Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2009., 10:36   #61
Question

Jeste vidli u 24 sata o vukodlaku???
vreli penis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 23:59   #62
Quote:
brennner kaže: Pogledaj post
bolest se zove likantropija!
šta je onda vukodlak zapravo bolesnik?

A lijek je pretpostavljam srebreni metak ili u današnje moderno doba bi mogla poslužit ona srebrena voda ili MMS?
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 15:11   #63
jebote de vukodlaci,jeti,vampiri,duhovi...pa ljudi to ne postoji
crna munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 11:47   #64
evo ja ću ispričati što se meni dogodilo:kada sam išao na selo kod babe vidio sam nešto čudno što se miče otišao sam do jedne babe a ta je baba živila na većem brdu i okolo su sve brda i u jednom trenutku primjetio sam da se nešto crno miče nisam nodmah skužio što je na prvi pogled činilo se kao crni medvjed kada se digne na noge ili neki veliki vuk baš sam se pripao ali to je bilo daleko jedno 500-injak metara i stalno je ulazilo u šumu i izlazilo
crna munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 17:13   #65
Quote:
crna munja kaže: Pogledaj post
evo ja ću ispričati što se meni dogodilo:kada sam išao na selo kod babe vidio sam nešto čudno što se miče otišao sam do jedne babe a ta je baba živila na većem brdu i okolo su sve brda i u jednom trenutku primjetio sam da se nešto crno miče nisam nodmah skužio što je na prvi pogled činilo se kao crni medvjed kada se digne na noge ili neki veliki vuk baš sam se pripao ali to je bilo daleko jedno 500-injak metara i stalno je ulazilo u šumu i izlazilo
da nije vepar? Di je to bilo?
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 16:34   #66
HAHAHAHAHAHAHA!!! Ma tko uopce moze vjerovati u takve srednjovjekovne besmislice u 21. stoljecu?! Stvarno ste smijesni, ljudi, nema sta!
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:20   #67
Pitaj nanu..
__________________
..........................
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 21:43   #68
Quote:
Bosanka 100% kaže: Pogledaj post
HAHAHAHAHAHAHA!!! Ma tko uopce moze vjerovati u takve srednjovjekovne besmislice u 21. stoljecu?! Stvarno ste smijesni, ljudi, nema sta!
bosanci isto ne postoje pa ti ocito vjerujes u njih
palam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 16:40   #69
Quote:
palam kaže: Pogledaj post
bosanci isto ne postoje pa ti ocito vjerujes u njih
Kakve ti to gluposti laprdas, kretenu jedan ?! Ako postoje Istrani, Dalmatinci, Zagorci, Slavonci, Hercegovci, itd., zasto onda ne bi postojali Bosanci? Kao prvo, ako bas zelis znati, Bosnjak i Bosanac su dva totalno razlicita pojma, to ni u kom slucaju nije isto. Bosnjak je, najjednostavnije receno, covjek islamske vjeroispovjesti, koji zivi ili je podrijetlom iz BiH, a Bosanac zitelj Bosne, svejedno je li katolik (ja spadam medje Hrvate iz BiH, da ne bi slucajno bilo kakve zabune i PONOSIM se time) pravoslavac ili musliman. Eto, nadam se da su ti sada neke stvari mnogo jasnije!!!
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 23:48   #70
Quote:
Bosanka 100% kaže: Pogledaj post
Ako postoje Istrani, Dalmatinci, Zagorci, Slavonci, Hercegovci, itd., zasto onda ne bi postojali Bosanci?
Kakve ti to gluposti pričaš?!
Pa nepostoje ti te "rase" ljudi koje spominješ, sve ti je to varka! Oni su ti naime jedna veoma tajna skupina ljudi zvani "bjelci"
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 11:59   #71
Po mome, vukodlaci ne postoje.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 12:46   #72
Quote:
b0rna1 kaže: Pogledaj post
Kakve ti to gluposti pričaš?!
