Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2016., 22:20   #1
forum pada po deset puta na dan

jeli ovo normalno?

i nije samo meni jer provjerim na www.isitdownrightnow.com i potvrdim to.
i to se dogodi uglavnom u sred debate kad napišem bibliju od odgovora i nemogu postat jer je forum pao.

tek sam nedavno postao aktivan na forumu i nemogu vjerovat da forum stalno pada.
2+2=3 is offline  
Old 23.04.2016., 16:11   #2
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
jeli ovo normalno?
da. to je ovdje normalno.
kao i mnoge druge neshvatljive stvari.

pomiri se s tim.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Old 24.04.2016., 01:01   #3
Ne znam jesam li u pravu.

Ugl, ako već niste zamijetili, ovaj forum je ogroman po broju tema, po broju postova, po broju korisnika.

Također, isključili su mogućnost pretrage postova.

Moja teorija je da im fali prostora na serveru i da zato svi ti problemi sa padanjem.
gigra is offline  
Old 24.04.2016., 14:21   #4
Meni je trebalo 10 minuta da postam nesto na topic nogometa . Tri puta forum ode u offline tokom postanja, nekako sam jedva uspio skrpat post
Henryj is offline  
Old 24.04.2016., 19:09   #5
Gdije pada??!
Stioned is offline  
Old 25.04.2016., 15:26   #6
također se žalim na ustroj foruma koji je nenormalno kompliciran i razbijen u stotine podforuma od kojih je većina NEAKTIVNA i jako slabo posjećena.
na primjer: kultura i zabava > televizija (koji je podjeljen u): serije, neprikazano US i UK, sapunice, neprikazano (ostale serije), reality tv, bigbrother 2016.
nelogična i komplicirana podjela pogotovo kad vidimo da su big brotheru dali VLASTITI podforum iako "reality TV" forum već postoji.
i sad nadalje, "big brother 2016" podforum je podjeljen na: jedan chat thread, jedan "tko vam je omiljeni stanar" thread, i SVAKI STANAR je dobio vlastiti thread!!!
ne treba ni naglasiti da je cijeli podforum slabo posjećen jer prvo dok ljudi nađu to sranje, i onda vide da nemogu slobodno pisat jer će im se postovi brisat i premještat da bi se uklopili u nelogičan i kompliciran ustroj foruma a ljudi nemaju živaca za takvo što.

nemožeš nešto napisat a da se ne pojavi kakav moderator s erekcijom i ne premjesti ti odgovor u "odgovarajuću" temu.
tako sam prije tjedan dana postao u "informatička tehnologija" > "internet" > "web" temu kako hrvatski regionalni youtube prikazuje srpske videose kao "recommendations"
pojavio se kakav neimeni moderator i odmah mi premjestio temu u chat thread i već više od tjedan dana nisam dobio odgovor jer je taj jebeni chat thread NEAKTIVAN, nema nikoga tu.
ne ide mi u glavu takvo control freakanje.
2+2=3 is offline  
Received Infraction
Old 25.04.2016., 15:33   #7
opet je pao forum!!!
upravo dok sam ovo pisao.

oće li tko od glavonja objasnit šta se događa?
jer ako će se ovo ponavljat da se odmah pozdravimo.
2+2=3 is offline  
Old 25.04.2016., 16:05   #8
OPET JE PAO!!!
2+2=3 is offline  
Old 25.04.2016., 16:07   #9
Yup. Forum.hr je u kurcu. I neće nikad postati ništa bolji nego što je sad.

Priviknite se. Get over it. Velik je internet
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 25.04.2016., 16:22   #10
Evo sve je rečeno, korisnici tko vas jebe...
Igor0 is offline  
Old 25.04.2016., 18:17   #11
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
također se žalim na ustroj foruma koji je nenormalno kompliciran i razbijen u stotine podforuma od kojih je većina NEAKTIVNA i jako slabo posjećena.
na primjer: kultura i zabava > televizija (koji je podjeljen u): serije, neprikazano US i UK, sapunice, neprikazano (ostale serije), reality tv, bigbrother 2016.
nelogična i komplicirana podjela pogotovo kad vidimo da su big brotheru dali VLASTITI podforum iako "reality TV" forum već postoji.
i sad nadalje, "big brother 2016" podforum je podjeljen na: jedan chat thread, jedan "tko vam je omiljeni stanar" thread, i SVAKI STANAR je dobio vlastiti thread!!!
ne treba ni naglasiti da je cijeli podforum slabo posjećen jer prvo dok ljudi nađu to sranje, i onda vide da nemogu slobodno pisat jer će im se postovi brisat i premještat da bi se uklopili u nelogičan i kompliciran ustroj foruma a ljudi nemaju živaca za takvo što.

nemožeš nešto napisat a da se ne pojavi kakav moderator s erekcijom i ne premjesti ti odgovor u "odgovarajuću" temu.
tako sam prije tjedan dana postao u "informatička tehnologija" > "internet" > "web" temu kako hrvatski regionalni youtube prikazuje srpske videose kao "recommendations"
pojavio se kakav neimeni moderator i odmah mi premjestio temu u chat thread i već više od tjedan dana nisam dobio odgovor jer je taj jebeni chat thread NEAKTIVAN, nema nikoga tu.
ne ide mi u glavu takvo control freakanje.
Slažem se.
Mene tako našli jebuckati na podforumu za mobitele.
Tamo imaš podjele na usporedba moba,android i sl, i tema za svaki mob.
Čovjek želi pronaći mob,ali znaš kako je uvijek se radi o usporedbi par mobitela,a kada shvatiš koji hoćeš i već si u razgovoru sa ljudima trebaš ići u temu koja je baš o tom mobu da pitaš pitanje vezana samo za njega.

