Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 19:58   #621
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Čekamo tvoj izvještaj..


ios / tt
Moj?
Pa nisam postavio retoričko pitanje na forumu sa namjerom da si sam odgovaram na njega. Niti sam ga postavio zato što znam odgovor ili je jednostavno doći do njega guglanjem.

Mnogi inžinjeri vole dimenzionirati stvari pred sobom, a pizza ima oblik koji je idealan za tako nešto i razlike u toj konkretnoj dimeziji nude vrlo zanimljive rezultate. Tesla je bio posebno predan takvim detaljima tijekom hranjenja.

Uglavnom, ako netko ima podatke iz prve ruke o promjerima zagrebačkih i okolišnih pizza ili neki drugi konstruktivni podatak, neka napiše.

Jedan mali hint za one kojima nije palo na pamet računati, pizza promjera 40 cm sadrži u sebi čak četiri pizze promjera 20 cm. A cijena im zna biti 5 ili 10 kn razlike.
KhalxDrogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 23:22   #622
A kakva je pa to picetica od dvajst centi?
Majušna, jadna... A'la iz Kefe na zagrebačkoj ekonomiji ili iz sličnih studoš menzi po 4 kn na ixicu.


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 01:16   #623
Prosikito
blackwidow- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 03:33   #624
Jel netko bio ovdje http://www.canzona.hr/canzonaZG/indexZG.html ?

Kakva im je pizza i kakva im je klopa opcenito?
PocketAces is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 12:43   #625
osrednja.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 21:15   #626
Quote:
PocketAces kaže: Pogledaj post
Jel netko bio ovdje http://www.canzona.hr/canzonaZG/indexZG.html ?

Kakva im je pizza i kakva im je klopa opcenito?
Pizza im je losa, debelog tijesta sa previse sira intenzivnog mirisa i lose kvalitete.
Ostale stvari su bolje.

Pizza iz Dukse - tanko, ali mekano tijesto, prilicno siromasna prilozima, no jako finog okusa i mirisa
Sastojci su kvalitete kakvu vecina pizzeria nema, no zbog njihove kolicine ispada prilicno skupa.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 12:58   #627
Quote:
barakapetbe kaže: Pogledaj post
Pizza od koje ću se najesti i da dostavljaju na kvatric nedjeljom? Imam letke od pizza 2009 i bistro gablecito... jeli čemu koja od te dvije?
Ne znam za te dvije, ali meni je odličan Vilenjak. (Joj, evo, sad sam gladna pizze! Damn!)
Kopam po netu da nađem jelovnik (nekad ga je bilo na FoodSpots), ali ne nalazim ga.
Evo jedna stara recenzija s brojem telefona, a ako hoćeš, javi mi se u inbox pa ti poslikam letak.
http://www.vnukblog.com/zg-pizza-review/vilenjak/
Mislim da više ne rade do 24 nego do 23, a po kutijama od pizze sudim da dijele kuhinju ili su podfirma restorana Kvatrić.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 09:55   #628
Taman pohvalila Duksu, a onda mi jučerašnja pizza pokvarila dojam.
Bila je totalno bezukusna, ni traga onoj aromatičnoj šunki od prošli put kao ni okusu svježeg bosiljka. Umjesto crvene ispala je bijela pizza, jedva se nazirao jedan trag rajčice. Rub još širi nego inače, zagoren, a isto takva i sa donje strane.
Sve u svemu - loše
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 13:23   #629
Mene ovih dana veseli dostava iz Cateringa Stripes (pokrivaju područje Maksimir & Kvatrić - možda i šire). I kuhana jela i pizze su im super. Dosad sam od njih tijekom cca godinu-dvije naručila 17 puta (tako mi piše na pauza.hr), ni jedanput me nisu razočarali. Uvijek ukusno, uvijek obilno, a cijene pristupačne.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 16:30   #630
Neki dan jeli u DG-u - ili sam bila stvarno gladna ili je pizza bila odlična!
andreazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 11:19   #631
O'Harra u Španskom.
Luna.Lovegood is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:51   #632
Opet je proradio stari Astro na Voćarskoj iznad Kvatrića i meni imaju odlične pizze. Dobri stari okus tijesta koji danas rijetko gdje nalazim.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2015., 18:16   #633
6 u medulicevoj sve losije i losije, bas na britancu nekad super, nekad lose, 2 na novoj vesi nije ni sjena onom od prije 20 godina. zuapravo ne znam kad sam jeo pizzu da me odusevila.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 23:07   #634
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
6 u medulicevoj sve losije i losije, bas na britancu nekad super, nekad lose, 2 na novoj vesi nije ni sjena onom od prije 20 godina. zuapravo ne znam kad sam jeo pizzu da me odusevila.
Ja sam cijelo svoje djetinjstvo proveo u "šestici". Bio sam tamo barem 100 puta, ali vec onda se kvaliteta srozavati...a sada nisam bio vec sigurno 10-ak godina...šestica i dvojka su prije bili sinonimi za dobru pizzu, danas vjerujem da je ostala samo legenda.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 22:47   #635
U Zg sam već oko 8 godina, naručivala sam i jela dosta pizza, i još nikad tu nisam pojela čak ni prosječnu pizzu.
Najveći je problem u tijestu, djeluje redovito laksativno i ima grozan okus i teksturu, s pizzama izvan Zg i s domaćim pizzama nikad nisam imala taj problem. Što oni stavljaju unutra nemam pojma, ali je otrov.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 00:55   #636
A jesi negde izvan Zabrega pojela makar prosječnu pizzu u kom lokalu?


ios / tt
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 09:44   #637
odlicna pikante pizza u basu na britancu, tijesto im zna varirat ali narucili prekjucer nekoliko komada i za van i bilo odlicno.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 11:37   #638
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
A jesi negde izvan Zabrega pojela makar prosječnu pizzu u kom lokalu?


ios / tt
Da, ustvari svugdje drudje gdje sam dosad jela vani pizzu(tipa rodni grad itd), doduše to nije bilo često.
No u svakom slučaju tijesto ne bi trebalo inducirati na mučnicu, grčeve i proljev da me jebeš, ako sam izbirljiva zbog toga, onda neka.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 12:35   #639
Najbolja pizza u Zg je u ZeroZero.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 16:01   #640
Davno sam jela mornarsku pizzu u pizzeriji Maslina na Cvjetnom naselju i bila je tooooliko dobra da je pamtim još i dan danas Vidim na njihovoj stranici da imaju i pizzu s konjetinom.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.