Pa nepostoje ti te "rase" ljudi koje spominješ, sve ti je to varka! Oni su ti naime jedna veoma tajna skupina ljudi zvani "bjelci"
Borna, tek toliko da znas, nisi nimalo zanimljiv! Ne znam jesi li ovo napisao samo zato da bi me iz nekog meni neshvatljivog razloga isprovocirao ili si zaista toliko retardiran da ne znas cak ni osnovne cinjenice iz povijesti i zemljopisa?! Kad sam ja to navodno tvrdila da su, recimo, Dalmatinci ili Istrani toboze neka "zasebna" rasa, jesi ti pri zdravoj pameti ?! Slavonija, Dalmacija, Istra, Zagorje, itd. su cisto ZEMLJOPISNI POJMOVI, to apsolutno nema nikakve veze ni sa vjerom ni sa nacionalnoscu, pogotovo ne sa rasom. Jednostavno ne mogu vjerovati kakvih sve ludjaka ima na Internetu, koji se brukaju pisuci takve svinjarije na Webu. Ovakvi i tebi slicni forumasi bi, po mom misljenju, trebali biti smjesta banirani po kratkom postupku, a njihovi postovi obrisani! Samo tako nastavi da te prijavim moderatoru stranice, pa se ti i Palam onda izvolite dobro zamisliti nad vlastitim postupcima!!!

Zadnje uređivanje Bosanka 100% : 17.02.2010. at 13:08.
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 13:05   #73
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
Po mome, vukodlaci ne postoje.
Konacno netko normalan na chatu... Potpisujem . Vampiri, vjestice, goblini, duhovi i druga "cudnovata" bica - sve su to plodovi prebujne maste perverznih pojedinaca, srednjovjekovnog praznovjerja, neznanja, gluposti i primitivizma. Znate li vi koliko je ljudi nekada davno u proslosti (u doba inkvizicije) ni krivih ni duznih nastradalo zbog takvih idiotarija?! Naprosto mi je neshvatljivo kako itko u 21. stoljecu (sadasnjem dobu znanja, tehnologije i napretka) moze jos uvijek vjerovati u te svinjarije! To se, prije svega, kosi sa svim osnovnim nacelima krscanske i svake druge monoteisticke religije, osobito sa prvom Bozjom zapovijedi "JA SAM TVOJ BOG, NEMAJ DRUGIH BOGOVA UZ MENE", koja najstroze zabranjuje bilo kakvo praznovjerje, krivovjerje, magiju, carobnjastvo... Dakle, onaj tko vjeruje u vampire, vjestice, itd., samim time odbija vjerovati u pravog i jedinog Boga, cime se, naravno, automatski osudjuje na vjecnu propast. Sada vi izvolite odluciti hocete li odabrati tamu ili svjetlo, a ja se nadam da cete se napokon dozvati razumu i moje upozorenje shvatiti ozbiljno. Eto toliko za ovaj put... Pozdrav svima
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 20:19   #74
Quote:
Bosanka 100% kaže: Pogledaj post
Vampiri, vjestice, goblini, duhovi i druga "cudnovata" bica - sve su to plodovi prebujne maste perverznih pojedinaca, srednjovjekovnog praznovjerja, neznanja, gluposti i primitivizma.
Hehe, vjerovatno si u pravu. Ali - možda ipak nisi...
morskow is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 20:23   #75
Quote:
morskow kaže: Pogledaj post
Hehe, vjerovatno si u pravu. Ali - možda ipak nisi...
Ma daj, molim te, nemoj me nasmijavati !
