Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2016., 14:52   #1
Moguće je povećanje PM boxa?

Kao u naslovu.
Da li je moguće povećanje PM boxa makar npr i platnim sms-om?

Usprkos redovnom brisanju skoro mi je pun a imam dosta PM koje ne bih htjeo brisati pa zato pitam.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 15:12   #2
povećanje inboxa nije moguće. no imaš na dnu stranice s porukama opciju spremanja poruka u tri formata.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 21:47   #3
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
povećanje inboxa nije moguće. no imaš na dnu stranice s porukama opciju spremanja poruka u tri formata.
Thx

A możeś istumaćiti meni "nemladiću" koji se ne zna toliko na PC kao mladji:

Razumijem da idem dolje na: "Odabrane poruke: spremi u folder"?

Kada izaberem poruke, kojim formatom je nabolje da ih upiśem/zapamtim, da ostanu śto slićnije kao śto izgledaju u PM tu na forumu?

Razumijem isto da te poruke istim spremim na svoj PC a ne na forum?

Btw znam da se modovima może povećati PM box
Może se i forumaśima ali kużim da je vlasnik odlućio za tu kolićinu
Ali ok to nije ovdje tema, tako da me ovo zadnje ne interesira kao obićnom forumaśu ovdje.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 21:54   #4
na dnu, ovo



pa isprobaj sve tri opcije i vidi koja ti najbolje odgovara.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 02:20   #5
Hvala. To sam naśao prije pa sam pitao koji je bolji od njih da bude slićniji obliku na forumu.
Ali isto dobra ideja da sam isprobam sva tri formata, pa da vidim koji mi bolje paśe
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:57.