Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 23:15   #21
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
niti za njih piše itko s IQom većim od 20, što ovaj tekst koji izgleda kao da ga je pisala osoba s mentalnom retardacijom i potvrđuje.
slažem se
broc is offline  
Old 10.02.2017., 23:21   #22
Je je super su sigurne
http://automobili.dnevnik.hr/novosti...ska-magistrala

Evo pa si procitaj (imas tam odmah nastavak za drugi dio).
Drnda17 is offline  
Old 10.02.2017., 23:25   #23
Quote:
Drnda17 kaže: Pogledaj post
Je je super su sigurne
http://automobili.dnevnik.hr/novosti...ska-magistrala

Evo pa si procitaj (imas tam odmah nastavak za drugi dio).
" Prilikom izračuna stupnja sigurnosti u obzir se uzimaju tri varijable, sljetanje s ceste, frontalni, odnosno bočni sudar." Dalje ne moram čitati.

Koga takve stvar brinu, trebao bi putovati nekim sredstvom javnog prijevoza.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 10.02.2017., 23:29   #24
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Koliko se ovaj lik izasrao do sada, to ni jedna rijeka ne opere.

No, šteta je što ne bilježimo sve Marušićeve genijalnosti pa je možda krajnje vrijeme da počnem(o). Ako slučajno postoji već tema o prometnom stručnjaku Marušiću, neka moredator spoji

http://www.dnevno.hr/vijesti/komenta...aspelo-998682/
Izasrao ili ispišao, nije bitno! Čovjek svaki članak na Index-u uredno naplati. Cilj je naplatiti članak. Uvijek vrti 3-4 teze i uzima pinkicu
jagobero is offline  
Old 10.02.2017., 23:32   #25
Ne bih uopće komentirao ljevičarske ispade na ovoj temi, ljevičari su poznati po svojoj tolerantnosti i pristojnosti (btw, tko uopće s IQ-om preko 90 čita ikakve portale, od dnevno do index-a? - i zašto smo zaboravili drugi važan kriterij, a to je promil?). Znam da ni večernji nije za one s IQ-om preko 90, ali zanimljivi su mi stavovi profesora doktora docenta magistra emeritusa Marušića:

http://www.vecernji.hr/svijet/zeljko...ustavu-1111483

Dakle, krivci za poginule su oni koji nisu uveli vinjete. Ja bih se nadovezao pa bih napisao da su krivci Daimler i Benz...
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 10.02.2017., 23:38   #26
Sonata podmukao si i pokvaren. Prozivati nekoga da je bio pijan i da je zato poginuo i k tome bez dokaza je pokvareno do srzi. A ostatak vrijedanja necu niti komentirati.
Drnda17 is offline  
Old 10.02.2017., 23:43   #27
Quote:
Drnda17 kaže: Pogledaj post
Sonata podmukao si i pokvaren. Prozivati nekoga da je bio pijan i da je zato poginuo i k tome bez dokaza je pokvareno do srzi. A ostatak vrijedanja necu niti komentirati.

Možeš li mi pojasniti ovu izjavu, ne razumijem je ni iz daleka. Ako kojim slučajem misliš na "moje promile", onda pročitaj još jednom - referiram se na one koji tvrde da dnevno.hr ne čita nitko s IQ-om iznad 90, a ja samo dodajem još jedan kriterij za čitanje dnevno.hr (i većine drugih portala), a to su promili. Osobno, i dnevno i index (kao dva ekstrema desno-lijevo) čitam samo kad sam pijan.

O vozačici nisam napisao ni riječ. Ponešto sam napisao o prometnom "stručnjaku" Marušiću.

Hvala na razumijevanju.