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 20:25   #76
Quote:
Bosanka 100% kaže: Pogledaj post
Konacno netko normalan na chatu... Potpisujem . Vampiri, vjestice, goblini, duhovi i druga "cudnovata" bica - sve su to plodovi prebujne maste perverznih pojedinaca, srednjovjekovnog praznovjerja, neznanja, gluposti i primitivizma. Znate li vi koliko je ljudi nekada davno u proslosti (u doba inkvizicije) ni krivih ni duznih nastradalo zbog takvih idiotarija?! Naprosto mi je neshvatljivo kako itko u 21. stoljecu (sadasnjem dobu znanja, tehnologije i napretka) moze jos uvijek vjerovati u te svinjarije! To se, prije svega, kosi sa svim osnovnim nacelima krscanske i svake druge monoteisticke religije, osobito sa prvom Bozjom zapovijedi "JA SAM TVOJ BOG, NEMAJ DRUGIH BOGOVA UZ MENE", koja najstroze zabranjuje bilo kakvo praznovjerje, krivovjerje, magiju, carobnjastvo... Dakle, onaj tko vjeruje u vampire, vjestice, itd., samim time odbija vjerovati u pravog i jedinog Boga, cime se, naravno, automatski osudjuje na vjecnu propast. Sada vi izvolite odluciti hocete li odabrati tamu ili svjetlo, a ja se nadam da cete se napokon dozvati razumu i moje upozorenje shvatiti ozbiljno. Eto toliko za ovaj put... Pozdrav svima
Ako netko u nesto vjeruje to ne znači da mu se i klanja.Kršćanski je vjerovati i u postojanje vraga.Pišeš bedastoće.Goblini i patuljci npr su stvarna bića u astralnom svijetu.
swarovsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 20:51   #77
Quote:
swarovsy kaže: Pogledaj post
Ako netko u nesto vjeruje to ne znači da mu se i klanja.Kršćanski je vjerovati i u postojanje vraga.Pišeš bedastoće.Goblini i patuljci npr su stvarna bića u astralnom svijetu.
Vrag je jedno, vjestice nesto sasvim drugo. Kratko i jasno.
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2010., 20:55   #78
Quote:
Bosanka 100% kaže: Pogledaj post
Vrag je jedno, vjestice nesto sasvim drugo. Kratko i jasno.
Vjestice su vrazje radnice ,crnomagijašice,tako da nije nesto sasvim drugo.To je ista stvarnost.
swarovsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 14:26   #79
Vjerujem u vukodlake,ali isto vjerujem da su na drugoj strani,drugom svijetu i dimenziji koja našem oku nije vidljiva.
Ako je itko ili njegovi preci(pa se prenosi "s koljena na koljeno") pričao,doživio da su naišli na vukodlaka može biti istina,postoji portal iz kojeg se izlazi iz tog drugog svijeta ali i ulazi što objašnjava sve te misteriozne nestanke ljudi diljem svijeta.
pahulja8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 21:59   #80
Quote:
Bosanka 100% kaže: Pogledaj post
Konacno netko normalan na chatu... Potpisujem . Vampiri, vjestice, goblini, duhovi i druga "cudnovata" bica - sve su to plodovi prebujne maste perverznih pojedinaca, srednjovjekovnog praznovjerja, neznanja, gluposti i primitivizma. Znate li vi koliko je ljudi nekada davno u proslosti (u doba inkvizicije) ni krivih ni duznih nastradalo zbog takvih idiotarija?! Naprosto mi je neshvatljivo kako itko u 21. stoljecu (sadasnjem dobu znanja, tehnologije i napretka) moze jos uvijek vjerovati u te svinjarije! To se, prije svega, kosi sa svim osnovnim nacelima krscanske i svake druge monoteisticke religije, osobito sa prvom Bozjom zapovijedi "JA SAM TVOJ BOG, NEMAJ DRUGIH BOGOVA UZ MENE", koja najstroze zabranjuje bilo kakvo praznovjerje, krivovjerje, magiju, carobnjastvo... Dakle, onaj tko vjeruje u vampire, vjestice, itd., samim time odbija vjerovati u pravog i jedinog Boga, cime se, naravno, automatski osudjuje na vjecnu propast. Sada vi izvolite odluciti hocete li odabrati tamu ili svjetlo, a ja se nadam da cete se napokon dozvati razumu i moje upozorenje shvatiti ozbiljno. Eto toliko za ovaj put... Pozdrav svima
Za ove sam uvjerena da postoje u nekoj drugoj dimenziji, ali za vještice (osim one babe s travama, crnim mačkima itd.), gobline, vukodlake ne vjerujem da postoje.
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.