Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2016., 09:13   #61
Kakva spika? Jedino što određuje koliko će netko biti privlačan ženskoj na duge staze je činjenica kakve EMOCIJE on pobuđuje u njoj. U prvom redu je u pitanju kakav je u seksu, a nakon toga je u pitanju njegovo općenito ponašanje koje nije dosadno već joj konstantno masira emotivni sistem na pravi način. To su bitne stvari, a nakon toga ide sve ono ostalo o čemu se raspreda a vrlo malo je bitno u globalu.

Zadnje uređivanje coldplug : 21.06.2016. at 09:28.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 21:14   #62
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno pičkasta metoda kojom si sam sebe od muškarca pretvorio u ovisno biće koje stoji na milost i nemilost žene, zaista nezavidna pozicija i ne vjerujem da ti djeluje pozitivno na potenciju...
Nije ni čudo što muškarci sa ovakvim pogledom ne uljeću ženama...

Gle, ti si muškarac jebote, ti djeluješ na okolinu, ti uljećeš curama, ti impresioniraš, ti joj vrijeme provedeno stobom činiš zabavnim i ugodnim, ti joj manipuliraš željama i osjećajima, ti činiš da te želi i vlaži se na tebe, ti si jebeno MUŠKO..
Ubio si muškarca u sebi rečenicom da žene biraju.. stavio si sebe u ulogu tetkice, kako žene biraju ako ti imaš moć da ju impresioniraš i svidiš joj se...? Naravno ukoliko joj nisi privlačan zaboravi, ali ako znaš što radiš možeš fizički na prvu jedva prolaziti ali ćeš ju uspjeti zbariti..Moraš joj uletjeti i započeti razgovor da vidiš kako diše, kakva je osoba, da li ona tebe uopće privlači, na što trza itd...

Zbog tog tetkastog razmišljanja momci danas obično vise po teretanama ulažući u vanjski izled a zaborave da se žene ne pale na tvoja prsa ili kurac već na ono što svojom izvedbom izazoveš u njoj, žene pali cijeli paket nisu površne kao mi muškarci.. A taj inicijalni kontakt očima ti je samo znak da ti u startu daje zeleno svijetlo da pokažeš što znaš..
Zgodni dečki istina imaju u startu prednost kod djevojaka, ali ako nema ništa u glavi to se istopi dok kažeš keks, proglasit će te redikulom i smijat će ti se u facu čim namiriše da si nesigurna pičkica a ne muško..

Impresionirana sam, ovaj post me oduševio...jako oduševio.
Bellarossie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 21:41   #63
Ja sam pickica koja ne pobudjuje nikakve emocije osim ruganja. Lose je to sto ne jebem nis, a dobro je to sto...err, nema dobrog...

Nikad nisam znao uzeti to sto zelim i biti dominantan. Uvijek sam isao na 50:50. Uvijek bi zena prva iskazala interes, pa ako sam bio napaljen, nesto bi se tu dogodilo. Kad sam sam ulijetao, uglavnom sam kupio odjebe, a pokusao sam od smekerskog do seljackog uleta, sve. U biti, obicno onda kad bih bio u skorz drugom filmu, razmisljao o nekom problemu citajuci novine u bircu, bi mi neka zenskica prisla. Bez da sam je uopce uocio prije toga. A kad god sam krenuo snimati sadrzaj birtije, sve do jednoj nisam bio interesantan. I dan danas mi zene ulijecu, ali uglavnom je to onlajn i ili su one stvarno svakakve ili jako daleko, pa se ne bih ni stigao napaliti i inicirati mojih 50%.

Radical, ne znam s kim si se prepirao na drugoj temi, ali donekle je bio u pravu. Nisu svi ljudi isti i nema jednog pristupa koji je najbolji. Tebe mozda sluzi dobro jer ti pase na samu tvoju pojavu i dojam kod zena, odnosno uskladjen ti je nastup sa fizickim izgledom, ali nemoj mi reci da neki sonjo nikad nece seviti zato sto je sonjo. Postoji odredjen tip zena koje se pale bas na takve. Naravno, nece posevit 90% planete, ali valjda tu i tamo hoce. Da on krene s nekom dominacija spikom osjetilo bi se da je to gluma jer nema backup. Ne mozes tako samo kroz svoju prizmu gledati na stvari. Prihvati da nisu svi isti.

Meni je recimo jedna djevojka rekla, taman prije seksa, da voli folk glazbu. I ja fino upalio winamp, odabrao folk radio, i pustio. Ona je komentirala da nije bas na to mislila, i oboje smo mislili svasta jedno o drugome dok sam je tucao, i slusali njemacke popevke u pozadini. Meni je tek kad je otisla sinulo sto je ona htjela cuti, pa sam se poceo smijati. A tko zna sto je ona ispricala frendicama i kakvu sam reputaciju zaradio.

Zadnje uređivanje Bebi Zombi : 30.06.2016. at 21:56.
Bebi Zombi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2019., 12:01   #64
mozes pitati bliske osobe, prijateljice.
VedranSmith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.