Meni isto ponekad pada forum,a nekad treba par minuta da se očita.
Najgore što mi se dogodilo do sad je da je stranica iz čistog mira bacila error a baš završio pisati komentar.
Kada se konačno otvorila stranica opet,komentara nije bilo.
I što,piši opet,a ako je dulji tekst koje su šanse da sve opet isto napišeš...

Bilo je i dana kada nikako nije htjelo otvorit forum pa o po sat,dva..
blackdragons is offline  
Old 26.04.2016., 20:01   #12
također razlog za kaznu "trollanje"
postoji velika potreba da se definira šta je to točno trollanje jer vidim da svaki moderator taj razlog koristi da kazni nekoga čiji odgovor mu se ne sviđa često puta i na osobnoj razini.

evo primjer koji sam testirao:
na "kultura i zabava" -> "televizija" -> big brother", u "big brother chat" temu sam postao: "kako možete gledat taj izmet od showa" i dobio kaznu od 35 bodova za "trollanje"
što tehnički nije trollanje ali nije bitno, u priči je bitno da moderatori koriste "trollanje" za jako širok i nedefiniran spektar radnji i nerjetko ga iskorištavaju da bi namentuli cenzuru i samovolju.

u krajnjoj liniji izrazio sam mišljenje i ako je nekome zasmetao moj odgovor, bože moj demokracija dozvoljava izražavanje mišljenja a moje je mišljenje da je big brother izmet od emisije.
2+2=3 is offline  
Received Infraction
Old 26.04.2016., 20:07   #13
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
također razlog za kaznu "trollanje"
postoji velika potreba da se definira šta je to točno trollanje jer vidim da svaki moderator taj razlog koristi da kazni nekoga čiji odgovor mu se ne sviđa često puta i na osobnoj razini.

evo primjer koji sam testirao:
na "kultura i zabava" -> "televizija" -> big brother", u "big brother chat" temu sam postao: "kako možete gledat taj izmet od showa" i dobio kaznu od 35 bodova za "trollanje"
što tehnički nije trollanje ali nije bitno, u priči je bitno da moderatori koriste "trollanje" za jako širok i nedefiniran spektar radnji i nerjetko ga iskorištavaju da bi namentuli cenzuru i samovolju.

u krajnjoj liniji izrazio sam mišljenje i ako je nekome zasmetao moj odgovor, bože moj demokracija dozvoljava izražavanje mišljenja a moje je mišljenje da je big brother izmet od emisije.
Opet mogu reći da se u potpunosti slažem.
Do sada mi se dogodilo samo jednom,ali je i tada meni bilo upitno jer se radilo ako se sjećam o pitanjima o religiji vjerniku u temi o religiji.
blackdragons is offline  
Received Infraction
Old 26.04.2016., 20:22   #14
da se razumijemo, da sam ja moderator, sam bi sebe kaznio za onaj odgovor o big brotheru ali ne zbog "trollanja" nego zbog flameanja.
i to neku simboličnu kaznicu recimo 5 bodova čisto da razmislim sljedeći odgovor jer takvi odgovori mogu izazvati svađu pogotovo kod plitkih big brother fanova u njihovoj chat temi.
moderatori su lijeni, kad im se nešto ne sviđa samo će opizdit "trollanje" iako sam uvjeren da ih većina ne zna šta je to trollanje točno.
ne razmatraju kontekst u kojemu je netko dao odgovor i neće provjeriti "dosije" korisnika jer ako je netko sklon čestom kršenju pravila onda se može očekivati da je to napisao namjerno da izazove svađu, ali ako je netko čiste prošlosti kao što sam to ja, onda bih smirio situaciju nekom simboličnom kaznom.
ali ne, moderatori tu ne smiravaju situaciju već je sami rasplamsavaju svojom lijenošću, neznanjem i pristranošću.
2+2=3 is offline  
Old 28.04.2016., 19:03   #15
2+2=3, član si foruma od 2011. i koliko vidim još nisi upoznat s pravilima ovoga foruma.
Ajde fino na sam vrh foruma, pročitaj pravila da ne bi završio u trajnom banu ako ih ovako nastaviš kršiti kako ti dođe.

Za sve ostale, ako mislite razglabati o moderatauri imate PŽK. Razglabanje širom foruma se kažnjava.
Ovo zatvaram.
Dyma is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.