Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2012., 01:51   #41
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
ne nego samo nisi trebao nepotrebno drobit u vezi nadalovog ždrijeba. i još izmišljaš.
Ma što izmišljam?

Nepotrebno drobit?
Komentirao sam svačiji ždrijeb, za Nadalov se ispostavilo da je najlakši, jer jest činjenično najlakši, što sam ublaženo i napisao. Usputno i ublaženo upravo da ne bi ovo nastalo.
Ali, opet je nastalo.
I to zato jer ti misliš da imaš pravo kategorizirati koga hoćeš, davati svoj sud koji nije temeljen na činjenici (objašnjenje Fedove pobjede nad Noletom u RG-u, nipodoštavanje WTF-a, vrijeđanje Noleta zbog medicala....), a istovremeno si uzimaš pravo da se ljutiš ako netko nešto usputno iskomentira oko Nadala što je bazirano na činjenici.

Melzer>>>Haas
To je činjenica, sorry.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 02:06   #42
a nitko > ljubicic

nisi još obajsnio logiku po kojoj je feđin teži nego nadalov. al ni ne moraš, dobro poznata mi je ta logika.
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 02:20   #43
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
a nitko > ljubicic

nisi još obajsnio logiku po kojoj je feđin teži nego nadalov. al ni ne moraš, dobro poznata mi je ta logika.
Karlović>Ljubičić koji je AO trebao otkazati zbog prinove u familiji

Za daljnji tijek turnira - Verdasco/Tomić/Dolgo ili Isner na sporom hardu?
Del Potro ili Berdych?
Federer (Nadalu) ili Nadal (Federeru)?

Ali, NE RADI se o Federeru i Nadalu. U nijednom trenutku nisam samo njih dvojicu usporedio.
Uspoređivao sam četvoricu najboljih gdje su Fed i Rafa napisani jedan ispod drugog, gdje sam napisao da je i Fedu lako (unatoč jačim imenima, gledano po matchupu, IMO, nema težak ždrijeb), a ti si iz toga izvukao zaključak da se ja isključivo referiram na Federera i Nadala, što je insinuacija i potpuno netočno. Nadal, bez obzira na Federera, ima cakewalk.

Cijenio bih da dođeš i kažeš kako Nadal nema lagan ždrijeb i to potkrijepiš, ali me nervira zašto odmah ide usporedba s Fedovim kad istoga nisam posebno apostrofirao.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 02:28   #44
isusova majko nemoj više molim te

sad po novom feđo igra i protiv melzera i protiv karlovica
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 02:32   #45
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
isusova majko nemoj više molim te

sad po novom feđo igra i protiv melzera i protiv karlovica
Govorimo o sveukupnim imenima u ždrijebu, zašto sam onda spomenuo i Verdasca, Tomića, Dolga? Kao što sam spomenuo četiri kvalifikanta.

Ali, ne sumnjam da ti takve stvari s kojima možeš insinuirati i petljati dobro dođu.

Degenu.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 14.01.2012., 02:49   #46
Zadnje upozorenje diječki, bez grubih rijeci molio bih. Hvala.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 02:54   #47
nisam zadovoljan, trebao je taj mamlaz puno prije dobit karton

ali pravda je ipak dostižna
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 02:56   #48
Može li i Allen dobiti onda opomenu jer me ovdje indirektno naziva debilom?

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...5&postcount=30

BTW - ovo moje nije bilo negativno, već je iz dragosti, iz zezancije, da je negativno, drukčije bih složio, o da.

Ali, slažem se, red je da se završi ova rasprava u kojoj se tvrdi da su Haas, Ljubo ili Berdych zajebaniji od Dolgopolova, Karlovića/Melzera ili Del Potra.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 02:57   #49
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
nisam zadovoljan, trebao je taj mamlaz puno prije dobit karton

ali pravda je ipak dostižna
Ovaj karton je nula bodova.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 06:15   #50
DYP dobije karton jer pokušava pojasnit svoj stav, AI prođe lišo jer mu je glava u guzici.

Nice
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 10:49   #51
dyp i ai, o čemu vi raspravljate, naprosto vas je milina čitati :klap:
Rogerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 11:47   #52
ovo je biser foruma AI nije rekao nijedan argument, samo govori dypu da izmišlja. AI bi bio dobar vođa hrvatske oporbe
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 11:54   #53
raspored za ponedjeljak
stevo 61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 12:32   #54
teren 18 je nas
prvo medina a poslije nje bandera,ljubo-lacko,petra-chang
mislim da nema kamere na tome terenu
__________________
Ne slusaj cajke, jer time pljuješ na milijune grobova odvažnih
i viteških Hrvata, koji dadoše svoje živote, da bi Hrvatska živjela. Ja u svome srcu nosim duboko poštivanje na njih.
tin_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 12:51   #55
Ne znam, kako meni izgleda Rafa i Fed bi trebali (gotovo) sigurno doći do finala bez naročitih stresova - naravno, ukoliko budu zdravi.
Rafa je na zadnjim slamovima dosta dizelaški kretao ali bi postepeno podizao formu i dostizao peak u polufinalu i ako bude tako onda je favorit.
Ukoliko, međutim, Fedjo dobije polufinale, u finalu će imati dobru šansu za uzeti slam.

