Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2017., 20:08   #2181
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post

Da, konačno uspijevamo vidjeti nebo onakvo kakvo je, a ne prekriveno bijelim tragovima koji se šire i spajaju u izmaglicu i oblačni sloj.
Ajme ne! Kako se samo usude! Zločesti oblaci!
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:47   #2182
Ima se nad čime zamisliti.

Eto, objavljuje stranica koja nije pod utjecajem establishmenta.
Ostale ne smiju da ne dobiju po gubici.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:11   #2183
novi svjetski poredak .com kao izvor

Nije ni čudno da nam se društvo raspada.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 00:04   #2184
Evo još primjera kako establishment pravi od sebe budalu.
Stvarno se brinem za one koji im pod hipnozom vjeruju.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 01:22   #2185
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Evo još primjera kako establishment pravi od sebe budalu.
Stvarno se brinem za one koji im pod hipnozom vjeruju.
Hm, moze li jedno pitanje?
Sto je "establishment"?
Koji su to ljudi?
Koje organizacije?

Ali ono, ne onako opcenito, nego konkretno, par imena ljudi, nekoliko organizacija, recimo pet?
Moze?
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 08:28   #2186
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Evo još primjera kako establishment pravi od sebe budalu.
Stvarno se brinem za one koji im pod hipnozom vjeruju.
Opet bullshit.
Evo što kaže struka: http://klima.hr/razno.php?id=priopce...ram=pr22032017
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:28   #2187
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Evo još primjera kako establishment pravi od sebe budalu.
Stvarno se brinem za one koji im pod hipnozom vjeruju.
bilo bu uskoro novije izdanje atlasa. jer je očito da novokomponovani oblaci zahtijevaju stalan pritok cash-a. a i troli isto.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0

Zadnje uređivanje organiceko258 : 30.03.2017. at 09:58.
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 09:57   #2188
globalno zatopljenje aka klimatske promjene i pripadajući porez na co2 i posljedično špricanje zbog nepostojećeg globalnog zatopljenja su tabu tema:

Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da li su svi ovdje pročitali moja česta upozorenja, ali evo ide opet:

Ljudski potpomognuto globalno zatopljenje je globalni i gotovo apsolutni znanstveni koncenzus, te iznimno dobro dokazana znanstvena teorija, odnosno najviši oblik objašnjenja složenog fenomena dostupan znanosti.

Kao takav, ljudski utjecaj na globalno zatopljenje u svojoj teoretskoj formi predstavlja nepromjenjivu i dokazanu činjenicu koja nije podložna raspravi.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=4549

ukeširano za vijeke vijekova
http://archive.is/B0Myw
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:32   #2189
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
bilo bu uskoro novije izdanje atlasa. jer je očito da novokomponovani oblaci zahtijevaju stalan pritok cash-a. a i troli isto.
Izgleda da se uvijek sve svodi na lovu, i ovo prvo, i ovo drugo.


Ovo mi je prejako što si stavio:
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
globalno zatopljenje aka klimatske promjene i pripadajući porez na co2 i posljedično špricanje zbog nepostojećeg globalnog zatopljenja su tabu tema:
Ljudski potpomognuto globalno zatopljenje je globalni i gotovo apsolutni znanstveni koncenzus, te iznimno dobro dokazana znanstvena teorija, odnosno najviši oblik objašnjenja složenog fenomena dostupan znanosti.

Kao takav, ljudski utjecaj na globalno zatopljenje u svojoj teoretskoj formi predstavlja nepromjenjivu i dokazanu činjenicu koja nije podložna raspravi.

Znači, to je kao crkvena dogma, bezgriješno začeće - budi poslušna ovčica koja sluša pastira i bok!
Tko ne vjeruje, gorjet će u paklu.

Bome, zaplašili me ovi prejaki frajeri s prejakim argumentima na forumu.

Ovo definitivno zaslužuje komentare poput onih svojstvenih dvojici općepoznatih forumaša , ali mene su mama i tata odgajali pa ja neću tako.

Međutim, onda eto, ima opravdanja za zaprašivanje jer globalno zatopljenje, ili kraće GZ je činjenica.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!

Zadnje uređivanje Ibrahim : 31.03.2017. at 00:01.
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:32   #2190
Nema šta, ipak ste vi eksperti, stručni ljudi na tom polju.


