Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 02:42   #6601
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Pa da. Ajde kad te netko odjebe zbog bolje od tebe ili zamijeni boljom, ali jebote, kad te odjebe zbog neke šupljače. Užas.
s druge strane, nisam bas od puno osoba cuo da su rekli da su zamijenjeni boljim

ego je kurva.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.07.2016., 02:46   #6602
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
s druge strane, nisam bas od puno osoba cuo da su rekli da su zamijenjeni boljim

ego je kurva.
Ni ja puno forumaša koji bi priznali da ne dejtaju savršene. Kurva, indeed.
ex anais is offline  
Old 24.07.2016., 02:56   #6603
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ni ja puno forumaša koji bi priznali da ne dejtaju savršene. Kurva, indeed.
cuj, savrsenstvo je po definiciji nesto cemu se samo moze teziti.

a ljudi vjerojatno (nadam se) dejtaju one koji su im u tome trenu privlacni.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.07.2016., 03:33   #6604
Uz dužno poštovanje savršenstvu, savršenstvo je dosadno.

Zamisli dejtat SAVRŠENU osobu SAVRŠENOG svega. Ew.

Daj malo autentičnosti, nečeg.
Alexa is offline  
Old 24.07.2016., 03:35   #6605
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, savrsenstvo je po definiciji nesto cemu se samo moze teziti.
Zamislila sam Kena. Koji sad spava jer, bjuti slip, teretana u šest i pravljenje frizure. Da bude savršen.

Quote:
a ljudi vjerojatno (nadam se) dejtaju one koji su im u tome trenu privlacni.
Ma daj?
ex anais is offline  
Old 24.07.2016., 03:38   #6606
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ni ja puno forumaša koji bi priznali da ne dejtaju savršene. Kurva, indeed.
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Uz dužno poštovanje savršenstvu, savršenstvo je dosadno.

Zamisli dejtat SAVRŠENU osobu SAVRŠENOG svega. Ew.

Daj malo autentičnosti, nečeg.
Upravo ovo kaj Alexa kaze - dejtamo osobe koje nas usrecuju, sa svim svojim prednostima i manama. Pristajati na ista manje bilo bi zalosno.

Znas onu: "Cesto me pitaju sto vidim u njoj/njemu."
- Sve ono sto vi ne vidite.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 24.07.2016., 03:40   #6607
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Uz dužno poštovanje savršenstvu, savršenstvo je dosadno.

Zamisli dejtat SAVRŠENU osobu SAVRŠENOG svega. Ew.

Daj malo autentičnosti, nečeg.
i to sam htio napisati, ali bolje je ovako.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.07.2016., 03:40   #6608
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Upravo ovo kaj Alexa kaze - dejtamo osobe koje nas usrecuju, sa svim svojim prednostima i manama. Pristajati na ista manje bilo bi zalosno.

Znas onu: "Cesto me pitaju sto vidim u njoj/njemu."
- Sve ono sto vi ne vidite.
Ali, ja sam bila ironična.
To je bio hint na nerealne ljesovske opise partnera.
ex anais is offline  
Old 24.07.2016., 03:42   #6609
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ali, ja sam bila ironična.
To je bio hint na nerealne ljesovske opise partnera.
ljesovci nerealni?


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 24.07.2016., 08:16   #6610
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Same here. Osim gej dijela. Mrzim i uvijek sam mrzila tu predvidljivost i sterilnost komunikacije i posljedičnih dejtova s tih portala. I znanje o paralelkama. Jer i ti paralelno tipkaš i zapravo ti je posve svejedno. Nije riječ o glupim ljudima, s takvima ne tipkaš, ali nema iskre, nema onog svrdlajućeg "a što ako", nema uzbuđenja kad vidiš novu poruku. Nikad mi to nije pošlo za rukom, da budem uzbuđena zbog tipkanja, na nekom sajtu tipa okc-a. Zato se i ne zadržim nikad tamo.
Ali obožavam tipkanje. Kad ima smisla. Kad ima "ono nešto". A to je tako rijetko. I onda se uplašiš da će i to završiti bezveze i besmisleno.
Ovo je onda valjda(možda) odgovor na neka(dašnja) moja pitanja Ja to nisam nikad radio. Nije mi to bio cilj. Uglavnom, znalo se na nekim portalima možda i dogoditi da se javiš na par profila s nekom uvodnom porukom, ali na 5 poruka budu 4 neodgovorene Javljanje na više"dobrih" profila je bilo potaknuto predugim trajanjem kada se javljaš na jedan po jedan, a svako malo te netko izignorira Onda bolje potrošiti dva-tri dana da bi pokrenuo neku komunikaciju, nego 2-3 tjedna
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 01.08.2016., 14:58   #6611
Tuesday - 10:09pm
Belj mutavi. ​

