Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2012., 10:46   #1
Unhappy Krčenje u zvučnicima

Može li mi itko pomoći ok ovog problema: Kad sam na internetu i igram neke igrice ili slušam muziku jako mi krči u zvučnicima, isto se dešava i kad spojim slušalice. Isto mi se ne događa kad slušam glazbu koja mi je u kompu, tako da mislim da nije do zvučnika. Na net se spajam preko Google Chromea. Hvala na svakoj pomoći
GreenPeace71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 14:50   #2
Quote:
GreenPeace71 kaže: Pogledaj post
Može li mi itko pomoći ok ovog problema: Kad sam na internetu i igram neke igrice ili slušam muziku jako mi krči u zvučnicima, isto se dešava i kad spojim slušalice. Isto mi se ne događa kad slušam glazbu koja mi je u kompu, tako da mislim da nije do zvučnika. Na net se spajam preko Google Chromea. Hvala na svakoj pomoći
Ista stvar je i meni na laptopu, al samo dok sam na netu, svaki put kad nešto učitavam čuje se lagano krčenje u ritmu signala koji se prima sa neta.
__________________
ha, Bože moj....
alcatraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 21:22   #3
od zvučne naravno
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 21:22   #4
Morate drivere promjenit
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 21:55   #5
Postoji još jedna mogućnost. Koristite li možda Google Chrome za browsanje? Ako da, imao sam isti problem, kao da Youtube "muca". Na netu sam pronašao rješenje za to. U biti, radi se o tome da Chrome-ov Flash Player i vanjski Flash Player istovremeno pokušavaju svirati isti Flash filmić ili animaciju. Ono što treba je sljedeće:

- u adresnu liniju ukucajte chrome://plugins
- kliknite na "+ Detalji" (ili Details, ovisno o verziji koju koristite)
- pod Adobe Flash Player ćete imati dva ili više filea (vanjski plugin, originalni Chromeov, itd.)
- ostavite "omogućen" (tj. enablean) samo jedan od svih tih (ja sam ostavio C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\NPSWF32_11_5_50 2_110.dll)

Nadam se da je pomoglo i vama, meni nakon ovog postupka odlično radi. Ako se gdje izgubite putem, slobodno pošaljite pp.
__________________
The Egyptians could run to Egypt, the Syrians into Syria. The only place we could run was into the sea, and before we did that we might as well fight. - Golda Meir
vn37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 17:03   #6
Quote:
vn37 kaže: Pogledaj post
Postoji još jedna mogućnost. Koristite li možda Google Chrome za browsanje? Ako da, imao sam isti problem, kao da Youtube "muca". Na netu sam pronašao rješenje za to. U biti, radi se o tome da Chrome-ov Flash Player i vanjski Flash Player istovremeno pokušavaju svirati isti Flash filmić ili animaciju. Ono što treba je sljedeće:

- u adresnu liniju ukucajte chrome://plugins
- kliknite na "+ Detalji" (ili Details, ovisno o verziji koju koristite)
- pod Adobe Flash Player ćete imati dva ili više filea (vanjski plugin, originalni Chromeov, itd.)
- ostavite "omogućen" (tj. enablean) samo jedan od svih tih (ja sam ostavio C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\NPSWF32_11_5_50 2_110.dll)

Nadam se da je pomoglo i vama, meni nakon ovog postupka odlično radi. Ako se gdje izgubite putem, slobodno pošaljite pp.
Svaka čast na ovom odgovoru. I ja sam imao sličnih problema na internetu s nekim igricama pa i nekim online videima i to uglavnom kad sam na Chromeu dok bi bio na Mozilli bilo bi druga priča.
Čak sam bio postavio pitanje ovdje na forumu zašto mi igrice na goodgameu na Chromu trzaju dok sa mozzilom nema problema. dobiva sam neke odgovore no nije pomooglo. I onda se vi pojavite s ovim i poslušam vas i nema v iše trzanja, krčenja i sl.
I ne radi se samo o Adobbe flash playeru već i o shockwave playeru, pa čak i o windows media playeru.

Svaka čast na ovom odgovoru nije problem u driverima kako kaše lik iznad
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 18:52   #7
Quote:
Jerry_nidžo kaže: Pogledaj post
Svaka čast na ovom odgovoru. I ja sam imao sličnih problema na internetu s nekim igricama pa i nekim online videima i to uglavnom kad sam na Chromeu dok bi bio na Mozilli bilo bi druga priča.
Čak sam bio postavio pitanje ovdje na forumu zašto mi igrice na goodgameu na Chromu trzaju dok sa mozzilom nema problema. dobiva sam neke odgovore no nije pomooglo. I onda se vi pojavite s ovim i poslušam vas i nema v iše trzanja, krčenja i sl.
I ne radi se samo o Adobbe flash playeru već i o shockwave playeru, pa čak i o windows media playeru.

Svaka čast na ovom odgovoru nije problem u driverima kako kaše lik iznad
Drago mi je da je pomoglo!
__________________
The Egyptians could run to Egypt, the Syrians into Syria. The only place we could run was into the sea, and before we did that we might as well fight. - Golda Meir
vn37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:47   #8
ja imam isti problem!ispočetka sam mislio da su mi se zvučnici sjebali,onda stavim slušalice i opet isti problem krči kao da su zvučnici otišli.svejedno je dali koristim chrom ili mozzilu,dali slusam mjuzu na youtube-u ili neki mp3 iz kompa-STALNO KRČI!!!!inače imam acer aspire one d270 star par mjeseci i danas sam sa acer-ove stranice skinio nove realtek audio drivere i opet isto!!!POMOĆ!!!!!
filaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 13:30   #9
Quote:
vn37 kaže: Pogledaj post
Postoji još jedna mogućnost. Koristite li možda Google Chrome za browsanje? Ako da, imao sam isti problem, kao da Youtube "muca". Na netu sam pronašao rješenje za to. U biti, radi se o tome da Chrome-ov Flash Player i vanjski Flash Player istovremeno pokušavaju svirati isti Flash filmić ili animaciju. Ono što treba je sljedeće:

- u adresnu liniju ukucajte chrome://plugins
- kliknite na "+ Detalji" (ili Details, ovisno o verziji koju koristite)
- pod Adobe Flash Player ćete imati dva ili više filea (vanjski plugin, originalni Chromeov, itd.)
- ostavite "omogućen" (tj. enablean) samo jedan od svih tih (ja sam ostavio C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\NPSWF32_11_5_50 2_110.dll)

Nadam se da je pomoglo i vama, meni nakon ovog postupka odlično radi. Ako se gdje izgubite putem, slobodno pošaljite pp.

Fakat je pomoglo, hvala.
cibonis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:48.