Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 14:07   #121
Mene je jednom jedan servis isto tako htio preveslati s oštećenjima i naučio sam lekciju. Od tada, svaki puta inzistiram da se uređaj poslika i evidentira. Na upit "zašto" djelatnika na prijemu odgovaram da su me jednom htjeli preveslat i nikad više.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 04:09   #122
Lagani nastavak.
Mobitel još uvijek nije kod mene.
Nakon slika pitaju me što da rade i odgovorim im na mail (prošli mjesec):
"Poštovani,
molim Vas da uređaj pošaljete u trgovinu u Varaždinu te da ma obavijestite kad stigne.
Što se baterije tiče, ukoliko će prilikom preuzimanja uređaja baterija biti u ponudi u trgovini razmislit ću o kupovini, a plaćanje unaprijed, ne dolazi u obzir. Obzirom na neugodno iskustvo mogu očekivati da mi uvalite staru/neispravnu bateriju te da me optužite da sam ju uništio pogledom. Potpuno isto kao i tvrdnja da sam svinuo uređaj, a čudnog li čuda staklo nije i ogrebano.
LP xxxx"

Do jučer nikakve obavijesti pa im šaljem ponovo:
"Poštovani,
obzirom da je od prijavljivanja mobitela na servis prošlo 73 dana, a od prigovora i nepodizanja mobitela sa servisa 49 dana, što je daleko više od razumnog roka, molim Vas da mi vratite novac u iznosu od 1499,00 kn.
Stavrno sam imao razumijevanja, ali ovaj puta molim odgovor danas, može i putem mobitela.

LP ..."
Stiže odgovor za ~2,5 sata:
"Poštovani,

U prethodnom mailu je navedeno da je uređaj mehanički oštećen.
Do oštećenja je došlo nepažljivim rukovanjem korisnika te uređaj kao takav ne može biti zamijenjen za novi, te se ne može ostvariti povrat sredstava.
Uređaj se GLS dostavnom službom šalje u maloprodaju u kojoj ste uređaj dostavili u servis. Trgovac iz maloprodaje će Vas obavijestiti o preuzimanju uređaja.

S poštovanjem"

Ovdje je zgodno da u Uvjetima servisa i servisnom ugovoru piše da je rok za podizanje uređaja 15 dana, a da ako uređaj ne podignem za 45 dana smatraju da sam se odrekao vlasništva.
Danas idem na inspekciju i baš me interesira kako će reagirati na rok kojeg servis uvjetuje, a za korisnika taj uvjet ne vrijedi.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 23:07   #123
na koju mail adresu šaljem prigovor za išta u vezi tog dućana???
germa-klen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 06:41   #124
Kome prigovor?

Neće ti proći to ako njima šalješ, boli ih briga za kupce,,
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 09:29   #125
na:
[email protected]

... ne trolam, ne sprdam se, nego mislim da ti beskorisno slati mailove pošto politika odbijanja reklamacija dolazi od vrha a ne od jadnih ljudi koji su u servisu i ispiru svaki dan sa sebe kile pljuvačke.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 15:55   #126
Teško ti bude uspjelo s njima išta riješiti.
Kako sam i napisao bio sam 23.09. na inspekciji i 28.09. me inspektor zvao iz trgovine i kaže mi da u ruci ima moj mobitel te da je ispravan i da su "o otrošku" vlasnika stavili novu bateriju. Slijedeći dan sam podigao mobitel uz zapisnik kojeg mi je trgovac i potpisao.
Prije pregleda mobitela skinem foliju koja je još bila original na njemu i dajem mu da pogleda da nema ni trunkice oštećenja na staklu.
E onda počinje komedija. Uzme lik mob u ruke i s masnim prstom pregledava ekran i okrene ga k meni i kaže da ima crtu. Kažem ja njemu da bi i mogao obrisati tragove koje je upravo ostavio na staklu. Uzima krpicu (tak prašnjavu nemam ni ja u garaži) i krene brisati po širini ekrana i uvjerava me da sad ima i više tragova i oštećenja. Uzmem ja njemu krpicu i obrišem staklo po visini i pitam ga gdje vidi oštećenje i tragove koje mi je ranije pokazivao.
Nakon toga se ipak složi da je ekran neoštećen. Očito da im je to naputak.

Quote:
trogdorica kaže: Pogledaj post
... kao mobitel vam je ostecen:

mob ima kaljeno staklo nema ogrebotine na njemu, na maski ja ne vidim nista ali on nadje da negdje rub ima mikroskopsku ogrebotinu, on zaokruzi da je port ostecen, maska i ekran. i dava mi da potpisem. - Necu to potpisat jer nije istina, punjac u portu stoji normalno, ekranu nije nista, a kakve veze ima to sto maska ima wear and tear ogrebotinu koja je neizbjezna tokom normlanog koristenja.Nakon zestoke rasprave pise on drugi nalog potpisem sve 5.
Također sam tražio da mi produlje garanciju za 80 dana (koliko nisam imao mob kod sebe) što trgovac nije htio.
Ali kad sam to napisao na papiru o stanju mobitela prilikom preuzimanja tražio je da dopišem da servis to radi automatski.
Kad sam stigao doma ili drugi dan primjetio sam da ne radi tipka za pojačavanje zvuka, ali je to premala sitnica da bih riskirao slijedećih 80 dana bez mobitela.
Sve u svemu lopine koje treba zaobilaziti u širokom luku.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 13:33   #127
Nije mi jasno kako uz toliko negativnog feedbacka oni i dalje posluju i otvaraju nove poslovnice. Ja sam isto imao negativno iskustvo s njima i nikada više ne bih kupovao kod njih.