hahaha. bogme sam se dobro sad nasmijao. imaš originalnu pozdravnu poruku. kao kaj me gledaš, a ništa ne pišeš... sad ću te opet malo gledat --> novi visitor

Wednesday - 12:01pm
da, većina samo gleda, ne javljaju se. sad, je li to zato što im nisam zgodna, simpatična ili sam im prestara ili oboje! što ti misliš?

Wednesday - 5:03pm
možda su voajeri. vole samo gledati . neki se ne prepoznaju u traženim kriterijima. a možda su u šumi, kak se kaže...

Wednesday - 7:23pm
A mozda si i ti voajer...ono, doma imas neku ruznu, glomaznu muskaracu, koja je jos i gadura ponasanjem i prekenjava se...a tu pases oci.​

Wednesday - 9:19pm
hehe koja konstrukcija. rastavljen sam. svi ljudi u sebi imaju bar malo crte voajerizma, makar iz znatiželje. kad si vidjela da sam ti gledao profil, išla si gledati tko je taj lik kaj mi gleda profil...pretpostavljam da tu ima tipova koji su u nekom obliku veze ali ipak imaju app pristup...

Svi su u nekom obliku veze, osim mene. Takodjer su svi osim mene beskicmenjaci, kurvari i sl...kao i zene.​

Wednesday - 10:02pm
hehe. a svi osim tebe kažeš? kaj si anketu radila? ja sam friški ovdje. možda sam naivan ali uvijek idem s pretpostavkom da ljudi imaju iskrene namjere dok se ne pokaže suprotno. tak ako netko napiše da traži veze pretpostavljam da nije već u nekoj (ili više)

Thursday - 8:49pm
kaj smo gotovi sa pričom?

Thursday - 11:16pm
A o cemu bi ti pricao? Rekao si da samo gledas i da ne ispunjavas kriterije.​

Friday - 12:01am
hehe. nisam u niti jednom trenutku rekao to za sebe, ali nema veze. nisam se registrirao da bi samo gledao. jednostavnije je izaći na ulicu i blejati. pokušavam ostvariti nekakav kvalitetan kontakt i eventualnu vezu. ovaj portal je jedan od mogućih načina

Pa nisi mi se prvi ni javio i ne vidim bas neki trud od tebe. Vise si djelovao kao da si tu letimicno.
Muski opcenito zenu na neki nacin opominju kad im nista ne odgovori...a ja sam se prva javila nekima koji mi nisu nikad nista odgovorili i ne samo ovim putem i na ovoj stranici. Ja sam zena i nije u biti na meni da se oko ikoga trudim. Zasto bih ja, ako oko mene nece.

Friday - 8:52am
ok. mislim da smo otišli u totalno krivom smjeru. želim ti sve najbolje. cya

Friday - 1:55pm
ok, odsad mi napamet neće pasti ikome se prva javiti, a neću ni odgovoriti na poruke. ionako nemate "muda" išta napraviti, samo se prekenjavate, nalukavate i svaljujete krivnju na ŽENE. pa da vidimo kako će onda "komunikacija" teći!
don't see ya!

Friday - 2:39pm
jao pa ti djeluješ da si ljuta na cijeli svijet. ja te ne poznajem ni ti mene, a ušli smo u teške teme. iskreno fućka mi se živo kakvi su ostali muškarci ovdje na portalu. vjerovatno ima iskrenih i neiskrenih, romantičara i ''lovaca na šubare''. ne znam kakvu sliku si ti stekla o meni, ali ja ne želim nikakvu sliku konstruirati o tebi na osnovu ovih par poruka. probaj pročitati od početka našu konverzaciju, razmisli...ne znam, osjećam se etiketiran ničim izazvan. ako ne misliš s nitkome komunicirati koji je smisao prisutnosti na portalu.. želim ti ugodan vikend. ja gibam u planine.

cya (you never know...)

