Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2016., 12:03   #41
Svaka roba ima svog kupca tako ce i Ignis naci svoje kupce s obzirom na cijenu koja ce biti ako su najavili na suzukijevoj facebook page stranici da ce biti novi bestbuy onda ne sumnjam u postenu cijenu
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:17   #42
Quote:
doomi kaže: Pogledaj post
Svaka roba ima svog kupca tako ce i Ignis naci svoje kupce s obzirom na cijenu koja ce biti ako su najavili na suzukijevoj facebook page stranici da ce biti novi bestbuy onda ne sumnjam u postenu cijenu
Svaki lonac ima svoj poklopac; svaka ptica svome jatu leti...ako pogledamo rekordnu prodaju Celeria i Balena mozemo ocekivati slicnu i za Ignisa. Suzuki je ipak low cost brand od Japanaca, a silom se cjenovno zele pozicionirati medju skuplje svjetske proizvodjace koji su cesto i jeftiniji!
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:21   #43
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Koliko, baš me zanima
odi na drzavni zavod za statistiku i pogledaj stope inflacije od 2009 kada se ako se ne varam stari ignis prestao prodavati do danas. onda pogledaj stopu pdva danas i sada kao i trosarine. prevedeno 90 tada ti je debelo preko 100 sada
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:49   #44
Simpa autic al zadnji kraj mu je ajme ko i Celeriu koji je opcenito gadan...
Bice mi zanimljiv budu li cijene ko sadasnjem Swiftu, ne Balenu

Sent from my SM-A500F using Tapatalk
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 12:57   #45
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Svaki lonac ima svoj poklopac; svaka ptica svome jatu leti...ako pogledamo rekordnu prodaju Celeria i Balena mozemo ocekivati slicnu i za Ignisa. Suzuki je ipak low cost brand od Japanaca, a silom se cjenovno zele pozicionirati medju skuplje svjetske proizvodjace koji su cesto i jeftiniji!
Ja nisam baš pesimističan ko ti mislim da će Ignis više naći kupaca nego Baleno i Celerio jer takav tip vozila je sada popularan...Suzuki se kod nas dobro prodaje s obzirom kad se pogleda razdoblje kad nije bilo nove Vitare(2010-2013 nije ih bilo u top 18 po prodaji a sada su 7/8 po prodaji u Hrv. ko davne 2008 godine kad su SX4 i Swift bili popularni)mislim da se vračaju tamo di im je mjesto(bolje da proizvode male modele nego Kizashi) ipak su oni najeftiniji japanski predstvanik na našem tržištu i proširenjem ponude vozila nude kupcima slične tipove vozila a opet je svaki model različit na neki način.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:26   #46
Quote:
doomi kaže: Pogledaj post
Ja nisam baš pesimističan ko ti mislim da će Ignis više naći kupaca nego Baleno i Celerio jer takav tip vozila je sada popularan...Suzuki se kod nas dobro prodaje s obzirom kad se pogleda razdoblje kad nije bilo nove Vitare(2010-2013 nije ih bilo u top 18 po prodaji a sada su 7/8 po prodaji u Hrv. ko davne 2008 godine kad su SX4 i Swift bili popularni)mislim da se vračaju tamo di im je mjesto(bolje da proizvode male modele nego Kizashi) ipak su oni najeftiniji japanski predstvanik na našem tržištu i proširenjem ponude vozila nude kupcima slične tipove vozila a opet je svaki model različit na neki način.
o Suzukiju se ponovno prica od 2015 zbog Vitare i tu su pogodili - izgledom, samim autom (prakticnost) i cijenom. Svaka cast. Sve drugo je flop pa i redesign S-crossa. da nije dosla vitara i ovo malo zastupnika bi propalo.
swift se koliko toliko drzi godinama ali ne mozes cijeli brand basirat na jednom modelu. pa je dosla vitara kao uspjeh. i prodaje se sada kao nekad prvi sx4. kada i ona postane isfurana kao sto je i prvi sx4 postao opet ce doci problemi...auto marka mora imati kontinuirane uspjehe, modele i prodaju kao druge marke a ne na valove kao suzuki.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:38   #47
Oni su najavili svake godine po 2 modela će izbacivat(sx4 s cross mi se čini da se puno bolje prodaje poslije redizajna barem ih viđam po cestama) sljedeče što slijedi je novi swift nadam se da će premijera biti u ženevi a moguće da će i neki koncept izbacit a zadnji koncepti vozila su bili skoro 90 posto isti kao i službeno predstavljena nova vozila.Po meni Suzukiju možda fali neki pick-up na bazi Vitare i nasljednik Grand Vitare.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 15:13   #48
Quote:
doomi kaže: Pogledaj post
Oni su najavili svake godine po 2 modela će izbacivat(sx4 s cross mi se čini da se puno bolje prodaje poslije redizajna barem ih viđam po cestama) sljedeče što slijedi je novi swift nadam se da će premijera biti u ženevi a moguće da će i neki koncept izbacit a zadnji koncepti vozila su bili skoro 90 posto isti kao i službeno predstavljena nova vozila.Po meni Suzukiju možda fali neki pick-up na bazi Vitare i nasljednik Grand Vitare.
cuj Vitara se prodaje jer lijepo izgleda i cjenovno je povoljnija od konkurencije.