Onoga debeloga koji jednim okom gleda kupus, a bode meso često vidim jer sam blizu, ovakva odbijanja garancije su sramotna, da to zmaže mob pa tebe okrivi da je oštećen.

Niti žalbe ne uvažavaju, boli ih klinac za kupce, valjda ciljaju na naivce koji se ne razumiju pa padnu na specifikacije na papiru.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 13:48   #128
Tako što ljudi ne čitaju forum, nego pogledaju cjene i specifikacije uređaja i sretni su.

Hangar ima strašno jeftine telefone kako bi mogli konkurirati kineskim webshopovima i ljudima koji ne žele naručiti iz vana jer ovdje "imaju garanciju".
No takav model poslovanja donosi veliki rizik a to je veliki broj vraćenih uređaja i kvarova. Jedan pokvareni uređaj "pojede" zaradu 5 prodanih telefona. Zato moraju odbijati sve moguće reklamacije na sve moguće načine.
Provjeren sistem koji funkcionira, proguglajte europatrade i što su radili sa Samsung garancijama, KBZ elektronik isto sa Pioneer radijima. Sve legalno, kad im se pošalje inspektorat, inspektor uzima njihovu priču zdravo za gotovo.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:24   #129
Pa radije bih dao 7000 kn za novi iphone nego 1000 kn za njihov top model..
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 14:58   #130
Ja osobno ne bih ni prazan medij kupio u hangarovoj trgovini. Vlasnik je tipična balkanska sirovina koja misli da je pokupila svu pamet svijeta i takvima ne dajem novac.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!

Zadnje uređivanje J. Knoxville : 05.10.2016. at 15:18.
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:46   #131
A ima očito ljudi koje još mogu preveslati.

Najjače mi je bilo kad sam čačkao po izložbenim primjercima, piše 8 gb interne memorije, a ono uđeš u sustav ukupno 4 gb, jedno 800 mb slobodno za aplikacije.

Zbog mene je čak i zaštitar iza stajao ne bih li nešto napravio (što mi nije bilo niti na kraj pameti), iako je vulgarniji bio njihov djelatnik od mene.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 16:07   #132
Mene su davnih dana, još kad su bili mali dučančić u KC i prodavali samo informatičku opremu, pokušali zaj*bat u vezi matične za PC i od onda ih zaobilazim u širokom luku.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 16:36   #133
Radio sam na kratko prije par godina u njihovom ducanu, katastrofa, zaobilazite u sirokom luku. Vecina njihovih zaposlenika nema blage veze sto prodaje, nauce par sablonskih odgovora s papira o mogucnostima mobitela, a van toga ne znaju nista kompleksnije. Zopo i Noa mobitele ne uzimajte ni pod razno.
RocketBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:17   #134
Hangar 18 u 4 godine ima rast prihoda 527 posto 😂
Dakle evidentno da je noa zakon

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 09:41   #135
Balon koji se brzo puše, još brže se ispuše! A takvim poslovanjem će nakon puknut kroz nekoliko godina.
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 11:00   #136
NOA MG 12 - prešla mi je baterija, nabubrila je i vrijeme je za izmjenu. Mob imam pol godine i jamstvo mu je 1 godinu. U jamstvenom listu stoji da je garancija na bateriju samo 3 mjeseca.
Zna li netko, gdje mogu nabaviti novu bateriju, a da nemam posla s H18, jer po svemu pročitanom treba ih izbjegavati?
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 10:42   #137
Evo još jednog kupca, koji nažalost nije čitao forume i slične stvari. Ali kako kažu, drugi put pametnije. Svaka škola košta.
Kupljen mobitel noa H6, pred 15 dana. Nakon tjedan dana, mobitel se ugasi i više ga bog nebi upalio. Od prvig dana slaba baterija, brzi se napuni, a još brže prazni, bez korištenja samo na stand by. Kako je mo itel kupljen za mladog dečka, u trgovini kaže da aplikacije i igrice troše bateriju. Nemoguće po mom mišljenju da baterija naočigled se prazni, stanje baterije se kao štoperica odbrojava unazad. I naravno , ugasio se i nema više paljenja. Odnesem u trgovinu, stavi novu bateriju, ali razlog kažu da baterija nije punjena ispravno?! Ok, odlazim s novom baterijom, kao to bi trebalo radit. Ali opet ista stvar. Cekam, što je moja greška par dana, možda proradi ispravno, sve aplikacije pogašene, vraćen na tvorničke postavke. Baterija ne drži 2 sata, bez da se mobitel koristi. Odlazim natrag, kao trebalo je u tjedan dana tražit novi mobitel...bla bla. Eto sad je na servisu, šta će od svega bit, nisam optimist.
Ovaj post stavljam radi ostalih, mobitel ima dobre specifikacije, nije baš ni jeftin 1200 kn.
superscarabey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 09:59   #138
Eto, moja saga s H18 servisom se nastavlja.
Treći puta je mob na servisu i jučer je bio 100-ti dan da je mob kod njih od kupovine.
rib@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 16:23   #139
I što si ti po tom pitanju poduzeo?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 17:11   #140
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
I što si ti po tom pitanju poduzeo?
Valjda sad slijedi neka jubilarka?

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.