i po njihovom pristupu i po kvaliteti proizvoda.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:38   #90
Meni je Mercator zakon,tamo idem po meso, voće i povrće jer je sve čisto i mirisno i da se nać zanimljivih stvarčica. a uz to im je kruh super.

Lumpi ima dobrih stvari- šampon za bebe je odličan, bolji od niveinog, ne grize za oči, blago miriše i nema umj. boja- proizvodi ga lek i košta 8-9kn.
Roba za djecu lumpi mi se pokazala kvlitetna a da se nać povoljno.

A za mliko i prašak i chips je tu lidl

Za omekšivać i kozmetiku dm
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 21:09   #91
Ja idem u shoping samo u Mercator, i to zbog asortimana, pogotovo zdrave hrane. o uređenosti ambijenta i čistoći da ne govorim. jedno msam otišla u super konzum i nikad više, nema šanse, to je takvo smeće od trgovine.

a jednom sam u konzumu vidjela da prodaju pokvareno svježe meso, kao na sniženju, samo su datum prelijepili. odvratno. a povrće i voće je katastrofa, i još cijene nabiju.

na hrani ne štedim, uvijek na deklaraciji provjerim proizvođača i sastav, i nije mi problem kupit nešto robne marke ako vidim da valja.

najbolja robna marka je u dm-u definitivno, denk mit, balea, alverde, dein bestest za macu, imaju stvarno super stvari.

bitno je racionalno kupovat, i skužit gdje plaćaš samo reklamu, gdje se isplati dat više novaca, a poneki proizvodi i robnih marki su super.
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 23:13   #92
aurora-s is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:19   #93
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Naravno da rade to isto, samo što je Konzum ujedno u sklopu firme koja ima skoro pa sve ključne prehrambene industrije! Tako da vrlo lako konkurenciju može iznuđivat i ucjenjivat kako mu se sprdne. Vidi samo što učini s Dukatom, od toga mi se posebno bljuje. Ja radije idem u Mercator. Stoput je čišći i uljudniji,a o asortimanu proizvoda da ne govorimo
U tome i je ključ "Može" pa to i radi, i kaj je tu čudno? Ti na njihovom mjestu kao nebi radila potpuno isto? Naravno da bi.
Kaj se tiče dukata... patio sam to kroz štampu i ako ti je neka firma strateški partner da ga jebeš nije ni fer, ni pošteno a niti je to bilo kakav profesionalni poslovni odnos da iz novina doznaš da je tvoj strateški partner prodan.

Kaj se tiče Mercatora-slovenska bagra
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:21   #94
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
slazem se s ovim mercator je stvarno dobar i po asortimanu koji je kudikamo bolji od konzuma a o kvaliteti da i ne govorimo.voljeli mi ili ne sloveniju oni su ipak puno prije bili ispred nas i to se vidi i po njihovom pristupu i po kvaliteti proizvoda.
A gle... ako uspoređuješ mercator od 2000 kvadrata sa svojim kvartvskim konzumom od 100kvadrata naravno da je razlika drastična.... uzmi neki super konzum i nema neke bitnije razlike.

Gle-slovencima naprosto NEDAM svoje pare i bok
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:34   #95
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Uvijek možemo kupiti Hrvatsko.

da, još kad bi znali što je točno hrvatsko?

vegeta, više od pola sastojaka nije niz hr

sms, maslinovo ulje, 70% je talijanskog ulja unutra, itd....
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:18   #96
kupujemo pjesak za mačka, ponekad konzerve.
B marke iz dm.a.
sve ostalo preskočimo.
alergićna sam na Kplus ambalažu. brrrrr

nije mi neka ušteda, Lidl sam otišla vidjeti i odustala od kupovine.
jednostavno, nismo na istoj valnoj moja ideja prehrane i njihov asortiman.
ness i čokolade koje jedemo možemo kupiti i u drugom dućanu nekoliko km bliže, šteta vremena i tih par kuna što ćemo uštedit, a potrošit na drugu stranu dat za benzin.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:35   #97
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
slazem se s ovim mercator je stvarno dobar i po asortimanu koji je kudikamo bolji od konzuma a o kvaliteti da i ne govorimo.voljeli mi ili ne sloveniju oni su ipak puno prije bili ispred nas i to se vidi i po njihovom pristupu i po kvaliteti proizvoda.

I jesu ispred nas zbog takvih poput tebe koji radije kupuju tam nego kod konkurencije. S druge strane, Todorić tamo ne može otvoriti Konzum jer ne žele hrvatske dućane, da eventualno ne bi preuzeli primat. Eto, zato su ispred nas.

Ne mogu se pohvaliti da kupujem samo u Konzumu, više mi nije baš toliko blizu, ali k Slovencima ni mrtva!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:55   #98
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
U tome i je ključ "Može" pa to i radi, i kaj je tu čudno? Ti na njihovom mjestu kao nebi radila potpuno isto? Naravno da bi.
Kaj se tiče dukata... patio sam to kroz štampu i ako ti je neka firma strateški partner da ga jebeš nije ni fer, ni pošteno a niti je to bilo kakav profesionalni poslovni odnos da iz novina doznaš da je tvoj strateški partner prodan.


Nemaš pojma o čem pričaš.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:56   #99
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post

Ne mogu se pohvaliti da kupujem samo u Konzumu, više mi nije baš toliko blizu, ali k Slovencima ni mrtva!
S ovakvim stavom - nikad mi u Europu.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 13:04   #100
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post


Nemaš pojma o čem pričaš.
Daj me onda prosvijetli
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:31.