Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2013., 13:04   #61
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
novexpert caramel krema nijansa 1 - koji loš proizvod
najprije ću reći kako ima baš divan miris, doslovno ko mliječne karamele, a opet nije nešto napadan. ali nanošenje i stapanje s kožom je apsolutno nemoguće jer se krema neravnomjerno nanosi, bilo prstima, bilo kistom. nešto nevjerojatno iako tekstura izgleda skroz normalno, malo je gušća al je fino kremasta. no na koži to stvarno loše izgleda. također vrlo brzo oksidira i uvlači se u pore i pregibe. sestrična i frendica su također isprobale testere i sve imamo isto mišljenje i različite tipove kože.
edit: ako netko želi probati tester, nek mi se javi
Vidiš meni je krema odlična!
Nanošenje i stapanje s kožom je upravo ono što mi se najviše kod nje sviđa! Niti mi se uvlači u pore niti se najkuplja Jedini minus iste mi je nedostatak SPF-a odnosno prenizak
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:30   #62
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Vidiš meni je krema odlična!
Nanošenje i stapanje s kožom je upravo ono što mi se najviše kod nje sviđa! Niti mi se uvlači u pore niti se najkuplja Jedini minus iste mi je nedostatak SPF-a odnosno prenizak
ja to uopće ne mogu ravnomjerno nanijeti mission impossible. s kožom se ne stapa uopće, ko da plastelin imam na licu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 14:42   #63
Meni je baš lagana za nanijeti
Kremasta i fino se upija i ne ostavlja flekice i odlična mi je za svakodnevnu njegu lica jer mi je sanirala i jednu suhu i već skoro perutavu flekicu koju sam imala na licu
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 22:59   #64
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Meni je baš lagana za nanijeti
Kremasta i fino se upija i ne ostavlja flekice i odlična mi je za svakodnevnu njegu lica jer mi je sanirala i jednu suhu i već skoro perutavu flekicu koju sam imala na licu
nas dvije ko da nemamo isti proizvod, sve je suprotno
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 23:18   #65
Da nije jedan od naša dva "pokvaren"?! Mislim ne kužim kako jer je to relativno novi proizvod na tržištu Jel tvoj full size ili imaš tester? Moj je full size
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 23:37   #66
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Da nije jedan od naša dva "pokvaren"?! Mislim ne kužim kako jer je to relativno novi proizvod na tržištu Jel tvoj full size ili imaš tester? Moj je full size
imam tester u svjetlijoj nijansi koji je promotorica istisnula u posudicu i testere u tamnijoj nijansi koji su u vrećicama. kako sam bila sa sestričnom, i ona je dobila isto te je to promotorica istisnula pred nama, dakle nije stajalo negdje u nepoznatim uvjetima. frendici sam dala ove tamnije testere jer je ona tamna. kao što sam rekla, sve tri imamo isto iskustvo i različitu kožu
ne znam u čemu je stvar al očito tvoja krema nije ta koja je pokvarena
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2013., 10:14   #67
A možda se u kutijici malo osušila ili nešto slično
Meni se par šuta znalo desiti da kada sam neke testere iscjedila u kutijicu da mi je lakše baratati s tim da su mi isti promjenili konzistenciju zbog tog
I ja imam svjetliju nijansu
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 14:57   #68
miss burleska jos jednom hvala na testeru....novexpert caramel nijansa 1.....al i ja sam razocarana kao i ti!!!!!
prvi dojam super kad sam ju nanjela na lice al poslije sam osjetila zatezanje i iritira me taj miris karamele
sve u svemu meni nepase jer mi dodatno jos zateze lice i imam osjecaj da mi je se nekako previse upila i
nisam zadovoljna ni kako se nanosi na lice...fali nesto jer se brzo upija i susi....
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 18:02   #69
Meni je ta krema odlicna, od BB Daya kad sam ju dobila koristim ju skoro pa stalno. Tako stalno ju i koristim upravo zato sto mi je najlaksa za nanjeti od svih toniranih/bb krema koje imam Sto se isusivanja tice, mozda je do moje mjesovite koze, ali ja imam bas osjecaj ugode kad ju nosim, kao da sam ko zna kakvu hidratantnu kremu stavila
__________________
Blog
snjeguljica2901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 18:34   #70
super da ti pase jer nije skupa....ja isto imam mjesovitu kozu al to nije razlog da ce odgovarati svima....
ima puno prekrasnih toniranih bb krema vjeruj mi koje sam probala i koristila i koristim pa tak da je meni ova nula bodova....
da ne nabrajam sad, nema smisla
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 19:21   #71
Ma naravno, ne bi visili po netu i forumima da svakoj mjesovitoj kozi odgovara sve isto Meni nije bolja od svih koje sam probala, ali cu ju sigurno iscijedit do kraja.
__________________
Blog
snjeguljica2901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 00:08   #72
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
miss burleska jos jednom hvala na testeru....novexpert caramel nijansa 1.....al i ja sam razocarana kao i ti!!!!!
prvi dojam super kad sam ju nanjela na lice al poslije sam osjetila zatezanje i iritira me taj miris karamele
sve u svemu meni nepase jer mi dodatno jos zateze lice i imam osjecaj da mi je se nekako previse upila i
nisam zadovoljna ni kako se nanosi na lice...fali nesto jer se brzo upija i susi....
