Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2008., 18:59   #61
šefica marketinga EPH
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:01   #62
Ma sramota!!Otkaz po kratkom postupku
despina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:02   #63
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
šefica marketinga EPH
to je wrussova fuksa? ja sam mislila da je butković oženjen za šefcu marketinga eph?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:04   #64
pa šta se pitanje nije odnosilo na butkovića?
za wrussa nemam pojma

EDIT: da, mislim da je pustinjska lisica mislio da butković i dotična ionako uređuju novinu...
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:05   #65
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
pa šta se pitanje nije odnosilo na butkovića?
za wrussa nemam pojma
jesam ti rekla da misli na butkovića
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:08   #66
pa mislim da je koka krivo shvatila onaj post.. dakle ne radi se o wrussovoj fuksi uopće
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:13   #67
ispričavam se.
ponijelo me valjda ono "ružni alkoholičar", pogotovo ako znamo da je wruss pijan skrivio prometnu nesreću koju su onda pokušavali zataškati, pa se o njoj malo gdje pisalo. al kaj ja znam
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:26   #68
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
da je tako, zar bi se dogodilo objavljivanje sretnog slijetanja rona browna i citiranje njegovih izjava? zar bi gallu "pobjegla" recenzija đibonijevog koncerta prije nego se dogodio?
ovo za rona browna je stvarno bilo objavljeno?
tog se ne sjecam...

znam da je butkovic razveden, al nemam pojma tko je nova fuksa (ta fakat ima dobar zeludac ), pa ak moze netko napisati...
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:45   #69
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ovo za rona browna je stvarno bilo objavljeno?
tog se ne sjecam...
kako ne, to je stara stvar večernji list napisao kako je dotični sletio, kako su ga dočekali... i citirao browna kako "ova misija daje signal za sljedeću fazu američkih odnosa prema bosni i hrvatskoj: gospodarski i trgovinski razvoj".
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:11   #70
Detektivska priča:

- koliko je vjerojatno da N.N., koji je kao slučajno (!?) došao do Butkovićevog broja moba, odluči iz čista mira čovjeku kojeg ne poznaje poslati novogodišnju čestitku (nepotpisanu)?
- koliko je vjerojatno da bi Butković na takvu čestitku ne samo odgovorio, nego i sačuvao broj moba (pod kojim imenom?) u svom adresaru više od mjesec dana?
- koliko je vjerojatno da bi Butković zabunom - umjesto na Sanaderov, upit o najavi intervjua poslao na NN-ov broj? Ili da je upit poslao na Sanaderov broj, ali se on nekim čudnim "putevima Božjim" pojavio na ekranu NN-ovog mobitela?
- koliko je vjerojatno da bi dečko od 23 god, kad je dobio upit za intervju i, kasnije, pitanja na mail, a navodno čitavo vrijeme misleći da se radi o šali, sjeo za stol, dao si (bogme popriličnog) truda i išao najozbiljnijim tonom, rječnikom i formulacijama odgovarati na sva ta silna pitanja? Zar ne bi bilo puno logičnije, kad je već o "šali" riječ, da se išao zekat i na sve odgovarao kratkim, zajebantskim stilom?
- koliko je vjerojatno da je Butković, eto, imao takav peh da naleti baš na tako "talentiranog" 23-godišnjaka koji ne samo da je tako ozbiljno shvatio šalu i toliko se potrudio, nego i da ima toliko političkog znanja i poznavanja specifičnog "govora političara", da je mogao napisati sasvim suvisle odgovore na postavljena pitanja, koje je bilo moguće bez ikakve sumnje prihvatiti kao premijerove?

Ukratko: neprekidan niz nevjerojatnih ili vrlo malo vjerojatnih događaja "na istom mjestu u isto vrijeme", a da bi bilo moguće!

