Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 23:12   #301
Lucero



Edith Gonzales



Elizabeth Gutierrez



Maite Perroni

iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 23:42   #302
ljudi pa ovdje nema rasprave, jedna jedina Barbara Mori!
jjellena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 23:52   #303
Meni je Lucero ljepša.
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:02   #304
lijepa je i Lucero, ali Barbara ima sve, i puno je fatalnija, premocna
jjellena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:11   #305
Ukusi se razlikuju. Lucero je meni ljepša, ima najljepši osmjeh koji sam vidjela, tijelo, glas. Nemojmo zaboraviti za 2 mjeseca će imati 41 godinu.
A i puno je simpatičnija. Ovu Barbaru nismo vidjeli od Rubi.
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:23   #306
silvia navaro







Lucero







ovo su mi dvije najljepše i najbolje meksičke glumice ikad!
Frankenstein. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:35   #307
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
silvia navaro







Lucero







ovo su mi dvije najljepše i najbolje meksičke glumice ikad!
Slažem se s tobom
Meni isto.
Gluma, izgled - imaju sve
Sad će se sigurno javiti Nata, ona ih isto obožava.
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:37   #308
Lucero je divna, ali ova silvia je tako bezveze, s onom facom i onim cudnim obrazima, ima muski oblik glave
jjellena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:46   #309
Aaaa, ima nas još
Slažem se sa Frankenstein
Meni su također to 2. najbolje i najljepše meksičke glumice
U biti, to sam već napisao u prvom postu, al' nije naodmet ni ponovit
Baš mi je drago da ih je netko spomenio.



Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 00:55   #310
meni Silvia lici na konja a Lucero me osvojila davno sa pismon mi destino eres tu...govorin o fizickome izgledu...prekrasna je ali ima nesto sta me nervira u nje i zato nemogu gledat serije di ona glumi
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 01:00   #311
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom
Meni isto.
Gluma, izgled - imaju sve
Sad će se sigurno javiti Nata, ona ih isto obožava.
haahhahaah, naravno da će se javiti Nata..hahaha,samo malo kasnim,,hahaha...još sam šokirana radi onih događaja u temi Lucero, znaš na šta mislim?? hahaa.

i sad bih stavila milion i za jednu i onda još milion za drugu i ne bi mi bilo dosta!
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 01:09   #312
Quote:
Analia Rivera kaže: Pogledaj post
meni Silvia lici na konja a Lucero me osvojila davno sa pismon mi destino eres tu...govorin o fizickome izgledu...prekrasna je ali ima nesto sta me nervira u nje i zato nemogu gledat serije di ona glumi
Ja tebe ne kužim. Kakve ti ukuse imaš.
Obožavaš Gaby koja uopće ne lići na sebe.
Silvia je jedna jako lijepa žena, a Lucero je vrlo simpatična. Zaviri malo na njihove teme pa pročitaj.
A kao glumice skidam im kapu do poda.
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 01:14   #313
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Ja tebe ne kužim. Kakve ti ukuse imaš.
Obožavaš Gaby koja uopće ne lići na sebe.
Silvia je jedna jako lijepa žena, a Lucero je vrlo simpatična. Zaviri malo na njihove teme pa pročitaj.
A kao glumice skidam im kapu do poda.
Potpis naravno za sve, dobro i ja volim Gaby, ali ne može se po ljepoti usporediti ni sa Silvom, a kamoli Lucero! Gaby je meni više slatka i draga, a nije mi sad nekakav sex simbol!

A ovo podebljano, nemoj ih radije pozivati pred oltare naših diva, ne želim da nam kvare temu svojim komentarima! Ono je oltar pred kojim se mi klanjamo našim božicama ljepote, karizmatičnosti i talenta, tako da mi je draže da ne dolaze oni koji misle neutemeljeno pljuvati po njima!
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 01:22   #314
@Paloma Negra da ne bude nesporazuma ja volin Gaby onakvu kakva je bila u La usurpadori Lucero mi je pre lipa ali ima nesto zlocesto u ocima i nemogu gledat seriju u kojoj je ona ali ponavljan,pre lipa mi je....Silvia mi ima odvratan nos,bas mi ko konj izgleda ali ima lipe oci...kad bi morala birat Gaby mi je najlipsa,Lucero mi ima najozbiljnije crte lica a Silvia ni jednoj ni drugoj nije ni do kolina...al to je samo moje misljenje
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 14:20   #315
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
wendy je meni preprepredivna u faci, al brate mili, patuljak je. uvijek je bila za glavu ipo niža od svih u sortiju, a još u onim platformama ogromnim vječito. šteta baš, jer je stvarno prekrasna, oke ima
Da wendy je dosta niska to sam primjetila,mislim da je spod 160cm,ali danna garcia je 1.53 pa je opet zgodna.A i djeluje jako mlado,ne mogu vjerovati da će u 8 mjesecu napuniti 25 godina,a ana brenda ima tek 23Ana brenda mi djeluje puno starije od nje,wendy još može glumiti srednjoškolke.
Što se tiče lucero žena je predivna,samo što mi je kad nju vidim stalno ona slika iz MEPSA,zašto su je morali onako unakaziti,strašno,to tako ne volim u sapunicama
tina1404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 21:27   #316
meni je genesis rodriguez predivan:


i ruska glumica elena korikova (glumila je u bednaya nastya, što smo mi preveli anastazija):

[SLIKA OBRISANA]

Zadnje uređivanje Mermaid Syren : 14.06.2010. at 22:10.
Mermaid Syren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:35   #317
Sjećam se te Ananstazije, lijepa je, kao i Lucero i Silvia i Maite i Karina Mora. Njih četiri su mi najdraže i najljepše glumice iz telenovela ikad!
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 10:55   #318
iako mi je genesis rodriguez najljepša latino glumica, i ove su mi predivne:

barbara mori (iako me užasno podsjeća na megan fox, a tu ženu ne volim ni najmanje -.-)


i dana garcia:
Mermaid Syren is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 11:26   #319
Barbara Mori, zenska jednostavno grmi

I Silvia Navarro
__________________
Big dreams, Good music and Expensive taste
telenovelas queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 12:03   #320
Quote:
Mermaid Syren kaže: Pogledaj post
meni je genesis rodriguez predivan:


i ruska glumica elena korikova (glumila je u bednaya nastya, što smo mi preveli anastazija):

[SLIKA OBRISANA]
Joj... za Elenu Korikovu se definitivno slažem, jednostavno mi je prekrasna. Obožavala sam gledati Anastasiju. Svaki drugi komentar je za nju suvišan. Potom Lucero, zatim ona prelijepa plavuša Rodrigova sestra Daniela iz Opijeni ljubavlju - ne znam joj pravo ime - i, naravno, Barbara iz Odavde do vječnosti. Sve su mi .
Bosanka 100% is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.