Ok, budimo ozbliljni na trenutak. Ipak je jadno da je istina postala bezvrijedna, a laži su popularnije, čak se više cijene od same istine. Ovo nikako ne može dobro završiti.
Možda nekom stratifikacijom društva. Znamo da nas čeka robotizacija i automatizacija, a dobar dio ljudi će postat beskorisni. Doći će i zajamčeni osobni dohodak, jer će većina populacije ostat bez posla.
Ali fora je u tome što sa svim tim slobodnim vremenom velika većina neće postat umjetnici, znanstvenici, intelektualci. Bit će kruha i igara. Kopija ZRC prije raspada carstva. Društvo snova. Prodaja priča i doživljaja.
Možda čak kolaps sustava.


Niste vi nikakvi tragači za istinom, samo se tapšate po leđima na alternativi, jer drugdje vaše idiotarije ne prolaze. Ne bi trebale prolazit ni ovdje. Ima toliko raznih dobrih tema za alternativu, ali izgleda da se cijeli pdf zatrovao. Propao skroz.
Lažni skepticizam koji je zapravo maska za denialism.

Ova tema bi trebala izgledati nešto poput:
- da li nas špricaju?
- tko, zašto, čime?
- koje su posljedice?
- što u slučaju da?
- ima li kakvih dokaza?
- itd.

A ne "sigurno nas špricaju, urota, bla bla ne čujem vas, bla bla moćnici, korporacije...".
Hipoteze, ideje, "što ako", "zamislimo da". A ne nepotkrepljene izjave koje se prezentiraju kao "istina" i činjenice. Licemjerstvo neću ni spominjat, na to se može cijela tema otvorit.
Neki izvori se uzimaju zdravo za gotovo, a sve što se ne slaže sa "svjetonazorom" i propisanom "istinom" se odbacuje.

Naravno da se može raspravljati "što ako", ali budimo realni ovdje nema rasprave. Neprovjerene hipoteze se ne smiju servirati kao činjenice. Naravno da se može pričati "što ako su istinite", ali to se ovdje ne radi.
Treba biti svjestan što je potvrđeno a što je hipoteza. Razlikovati maštu i realnost. Zapravo se i realnost može staviti pod "što ako".

Logiku se ne može negirati, ona proizlazi sama iz sebe.
Fora kod znanosti je ta što ima povratnu vezu, pa se sama poboljšava. (Evoluira?)
Ako postoji bolja metoda od skupljanja i testiranja znanja od znanstvene, volio bih znati o tome.


Zanimljivo je da se često kažnjava one koji iznose istinu. Ljudi, čini se, vole živjeti u deluziji. Ne žele čuti istinu da im se iluzija ne razbije. A pretvaraju se da su "tragači za istinom".


E, ovako usput, zašto koristitite elektroničke uređaje? Obavještajne agencije se mogu bez problema spojiti na komp. ISP provideri mogu vidjeti što radite. Ako imate enkripciju i idete preko nekog proxyja, lako se ubaci keylogger.
Nije problem odredit lokaciju preko IP-a. A tek triangulacija položaja? Tko je uopće razvio tu tehnologiju?
Kao, moćnici upravljaju svijetom, a da nemaju pristup na vaše elektroničke uređaje? Google je besplatan, jer su korisnici roba koja se prodaje. Kao što je farma besplatna životinjama.
Mislite da "moćnici" i "korporacije" nemaju uvid u ovaj forum? Haha, pa ne trebaju nikakve podatke izvlačiti, sami ih pišete. Ne trebaju ništa dešifrirati, vi im sami pišete u baze podataka.

Pišete o čipiranju ljudi, kontrole načinom razmišljanja i sl. Molim? Pa to već sada imamo, ali naravno ne na taj način. Osobne iskaznice. Elektronički računi. Personalizirano bilo što, od reklama i novosti do dizajna. Skupljanje podataka (FB, Google, ...) i psihološki profili. Propaganda.
Ne treba činiti ništa, baci se malo kruha i igara i ljudi se sami zaglupljuju. Pa teorije zavjere su jako dobar način da se masi odvrati pozornost sa bitnih segmenata društva.
Evo npr kontrola populacije chemovima. Pa zašto bi itko htio potrošiti ogromne količine resursa da smanji količinu radne snage? Pa svi ti "robovi" bi se mogli iskoristiti, šteta ih potrovati.
Uostalom, kao de je problem isprati im mozak i kontrolirati ih. Nadalje, o špricanju se priča već godinama, pa valjda bi vidjeli neke posljedice?