U cijeloj priči "oštećen" je prvenstveno Butković, donekle "Jutarnji"...Netko ga je "čekao", i "dočekao". Tko, zašto...? Mislim da saznati nećemo...
__________________
Danas nema Drugoga kao izrabljivača koji nas tjera na rad i iskorištava. Danas sami sebe samovoljno izrabljujemo i pritom vjerujemo da se ostvarujemo. Danas se ostvarujemo na smrt. Optimiziramo se na smrt. U tom kontekstu nikakav otpor ni pobuna, nikakva revolucija nisu mogući.
Byung-Chul Han - filozof, kulturni teoretičar
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:18   #71
nije tehnologija za režimske novinare (a puno tipaka na mobitelu, pa ti mejlovi, tko će ih sve popamtit....)

ili

peglanje stvari kako to rade političari i režimski ljudi, izmisli 23-godišnjaka, odnosno 'upao netko' u elektronsku komunikaciju (a zapisi GSM operatora, ISP logovi ....)




e-Hrvatska moja.... jašu te nepismeni...
__________________
bl@go onom tko r@no poloodi ...
loodi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:23   #72
to, Spranja, napokon prava pitanja
I dodatak: A sta kazete za premijera kojega moze tako savrseno odglumiti 23-godisnjak? Ajmo njega slat okolo, garant bolje izgleda, a vrlo je vjerojatno i da mu je engleski bolji
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:49   #73
Quote:
huncut kaže: Pogledaj post
to, Spranja, napokon prava pitanja
I dodatak: A sta kazete za premijera kojega moze tako savrseno odglumiti 23-godisnjak? Ajmo njega slat okolo, garant bolje izgleda, a vrlo je vjerojatno i da mu je engleski bolji
Mene upravo to u cijeloj ovoj priči mori.. Ako 23-godišnjak može "skinuti" Sanadera.. mislim, eto školskog primjera nultog govora..
__________________
I consider a typing mistake an error of creation (G.G.M.)
Ariston is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:54   #74
Jesam ja jedini koji vidi sličnost?

http://www.nacional.hr/repository/im...6ca1_large.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/8078/jokernx7.jpg

http://img529.imageshack.us/img529/5...nnywisegi1.jpg
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 20:59   #75
Quote:
miss l on the road kaže: Pogledaj post
šefica marketinga EPH

pa ta mu je bivša odavno
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 21:02   #76
Quote:
Ariston kaže: Pogledaj post
Mene upravo to u cijeloj ovoj priči mori.. Ako 23-godišnjak može "skinuti" Sanadera.. mislim, eto školskog primjera nultog govora..
Odličan komentar. Danas zaista svatko može biti premijer. Govori to dosta i o premijerstvu, a i o novinarstvu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 21:11   #77
Slažem se, Špranja!

Meni je vjerojatnije da se Butković gadno zamjerio nekom svom 'kolegi' novinaru, pa se ovaj odlučio osvetiti, podvalio mu intervju i napravio od njega najveću budalu ikad.
__________________
Zagreb Daily Photo
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 21:14   #78
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
Etički gledano-u pravu si,ali s profesionalnog gledišta-Butković je postupio kao retardiran čovjek,kao nekakav idiot naspram najlošijeg novinara nekog "Fokusa" ili "arene".

pa jutarnje_govno je na razini fekala a eto kome treba da si pokvari jutro a time i dan neka i dalje kupuje fekalni jutarnji. A ovog konja butkovića se ne isplati čitat. Njegove i kolumne onog idiota pavičića subotom su nešto najgluplje i najiritantnije što si možeš priuštiti
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 21:15   #79
meni je i dalje cijela ta priča prepuna rupa i nelogičnosti
zašto butković nije nazvao sanadera nijednom, ako su si toliko dobri da si čestitaju nove godine i oslovljava ga s 'dragi ivo', nego je cijelo vrijeme komunicirao s njim putem sms-a i maila?
i zašto cvili kak mu se mehun nije javljao tri dana pa je nazvao mačeka, ako si je već toliko dobar s ivom?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 21:20   #80
pa kaže priča da je prob'o dva puta pa mu se ivo nije javljao (na broj od zg_23, jel ) pa onda više nije htio smetat čovjeka za vrijeme ručka pa mu je poslao sms. i pritom mu ni najmanje nije bilo čudno što premijer odgovara malo s jednog malo s drugog broja (kad je zg_23 nestalo kredita na mobu, jel ). ima ivo mobitela ko satova
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.