jao evo i tebe sa fijaskom
ne znam što više reći. mene nije isušivala jer joj nisam dala priliku ali uz sav moj trud oko nanošenja da bude koliko toliko ravomjerno, s vremenom sam bila sve šarenija jer lagano oksidira i nakuplja se gdje god stigne. možda je i do moje suhe kože, tko zna. miris mi se sviđa
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 10:03   #73
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
jao evo i tebe sa fijaskom
ne znam što više reći. mene nije isušivala jer joj nisam dala priliku ali uz sav moj trud oko nanošenja da bude koliko toliko ravomjerno, s vremenom sam bila sve šarenija jer lagano oksidira i nakuplja se gdje god stigne. možda je i do moje suhe kože, tko zna. miris mi se sviđa
e upravo tako...nakuplja se gdej god stigne i zato i je lice poslije sareno...
nemoze se porediti sa bb hydra life kremom od christian diora koja je dosta skupa al traje i traje i zato se isplati za nju dati svaku lipu....
stavljam ju svaki dan i traje mi vise od pola godine....
probaj, tako je lijepa na licu
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 12:56   #74
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
novexpert caramel krema nijansa 1 - koji loš proizvod
najprije ću reći kako ima baš divan miris, doslovno ko mliječne karamele, a opet nije nešto napadan. ali nanošenje i stapanje s kožom je apsolutno nemoguće jer se krema neravnomjerno nanosi, bilo prstima, bilo kistom. nešto nevjerojatno iako tekstura izgleda skroz normalno, malo je gušća al je fino kremasta. no na koži to stvarno loše izgleda. također vrlo brzo oksidira i uvlači se u pore i pregibe. sestrična i frendica su također isprobale testere i sve imamo isto mišljenje i različite tipove kože.
edit: ako netko želi probati tester, nek mi se javi
Moram se osvrnuti na ovaj post pošto Creme caramel 1 i 2, ovisno o sezoni koristim već skoro godinu dana. E sad, ako ti se krema sakuplja u pregibima, znači da si je nanosila preeeeeepreviše...a ovaj dio da oksidira nisam baš skužila
inače kad sam je počela koristiti prva uputa koju sam dobila je da se nanosi u vrlo malim količinama, jer su kreme brzoupijajuće, na vodenoj bazi,bla,bla,bla što je super jer traaajee . Inače ja sam imam lagane mrlje tj pjege po licu, tako da mi je riješila problem tih nepravilnosti na licu. I fluid protiv sjaja je super to odnedavno koristim, jer imam klasičnu T zonu pa mi je magistra preporučila. Ta dva uglavnom sad koristi zajedno, prvo fluid pa kremu karamel Ja prezadovoljna
limun555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 09:26   #75
Dobila sam tester fluida protiv sjaja i na prvih par koristenja cini mi se vrlo ok. Ne isusuje i fino mi zagladi kozu.
Je li koristio netko s mjesovitom do masnom kozom, onako na dulji period, da podijeli dojmove.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 17:24   #76
u kojoj ljekarni u zg sigurno drze i voljni su dati testere creme au caramel kreme?
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 14:07   #77
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
u kojoj ljekarni u zg sigurno drze i voljni su dati testere creme au caramel kreme?
na kraju sam našla testere u a.mallu, divna ljekarnica mi je dala tester 1 i 2 nijanse i već sam probala dvojku. na prvi pogled - meni se krema čini prekrasnom, fino ujednači, da jedan zdravi izgled. testirat ću je do kraja pa onda i jedinicu pa ću vidjeti, ako bude sve ok, uzet ću si je
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 23:18   #78
Vidim da je tema malo zamrla, ali eto, moram reći da sam jako zadovoljna ovim proizvodima, barem onim što sam probala. Dobila sam tester Repulp maske prije nekoliko mjeseci i kupila je nakon "testiranja" (koristim je kao noćnu kremu). Onda sam isprobala masku od gline (mislila sam da ne postoji bolja čisteća maska od one Nuxove, ali postoji). Probala sam i okoloočnu, ok je, ali nisam oduševljena :-( Serum "nova koža" mi je isto super, onaj s breskvom i jabukom...vidim da ga se i na forumu hvali
Sad bih voljela isprobati i ovaj serum s vitaminom C.
Ne znam zašto nikome ne odgovara tonirana krema, meni je odlična. Jedino što kad ju nanosim, ne trljam nego ju lagano razmažem i pustim da se upije. Na promociji su mi objasnili da su teksture pomalo gelaste jer proizvodi ne sadrže nikakve konzervanse pa je taj gel zapravo zaštita od kvarenja. Cura mi je objasnila kako se nanosi i super mi je, fino miriše i nije narančasta (za razliku od Nuxove najsvjetlije).
Nadam se da će se topic aktivirati uskoro
malo-pomalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 20:53   #79
Vitamin c serum mi je bila odlična investicija. Nakon nekoliko dana nanošenja koža ima lijepi zdravi sjaj. Kako sam ga nanosila redovito čak i ujutro i navecer cca dva mjeseca primjetila sam da mi se koža pročistila i da nisam dobivala čak niti pms prištiće na bradi. Onda sam počela šparati na serumu jer mi je to ipak malo veća investicija i koža mi više nije tako čista...u svakom slučaju odličan serum. Imaju toliko divnih stvari...
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 06:21   #80
Quote:
londres kaže: Pogledaj post
Vitamin c serum mi je bila odlična investicija. Nakon nekoliko dana nanošenja koža ima lijepi zdravi sjaj. Kako sam ga nanosila redovito čak i ujutro i navecer cca dva mjeseca primjetila sam da mi se koža pročistila i da nisam dobivala čak niti pms prištiće na bradi. Onda sam počela šparati na serumu jer mi je to ipak malo veća investicija i koža mi više nije tako čista...u svakom slučaju odličan serum. Imaju toliko divnih stvari...
s obzirom da dobro reagiraš na vit C, napravi si sama serumić
http://eyedetoxx.blogspot.com/2013/0...radinosti.html
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.