Kažem, ima toliko dobrih tema za alternativu. Stvar je i pristupa.

Tu i tamo neki reality check nije loše napravit.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:55   #2191
Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Nema šta, ipak ste vi eksperti, stručni ljudi na tom polju.


Ok, budimo ozbliljni na trenutak. Ipak je jadno da je istina postala bezvrijedna, a laži su popularnije, čak se više cijene od same istine. Ovo nikako ne može dobro završiti.
Možda nekom stratifikacijom društva. Znamo da nas čeka robotizacija i automatizacija, a dobar dio ljudi će postat beskorisni. Doći će i zajamčeni osobni dohodak, jer će većina populacije ostat bez posla.
Ali fora je u tome što sa svim tim slobodnim vremenom velika većina neće postat umjetnici, znanstvenici, intelektualci. Bit će kruha i igara. Kopija ZRC prije raspada carstva. Društvo snova. Prodaja priča i doživljaja.
Možda čak kolaps sustava.
Do ovdje je bilo dobro i složila bi s napisanim.


Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Niste vi nikakvi tragači za istinom, samo se tapšate po leđima na alternativi, jer drugdje vaše idiotarije ne prolaze. Ne bi trebale prolazit ni ovdje. Ima toliko raznih dobrih tema za alternativu, ali izgleda da se cijeli pdf zatrovao. Propao skroz.
Lažni skepticizam koji je zapravo maska za denialism.
Ovdje će prolaziti sve osim kršenja zakona RH i pravil foruma.

Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Ova tema bi trebala izgledati nešto poput:
- da li nas špricaju?
- tko, zašto, čime?
- koje su posljedice?
- što u slučaju da?
- ima li kakvih dokaza?
- itd.

A ne "sigurno nas špricaju, urota, bla bla ne čujem vas, bla bla moćnici, korporacije...".
Hipoteze, ideje, "što ako", "zamislimo da". A ne nepotkrepljene izjave koje se prezentiraju kao "istina" i činjenice. Licemjerstvo neću ni spominjat, na to se može cijela tema otvorit.
Neki izvori se uzimaju zdravo za gotovo, a sve što se ne slaže sa "svjetonazorom" i propisanom "istinom" se odbacuje.
Temu kreiraju svi koji na temi postaju, pa tako i ti

Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Naravno da se može raspravljati "što ako", ali budimo realni ovdje nema rasprave. Neprovjerene hipoteze se ne smiju servirati kao činjenice. Naravno da se može pričati "što ako su istinite", ali to se ovdje ne radi.
Treba biti svjestan što je potvrđeno a što je hipoteza. Razlikovati maštu i realnost. Zapravo se i realnost može staviti pod "što ako".
Ja ne znam što je realnost ali barem sam svijesna svog neznanja. A za to postignuće su mi trebali djesetljeća prakse.


Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Logiku se ne može negirati, ona proizlazi sama iz sebe.
Fora kod znanosti je ta što ima povratnu vezu, pa se sama poboljšava. (Evoluira?)
Ako postoji bolja metoda od skupljanja i testiranja znanja od znanstvene, volio bih znati o tome.


Zanimljivo je da se često kažnjava one koji iznose istinu. Ljudi, čini se, vole živjeti u deluziji. Ne žele čuti istinu da im se iluzija ne razbije. A pretvaraju se da su "tragači za istinom".
Ispravak: ljudi brane svoju "istinu" od tuđe koju smatraju ne-istinom. A nitko ne zna koja je prava

Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
E, ovako usput, zašto koristitite elektroničke uređaje? Obavještajne agencije se mogu bez problema spojiti na komp. ISP provideri mogu vidjeti što radite. Ako imate enkripciju i idete preko nekog proxyja, lako se ubaci keylogger.
Nije problem odredit lokaciju preko IP-a. A tek triangulacija položaja? Tko je uopće razvio tu tehnologiju?
Kao, moćnici upravljaju svijetom, a da nemaju pristup na vaše elektroničke uređaje? Google je besplatan, jer su korisnici roba koja se prodaje. Kao što je farma besplatna životinjama.
Mislite da "moćnici" i "korporacije" nemaju uvid u ovaj forum? Haha, pa ne trebaju nikakve podatke izvlačiti, sami ih pišete. Ne trebaju ništa dešifrirati, vi im sami pišete u baze podataka.

