Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2011., 20:46   #1
Fakultet Zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu

gledala sam po temama i vidjeh da nema ove pa odlučih otvoriti novu. ako ipak postoji, ispričavam se adminima.
ok ovo je nešto novootvoreno od 10.mj 2010. i prva upisna godina je 2011./2012. ali na popisu fakulteta na postani student ga nema, na internetu ne piše ništa previše o upisu, državnoj maturi itd, a kad sam zvala medicinski fakultet u splitu nisu mi znali reći ništa osim da će doći na popis za mjesec dana.
sad mene zanima zna li itko išta o tome, što se traži od predmeta, koje razine, koji izborni, ima li posebnih provjera... jer problem je u tome što se predmeti zaključavaju 31.1. i nema mijenjanja . a mi koji želimo upisat nešto s tog faksa nemamo pojma što treba. pa ako itko ima ikakve informacije... unaprijed zahvaljujem!
__________________
She wasn't crazy, she was just in love. There is a fine line in between.
not_yours is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 13:49   #2
Navodno su još neki pregovori oko fakulteta pa ga zato nema.
Vršit će se upisi na sestrinstvo, fizioterapiju, primaljstvo, radiologiju i ? .

Po onome šta je navedeno u knjižici i rečeno na smotri sveučilišta za upisat sestrinstvo i fizioterapiju trebaš položit hrv., mat. i eng. B razinu + kemiju i/ili biologiju i/ili fiziku. Nema posebnih provjera (haha, nije ni ovo malo ).

Primat će ih 30?

Znam da za sestrinstvo ide 3 godine preddiplomskog + 1 godina staža + 2 godine diplomskog. Bit će otvorena i mogućnost poslijediplomskog u trajanju 3 godine. Za fizio i ostale smjerove ne znam trebaju li imat odrađen staž između pred i diplomskog.
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 18:09   #3
Quote:
plavetnilo100 kaže: Pogledaj post
Po onome šta je navedeno u knjižici i rečeno na smotri sveučilišta za upisat sestrinstvo i fizioterapiju trebaš položit hrv., mat. i eng. B razinu + kemiju i/ili biologiju i/ili fiziku. Nema posebnih provjera (haha, nije ni ovo malo ).
a to s tim predmetima je preglupo, mogli su bar na vrijeme javit što treba a što ne. svaki od tih predmeta traje 4 godine po gimnazijskom programu i sad bi ljudi trebali to sve naučit (pa čak i samo jedan predmet) od onog trena kad faks dođe na popis pa do ispita? prekratak vremenski rok, to je nemoguće postići. ja se nadam da će bar što se toga tiče progledat kroz prste i ne stavit ta tri izborna nego samo glavne i/ili jedan predmet po izboru. nisu fer uopće.
__________________
She wasn't crazy, she was just in love. There is a fine line in between.
not_yours is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 22:23   #4
Quote:
not_yours kaže: Pogledaj post
a to s tim predmetima je preglupo, mogli su bar na vrijeme javit što treba a što ne. svaki od tih predmeta traje 4 godine po gimnazijskom programu i sad bi ljudi trebali to sve naučit (pa čak i samo jedan predmet) od onog trena kad faks dođe na popis pa do ispita? prekratak vremenski rok, to je nemoguće postići. ja se nadam da će bar što se toga tiče progledat kroz prste i ne stavit ta tri izborna nego samo glavne i/ili jedan predmet po izboru. nisu fer uopće.
Ti moš pisat i samo jedan predmet ako hoćeš... ova druga dva nisu obvezna no donose dodatne bodove... Nego, čula sam da opet neki problemi oko dozvole pa se fakultet otvori tek iduće godine... ali to ti govorim samo šta sam čula, postoji mogućnost da je informacija kriva... tako da se i oko predmeta koje treba polagat možda stvar izmjeni
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 08:56   #5
Hej evo i ja se sve raspitujem ali ništa konkretno! Di se uopče nalazi taj fax? Ja sam starija od 25 pa ne trebam državnu maturu,pa me zanima šta mi treba za prijemni?
orhideja111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:45   #6
Quote:
orhideja111 kaže: Pogledaj post
Hej evo i ja se sve raspitujem ali ništa konkretno! Di se uopče nalazi taj fax? Ja sam starija od 25 pa ne trebam državnu maturu,pa me zanima šta mi treba za prijemni?
U zgradi sveučilišne knjižnice će bit glavna rezidencija.
Jesi sigurna da ove godine primaju starije od 24 bez državne mature?
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 09:32   #7
i hoće li se taj fax otvorit ove godine ??
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 08:49   #8
Je je otvara se ipak i primaju i bez državne mature ali treba u 6mj.izač na prijemni. Sve info na medicini u st
orhideja111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 11:46   #9
Question

otkud ti da primaju i bez drzavne mature?na stranici pise da za upis primaju samo one koji polože maturu
tamaradujm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 10:13   #10
Quote:
tamaradujm kaže: Pogledaj post
otkud ti da primaju i bez drzavne mature?na stranici pise da za upis primaju samo one koji polože maturu
pise i da ima oko 10-ak mista za one koji pisu prijemni
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 11:45   #11
gdje to pise?jer ja zbilja ne vidim!to je samo za starije od 24 ili?moze link please
tamaradujm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 23:38   #12
Thumbs up

Quote:
tamaradujm kaže: Pogledaj post
gdje to pise?jer ja zbilja ne vidim!to je samo za starije od 24 ili?moze link please
http://www.unist.hr/Portals/0/docs/o....1.2%20WEB.pdf
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:42   #13
ola...i mene zanima sve u vezi smjera fizioterapije za ovu godinu,pa ukoliko cujete neke novosti (sta se trazi za polozit,ima li prijemnoga i tako te stvari) bila bih zahvalna...fala
lea 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 18:56   #14
Quote:
lea 6 kaže: Pogledaj post
ola...i mene zanima sve u vezi smjera fizioterapije za ovu godinu,pa ukoliko cujete neke novosti (sta se trazi za polozit,ima li prijemnoga i tako te stvari) bila bih zahvalna...fala
DM - hrvatski, matematika, engleski + kemija i/ili biologija i/ili fizika.
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 19:04   #15
Quote:
plavetnilo100 kaže: Pogledaj post
DM - hrvatski, matematika, engleski + kemija i/ili biologija i/ili fizika.
jesli sve niza razina hrv,mat,eng? i je li znas kad ce se stavit ponuda na postani student? fala ti puno
lea 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:12   #16
Quote:
lea 6 kaže: Pogledaj post

jesli sve niza razina hrv,mat,eng? i je li znas kad ce se stavit ponuda na postani student? fala ti puno
Aha, B razina. Čula sam u 4. mjesec. Nema na čemu.
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 10:17   #17
moze mi neko rec oce li bit diplomski studij samo iz sestrinstva ili ???
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 14:39   #18
I iz fizioterapije. Za ostale smjerove ne znam.
__________________
" ...ima sretnih gradova, a i onih drugih. uglavnom, onih drugih... "
plavetnilo100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 00:26   #19
moze mi neko rec iz cega ce biti prijemni ?'
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 01:43   #20
ja sam zvala u zg gore ove što rade to s državnom i rekoše mi da će faks za upis doć možda tek na jesenski rok. divno.
__________________
She wasn't crazy, she was just in love. There is a fine line in between.
not_yours is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.