Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 21:20   #161
Quote:
Mr.Air kaže: Pogledaj post
a nadao sam se rijesenju ovog problema...
Biraj između čestog rušenja servera i nemogućnosti da pretražuješ postove.
Jack Van Ras is offline  
Old 19.09.2016., 21:24   #162
Znaci nista od pretrage svojih/tudih postova/otvorenih topika ka?
As Spadii is offline  
Old 21.10.2016., 15:33   #163
Ah, svako nešto kad i naiđem na forum nađem isto...
Čak ni pretraživanje Današnjih postova iz Brzih lnkova ne radi...
Nervira što nešto, kao, možeš kliknut, a ispadne prdac.
__________________
*Kad postoji volja, nađe se i način!*
Ferrari-Ficho is offline  
Old 20.01.2017., 14:01   #164
I ja se pridružujem žalbama.
Od životne mi je važnosti to sa postovima.
diorama is offline  
Old 24.01.2017., 02:16   #165
užas. to mi je glavna stvar, kad me ne bude po sto godina, pa naletim da vidim što je zadnje bilo.
__________________
X88
lezerni88 is offline  
Old 24.01.2017., 12:57   #166
U gornjem lijevom kutu (iznad poruke prvog korisnika na stranici) imate kućicu u kojoj piše Google prilagođeno pretraživanje i udri Miško... Nije pregledno kao standardno pretraživanje, ali pomogne bar malo.
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Old 28.01.2017., 20:08   #167
Dok kada ovo? Nemogu vidjeti ako mi je netko odgovorio na upit, a sada nemogu niti naći gdje sam pisala upit.
thecopycat is offline  
Old 29.01.2017., 04:57   #168
Quote:
thecopycat kaže: Pogledaj post
Dok kada ovo? Nemogu vidjeti ako mi je netko odgovorio na upit, a sada nemogu niti naći gdje sam pisala upit.
Složi u postavkama da se automatski pretplatiš na temu kad postaš u njoj.
Jack Van Ras is offline  
Old 31.01.2017., 20:27   #169
Ni godinu dana kasnije neki od vas ne posustaju s upitima . Daj skuzite da je "privremena" mjera tu za stalno, godinu dana nakon bi vam to trebalo bit jasno i prestanite zapitkivat.
Henryj is offline  
Old 01.02.2017., 21:26   #170
Isto i ponovno i opet upit vezan uz pretraživanje psotova, kako mojih tako i od ostalih forumaša.
I vidim da već rpeko godinu dana nije riješen problem. Nevjerojatno. Da li je itko od moderatora odgovorio na upite?
deatwin is offline  
Old 01.02.2017., 21:52   #171
Naravno da nije, mi smo tu da držimo forum živim, a za ostalo ko nas jebe.
Ne samo da ne možeš tražiti postove korisnika, nego nema ni rubrike "novi postovi".

Biće jebu ih s ddos napadima, a lihvare se uložiti koju kunicu za zaštitu...

Forum.hr-u predviđam još koju godinu života, najviše na osnovi stare slave.
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Old 01.02.2017., 21:54   #172
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Ni godinu dana kasnije neki od vas ne posustaju s upitima . Daj skuzite da je "privremena" mjera tu za stalno, godinu dana nakon bi vam to trebalo bit jasno i prestanite zapitkivat.
Jbg, da je netko imao trunku poštovanja prema korisnicima onda bi se to valjda udostojio i napisati, a ne da mi moramo "skužavati"
ovako je #kovasjebe pristup
__________________
Rutherford B. Hayes (11 March 1888).
lee_chan is offline  
Old 03.02.2017., 15:53   #173
Možda ovo nije dobra tema, ali imam jedno pitanje. Naime, kad god u zadnje vrijeme dođem na podforum "Sapunice", piše mi da je jedna tema (konkretno "Lo Imperdonable") ima novi post (vidi se datum).
Dokaz A: http://imgur.com/a/prrVx

I sad ja kliknem da vidim taj post i njega nema!
https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post62357933

Jel to do foruma ili?
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 04.02.2017., 01:52   #174
Kao prvo internet trażilice pamte i brisane postove, a kao drugo post je "obrisan" od strane moderacije foruma za oći nas korisnika, ali za njih post je nadalje vidljiv.

Kratko rećeno: modovi naprave za forumaśe post nevidljiv, ali nije potpuno nestao sa foruma.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 23.03.2017., 11:54   #175
Znaci ovo sa gledanjem svojih i tudjih postova mozemo zaboravit?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Old 23.03.2017., 15:47   #176
Što mislite o ovome?

Da se otvori "GoFundMe" kampanja za donacije (ne košta vas aposlutno ništa otvaranje ovoga) https://www.gofundme.com/ i na taj način se prikupe donacije od članova koji bi sigurno donirali (iznos po svojoj volji svatko pojedinačno - ako želi naravno, a vjerujem da bi dosta njih kojima treba tražilica doniralo) i veoma brzo bi se skupilo za poboljšanje servera (ili što je već potrebno?) za vraćanje tražilice.

Neka vas ne bude sram, mnoge puno uspješnije stranice i forumi su također imali GoFundMe kampanje koje su uvijek uspješno završile. Mislim da je veća sramota da osnovni dio foruma ne funkcionira, nego to da skupljate donacije. Ovo vas ne košta doslovno ništa da probate, a moglo bi biti uspješno i riješiti ovaj problem konačno.
Heavy is offline  
Old 23.03.2017., 15:50   #177
I da, samo da nadodam. Na GoFundMe se postavi konačni cilj skupljanja, u slučaju da se taj cilj ne ostvari, svima se vraćaju novci bez ikakvog troška. Znači ovo ne bi koštalo nikoga ništa, čak ni da se ne ostvari konačan iznos potreban za nadogradnju hardwera/softwarea koji bi omogućio pretraživanje. Razmislite o ovome prije nego šot oholo i bahato samo odmahnete rukom i odbacite ovaj prijedlog, ponavljam, ne košta nikoga ništa.
Heavy is offline  
Old 24.03.2017., 10:28   #178
Ti misliš da ovo netko od glavešina čita? LOL
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Old 28.04.2017., 04:26   #179
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Složi u postavkama da se automatski pretplatiš na temu kad postaš u njoj.
a kako se to može napravit?
Kosyna is offline  
Old 28.04.2017., 13:01   #180
gore lijevo, ispod "forum.hr" klikni na "opcije"
u control panelu pod settings & options klikni na "uredi opcije". otvara se stranica s postavkama.
u dijelu messaging & notification ima odjeljak Default Thread Subscription Mode. tu u Default Thread Subscription Mode promijeni iz do not subscribe u nešto što ti odgovara.

alternativa za automatsko pretplaćivanje je da se sama pretplatiš samo na ono što želiš pratiti: na vrhu teme, gore desno klikni na "tematski alati" pa odaberi "pretplati se na ovu temu".

nakon toga, kad dođeš na forum klikni na onaj "options" iz prve rečenice i dobiti ćeš prikaz svih pretplaćenih tema i podforuma. osobno sam si to spremila kao početnu stranicu foruma tako da odmah vidim ima li što novoga u temama koje pratim.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.