A sad mi pojasni koga sam prozavo da je poginuo zato što je bio pijan?
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 10.02.2017., 23:52   #28
Logikom "prometnog stručnjaka" za ovu nesreću kriv je referent koji je izdao građevinsku dozvolu za kuću:

http://www.24sata.hr/news/poginula-d...ucanima-485626
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 10.02.2017., 23:57   #29
https://www.forum.hr/showthread.php?t=960905
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Old 10.02.2017., 23:57   #30
U kontekstu u kojem je tema ispada da prozivas vozacicu da je bila pijana. Jbg. Opet kazem zkj je tu bitno tko kaj cita, to je glupi off topic. Cijeli taj tvoj gornji tekst sam onda krivo protumacio i moje isprike na tome (i na reportu jer sam se odmah nadrkao pa sam ti stisnu jedan. Moj bed, haha platim pivu). Al da na linku gore je jedan od bisera doticnog strucnjaka. Idem iskopat jos neke da malo vratimo temu na pravi put i da je razveselimo sa hrpom gluposcu i "savjetima" od gospodina.
Drnda17 is offline  
Old 10.02.2017., 23:59   #31
Ma joj prijatelju, pokrenuo si jet-fuel temu, zapalit će se svi sa svih strana, i još te ni ne kuže kaj im govoriš. Ali da, kratko i jasno, Marušić je van politike jedna od top 3 najretardiranije javne osobe koje malo malo iskaču sa nekakvim biserima. Trebalo bi napraviti amandman na neki dio Ustava da mu se doživotno zabrani javno istupanje u bilo kakvim medijima pod prijetnjom Golog otoka.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 11.02.2017., 00:00   #32
Alo Drnda, daj se oddrndaj i shvati da se nije opće lovio za nesreću nego je napisao da trebaš bit ili malouman ili pijan da bi čitao navedene medije, portale itd.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Old 11.02.2017., 00:06   #33
Quote:
Drnda17 kaže: Pogledaj post
U kontekstu u kojem je tema ispada da prozivas vozacicu da je bila pijana. Jbg. Opet kazem zkj je tu bitno tko kaj cita, to je glupi off topic. Cijeli taj tvoj gornji tekst sam onda krivo protumacio i moje isprike na tome (i na reportu jer sam se odmah nadrkao pa sam ti stisnu jedan. Moj bed, haha platim pivu). Al da na linku gore je jedan od bisera doticnog strucnjaka. Idem iskopat jos neke da malo vratimo temu na pravi put i da je razveselimo sa hrpom gluposcu i "savjetima" od gospodina.
Nema beda. Jbg, cijela prva stranica topica svodi se na pljuvanje po dnevnom, čitateljima dnevnog i bolesno retardiranog autora s dnevnog koji se usudio prozvati Marušića idiotom. OK, krimen mu je što je uvrijedio idiote, osobe koje nisu krive za svoje stanje, a Marušić je kriv za svoje stanje. Kao kad netko kaže mesiću da je cigan - uvrijedio je cigane

Ne znam zašto nitko nije citirao tekst ili dio teksta s dnevnog i napisao "to i to je netočno". Razumni ljudi tako postupaju kad imaju kakvu kritiku.

A objašnjenje koje je Marušić dao je kao i sva njegova dosadašnja objašnjenja koja su na razini - za nesreću je kriva saudijska arabija jer da ona ne prodaje naftu, gorivo bi bilo puno skuplje pa se nesretnik koji je nastradao ne bi bio vozio autom nego biciklom.

Kriv je, dakle, Rijad.


Ili kanada:

https://www.youtube.com/watch?v=bOR38552MJA
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything

Zadnje uređivanje sonata-LPG : 11.02.2017. at 00:27.
sonata-LPG is offline  
Old 11.02.2017., 00:08   #34
Head. Skuzio sam i ispricao sam se. Evo ovim putem jos jednom.

Bdw kaze strucnjak za motore od 1000ccm

Trebalo bi što prije progresivno povećati davanja na takve dvokotače, jer su ekstremno opasni za nedovoljno iskusne i staložene vozače..."