Pišete o čipiranju ljudi, kontrole načinom razmišljanja i sl. Molim? Pa to već sada imamo, ali naravno ne na taj način. Osobne iskaznice. Elektronički računi. Personalizirano bilo što, od reklama i novosti do dizajna. Skupljanje podataka (FB, Google, ...) i psihološki profili. Propaganda.
Ma da super je njima to psihološko profiliranje. Meni na facebooku stalno stavljaju reklame za stvari koje ne samo da nikad ne bi kupila, nego mi je smiješno da nekom je palo na pamet da me to zanima. Uzeli par podataka - dob, spol i udri.

Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Ne treba činiti ništa, baci se malo kruha i igara i ljudi se sami zaglupljuju. Pa teorije zavjere su jako dobar način da se masi odvrati pozornost sa bitnih segmenata društva.
Evo npr kontrola populacije chemovima. Pa zašto bi itko htio potrošiti ogromne količine resursa da smanji količinu radne snage? Pa svi ti "robovi" bi se mogli iskoristiti, šteta ih potrovati.
Uostalom, kao de je problem isprati im mozak i kontrolirati ih. Nadalje, o špricanju se priča već godinama, pa valjda bi vidjeli neke posljedice?
Ma koji robovi, sam si prije napisao, sve će raditi strojevi. A ljudi samo troše resurse i zagađuju okoliš.

Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
Kažem, ima toliko dobrih tema za alternativu. Stvar je i pristupa.

Tu i tamo neki reality check nije loše napravit.
Upravo tako, stvar je pristupa. Tema se nastavlja, kome ne sviđa, ne mora čitati. Da se ne nervira. Bolje raditi ono u čemu uživaš.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 06:52   #2192
Već je bilo govora o Rosalind Peterson, suosnivačici Koalicije za zaštitu poljoprivrede u Kaliforniji, osnovanoj radi zaštite poljoprivrede od eksperimentalnih utjecaja na vremenske prilike i atmosferu.
Ona se od 2002. bavi istraživanjem tih utjecaja, a o posljedicama toga je progovorila i u UN-u.

Ovdje govori o povezanosti tobožnjeg globalnog zatopljenja i chemtrailsa.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 10:04   #2193
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Već je bilo govora o Rosalind Peterson, suosnivačici Koalicije za zaštitu poljoprivrede u Kaliforniji, osnovanoj radi zaštite poljoprivrede od eksperimentalnih utjecaja na vremenske prilike i atmosferu.
Ona se od 2002. bavi istraživanjem tih utjecaja, a o posljedicama toga je progovorila i u UN-u.

Ovdje govori o povezanosti tobožnjeg globalnog zatopljenja i chemtrailsa.
Koliko dugo ćeš lijepiti idiotarije?

Ako razumiješ engleski onda pročitaj original tekst...žena demantira postojanje chemtrailsa.

Quote:
We have to stick with what we can prove. We have to stay away from opinions and beliefs. And if we go to sue someone, we have to have enough rock solid evidence that is so tight to make a case so that we don't lose the case, and that we have many many people, in other words experts in various fields, to testify on our behalf. This mean university professors, this means people that can come and back up our statements, back up the studies, where we can prove that the jets for example reduce the amount of direct sunlight reaching the earth, they change the climate.


And so what happens is, that when I see though, that we are talking about suing, ... who? In other words, I find that the direct proof to link up who's doing what ..., and also I can tell you that in ten years of research, other than aluminum coated fiberglass, chaff releases by the US Military, I have no proof whatsoever that the jets are releasing anything but jet fuel emissions.


Now I can prove that the rocket programs in the United States are releasing trimethylaluminum, aluminum oxide, barium. I can prove the rocket programs in the United States are just coating us with toxic chemicals all the time. And these programs are listed at NASA, NOAA, the US Air Force, the US Navy, I mean there's tests going on all the time. The US Navy CARE program is a prime example. So I can prove, I have so many documents I couldn't even put them all on the internet, even if I tried, because there's Pentagon reports, there's all kind of reports dating back twenty, thirty years.


When it comes to proving what the jets are releasing, I don't have the documentation, and I don't have a single study, I don't have a single solitary verifiable evidence that the jets are releasing anything except military releases of aluminum coated fiberglass by military aircraft.


So there's a differentiation for me in putting my name or associating myself with something where I can't back it up. Now if anyone has direct proof, they've got university studies, if you've got documents, government documents, if you've got reports, then that makes a big difference. But right now, after ten years of research, I can't do it.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 13:45   #2194
Napokon neki normalni post da se razbije monotonija.

Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ovdje će prolaziti sve osim kršenja zakona RH i pravil foruma.
Da, naravno, ali daje se ista vrijednost idiotarijama i argumentiranim i smislenim tvrdnjama. Onda očito nije cilj doći do istine, a neki tvrde da im je to cilj. Kontradikcija?

Nikako ne može dobro završiti ako je istina ravnopravna s lažima.

Naravno ako se radi o fantazijama, onda sve može proći. Ali ovdje se ne radi o fantazijama.
Ovdje čak nema ni pretvaranja da se bilo što (tj ne bilo što, nego neistine) prikaže kao istina, to se radi i bez toga.


A s druge strane, ne znam kakve veze imaju zakoni i pravila foruma veze s istinom. Niti s moralnošću. Ali to nije tema ovdje.


Quote:
Temu kreiraju svi koji na temi postaju, pa tako i ti
Tako je, zato i vidimo u kakvom je stanju.


Quote:
Ja ne znam što je realnost ali barem sam svijesna svog neznanja. A za to postignuće su mi trebali djesetljeća prakse.

Ispravak: ljudi brane svoju "istinu" od tuđe koju smatraju ne-istinom. A nitko ne zna koja je prava
Ako netko tvrdi da je 2 + 2 = 5, to nikako ne može biti istina. Već sam napisao da se stvari koje prozlaze same iz sebe ne može osporiti (logika, matematika). Dakle već imamo primjere istine.

Poanta je bila u načinu razmišljanja, a ne o skupljenim podacima. Skupljač istine bi trebao biti spreman odreći se nekih svojih stavova kako dolazi do novih spoznaja, dokaza i informacija. Evolucija stavova.
Skupljač istine nije onaj tko samo tupi po svome unatoč dokazima koji mu ne idu u prilog, čak i ako sebe naziva sakupljačem istine. To se zove denialism.
Npr znamo da je pad sa 100m na beton vjerojatno štetan za zdravlje; ili da lupanje čekićem po koljenu nije baš previše zabavno.

Zato postoji povratni mehanizam koji korigira skupljeno znanje.
Npr Bayes


Quote:
Ma da super je njima to psihološko profiliranje. Meni na facebooku stalno stavljaju reklame za stvari koje ne samo da nikad ne bi kupila, nego mi je smiješno da nekom je palo na pamet da me to zanima. Uzeli par podataka - dob, spol i udri.
Neću ulazit u partikularne slučajeve niti anegdotalne primjere, ali podaci o tome što pretražujemo i koje stranice posjećujemo se sigurno spremaju u njihove baze podataka.
Pa na taj način funkcioniraju search engine-i. Moraju od nečega živjet, pa prodaju ono što imaju - informacije.

Naravno da ti serviraju razne stvari, da vide što te zanima. Ako ne klikćeš po tim reklamama, onda te to vjerojatno ne zanima.

Ionako nas čeka internet of things. Nema privatnosti osim ako se ne ide offline. I možda u neki podzemni bunker.


Quote:
Ma koji robovi, sam si prije napisao, sve će raditi strojevi. A ljudi samo troše resurse i zagađuju okoliš.
Pa to je moja poanta, te protuargument nekim "argumentima" koji se na temi spomiju u vezi kemova.


Quote:
Upravo tako, stvar je pristupa. Tema se nastavlja, kome ne sviđa, ne mora čitati. Da se ne nervira. Bolje raditi ono u čemu uživaš.
Pa da. Kao što je bilo već bilo navedeno:

Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ovdje će prolaziti sve osim kršenja zakona RH i pravil foruma.
Hm, sad mi je sve jasno.

Zahvaljujem na razjašnjavanju situacije.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 19:49   #2195
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ovdje će prolaziti sve osim kršenja zakona RH i pravil foruma.
To smo, nažalost, imali priliku vidjeti.

Quote:
Temu kreiraju svi koji na temi postaju, pa tako i ti
A i ovo.

Quote:
Ispravak: ljudi brane svoju "istinu" od tuđe koju smatraju ne-istinom. A nitko ne zna koja je prava
E upravo je ovo problematično.
Itekako se zna da je Zemlja sferoid, ali ti braniš nečije mišljenje da je Zemlja ravna - a takvo nešto može tvrditi samo idiot ili/i krajnja neznalica.

E sad ja tebe pitam: zašto ti dezinformiranje smatraš pravom na drukčije mišljenje?