Friday - 3:10pm
sad tek ne želim s tobom komunicirati. "s nitkome"...koja li ti je to konstrukcija riječi? gdje si ti išao u školu! jao!

Friday - 4:08pm
hehe. a možemo raditi gramatičke analize riječi i rečenica. npr. oboje cijelo vrijeme pišemo malim slovima. ''koja li ti je to'' konstrukcija ne zvuči baš naj-naj. ali to je sve meni retardirano, ismijavati nekoga kako je napisao poruku na chatu. majku mu, pa ljudi pišu tipfelere non stop, čak i u poslovnoj komunikaciji, a kamoli ovako. samo za info, na mojem poslovnom potpisu stoji mag.ing. ja se ne želim s tobom prepucavati, niti ti pametovati, ali mislim da se trebaš sagledati mirnog uma i uvidjeti da na ovakav način nećeš nikoga upoznati. stav ''svi su muškarci kurviši'' te neće dovesti nikamo. ima čak neka teorija da negativno razmišljanje privlači negativne stvari. suzdržan sam oko toga, ali ima nešto u tome...stvarno i iskreno želim ti sve najbolje

Friday - 5:13pm
Mozes ti imati tri doktorata, al si glup, polupismen i mlakonja...kao i gad i kurvar, kao i svi muski.
Over & out.

Friday - 6:15pm
Hehe. OK. Sretno s ovakvom ''kulturnom'' komunikacijom.

lp
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Old 01.08.2016., 17:29   #6612
Ta je sva nabrijana!
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Old 01.08.2016., 17:38   #6613
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
Tuesday - 10:09pm
Belj mutavi. ​

hahaha. bogme sam se dobro sad nasmijao. imaš originalnu pozdravnu poruku. kao kaj me gledaš, a ništa ne pišeš... sad ću te opet malo gledat --> novi visitor

Wednesday - 12:01pm
da, većina samo gleda, ne javljaju se. sad, je li to zato što im nisam zgodna, simpatična ili sam im prestara ili oboje! što ti misliš?

Wednesday - 5:03pm
možda su voajeri. vole samo gledati . neki se ne prepoznaju u traženim kriterijima. a možda su u šumi, kak se kaže...

Wednesday - 7:23pm
A mozda si i ti voajer...ono, doma imas neku ruznu, glomaznu muskaracu, koja je jos i gadura ponasanjem i prekenjava se...a tu pases oci.​

Wednesday - 9:19pm
hehe koja konstrukcija. rastavljen sam. svi ljudi u sebi imaju bar malo crte voajerizma, makar iz znatiželje. kad si vidjela da sam ti gledao profil, išla si gledati tko je taj lik kaj mi gleda profil...pretpostavljam da tu ima tipova koji su u nekom obliku veze ali ipak imaju app pristup...

Svi su u nekom obliku veze, osim mene. Takodjer su svi osim mene beskicmenjaci, kurvari i sl...kao i zene.​

Wednesday - 10:02pm
hehe. a svi osim tebe kažeš? kaj si anketu radila? ja sam friški ovdje. možda sam naivan ali uvijek idem s pretpostavkom da ljudi imaju iskrene namjere dok se ne pokaže suprotno. tak ako netko napiše da traži veze pretpostavljam da nije već u nekoj (ili više)

Thursday - 8:49pm
kaj smo gotovi sa pričom?

Thursday - 11:16pm
A o cemu bi ti pricao? Rekao si da samo gledas i da ne ispunjavas kriterije.​

Friday - 12:01am
hehe. nisam u niti jednom trenutku rekao to za sebe, ali nema veze. nisam se registrirao da bi samo gledao. jednostavnije je izaći na ulicu i blejati. pokušavam ostvariti nekakav kvalitetan kontakt i eventualnu vezu. ovaj portal je jedan od mogućih načina

Pa nisi mi se prvi ni javio i ne vidim bas neki trud od tebe. Vise si djelovao kao da si tu letimicno.
Muski opcenito zenu na neki nacin opominju kad im nista ne odgovori...a ja sam se prva javila nekima koji mi nisu nikad nista odgovorili i ne samo ovim putem i na ovoj stranici. Ja sam zena i nije u biti na meni da se oko ikoga trudim. Zasto bih ja, ako oko mene nece.