Znaci ak si neko kupi hiljadarku i ubije se treba dignuti davanja svima. Takva mu je filozofija i za aute, ak netko pogine u autu od 110ks treba dignuti svima davanja drzavi tko vozi vise od 100ks jer nije bitno jel znas voziti ili ne nego koliko ti auto ima konja i sto ce ti toliko
Drnda17 is offline  
Old 11.02.2017., 00:16   #35
Kaze dr.
KAKO ŠTEDITI S BENZINCEM

* treba krenuti u prvom stupnju
* već nakon desetak metara treba prešaltati u drugi stupanj i pritisnuti gas "do daske"
* kod otprilike 2000/min treba prebaciti u treći stupanj i ponovno "gas do daske". Postupak se ponavlja i u višim stupnjevima
* treba voziti sa što manjim okretajima, u što većem stupnju i sa što pritisnutijom papučicom gasa
* uz uspon je bolje ići u višem stupnju s većim pritiskom gasa, nego turirati u nižem.

dr. Željko Marušić
Drnda17 is offline  
Old 11.02.2017., 00:43   #36
Ajde drzite se teme, a ne novina, religija...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Old 11.02.2017., 00:50   #37
Marušić je stručan otprilike kao onaj aleksandar nešto razlika je samo u količini testesorona odnosno kose.....
Inače to mi je malo veći egotrip kada neko napravi svoju rubriku tipa osoba X preporučuje to i to
gaff_ is offline  
Old 11.02.2017., 02:06   #38
Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
netko tko u tekstu članka u drugoj rečenici bilo koga naziva idiotom je retardiran, tu ćemo se valjda složit.
Pa nećemo se složiti jer Marušić je stvarno idiot. Nema veze u kojoj je rečenici teksta Marušić nazvan idiotom jer Marušić je doista idiot. Mogao je komotno staviti da je Marušić idiot u svakoj rečenici teksta, jer je naime Marušić potpuni idiot. Dodatnu težinu i opravdanost nazivanja Marušića idiotom možeš naći u tekstu da si ga cijelog pročitao, nemoj biti idiot kao Marušić pa pročitaj tekst. Idiot Marušić svakako tekst ne bi pročitao pa ga čak niti nazivati idiotom u svakoj rečenici teksta nije nimalo suvišno. Dapače Marušić je toliki idiot da bi u slučaju tužbe za uvredu jer ga je (Marušića) netko nazvao idiotom što Marušić i je vjerojatno optužio loše stanje poljoprivrednih kultura u Burkini Faso. Zaključak dolazi sam od sebe, Marušić je jednostavno - idiot. To da je Marušić idiot je zasnovano na faktima! Potpuno je neupitno da je Marušić idiot stoga nema smisla ljutiti se na takav iznimno vjerodostojan opis idiota Marušića. Mislim da je čak i sam Marušić svjestan da je idiot. Pa čak i da sam piše tekst o idiotu Marušiću vjerojatno bi sam za sebe napisao da je idiot što idiot Marušić i je.
Brain32 is offline  
Old 11.02.2017., 02:40   #39
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Ja bih se nadovezao pa bih napisao da su krivci Daimler i Benz...

E nećeš razbojniče . Svjesno manipuliraš širokim narodnim masama ?
A, ne ? A zasto onda Laurin & Klement ne ponesu dio svog tereta ?



Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Old 11.02.2017., 08:35   #40
Meni je fascinantno, u ovom slučaju, puno više mogućnost logičnog zaključivanja NOVINARA nego STRUČNJAKA. Kakve zone izlijetanja, nije ovo F1 pista? E pa novinarčiću, u ovom kontekstu zona izlijetanja je strana na koju vozilo izlijeće, kad izleti. Miljama daleko od F1 i njihovih zona izlijetanja, koje su projektirane i imaju svrhu.



Ok, i Marušić se posro malo, ako je križ tamo 300 godina, ali se taj križ može i "zaštititi", da ne bude pogibeljan
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.