Baleno se ne prodaje jer je u startu oko soma EURa skuplji od konkurencije u startu.

Swift je na zalasku; S-cross mozda nesto i uspije ali...ne ide mu bas iako je za obitelj cak i bolji izbor od Vitare.

Celeria niti nema u salonima.

Za Ignis - zivi bili pa vidjeli....
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 18:36   #49
Quote:
jurrica kaže: Pogledaj post
Koliko, baš me zanima
Cca 120 000. Ako gledas 2001. kada se prosli Ignis krenuo prodavat.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 22:17   #50
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Cca 120 000. Ako gledas 2001. kada se prosli Ignis krenuo prodavat.
da; no prestao je taj 2008me; pa ako je 2008me bio 90 tisuca kn racunaj od tada. nemrem sada sa mobitela ali bi tih 90 soma iz 2008me bilo oko 108 soma sada.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2016., 18:28   #51
NOVI IGNIS
U Italiji osnovna verzija: https://www.autoscout24.hr/Details.a...000000&asrc=st
U Nizozemskoj osnovna verzija: https://www.autoscout24.hr/Details.a...000000&asrc=st
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 12:10   #52
Ovima iz suzukija fakat fali kadra iz primijenjene umjetnosti.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 14:29   #53
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Ovima iz suzukija fakat fali kadra iz primijenjene umjetnosti.
cuj o ukusima se ne raspravlja. meni je autic recimo OK. nije neki ljubav na prvi pogleda ali mu nis ne fali - i biti ce jako praktican.
no, posto sam ziher da ce suzuki zeznuti cijenu kao i uvijek do sada, prodaja nece ici - jer ces za iste pare moci kupiti npr fabiju koja je ipak univerzalniji pa cak i obiteljski auto a opet dovoljno mala i prakticna za grad.

tak da barem kod nas ne vidim neki uspjeh ignisa. on mora biti dirt cheap kao i svi u toj klasi.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 13:19   #54
86000 kn pocetna verzija. Osim ako se nesto ne promjeni zbog novih trosarin...
-CP- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 14:30   #55
Puno previše. Mislim da ce se slabo prodavati.
__________________
Nothing brings people together more than a mutual hatred.
taedium_vitae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 14:48   #56
Quote:
taedium_vitae kaže: Pogledaj post
Puno previše. Mislim da ce se slabo prodavati.
Pa vidis kako se Baleno prodaje za 98000 kuna; kada svi drugi dodju 92000-93000.

Suzuki se zaigrao na krilima uspjeha Vitare - i misle da su sada ulovili Boga za bradu pa da mogu pumpat cijene autima; How yes no....kada Vitara ludnica splasne, a pocela je, biti ce opet dileri 2 dana do zatvaranja i bankrota.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:21   #57
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa vidis kako se Baleno prodaje za 98000 kuna; kada svi drugi dodju 92000-93000.

Suzuki se zaigrao na krilima uspjeha Vitare - i misle da su sada ulovili Boga za bradu pa da mogu pumpat cijene autima; How yes no....kada Vitara ludnica splasne, a pocela je, biti ce opet dileri 2 dana do zatvaranja i bankrota.
Bojim se da ce se tako zaigrati i s novim Swiftom ove godine, da ce koštati dosta više nego trenutni.
__________________
Nothing brings people together more than a mutual hatred.
taedium_vitae is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:48   #58
Quote:
taedium_vitae kaže: Pogledaj post
Bojim se da ce se tako zaigrati i s novim Swiftom ove godine, da ce koštati dosta više nego trenutni.
Ima onaj film - Plesala je jedno ljeto.

Tako i Suzuki; umjesto da se makne sa margina auto-moto svijeta u Europi on radi na tome da plese jedno ljeto (Vitara).
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 22:41   #59
Suzuki Ignis od 78.309kn 1.2 90ks pocetna oprema rucna klima cd radio s usbom i bluetooth prednji podizaci na struju...u salonima za cca 10ak dana.
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 12:37   #60
Quote:
doomi kaže: Pogledaj post
Suzuki Ignis od 78.309kn 1.2 90ks pocetna oprema rucna klima cd radio s usbom i bluetooth prednji podizaci na struju...u salonima za cca 10ak dana.
Čini se dosta fer cijena, ali samo zbog štedljivog i jakog motora, jer inače dobiješ fabiju sa istom opremom za te pare ali 1.0 3 cilindra motorom.
Treba vidjeti uživo taj Ignis.
djurak84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:52.