Friday - 8:52am
ok. mislim da smo otišli u totalno krivom smjeru. želim ti sve najbolje. cya

Friday - 1:55pm
ok, odsad mi napamet neće pasti ikome se prva javiti, a neću ni odgovoriti na poruke. ionako nemate "muda" išta napraviti, samo se prekenjavate, nalukavate i svaljujete krivnju na ŽENE. pa da vidimo kako će onda "komunikacija" teći!
don't see ya!

Friday - 2:39pm
jao pa ti djeluješ da si ljuta na cijeli svijet. ja te ne poznajem ni ti mene, a ušli smo u teške teme. iskreno fućka mi se živo kakvi su ostali muškarci ovdje na portalu. vjerovatno ima iskrenih i neiskrenih, romantičara i ''lovaca na šubare''. ne znam kakvu sliku si ti stekla o meni, ali ja ne želim nikakvu sliku konstruirati o tebi na osnovu ovih par poruka. probaj pročitati od početka našu konverzaciju, razmisli...ne znam, osjećam se etiketiran ničim izazvan. ako ne misliš s nitkome komunicirati koji je smisao prisutnosti na portalu.. želim ti ugodan vikend. ja gibam u planine.

cya (you never know...)

Friday - 3:10pm
sad tek ne želim s tobom komunicirati. "s nitkome"...koja li ti je to konstrukcija riječi? gdje si ti išao u školu! jao!

Friday - 4:08pm
hehe. a možemo raditi gramatičke analize riječi i rečenica. npr. oboje cijelo vrijeme pišemo malim slovima. ''koja li ti je to'' konstrukcija ne zvuči baš naj-naj. ali to je sve meni retardirano, ismijavati nekoga kako je napisao poruku na chatu. majku mu, pa ljudi pišu tipfelere non stop, čak i u poslovnoj komunikaciji, a kamoli ovako. samo za info, na mojem poslovnom potpisu stoji mag.ing. ja se ne želim s tobom prepucavati, niti ti pametovati, ali mislim da se trebaš sagledati mirnog uma i uvidjeti da na ovakav način nećeš nikoga upoznati. stav ''svi su muškarci kurviši'' te neće dovesti nikamo. ima čak neka teorija da negativno razmišljanje privlači negativne stvari. suzdržan sam oko toga, ali ima nešto u tome...stvarno i iskreno želim ti sve najbolje

Friday - 5:13pm
Mozes ti imati tri doktorata, al si glup, polupismen i mlakonja...kao i gad i kurvar, kao i svi muski.
Over & out.

Friday - 6:15pm
Hehe. OK. Sretno s ovakvom ''kulturnom'' komunikacijom.

lp

OMG!!!!WTF
anovi86 is offline  
Old 01.08.2016., 17:51   #6614
Rospijetina na kvadrat. Majketidrage
__________________
Earth? Terrible name for a planet. Might as well call it Dirt.- Planet Dirt.
Cyanide Inc. is offline  
Old 01.08.2016., 17:58   #6615
njoj je zapravo krivo što on nikako nije reagirao burno na njena sranja.
piki is offline  
Old 01.08.2016., 19:13   #6616
nadam se da će se ona prepoznati i javiti ovdje.
princeskrafnica is offline  
Old 01.08.2016., 19:58   #6617
Mislim da je čovjek baš lijepo napisao poruke i da se potrudio elaborirati. A žena je ubi bože.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 01.08.2016., 21:04   #6618
ma ovo je živa koma

ne vrijedi ovo ništa, užas
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Old 01.08.2016., 21:35   #6619
Meni je općenito taj stav "ti se moraš potruditi da bi zadobio moju pažnju" u kurcu.

Sad ću ti ja glumit klauna da bi te zaintrigirao... how yes no.

__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 01.08.2016., 21:59   #6620
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Meni je općenito taj stav "ti se moraš potruditi da bi zadobio moju pažnju" u kurcu.

Sad ću ti ja glumit klauna da bi te zaintrigirao... how yes no.

Osobito kad se ona "potrudila" s prvom porukom
__________________
I sit and talk to God And he just laughs at my plans
My head speaks a language I don't understand.
Pingvinia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:27.