Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2011., 20:29   #81
Jel netko koristio liniju od planike za masnu kožu? Trenutno je u terri organici nekakva akcija ako se kupe tri proizvoda pa bih možda probala.

Torrey, kako si zadovoljna serumom od zelenog čaja?
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 20:57   #82
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
staviš li regenerator poslije?
naravno, ali to nema nikakve veze. sampon koji mi je dobar mi to NIKADA ne napravi od kose, uvijek trebam regenerator/masku poslije, ali mislim da mi je zadnji put tak kosa bila metlasta od neceg tipa pantene prije 5 godina. ak netko hoce kupiti, slobodno, jednom koristen.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 21:09   #83
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Jel netko koristio liniju od planike za masnu kožu? Trenutno je u terri organici nekakva akcija ako se kupe tri proizvoda pa bih možda probala.

Torrey, kako si zadovoljna serumom od zelenog čaja?
Imala sam tester od one kremice/seruma što li je već , i nije mi se tekstura svidjela..tonik imam i dobar mi je.

sve ostale kreme su mi dobre, pa tako i taj serum.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 11:43   #84
Eto mene na ovoj temi, da prijavim kako sam dobila tester regeneratora Citrus i Neroli i ostala sam paf, kosa nije otežala kao nakon drugih regeneratora, dobila je živost i sjaj, ja sam oduševljena
pošto mu je kod nas cijena 150 kn zna li netko gdje se može kupiti jeftinije? I molim ako je netko probao onaj šampon sa Cinkom da malo recenzira
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 16:29   #85
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
I molim ako je netko probao onaj šampon sa Cinkom da malo recenzira
Ja. Prije koji dan naručila sa terre organice neke kremice i serume i dobila tester. Premalo da recenziram za dužu upotrebu ali prekrasno miriše, nekako medasto, i kosa je super mekana i lepršava. Ja sam oduševljena.
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 19:13   #86
activebeauty.co.uk. i feelunique.com, dosta jeftinije.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:03   #87
i na ebayu je dosta jeftinije.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 10:21   #88
Quote:
torrey kaže: Pogledaj post
napokon stiglo kod nas!! kupila sam šampon!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:10   #89
Što točno draga?
Bez mirisa linija?
Ja volim onaj njihov miris "te" linije
Baš trenutno na kosi ima onaj "raspetljivač" kose
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 12:13   #90
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Što točno draga?
Bez mirisa linija?
Ja volim onaj njihov miris "te" linije
Baš trenutno na kosi ima onaj "raspetljivač" kose
Mopslyca, ja ovu rečenicu nisam shvatila..

Da, stigla je u bio&bio ta linija bez mirisa, kupila sam si šampon, ali nisam ga još isprobala..

Da, znam da voliš taj detangler, meni nije bio baš nešto, ja volem onaj od lavande i avokada!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 15:01   #91
Mislim na onu staru liniju - kako miriši ovaj "moj" detangler koji imam doma
Ovaj novi valjda nema nikakav miris?
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 16:39   #92
Nema..
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 13:52   #93
Nakon 2 korištenja moram reći da mi je "bare" šampon odličan!!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 00:05   #94
a ja se moram pridruziti loli sto se tice sampona od nocurka za suhu kosu.
imala sam ga i na kraju je potrosen kao pjena za kupanje, jer fino mirisi.

kosa je od njega tako jako suha i slamasta da se to rijecima opisati ne da.
nikad u zivotu nisam imala sampon koji kosu dovede u tako gadno stanje.

jedva sam ju rescesljala uz tonu regeneratora.

i inace njihovih regeneratora treba pozamasna kolicina i ne ih jako ispirati, jer inace mi je ko da uopce nisam stavila regenerator.(mislim na avokado, na honey, plus par kapi ulja u regenerator)

od ostalih sampona i regeneratora sam do sad najcesce trosila tigi, kanebo,profi loreal, a od mass market proizvoda gliss kur i pantene.

mislim da je JMO odlican za zdravu i kvalitetnu i netretiranu kosu, ali za farbane...meni nije dobar (mislim prvenstveno na sampon)
a nije mi bas tak grozna kosa. npr.sa kanebo samponom i maskom mi je neusporedivo bolji ucinak.


ili, ajmo ovako-regeneratori su super, pomijesani s uljem, ali obilato nanijeti i ostavljeni kao maska, te ne do kraja isprani.
da imam sasvim zdravu netretiranu kosu, vjerujem da bi mi i samponi bili ok, ali ne nocurak, nego zinc-sage, nekako je manje isusujuc.

Zadnje uređivanje Hannah 3 : 01.05.2011. at 00:15.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 19:12   #95
ja imam noćurak, pramenove na kosi i super mi je šampon.. baš sam uzela jer mi kosa zna biti suha, a on joj da neki zdravi sjaj.. i definitvno ju ne zapetlja.. koliko puta samo njega koristim bez regeneratora jer imam prirodno valovitu kosu pa mi se ne da uvijek ju ravnat, i sve bude pet..
tako da to ovisi od osobe do osobe.. meni je ok i od lavande šampon.. ja jako volim njihove proizvode

i vidiš ja uvijek koristim malu količinu, i šampona i regeneratora i uvijek mi bude ok. u zadnjih godinu dana kako koristim njegove proizvode kosa mi je baš zdrava i njegovana. možda je do tvoje kose, recimo moraš dosta natopiti kosu vodom prije nego što staviš šampon, i tek se na drugom stavljanju šampona on ful onako zapjeni, na prvome ne. Regenerator ja samo lagano utrljam u kosu i pustim 15 ak min, nekada kraće, nekada duže.. ovisi koliko vremena imam. isto tako i šampon, ne ispirem ga odmah.. držim koliko mogu.. tako sam barem pročitala savjete po stranim forumima i meni djeluje.
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 22:18   #96
moje iskustvó je identicno lolinom, kad sam citala njen post, kao da sam ja pisala.
nisam mogla vjerovati sto mi je taj sampon od kose uspio napraviti.
probala sam svega u zivotu, ali ovo je zbilja bilo jako razocaravajuce.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 23:13   #97
hannah, da, izgleda da smo u manjini, ja sam ga samo jednom upotrijebila i jos uvijek
kraj toliko obozavateljica ne kuzim zasto ga netko ne kupi od mene?
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 01:34   #98
ajme, lola, ja kad sam to nanijela na kosu...
a tek kad sam isprala, a kosa sva u jednom cvoru, onako lijevam vodu iz tusa po njoj, a ona i dalje jednako zapetljana, jedna spetljana masa.
idem jos jednom samponirat...ista stvar.
jos gore nego od keuneovog silvera.
jako sam se razocarala.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 10:06   #99
a ništa, očito ne odgovara vašoj kosi i to je to.. svaka kosa je drugačija tako da ja uvijek volim uzeti tester isprobat itd.
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 11:10   #100
Meni je isto noćurak užasno isušivao kosu, baš kao što hannah3 opisuje, ali šampon za normalnu kosu mi je odličan iako je moja kosa suha. Odličan mi je i regenerator od ružmarina i peperminta, to je zapravo najbolji regenerator koji sam ikad imala, pri kraju mi je i namjeravam ga opet kupiti.
__________________
29.01.2010. :-)
frutabel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.