Jebeš takvu alternativu.

Na Alternativi je logično raspravljati je li brzina svjetlosti konačna, je li moguće putovanje kroz vrijeme, može li sirova hrana liječiti - ali debilanama da gusti eter ispunjava prostor ili da je u Suncu kristalna kugla su debilane, a ne alternativa.

Koliko god alternativa bila alternativna, svejedno mora biti u skladu sa svijetom oko nas, a ne sa totalnim ludorijama.

Quote:
Upravo tako, stvar je pristupa. Tema se nastavlja, kome ne sviđa, ne mora čitati. Da se ne nervira. Bolje raditi ono u čemu uživaš.
Znači li to da zastupaš apsolutnu slobodu govora? Može li proći i govor mržnje - jer jebiga, ako Hans kaže da su Židovi niža bića koja treba pocmekati, neka ga Isak demantira?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 20:27   #2196

nalazite se na pdf-u alternativa, pa se i prilagodite tome. nitko vas ne tjera da čitate i pišete, ali ako već imate potrebu radite to pristojno i argumentirano. sve daljnje rasprave koje se ne tiču teme možete nastaviti na za to predviđenom mjestu.
hvala.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 21:04   #2197
Da, mnogi ovdje pišu, a da nemaju blage veze.
Neki dan nebo bilo lijepo i čisto bez chemova, danas ih je bilo nekoliko.
I sada to njima stvara konfuziju.
Dakle, nekim danima se prskaju chemovi.
Nekim ranima ne.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 02:43   #2198
Quote:
Da, mnogi ovdje pišu, a da nemaju blage veze.
Pa mogo bi prestat onda

Quote:
Neki dan nebo bilo lijepo i čisto bez chemova, danas ih je bilo nekoliko.
Jesi li išao gore i uzeo uzorke i testirao ih ili si tu teoriju izvuko iz svoje glavice jer to odgovara tvojem vjerovanju?

Quote:
I sada to njima stvara konfuziju.
Jedino tko je konfuzan si ti i slicni tebi koji vjeruju u pizdarije bez ikakvog dokaza. Evo, mozda ti se smanji konfuzija(iako znam da nece) nakon sta procitas(a znam da neces) izvjesce o contrailsima iz davne 1942 http://naca.central.cranfield.ac.uk/...a-wr-l-474.pdf ''If amount of moisture is great enough, the trail will be persistent and will not disappear until is finally blown away by the wind or dissipated by atmosferic turbulence'' Mora da su 1942 radili ljudi koji nemaju blage veze o ovome. E da su imali youtube onda, da se nauce pravu istinu..
danijel0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 05:59   #2199
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Neki dan nebo bilo lijepo i čisto bez chemova, danas ih je bilo nekoliko.
I sada to njima stvara konfuziju.
Dakle, nekim danima se prskaju chemovi.
Nekim ranima ne.
Jesi li i ti primijetio kao i još neki ovdje, da ih ipak ima puno manje otkad je Trump navodno objavio da će zaustaviti prskanje?
Mada se spominje prekid prskanja u Americi, ipak vjerujem da ako uopće prestane, da će to biti i na globalnoj razini.
Možda treba neko vrijeme da to profunkcionira svuda. Bar se nadam.

A možda on i nije u stanju da to doista do kraja provede u praksi.
Živi bili pa vidjeli.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 09:52   #2200
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Jesi li i ti primijetio kao i još neki ovdje, da ih ipak ima puno manje otkad je Trump navodno objavio da će zaustaviti prskanje?
Mada se spominje prekid prskanja u Americi, ipak vjerujem da ako uopće prestane, da će to biti i na globalnoj razini.
Možda treba neko vrijeme da to profunkcionira svuda. Bar se nadam.

A možda on i nije u stanju da to doista do kraja provede u praksi.
Živi bili pa vidjeli.
Nisam usporedno primjetio.
Ali vidio sam da nekim danima, a u zadnjih dana je u ZG baš super vrijeme i sunčano, da chemova uopće nema.
Možda se obistinjavaju Trumpova obečanja, što bi bila rijetkost u politici.
I ako je onda baš super.

Samo drugi je problem, vidiš sada nastaje konfuzija metabunkerima i neznalicama, što se događa.
Ionako nisu znali o čemu se radi, a koju muku tek sada muče, da shvate tu pojavnost, kužiš, gotovo nemoguće.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.