Gornja polovina je zahtjevnija. Raonić je opasna mina i baš me interesiralo gdje će završiti. Noletu sigurno nije drago što je kod njega. Ipak, igra se na 3 seta.
Tips je pokazao na USO i WTF da zna igrati protiv Noleta tako da ako prođe Ferera, biće opasan (sad je samopouzdaniji).

Marej je najgore prošao.

Biće interesantno gledati Raonića i Rodika, dva servera, premda mi je Raonić favorit. Gledao sam djeliće finala protiv Tipse i dečko je opasan. Kad neko tako dugo tako sjajno servira, to isfrustrira protivnika. Plus moćan forhend.

Pitanje je i kakav Delpo će se ukazati.

Biće interesantno.
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 13:34   #56
Tennis.com predviđanja za Ozi Open.

http://m.tennis.com/26279/show/4114e...7u3n24epcd8fr6

"If nothing else, Raonic, with his missile serve, is likely going to become the “guy who no one wants to face” of 2012"
luckyhappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 14:51   #57
Novak i Rafa danas na Kids Tennis Day u Melburnu


Cool is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 15:07   #58
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
ovo je biser foruma AI nije rekao nijedan argument, samo govori dypu da izmišlja. AI bi bio dobar vođa hrvatske oporbe
kakvi jebeni argumenti koji je on to valjani argument dao?

pitao sam ga na koju foru kvalifikant-haas-ljubicic može bit slabiji ždrijeb nego kvalifikant-beck-karlovic. konkretan odgovor nisam dobio, samo čisto mazanje očiju sa što više riječi.


jel trebam pojasnit što su sve haas i ljubicici osvojili? koji su igrači svijeta bili? koga su sve pobjeđivali? trebam isto učinit za becka i dr ivu? hoće li to onda bit argumenti?

pa iskreno, mislio sam da to znate i da ne moram pojašnjavat




s kim se ja raspravljam, evo za mene
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 15:35   #59
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
kakvi jebeni argumenti koji je on to valjani argument dao?

pitao sam ga na koju foru kvalifikant-haas-ljubicic može bit slabiji ždrijeb nego kvalifikant-beck-karlovic. konkretan odgovor nisam dobio, samo čisto mazanje očiju sa što više riječi.


jel trebam pojasnit što su sve haas i ljubicici osvojili? koji su igrači svijeta bili? koga su sve pobjeđivali? trebam isto učinit za becka i dr ivu? hoće li to onda bit argumenti?

pa iskreno, mislio sam da to znate i da ne moram pojašnjavat


s kim se ja raspravljam, evo za mene

a melzer je qurac od ovce pa ga ne vrijedi ni spominjat? aj ne seri. čovjek se trudi argumentirati i na kraju ispada da on baljezga a ti si uvijek u pravu

al realno ni jedan o njih ne može dobit fedala, melzer jedini može koliko toliko zaprijetit ostalo je već za penziju il nema potrebne kvalitete
stevo 61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 15:38   #60
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
kakvi jebeni argumenti koji je on to valjani argument dao?

pitao sam ga na koju foru kvalifikant-haas-ljubicic može bit slabiji ždrijeb nego kvalifikant-beck-karlovic. konkretan odgovor nisam dobio, samo čisto mazanje očiju sa što više riječi.


jel trebam pojasnit što su sve haas i ljubicici osvojili? koji su igrači svijeta bili? koga su sve pobjeđivali? trebam isto učinit za becka i dr ivu? hoće li to onda bit argumenti?

pa iskreno, mislio sam da to znate i da ne moram pojašnjavat




s kim se ja raspravljam, evo za mene
o jebote pa ti si bio prvi koji je zastupao tezu da nije važno što je tko osvojio prije, da se gleda trenutna forma. pa su rodik i ljubo bili redovito slabiji ždrijeb od dolgopolova i sličnih, a sad odjednom to nešto znači. pa haas nije odigro ozbiljan meč godinu dana jbt.
evo sad samo pogledo, prošle godine ima točno 1 (riječima: JEDNU) pobjedu nad top 30 igračima, i to je dobio pČelu u Beču krajem 10og mjeseca. Daj nemoj pričat gluposti
Ljubo zadnji turnir igro 31.10.
Nakon jebačkog RG ima čak 3 (riječima: TRI) pobjede nad top 30 igračima, i to sve odreda bombe, Munjaru u W, i još Ljodru i Florijana Majera. Ne znaš koji je veća prijetnja.

S druge strane doktor se taman oporavio od ozljeda i pred kraj godine počeo tuć onu djecu po ćelindžerima sam tak, taman bi lijepo u Melbourneu trebo bit u lijepoj formi. Jebo te Beck
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.