Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 21:02   #61
Quote:
miss.WhO kaže: Pogledaj post
Goniča sam počela čitati pred spavanje i nisam stala do jutra dok je nisam pročitala jer je nisam mogla ispustiti iz ruku...(osim u trenutcima jakog ridanja)...
isti dan sam je kupila jer me toliko dirnula...
za mene je gonić jedna od knjiga koja me toliko potresla da je nikad neću moći zaboraviti..
.
Danas sam je pročitala i potpisujem sve što si napisala.
__________________
It's not true i had nothing on. I had the radio on ! ;)
Sugar_blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 23:23   #62
Knjiga je divna,nevjerojatno snazna i tuzna, citala sam je ju u jednom dahu s knedlom u grlu. Procitala sam ju prosle godine, ali cesto je se sjetim. Mnogima sam ju preporucila.
Istina, drugi dio knjige mi nije toliko emotivno nabijen kao prvi dio i pomalo je predvidljiv i razvodnjen.
Ali sve u svemu, knjigu vrijedi procitati.
Gledala sam i film, nije los, nije kao knjiga, naravno, ali mi se svidja, vjerojatno zato sto nije holivudski.
PeggySuee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 21:41   #63
Quote:
PeggySuee kaže: Pogledaj post
Knjiga je divna,nevjerojatno snazna i tuzna, citala sam je ju u jednom dahu s knedlom u grlu. Procitala sam ju prosle godine, ali cesto je se sjetim. Mnogima sam ju preporucila.
Istina, drugi dio knjige mi nije toliko emotivno nabijen kao prvi dio i pomalo je predvidljiv i razvodnjen.
Ali sve u svemu, knjigu vrijedi procitati.
Gledala sam i film, nije los, nije kao knjiga, naravno, ali mi se svidja, vjerojatno zato sto nije holivudski.
Knjiga je fantasticna,ali meni je jos bolja Hiljadu cudesnih sunaca od istog pisca.Non-stop pratim da li ce napisati jos neku knjigu ,ali za sada nema nista.
teodora55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 16:24   #64
U ovom mjesecu treba izaći na našim prostorima nova knjiga pisca Khaled Hosseini- A planine odjeknuše tačnije 21. 5 je u knjižarama
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 19:14   #65
ajme jedva čekam!
Callie Torres is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 13:11   #66
Na goodreadsu će intervjuirati Hosseinija, pitanja se mogu poslati do destog ako nekog nešto zanima
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 11:45   #67
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
U ovom mjesecu treba izaći na našim prostorima nova knjiga pisca Khaled Hosseini- A planine odjeknuše tačnije 21. 5 je u knjižarama
Zna li netko išta o ovom? Gdje šta? Bude, ne bude?
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:13   #68
Quote:
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
Zna li netko išta o ovom? Gdje šta? Bude, ne bude?
Bude ali u Srbiji i u BiH u knjizarama Laguna(Srbija) i Buybook(BiH) najavljeno 21.05.2013 na policama
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 22:19   #69
a kod nas?
Callie Torres is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 00:09   #70
Quote:
Quote:
Callie Torres kaže: Pogledaj post
a kod nas?
To ne bih znala
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 03:39   #71
Imam pitanje?
jesu li prvi i drugi dio vezani oli nevezani,jedno na drugo glede radnje?
hvala.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 09:20   #72
Quote:
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Imam pitanje?
jesu li prvi i drugi dio vezani oli nevezani,jedno na drugo glede radnje?
hvala.

Različite priče, po meni ništa nije slično
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:53   #73
Dobila sam ovu knjigu za rođendan prije tri godine i moram priznati da mi je drago što je bila poklon, jer ju mogu izvaditi s police kad god hoću i ponovo čitati...
Predivna i moćna priča; plakala sam dok sam ju čitala. I moram priznati, nakon što sam ju pročitala sam bila zahvalna na svom životu i na glupim brigama i problemima koje me muče
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 21:46   #74
Procitala Gonic zmajeva, meni je stresna i poteska, predobra, ali Hiljadu sjajnih sunaca nisam mogla, osjetljiva sam na tudje patnje.
merimas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 23:26   #75
Pročitala I odjeknuše gore - par riječi ovdje
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2014., 23:56   #76
Neki dan sam kupila posljednji roman I odjeknuše gore - na hrvatskom. Prijevod je odličan! Goniča zmajeva dobila sam na dar, od mame sam uzela drugi roman, isto na hrvatskom, a evo sad i treći kupila na hrvatskom.

Meni je Hosseini mrak autor, jedan od onih koje čitaš i razumiješ mu dušu. Gnjavim sve oko sebe da se upoznaju s njime.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 02:53   #77
Solidan uvid u njihovu kulturu ali ništa više od toga. Predvidljiva.
Tisuću Žarkih Sunaca nešto bolja.
Ovu zadnju nemam namjeru čitati, ne vjerujem da Hosseini može donijeti nešto više od onoga što je već pokazao.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk
HammerOfJustice is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 13:08   #78
Na mene je puno jači dojam ostavila knjiga Tisuću žarkih sunaca.Ona mi je nevjerojatno upečatljiva i jaka,iako naravno i Gonič zmajeva je prekrasan ali on mi u usporedbi sa ovom drugom djeluje malo "zašećereno".U svakom slučaju autor vrijedan pažnje,knjige koje se ne zaboravljaju lako,sve pohvale... pročitat ću i ovu treću knjigu sigurno.
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 13:30   #79
S ovom trećom sam bila razočarana....... a toliko sam je čekala!!!!
čokolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 10:26   #80
Quote:
merimas kaže: Pogledaj post
Procitala Gonic zmajeva, meni je stresna i poteska, predobra, ali Hiljadu sjajnih sunaca nisam mogla, osjetljiva sam na tudje patnje.
Uf, kod mene je obratno - Tisuću žarkih sunaca mi je bila prekrasna knjiga i dosta teška, ali Gonič mi je daleko teži. Čak sam u određenim dijelovima razmišljala o tome da prestanem čitati, ali eto nastavila sam... Pisac je genijalan, sve to stoji, ali da je teška, teška je. I tužna
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:28.