Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2012., 21:47   #21
Quote:
merlinka kaže: Pogledaj post
Black, javi dojmove o serumu...Zvuči obećavajuće
Nema problema
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 10:34   #22
Sutra je baš tu kod nas na Vrbanima pregled kože i savjetovanje o kozmetici Novexpert.

https://www.facebook.com/MalciViola?...4085885717250/
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 20:57   #23
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Sutra je baš tu kod nas na Vrbanima pregled kože i savjetovanje o kozmetici Novexpert.

https://www.facebook.com/MalciViola?...4085885717250/
Nadam se da ćeš ubost šta testerića
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 22:17   #24
black leather, kako stoje s alkoholom? Da nije bar među prvih 5 sastojaka.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 23:44   #25
Nije, 6 je!
Fakat, i to u ovom testeriću sa jabukom..Al stoji zvjezdica kao da je organskog podrijetla

A na ovom drugom, na serumu je na 8 mj.
Prirodna kozmetika, znaš da će biti alkohola.
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 22:26   #26
Quote:
black leather kaže: Pogledaj post
Nije, 6 je!
Fakat, i to u ovom testeriću sa jabukom..Al stoji zvjezdica kao da je organskog podrijetla

A na ovom drugom, na serumu je na 8 mj.
Prirodna kozmetika, znaš da će biti alkohola.
Na šestom, ajde, to mi je čak prihvatljivo, mada, idealan prozvod za lice ima nula alkohola.

Hvala ti.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 00:08   #27
Probala tester lagane emulzije za mješovitu kožu i nije mi bila dobra. Trusila mi se je i nije dovoljno hidratantna (meni).
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 08:28   #28
Quote:
riot_grrrl kaže: Pogledaj post
Ova kozmetika je tek došla u Hrvatsku i uzela sam skin renew serum koji mi se pokazao je*eno odličan nakon par primjena, koža meka, izjednačenija, pa sam se pitala jeli ko još koristio njihove proizvode da znam hoću li uzet. Cura što mi je promovirala rekla da su na 100% prirodnoj bazi(provjerila sam na netu) i ne testiraju!! jej. sad nebi kupovala dalje da nisam čula neka iskustva. itko? inače imam mješovitu kožu, a serum je za sve tipove, mislim da je i 10% na promociji. Barem u zd, neznam za druge gradove
Quote:
riot_grrrl kaže: Pogledaj post
i dalje super, ništa mi nije izbilo na licu, inače mi je mješovita i osjetljiva užasno na kreme, pore kao da su manje, koža izgleda lipše nekako, meni odgovara! uzela sam i masku isto hahah neku rozu za matiranje navodno, tek sam je sad prvi put stavila, čini mi se oke, al javim se za par dana kako je!!
Potpisujem boldano
Dobila nekoliko testerića ovog seruma u ljekarni i ja sam se jednostavno oduševila! Tako prekrasno i u trenu zagladi i matira kožu, sužava pore, izjednačava nepravilnosti - svašta sam probala, al još ništa mi nije ostavljalo takav efekt. Još je i 100% prirodno i CF...

Dobila sam tester i one ružičaste maske od gline, probala sam i čini se ok, al me ni blizu ne oduševljava kao serum.

