Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 22:33   #281
Nisu prosle godine prodali 3.2 miliona auta tek tako.

Podcjenjujes ih a precjenjujes Opel, ne zaboravi da Opel uopce nije imao pozitivno poslovanje u 2000-im godinama.

natipkano na tipkalu
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 22:36   #282
Kako mozes uopce ocekivat pozitivno poslovanje kad on izvan europe uopce ne postoji kao opel...

Poslano via dvogrli karburator
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:06   #283
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 19:28   #284
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 19:35   #285
Vremenom mi Insignia postaje sve bolja. Samo interijer mi nikako ne sjeda, ne znam zašto, ali izgleda mi jeftino.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:22   #286
Zbog piano black plastike, jednostavno u ne premium markama to izgleda jeftino.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 10:41   #287
Izgleda jeftino i meni.
Najvjerojatnije zato što je taj dizajn doživio premijeru u Astri. A to uvijek ostavlja malo lošiji dojam.
Bolji je efekt kad se iz više klase neki dizajnerski smjer "prenese" u nižu klasu.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 10:51   #288
Čini mi se jako plitki (po visini) gepek u karavanki?
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:25   #289
Opet limuzina ima premalo mjesta za glavu na zadnjem sicu.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:28   #290
Evo da i obrazložim svoj odgovor.
1. Ova plastika u gornjem lijevom kutu izgleda kao da je netko nabacio.
2. Previše tipki na volanu, a uz to mi sam dizajn nikako ne upada, posebno kromirani trokutasti dio u dnu.
3. Očajno rješena granica između ekrana i otvora ventilacije. Nikakvog ruba, još samo fali da kroz ekran puše.
4. Jeftina plastika na prijelazu armaturne ploče i središnje konzole.
Uz to, od kraja vrata se proteže ona linija kao u Passatu B6. Nije baš nešto maštovito, ono, 13 godina prošlo, a samo je dizajnerski detalj, ne služi ničemu.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:35   #291
Ona plastika je HUD tako da je tamo sa razlogom.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 18:53   #292
1. Pa do je HUD. Ne znam kako bi ti da izgleda kada tako izgleda i kod svih ostalih
2. Tvoje subjektivno misljenje pa necu komentirat
3. Pa to je i bila svrha, da nema ruba. Si cuo kada za frameless display?
4. Tqj dio sa suvozaceve i gornje stranje je mekana, gumirana plastika. Tvrdi je jedino ovaj mali dio unutra s vozaceve strane. Meni vise smeta sto je sredisnji tunel od jbn tvrde plastike, kao da ga nisu mogli tapecirat malo. I nema ni u dodatnoj opremi gepek na struju za limuzinu, jbt u 2017.
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 19:23   #293
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Opet limuzina ima premalo mjesta za glavu na zadnjem sicu.
Nije mi jasno zakaj proizvođači općenito, ne samo Opel kao u ovom sliučaju ne snize sjedeću površinu stražnje klupe 2-3 cm i oslobode dodatni prostor za glave, kaj je to takav problem?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 19:52   #294
Nit mi smrdi nit mi mirisi, volan mi je odvratan isto kao i na astri. isprobat cu ju uzivo pa cu onda bit pametniji
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:24   #295
Quote:
!!MEDO!! kaže: Pogledaj post
1. Pa do je HUD. Ne znam kako bi ti da izgleda kada tako izgleda i kod svih ostalih
2. Tvoje subjektivno misljenje pa necu komentirat
3. Pa to je i bila svrha, da nema ruba. Si cuo kada za frameless display?
4. Tqj dio sa suvozaceve i gornje stranje je mekana, gumirana plastika. Tvrdi je jedino ovaj mali dio unutra s vozaceve strane. Meni vise smeta sto je sredisnji tunel od jbn tvrde plastike, kao da ga nisu mogli tapecirat malo. I nema ni u dodatnoj opremi gepek na struju za limuzinu, jbt u 2017.
1. Znam što je to. I stojim opet da izgleda kao komad plastike koji je nabačen tu, ko da nije iz tog auta. Evo pogledaj kako je to skladno napravljeno u Talismanu.



3. Ne slaže se s ostatkom. Pazi, vanjski rubovi ventilacije imaju okvir, unutarnje strane nemaju, izgleda ko da fali.
4. I označio sam stranu prema unutra. Stavio bih strelicu da sam mislio na ono izvana. Gumirana plastika je dobro rješenje po meni.

Quote:
sony xperia u kaže: Pogledaj post
Nit mi smrdi nit mi mirisi, volan mi je odvratan isto kao i na astri. isprobat cu ju uzivo pa cu onda bit pametniji
Ne kužim što me odbija kod volana da mi je tako ružan. Možda premali središnji dio i preveliki kromirani dio ispod njega. Neskladno?
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:33   #296
HUD kod talismana nije istog principa rada tako da može biti drugačije napravljen. Kod talismana projektira sliku na komad plastike, dok kod insignije direktno na vjetrobransko staklo.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:42   #297
Hvala na informaciji

Al eto, nikako da mi sjedne nova Insignia unutra. Jedino što mi se sviđa su sjedala, ostalo mi je sve tako tako. Vjerojatno je ono što je frenchman rekao, takav dizajn doživio je premijeru u Astri.
__________________
Što Bog dade i sreća junačka (ban Jelačić)
explorer 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 23:45   #298
Meni interijer nije nešto, takav mi interijer više paše u Astri nego u Insigniji. Isto mi je tako sa Fiestom i Focusom.
Kao da fali nešto nešto da zaokruži dizajn, moguće je da zato što nema kromiranu horizontalnu letvu što ide ispod kao u Astri.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:24   #299
Dečki, nemojte zaboraviti da je to Peugeot a ne Audi...kakva mu je cijena, takva mu je i unutrašnjost...
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:49   #300
Taj je još pravi Opel. Kad je ona napravljena još nije bilo niti riječi o preuzimanju od strane PSA

Uz to, to će mi vjerovatno biti zadnji Opel koji ću kupiti jednog dana

Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:33.