Kad potrošim testeriće, i naravno ako bude jednak učinak dotad , obavezno kupujem!
hard-candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 14:55   #29
Kupila njihovu kremu još prije mjesec i pol, isto na nakoj promociji u Farmaciji, ali ne znam sad točno koja krema je u pitanju, pogledam doma pa javim Uglavnom htijela sam ju pohvaliti, nikakve reakcije, koža fina nahranjena, a što se tiče militraže - pakiranja su mala, ali kreme treba jako malo. Tako mi je rekla teta u ljekarni i sama sam se uvjerila da je tako. najbolja kombinacija je ako je naneste na još malo vlažnu kožu, znači odmah nakon tonika, umivanja i sl.
M.R. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 14:59   #30
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Probala tester lagane emulzije za mješovitu kožu i nije mi bila dobra. Trusila mi se je i nije dovoljno hidratantna (meni).
Ona žuta? Ni meni nije valjala, zato me maska (za svaki tip kože) oduševila!
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 17:18   #31
Quote:
merlinka kaže: Pogledaj post
Ona žuta? Ni meni nije valjala, zato me maska (za svaki tip kože) oduševila!
Imala sam tester pa ne znam koje je boje krema, ali on je bio žučkasto - bijele. Valjda je to.
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 21:42   #32
Je, ta je. Imala sam također testere.
__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:10   #33
Kako i kad koristite serum opcenito ? Prije kreme ili kao zamjena za kremu? Nabrijala sam se i ha sad na ovaj serum haha
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 21:06   #34
um serum ti ja malo kombiniram, ujutro ga najčešće stavim umjesto kreme, nekad dodam i njihova ovaj fluid protiv sjaja(uzela testera malo) tako da zapravo ovisi koliko san lina
__________________
-dream amplifiers make it louder-
riot_grrrl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 20:42   #35
Imam Light Emulsion NovExpert za mješovitu kožu. Zadovoljna sam emulzijom, jer nije tipična, dovoljno je hidratantna i ne ostavlja masni sjaj na t zoni nakon nekog vremena. Koža me ne zateže, na dodir i osjećaj nije suha. Jedini minus je cijena za 30 ml - 147,49 kn. Naime, takve su cijene kozmetike u biljnim ljekarnama.
__________________
''This morning, with her, having coffee.'' Johnny Cash, when asked for his definition of paradise.

''I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.'' Oscar Wilde
CocoRocha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2013., 21:04   #36
Da li je koja od vas probala ovu masku?

Navodno maska čuda radi
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2013., 13:53   #37
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da li je koja od vas probala ovu masku?
http://zena.hr/images/upload/product_1831.jpg
Navodno maska čuda radi
Probala sam jedno 4 puta i nije sjela mom licu, zacrvenila sam se (i cura u ljekarni se čudila da to prvi put čuje, al eto). No, ako nemaš preosjetljivu kožu, nahrani je i zategne, čak ostavi kao neki film, ali nije neugodno.

Inače već jedno 3 mjeseca koristim njihov Skin Renewing serum, Comfort Cream i Velvety Cream i zbilja sam zadovoljna. Imam i Energizing kremu za oči, ali ona smije samo ispod oka a ne na kapak, što mi je malo bezveze.

Probala sam Ultra Comfort masku i nije mi odgovarala, zacrvenila sam se gore od Repulp maske.
Repulp krema je mi je bila OK, ali ništa toliko spektakularno da bih je kupila umjesto, recimo, Comfort kreme. Probala sam (mislim) sve anti-age kreme (te su me najviše zanimale), ali nisu mi pasale, dobila sam crvene flekove. Lifting expert za oko očiju mi uopće nije odgovarao, zategne i ništa ne hidratizira i nije mi ugodan na koži. Probala sam i Expert za podočnjake i on mi se svidio jer je hidratantan i fino ujednači kožu ispod oka; doduše, skoro uopće nemam podočnjake pa ne znam da li bi prekrivanje bilo dovoljno nekome kome su jako tamni, ali super je ugodan na koži.
Uglavnom, sad sam već na drugoj turi ovih kremica i prilično sam zadovoljna .
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw

Zadnje uređivanje ChocoCat : 23.01.2013. at 13:58.
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 23:20   #38
I ja sam baš probala ovaj serum...dobar je , ali meni treba nešto što baš fino hidratizira. On onako tonira, ujednačava...polažem nade u onu emulziju za mješovitu kožu no vidim da i niste nešto zadovoljne njome?

Inače, kako sam ja shvatila, ovaj brend je križanac Kaneba i Nuxea što ne zvuči loše

Bivši razvojni direktor/nešto Kaneba, je glavni i odgovorni za ovo. Rekla nam promotorica i piše u prospektu.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 23:25   #39
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da li je koja od vas probala ovu masku?
http://zena.hr/images/upload/product_1831.jpg
Navodno maska čuda radi
Ne znam za čuda, ja sam potrošila tri testera te maske za jedno cca 6 korištenja i mogu reći sve najbolje o njoj, smiruje kožu , hidratizira i daje onaj divni glow koži

da nemam sad Lierac i Art deco koje služe svrsi ova bi bila već odavno moja ali razmišljam da ju uzmem za ljeto jer odlično vraća kožu u normalu nakon dnevnih utjecaja
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 20:37   #40
Tank ju draga
Evo ja baš ostala bez ikakvih maski doma pa si mjerkam koju bi
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:04.